Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
fizycznie nie odczułam nic, tzn nie wymiotowałam po tej tabletce, ani nie krwawiłam, ale mimo wszystko psychicznie czuję się okropnie 🤢 😞


Kasiu ale Ty jestes pewna ze wogole doszlo do zaplodnienia? Moze nie ma nad czym rozmyslac.

nie jestem pewna, a prawdopodobieństwo było bardzo małe, ale pani doktor stwierdziła, że jest to możliwe. Ja to jakaś za bardzo wrażliwa jestem... ale ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane moje Bobo już śpi!!! Ja już też pod prysznicem byłam i za niedługo idę spać!!! Jutro nowy dzionek jadę do koleżanki na kawkę i ciacho!!!
Cieszę się że Maciuś już po operacji wybudzony, teraz tylko już niech wracają do domku!!!
Kasiaaa no wiesz z tą kapsułką lepiej że wzięłaś
Ja bym na razie też nie chciała mieć dzieciaczka póki co!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
fizycznie nie odczułam nic, tzn nie wymiotowałam po tej tabletce, ani nie krwawiłam, ale mimo wszystko psychicznie czuję się okropnie 🤢 😞


Kasiu ale Ty jestes pewna ze wogole doszlo do zaplodnienia? Moze nie ma nad czym rozmyslac.

nie jestem pewna, a prawdopodobieństwo było bardzo małe, ale pani doktor stwierdziła, że jest to możliwe. Ja to jakaś za bardzo wrażliwa jestem... ale ok.


Moglabys miec wyrzuty gdyby wszystko pozwalalo na drugie dziecko, a tak, sama wiesz, ze nie mozecie sobie pozwolic.

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
O to widzę, że teraz wszystkie mamusie w stresie... a czy ja się Aniqa nie mylę, że to ostatnio Twój małżon 3 paczki durexów kupił... i co już wyużyliście??? 😜 u mnie też będzie 8 tygodni od ostatniego okresu 😮 weźcie nie straszcie...


Dziewczyny, a moze te nasze okresy to nie okresy 🤔 Ja krwawilam ostatnio 16 lutego, dokladnie przed wizyta u ginekolog i ona od razu zwalila to na pigulki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
O to widzę, że teraz wszystkie mamusie w stresie... a czy ja się Aniqa nie mylę, że to ostatnio Twój małżon 3 paczki durexów kupił... i co już wyużyliście??? 😜 u mnie też będzie 8 tygodni od ostatniego okresu 😮 weźcie nie straszcie...


Dziewczyny, a moze te nasze okresy to nie okresy 🤔 Ja krwawilam ostatnio 16 lutego, dokladnie przed wizyta u ginekolog i ona od razu zwalila to na pigulki.

no ale ja pigułek nie brałam... a krwawienie jak okres wyglądało, jedynie mnie brzuchol nie napierdzielał jak zawsze, ale to akurat na plus, bo od lat co miesiąc się słaniałam z bólu, więc wolałabym, żeby już tak zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
no i powiało grozą na grudniówkach 🙂 co druga przestraszona 🙂

no buzki laski bo maz mnie zaraz przegoni z kompa....

ps. kasiunia cudne macie zdjecie na fb


resztę muszę prześledzić 😜 😜 😜

aj od razu wystraszona... przeniesiemy się na brzuszek 😜 właśnie kukałam i jeszcze żadnych grudniówek nie ma!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
no i powiało grozą na grudniówkach 🙂 co druga przestraszona 🙂

no buzki laski bo maz mnie zaraz przegoni z kompa....

ps. kasiunia cudne macie zdjecie na fb


resztę muszę prześledzić 😜 😜 😜

Marika, wysłąłam Ci zaproszenie na fb, bo ja juz cie wyśledziłam 🙂 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
no i powiało grozą na grudniówkach 🙂 co druga przestraszona 🙂

no buzki laski bo maz mnie zaraz przegoni z kompa....

ps. kasiunia cudne macie zdjecie na fb


resztę muszę prześledzić 😜 😜 😜

aj od razu wystraszona... przeniesiemy się na brzuszek 😜 właśnie kukałam i jeszcze żadnych grudniówek nie ma!!!


haha ja powiedziałam sobie, że przez nast 2-3 lata tam nie zawitam :P
hehe no ale faktycznie jakby teraz się dziecie poczęło, to byłoby grudniowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzisiaj nie za dobrze, maly cos dzisiaj niespokojny i wrazliwy jakis, ma lekka goraczke i byl placzliwy, troche byly problemy z zasnieciem, ale zasnal, mam nadzieje, ze to nic powaznego...
Okazw sie 😮
A jutro mamy znowu kontrole u urologa i oby bylo choc troche lepiej 🥴

Spowiedz zaliczona 🙂

A co do ciazy to dziewczeta tak nie szalejcie, bo chyba nikt nie chcialby tak szybko malenstwa 😜 Ja nie mam jeszcze za bardzo ochoty na sex, glowa zaprzatnieta innymi pierdolami i nawet mi sie nie chce, a maz chyba tez sie odzwyczail, bo nie nalega 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
U nas dzisiaj nie za dobrze, maly cos dzisiaj niespokojny i wrazliwy jakis, ma lekka goraczke i byl placzliwy, troche byly problemy z zasnieciem, ale zasnal, mam nadzieje, ze to nic powaznego...
Okazw sie 😮
A jutro mamy znowu kontrole u urologa i oby bylo choc troche lepiej 🥴

Spowiedz zaliczona 🙂

A co do ciazy to dziewczeta tak nie szalejcie, bo chyba nikt nie chcialby tak szybko malenstwa 😜 Ja nie mam jeszcze za bardzo ochoty na sex, glowa zaprzatnieta innymi pierdolami i nawet mi sie nie chce, a maz chyba tez sie odzwyczail, bo nie nalega 😁

ajć... na pewno będzie dobrze i trzymam kciukaski za jutrzejszą wizytę 🙂

zaliczona, ale czy rozgrzeszenie ksiądz dał 😜

no nie chciałby i chyba dlatego ten popłoch... ale przypominam sobie, że ostatnio wszystkim temperamenty opadły, więc nie powinno być tak źle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
marika321 napisał(a):
no i powiało grozą na grudniówkach 🙂 co druga przestraszona 🙂

no buzki laski bo maz mnie zaraz przegoni z kompa....

ps. kasiunia cudne macie zdjecie na fb


resztę muszę prześledzić 😜 😜 😜

Marika, wysłąłam Ci zaproszenie na fb, bo ja juz cie wyśledziłam 🙂 🙂 😜


"senk ju"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska ja tam na temperament nie narzekam ostatnio 🙂 😜 😜 😜

małego położyłam dziś wyjątkowo późno bo po spacerze spał mi do 19.30.... 😮 😮 ale pozwoliłam mu bo jak taki wyspany to złote dziecko a i muszę sie pochwalić że kolka sie nam kończy w ciągu ostatniego tygodnia tylko dwa wieczory do d..y były 🙂

a i udało sie na laptopie zostać bo M prasował ciuszki 😜

ale to juz moja pora tez na kimonko 🙂 wiec jeszcze mleko idę sciągnąć i do wanny
wiec dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska ja tam na temperament nie narzekam ostatnio 🙂 😜 😜 😜

to co tu jeszcze kochana robisz 😜 i jakoś nie mogę Was sobie wyobrazić pomiędzy jedną kolką a drugą 😁 i fajnie, że kolki odpuszczają 🙂 i małżon też fajny, bo ja na swojego złego słowa powiedzieć nie mogę, ale prasować to on nie lubi 😠 i jeszcze o tym nie wie, ale polubi 😜
ja już też zmykam... dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
szaro buro i ponuro u mnie... 🥴 Do tego niewyspana jestem - pobudka średnio co 1,5h 😠 Dziewczyny które niczym nie dokarmiają swoich dzieci - jak one Wam śpią? Bo ta moja w nocy budzi sie poprostu głodna. Ja na brak mleka nie narzekam ale może jest za "cienkie" na noc? Sama juz nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...