Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa film masakra, cos niesamowitego, ze tak wogole mozna!!! Oczywiscie petycje podpisalam!!! Nigdy wiecej czegos podobnego nie chce widziec 😲

aaagaaa a moj maly nie mial zadnego sladu po szczepieniu na gruzlice... zastanawiam sie czy wogole byla dobrze zrobiona... Czy ktorejs dzieciaczek tez tak mial???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Aniqa film masakra, cos niesamowitego, ze tak wogole mozna!!! Oczywiscie petycje podpisalam!!! Nigdy wiecej czegos podobnego nie chce widziec 😲

aaagaaa a moj maly nie mial zadnego sladu po szczepieniu na gruzlice... zastanawiam sie czy wogole byla dobrze zrobiona... Czy ktorejs dzieciaczek tez tak mial???


moja ma tylko maleńka plamke czerwona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):

Meliska, chcialam jeszcze zapytac, jak z tym zapaleniem piersi? przeszlo Ci?

A dzięki 😘 przeszło... dobrze, że antybiotyki ktoś wymyślił, bo już miałam najczarniejsze myśli, chociaż gorączka i ból utrzymywały się tylko 2 dni to mleko przez kilka dni po kilka kropel ino szło 🤢

Nadia witaj 😘 i dobrze, że z Tosią już lepiej 😘 i dzięki fotce jesteś usprawiedliwiona 😉 albo i nie... ale Cię zanudzamy, co? 😜 a Tosia słodziak rośnie 😘

beata26 napisał(a):
Chcialam jeszcze zapytac o dwie sprawy:
-czy lozeczko Waszego dziecka jest w Waszej sypialni czy malenstwo spi w swoim pokoju? Moja ma lozeczko "przyklejone"do naszego lozka
-czy zostawiacie na noc lampke wlaczona? ja zawsze swiece lampke

w sypialni, ale śpimy po ciemku

Wanilia a właśnie jeśli o te kupy chodzi to ile Ty posiłków wprowadziłaś dziennie, bo my raz dziennie pół słoiczka z manną i żadnych problemów z kupą... co drugi dzień o konsystencji rozmemłanej plasteliny, czasem tylko kolor się zmienia

Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa podeslij link, jesli mozesz, bo ja nie wiem o co chodzi.


http://kwejk.pl/obrazek/1155197
jest naprawde straszne, ja drugi raz bym tego nie obejrzala....

po 10 sek wyłączyłam 😞 😞 😞 no masakra jakaś 😞 😞 😞

Buzi dla Yasminki i Dorianka po szczepieniach 😘 😘

Anika super, że też zaglądasz 😘 i że u Was ok... dopiero któraś wspominała, że już 6 m-cy Rafałek skończył... najlepszego 😘 😘 😘

Holi a Wam na tej huśtawce nie za dobrze... już teraz wiemy gdzie spędzacie całe dnie 😜 super z Elusiem wyglądacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogarnęłam się jakoś od wczoraj
My dziś cały dzień poza domem i shooping zaliczony i wielki kupsztyl w centrum handlowym pozostawiony 😜
Buuuuuuu u mnie jesień normalnie 😞
Lecę do wyrka tylko jeszcze zawalczę z pełną suszarą prania cobym nie musiała zacząć niedzieli od jej oglądania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa77 fajnie że jesteś 🙂
agami dobrze że rezonans wyszedł dobry 🙂
dziewczyny zdjęcia super 🙂 z tego co pamiętam to Holi wrzuciła zdjecie z Elkiem,Nadia z Tośką Aniqa i o kimś jeszcze zapomniałam? wczoraj nadrabiałam i mogę mieć luki...
Julia wczoraj pierwszy raz pojechała z dziadkami na noc do cioci i już dzisiaj dzwoniłam a ona śpi! ale babcia mówiła że grzeczna była i super szczęśliwa 🙂 do wieczora laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaski wszystkim 🙂
Mały spi więc troszke czasu mam ,obiad się gotuje ,pogoda pod psem 😞 może uda się wyjść dziś na chwile

agami napisał(a):
dobranoc 🙂
Anika referat cud miód 🙂a powiedz mi jak Tobie wyszlo to na rezonansie? mialas go z kontrastem?
aaa no i Nadia witaj 🙂


Ja miałam robione 2003 EKG /UDP/ TK z kontrastem/Bad.płynu mózgowo-rdz./ i na UDP wyszło zwężenie naczyń krwionośnych mózgu czyli jedno naczyńko jest zwęzone i musze uważać na wzrost ciśnienia (nerwy) a kto dziś się nie denerwuje? nurkowanie ,loty samolotem .... lecz ja robie przeważnie na przekór i samolot zaliczony ,nurkowanie jest odczuwalne ale nie tragiczne no cóż zyje z tym 🙂

Asia ja poprosze od Ciebie przepis na szarlotke boś wczoraj to mega smaka narobiłaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł,
wlasnie od godz walcze z Kalina zeby zasnela, no masakra, jak mi sie dziecko z tym snem popsulo...dzisiaj nocy tez byly azdy, od 23 do 1 w nocy podudka co 15 min...w poza tym jakie ona cyrki wyprawia przy cycku od kilku dni!!!kreci sie , wywija rekami, co chwile siada, rozglada, ja nie wiem o co kaman naprawde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka rzęsy to ta twoja mała ma przecudne ale będzie chłopaków na piękne oczka, spryciulka jest!!!
Dzięki za komentarze wiem fajnie się wypoczywa na huśtawce
ANIQA 77 witamy was RAFAłek duży chłopczyk
MELISKA a wy też poza domem często chodzi mi o spacerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello!!!!
Mała śpi. Dzisiaj spała tylko 3 razy w dzień, 2 razy ponad godzinę, potem pól.. a do tej pory często, ale po 20 min. hmmm... ciekawe, co będzie w nocy. dzisiaj była kolejna nieprzespana, z płaczem itp. niech te zęby już wyjdą no!!!! 🤢
dzisiaj przy kąpieli myślałam, że się posikam, bo mój pyta, czy to tak jest tylko przy pierwszym zębie, czy przy każdym. Ja, że przy każdym, a on: "o kurde, każdy będzie wychodził miesiąc, to my przez 3 lata spać nie będziemy" 😁 😁
Meliska padłyśmy na tym zdjęciu ze zmęczenia, haha..
Anika oklask łap za łączenie się w bólu nieprzespanych nocek 🙂 czasem się zastanawiam, jak wiele człowiek może znieść. Przecież brak snu, to tortura 🙂
Ulka Twoja mała jest niesamowita.
Aga dobrze, że mąż szczęśliwie dotarł. Cieszcie się teraz sobą.
Agami dobrze, że wszystko w porządku z tym rezonansem.
Coq dziękujemy za pamięć :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Hello!!!!
Mała śpi. Dzisiaj spała tylko 3 razy w dzień, 2 razy ponad godzinę, potem pól.. a do tej pory często, ale po 20 min. hmmm... ciekawe, co będzie w nocy. dzisiaj była kolejna nieprzespana, z płaczem itp. niech te zęby już wyjdą no!!!! 🤢
dzisiaj przy kąpieli myślałam, że się posikam, bo mój pyta, czy to tak jest tylko przy pierwszym zębie, czy przy każdym. Ja, że przy każdym, a on: "o kurde, każdy będzie wychodził miesiąc, to my przez 3 lata spać nie będziemy" 😁 😁
Meliska padłyśmy na tym zdjęciu ze zmęczenia, haha..
Anika oklask łap za łączenie się w bólu nieprzespanych nocek 🙂 czasem się zastanawiam, jak wiele człowiek może znieść. Przecież brak snu, to tortura 🙂
Ulka Twoja mała jest niesamowita.
Aga dobrze, że mąż szczęśliwie dotarł. Cieszcie się teraz sobą.
Agami dobrze, że wszystko w porządku z tym rezonansem.
Coq dziękujemy za pamięć :*

to i tak ci duzo spala w dzien...moja dzisiaj raz 30 min i raz 1,5godz. a teraz jej nie slysze, mam nadzieje ze w koncu odpadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
heloł,
wlasnie od godz walcze z Kalina zeby zasnela, no masakra, jak mi sie dziecko z tym snem popsulo...dzisiaj nocy tez byly azdy, od 23 do 1 w nocy podudka co 15 min...w poza tym jakie ona cyrki wyprawia przy cycku od kilku dni!!!kreci sie , wywija rekami, co chwile siada, rozglada, ja nie wiem o co kaman naprawde...


Aniqa ja mam to samo. Jak nie z zaśnięciem, to z tym budzeniem się w nocy. A co wtedy robisz? Ja albo cyc, albo smok, ale to nic nie daje. Śpię z nią i nawet lampki nie gaszę, bo co chwila się budzi, ja nietomna, to chyba zęby...
dzisiaj jak będzie to samo (a to już by była noc) to podam paracetamol, bo widocznie ją boli bardzo 😞 co myślicie o tym? chyba nie zaszkodzi? bo kropelki i maść nie pomagają.. i przy cycu też szaleje mi czasem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bylismy dzisiaj w centrum na zakupach, kupilam malej z deichmana butki pierwsze za 40zł. a potem poszlam do H&M i tam jaki wybór!!!ale bylam na siebie zla, ze wzielam te z deichamana, wcale nie byly takie ladne, a te w hm tańsze, duzo ladniejsze i wiekszy wybor.ale z kasa krucho w tym-cu wiec musialam przebolec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...