Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Marika a z czego wnosisz że wstajesz najwcześniej? 😜 U nas pobudka tradycyjnie o 7 więc juz basen zaliczylismy a zaraz się pewnie Weronika będzie z drzemki budzić - szkoda ze ja nie zdążyłam się polozyć....Do południa była u nas piękna pogoda ze słoneczkiem a teraz coś się deszcz w powietrzu kręci 🤨
Agami super że chodzisz na jakieś zajęcia (chociaz nie wiem co to 😉 ), ja to nawet nie mam pomysłu gdzie bym się teraz z brzuszkiem mogła wybrać...No i cieszę się że taka super niania się trafiła tym razem 🙂
Coq 5 dni ciszy mówisz? Myślę że ja bym tyle nie wytrzymała 😉 Ucieszyłam się z Twojego posta bo bez Ciebie łyso na forum 😎
Aniqa Twój mąz ma fizia na punkcie chudych lasek??? To znaczy że kiedyś byłaś szczypior czy może jednak on nie przykłada do tego tak wielkiej wagi? Ale rozumiem kompleksy, ja dziś na basen specjalnie wcześnie ruszyłam żeby mało ludzi było - przez te moje żyły na nogach 🤨 A i tak sporo samozaparcia ode mnie wygało żeby się nie wycofać tak się wstydzę tych swoich nóg....Gin pociesza że żylaki poschodzą po porodzie i mam nadzieję że ma rację bo inaczej mogę zapomnieć o sukienkach i krótkich spodniach latem 😞
Aaagaaa jak Maciej? I udało się trochę na weselu pobawić?
Rita Twój tata dziś przyjęty do szpitala tylko czy od razu operacja? Czekamy na wieści 😘
NovaM udało sie juz trochę otrząsnąc po wizycie pana tatusia? 😘 Nie napisałas jeszcze jak zareagował Kajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Cieszę się dziewczyny, że mój post Was uradował 😉
Ja przyznaję się bez bicia, że nie jestem wcześnie wstającą mamą...dziś do 11 spałyśmy 😎
Wanilia sama dziwię się tych 5 dni, ale postanowiłam nie odpuścić. A kłócić też się nie chciałam, wolałam ciszę i spokój 😜
Marika Ty też wczoraj wieczór wyjściowy - świetnie, ze się pobawiłaś trochę.

Ja robię obiad.
Po południu może pojadę w odwiedziny do pewnej Polki, ale nie jestem pewna.
miłej niedzieli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka te zajecia to w szkole tanca 🙂)) niby taniec cos z aerobiku... polaczenie salsy, samby, rumby i bachaty 😉))) nazywaja sie max spalanie i sa z programu sexy mama hehehe 🙂) wszystkie my tam daleko mamy do sexy mamy ale sie chociaz dobrze bawimy 🙂)))
a zylaki poschadza napewno mi tez powylazilo w ciazy mase a teraz mam tylko juz rozstep[y na posladkach udach i piersiach ale zylakow nie ma 🙂) a tez sie balam ze bede jak pancerzak niebieski chodzic....
a co do komleksow.. tez mialam ale zawsze jak M mowil ze za duzo jem czy tak jak wczoraj ze karnet na kolejny miesiac moge sobie darowac bo tyle jem to sie usmiehcam i mowie ze ja mu lodowki nie zamykam wiec niech on ode mnie tez sie laskawie odfajkuje 🙂))) a zarabiam to sobie karnet moge kupic ;D i tyle z tego blablania.... on pije codziennie piwo to ja sobie moge raz w tyg zaplacic 15 zl za wjescie na zajecia.. a jeszcze na basen bede chodzic od maja 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dobra Wanilia 1:0 dla Ciebie u nas też pobudka o 7 ale basen.... 😮no brawo!!!! U mnie Misio też jeszcze śpi....ale ja skorzystałam i pospałam z nim 1.5 godz... ☺️ i wstałam tylko po to by na obiad ziemniaki postawić.......bo Misio wstanie głodny..... 😉 no i spacer jeszcze też nie zaliczony.....

Agami dałaś hita z tą dobą 🙂 jak ja ze zmianą czasu...... 😜 hahaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanila w twoim mieście też zumba pewno jest więc po porodzie od września raz w tyg czas dla siebie 😉)) wiesz nie oszukujmy się coś.widać po żylakach ale spokojnie tragicZne to nie jest a w 9 mies miałam czym się martwić;(((( ale już mało co widać... Szkoda że rozstepy tak nie schodZa;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane.
Marika super ze imprezka udana do 1 wystarczy.
Mowisz ze rwoj misio znowu dwie drzemki spoko. U nas udalo sie jrdna o 12 do 14 a dzis rekord dalej spi. My tez z mezem spalismy on dalej a ja pije herbatke.
Coq agami dzieki ze o babcie pytacie.
Babcia slaba jest ale lezy apetyt jej dopisuje ogolnie nie ma zle.
Agami Kubus slodki samodzielny mega. Zjada sobie te owocki super.
Aniqa twoj maz jest bezczelny jak by mi moj tak mowil to na pewno bym sie doniego nie odzywala a nie wiem czy bym o rozwodzie nie. Myslala.
Wanilia jak samopoczucie i niedziela.
Rita daj znac jak tyljo beda wiesci o tacie. Trzymaj sie.
Coq co mowisz ze masz ze swoim ciche dni.
Aaaaa agami cos na zabkawanie hm Viburcol w czopkach bardzo dobry jest.
Agaa a co tam u was.
My juz dzis spacer zaliczony i na targu bylismy. Kupilam sobie bluzke fajna a moj M majtki i skarpety
Jak maly wstanie to zupka do tesciow i do znajomych na kawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane.
Marika super ze imprezka udana do 1 wystarczy.
Mowisz ze rwoj misio znowu dwie drzemki spoko. U nas udalo sie jrdna o 12 do 14 a dzis rekord dalej spi. My tez z mezem spalismy on dalej a ja pije herbatke.
Coq agami dzieki ze o babcie pytacie.
Babcia slaba jest ale lezy apetyt jej dopisuje ogolnie nie ma zle.
Agami Kubus slodki samodzielny mega. Zjada sobie te owocki super.
Aniqa twoj maz jest bezczelny jak by mi moj tak mowil to na pewno bym sie doniego nie odzywala a nie wiem czy bym o rozwodzie nie. Myslala.
Wanilia jak samopoczucie i niedziela.
Rita daj znac jak tyljo beda wiesci o tacie. Trzymaj sie.
Coq co mowisz ze masz ze swoim ciche dni.
Aaaaa agami cos na zabkawanie hm Viburcol w czopkach bardzo dobry jest.
Agaa a co tam u was.
My juz dzis spacer zaliczony i na targu bylismy. Kupilam sobie bluzke fajna a moj M majtki i skarpety
Jak maly wstanie to zupka do tesciow i do znajomych na kawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Po południu może pojadę w odwiedziny do pewnej Polki, ale nie jestem pewna.
miłej niedzieli. 🙂

Jak dla mnie to rusz tyłek i jedź odwiedzić rodaczkę 🙂 Zawsze to jakas odmiana


Tak, tak, ale tylko jeszcze z Jaśminą muszę się liczyć i z jej drzemką.
A rodaczka faktycznie jest rodaczką, choć my chyba trochę z innych światów, ale wczoraj pogadałyśmy przez telefon i zdaje się być bardzo ciepłą osobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Po południu może pojadę w odwiedziny do pewnej Polki, ale nie jestem pewna.
miłej niedzieli. 🙂

Jak dla mnie to rusz tyłek i jedź odwiedzić rodaczkę 🙂 Zawsze to jakas odmiana

Tak, tak, ale tylko jeszcze z Jaśminą muszę się liczyć i z jej drzemką.
A rodaczka faktycznie jest rodaczką, choć my chyba trochę z innych światów, ale wczoraj pogadałyśmy przez telefon i zdaje się być bardzo ciepłą osobą.

Bardzo fajnie że udało Ci się kogoś zlokalizować 🙂 trzymam kciuki byście łatwo sobie przypadły do gustu 😉

Myślę że warto się wybrac chociaż na krótko.... 🙂 chyba ze to gdzieś daleko......Yasminka to chyba i do 18 potrafi ciągnąć bez drzemki..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami - to pewnie jakies pasozyty go mecza i drapie sie stad strupki. Bardzo czesto swinki cos takiego maja po pobycie w sklepie zoologicznym lub w hodowli. Musisz niestety pojsc do weterynarza. Gdyby nie wiedzial co zrobic, bo nie kazdy wie co zrobic ze swinka to powiedz zeby nakropil jej na skore iwermectyne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq hahaha mega jasmina z noodym 😉) mój rzadko bajki ogląda;/ z jednej strony fajnie ale z drugiej jak nie spi nic q domu zrobić bie mogę
Co do pytań to na talerzu banan pomarańcz.bez blonki i arbuz
A na odkurzaczu w łączonym nie jeDzie ale sam odkurza po swojemu 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

wesele było super! wróciliśmy do domu przed 5 😁 i chwilkę po 7 już na nogach byliśmy, bo ja poszłam do rodziców do Maćka, bo mama moja z nim była. a M. na szkolenie jechał z kolegą

Maciek tej nocy już miał mniejszą temperaturę, dzisiaj też jest dobrze, była chwila, że miał 38, ale poszedł spać i po spaniu temperatura spadła. więc mam nadzieję, że będzie już dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj, ile nadrabiania!!! ale super 🙂

u Maćka wydaje mi się, że to albo na piątki, albo ta trzydniówka. zobaczymy. ale chociaż tyle, że nie marudzi, bawi się ładnie 🙂

Mama przez to, że z Maćkiem została to sama się na weselu nie bawiła, tata był sam. no ale dzięki niej my mogliśmy się rozerwać 🙂

przeczytałam wszystkie posty, ale brak czasu na komentarze, więc krótko tylko o fotkach:

Coq no Jaśminka to po prostu rewelacja 😁

Agami a Kubuś jaki już duży! 🙂 i super ogląda bajkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas kuba ma chrostki na policzkach od świat u nie wiem po czym;((( oby nie mleko bo pije czasem 0.5 % lekarz mowil by dac u teraz nie wiem cY to po tyg mogło wyjść...a arbuz w entermarche
fajnie że wesele się aga udało 😉)) my ostatnio bylismy na weselu poza naszym to 5 lat temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Wam...
Chwilkę mam bo młody w wannie dupsko moczy 😉
Ostatnio dostęp do kompa bardzo utrudniony bo młody nie daje za wygraną i próbując się do niego dostać nauczył się nawet na stół wchodzić za pomocą krzeseł 🤨
Szybko tylko napiszę...a raczej odpiszę na powtarzające się pytanie : młody zareagował tak jak przypuszczałam...zabawa - ok, matka musiała być ZAWSZE w pobliżu, zasypianie - MAMA rządzi 😎
Reszty, sorki ale nie skomentuję bo przykro było na to patrzeć 🤔

No i po moim wolnym czasie...już mnie wołają 😠

P.S. Fotki jak zwykle powalające 🤪 Dzieciaczków oraz mamusi naszej na finiszu 😘

Zdrówka lalki i maluszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...