Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka wam tak od razu widać że piękna pogoda na polku i nie siedzimy w domach!!!!
Agaaa mówisz że spacer rodzinny zaliczony!!!
coq To ładnie z twoją małą jest ciekawe ile pośpi czy do rana???Fajne zdj na placu zabaw!!!
Beatka mówisz że już nocka lepsza ale nadal ząbki oj kurde!!!
Rita hello jak tata bo moja babcia jutro wraca z sanatorium!!!
Wanilia zabiegana no tak z 2 małych i jeszcze teraz pediatra patronaż i takie tam!!!
Aniqa mówisz że tyle aż na fryzjera wydałaś wow najgorsze to że nie jesteś zadowolona
Ja dziś miałam wolne i cały dzień z synem a od 19,30 śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zaraz szału dostane aż mi sie ryczec chce 😞 nic dzisiaj nie wychodzi
Adam 2 godziny stracił bo jechał po przyczepe i okazało się że nie możemy jej zabrac bo za ciężko bedzie i nasze auto nie moze tyle dźwigać czy za duża czy nie wiem o co chodzi i na podwórku przyczepka stoi a my nie mozemy jej zabrac
łóżeczka nie zabiore bo za duże i chyba bedzie trzeba kupić ale po cholere skoro mamy tutaj 2 drewniane łóżeczka i jedno mielismy teraz zawieźć do PL bo tam turystyczne jest a po tym jak Maja wypadła z drewnianego to wiem ze turystyczne odpada!!! rower nie potrzebnie na ta komunie kupiliśmy i teraz adam rozebiera go na kawałki żeby się do auta zmieścił, stołu obiecanego mojej mamie nie zawioze echhhh
szwagier za tydz po ten motocykl przyjedzie i przywiezie mi łóżeczko ale co ja przez ten tydzien zrobie? nie mam gdzie porzyczyc 🤨 chyba kupimy nowe i sobie 2 dzieci dorobimy hehe 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita jak to się mówi szerokości !

Meliska mam nadzieję że będzie dobrze...

Coq sliczną kruszynka 😘

Wanilia... znalazałm wózek ale babka jakaś nieporadna jest .... Wózek w Ołomuńcu a ta mi pisze że ona nie wie jak ma go spakować itd... Zapytałam czy może wystawić na Aukro - odpowiednik naszego Allegro zeby było bezpieczniej a ona się mnie pyta co przez to rozumiem 😮 😮 😮 Zupełnie niewiem co mam napisać jej...bo w Ołomuńcu mam kolege ale on jeszcze bardziej nie poradny jest 😞

looknij:
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

i znalazłam tez ogłoszenie gdzie babka oferuje sprzedaż tej mini gondolki .... tylko że x-landera i pisze że uzywała go przy wózku Jane Powertwin.... co ciekawe wchodziłam na strone producenta i tach tam nie mają 😁 😁 😁 a przecież x-landery to polskie wózki 😁 😁 😁

Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

ale to jest może jakieś rozwiązanie 😁 😁 😁

NORMALNIE CZESKI FILM 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂
ja spać nie moge bo Ł. na nocy i jakiś brak ciała czuje...dzisiaj poćwiczyłam troche 6w bo nie miałam kiedy biegać a mąż mówi ze powinno się co drugi dzień biegać...takie było założenie...
Meliska moja Julka też miała takie akcje.a wyobraź sobie jak ona śpi na antresoli i tak mi rzygnęła z góry to cały pokój miałam zarzygany 🤢 i jeszcze nie przyszła do mnie ( w nocy to było) tylko spała dalej więc rano był tam taki smród że ja pitole!!zawsze ją słyszałam a tej nocy nie... mam nadzieje że Twoja Julcia szybko się wykaraska z tego.a jeśli chodzi o jedzenie to jeden lekarz kiedyś mi powiedział że dawać wode i suchą bułkę a drugi że dawać co chce oby jadła.więc bez śledzia w pomidorach ale na co miała Julka chęć to dałam.ważne by sie dziecko nie odwodniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello ?!pierwsza jestem 😮 ohoho! dzisiaj na obiad pulpety w sosie chrzanowym i będzie też kurczak pieczony w całości 🤪 tym razem bez farszu,tylko w przyprawach i na butelce wody 🙂 Julka do pzredszkola wyprawiona,mąż śpi a Milenka po śniadaniu.mam ochotę ruszyć gdzieś dzisiaj rowerem, bo słońce piękne świeci i jest fajnie 🙂
Aniqa dopiero teraz zaczaiłam że tyle kasy na fryzjera wydałaś 😮 no szok 😮 moja fryzjerka bierze 15zł za obciecie i zawsze robi to dobrze 😁 i jeszcze przyjeżdża do mnie do domu!! a włosy sobie sama farbuje...długie masz włosy?taniej by Ci było i nie szkoda kupić drugiej farby jak jedna będzie do luftu.ja kiedyś tego samego dnia jak zafarbowałam to leciałam do sklepu po drugą farbę ☺️ 😁 taki miała rudziak na głowie że ło matko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 😘 na moje oko jest lepiej 🙂 wczoraj Jula poszła spać głodna i spała do teraz, z rana wypiła mleko... I nic 🤪 Wczoraj jadła co chciała, czyli aż 2 jogurty, po których oczywiście zwracała... więc chyba ją dziś jednak na lekkiej dietce potrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry 🙂

Wczoraj chciałam napisać,ale co się zabierałam za pisanie tak Sarczini podbiegała i nici z pisania były 🙃
Meliskaciesze się, że Julcia już lepiej. Zawsze mówię, że jak dziecko chore, to masakra w domu, bo człowiek nic tylko się martwi. Buziaki dla Was 😘
COq Jasminka sliczna no i w koncu się uśmiecha 😆
Holi jak tam pluton egzekucyjny? Trzymam kciuki za Ciebie 😘
Rita chciałam Cię wczoraj pocieszyć, że u nas wyjazdy właśnie wyglądają baaardzo podobnie. Przepakowujemy się 100razy, bagażnik na dachu pęka w szwach,pagażnik w aucie tak samo a zawsze obiecujemy sobie, że następnym razem będziemy mieli luzy. W każdym razie mam nadzieję,że podróż mieliście bezpieczną i dojechaliście szybko 😆
NIe wiem co jeszcze miałam napisać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry,
przestaję ogarniac forum 😲 😉 Więc prosze się nie obrażać jak komus zapomnę odpisać ☺️
Meliska dobrze że z tymi wymiotami to krótki epizod. Znajoma własnie zaliczyła szpital ze swoim rocznym synkiem z powodu rotawirusa i stwierdziła że najgorszemu wrogowi nie życzy....
Aaagaaa póki co dostalismy skierowanie do chirurga, genetyka, na USG brzucha. Mamy jescze kardiloga zaliczyc ale to juz tak dla czystego sumienia bo pediatra stwierdziła że poważna wada juz by była wykryta. A genetyka chyba sobie podarujemy bo w sumie na cholere nam wiedziec jakie było podłoże powstania wady? Więcej dzieci nie planujemy a Weronika jest zdrowa więc szkoda czasu chyba.
Rita udanego pobytu w pl 🙂
Marika łap oklaska za przesyłkę 😘
Wczoraj Hubertowi odpadł kikut, pępek ładnie sie zagoił 🙂
Dużo czasu spędzamy na spacerach, Weronika pada wieczorami jak kafka 😁 Cały czas szukamy wózka w czym Cherry wspiera nas ogromnie 😘 😘 😘 Strasznie bym chciała w końcu coś kupic bo mama w weekend wyjeżdza...
To chyba tyle u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pada u mnie od samego rana..pewnie dziś nie wyjdziemy. Na szczęście póki co nie narzekam jakoś z Jaśminą znajdujemy zajęcia i Mała nie wisi przed komputerem z bajkami.
Meliska jak dobrze, że Julce już lepiej. Nie dziwię się Tobie, że tak się martwiłaś.
A rotawirusy to złe wspomnienie.
Wanilia po kikucie 🙃 Super, że się ładnie zagoiło.
Rita zazdroszczę bardzo pobytu w Polsce 😉
Asia za 15 zł z wizytą w domu fryzjer? no no no Ty to dopiero masz dobrze 😉 Ja u mnie w mieścinie płacę jakieś 35 zł za cięcie, ale salonik jest naprawdę dość oblegany, bo dziewczyna ma rękę dobrą do włosów.

Jej, ja nie wiedziałam, ze moje dziecko jest obierane jako takie co się nie uśmiecha 🤔 Za komplementy oczywiście dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...