Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
dzien dooobryyyyy,
wrociłam 🤪 i powiem wam ze jestem miszczu 😜 prawie 300km, 4,5h sama z dziećmi, po drodze jedna przerwa 5 min na szybkie karmienie i z 1000 zaśpiewanych piosenek 😁


nie wiem czy z moim Maćkiem to by przeszło... a co dopiero z dwójką dzieci. bo Maciek lubi jeździć, w sobotę na te chrzciny to prawie 80km jechaliśmy, ale wadą Maćka jest to, że wychodzi rękami z pasów...

więc Ty kobieto masz ode mnie oklaska! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
uciekam zaraz do pracy, miłego dnia! 🙂

Miłego dnia 🙂 Za oklaska dziękuję 😎 A Maciej jak się zmienił, pięknie wyglada z dłuższymi włoskami 🙃 A zdjęcie na fb, to uśmiechnięte to już wogole ekstra 🙃
Mam dziś megaenergetyczny nastrój, wsiadam na mopa a potem na spacer - umowiłam się ze znajomą z placu zabaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane rano poszłam do lekarza i załatwiłam sobie l 4 chodzące hurrra mega odjazd!!!
Dziś mi mąż zawiózł i mam święty spokój!!!
Teraz tylko odpoczynek!!!

Super ze sie udalo 🙂
Jedna rzecz, to L4 jest prawdziwe czy fikcyjne? Dlaczego pytam... jesli pracodawca ma podejrzenie wystawienia lewego L4 ma prawo zglosic to do ZUS'u no i oczywiscie moze to sprawdzic ale nie musi. Zwykle sprawdza jesli jest to im na reke tzn. wtedy kiedy to oni placa za L4. Sprawdzenie polega na zwolaniu komisji lekarskiej i potwierdzeniu badz zniesieniu tego L4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
Wanilia swietnie dajesz sobie rade z maluchami 🙂

Jesienne wakacje sie skonczyly i zostlysmy z Sarka znowu same.
1listopada jest u nas Halloween i po raz pierwszy mala bedzie brala w nim udzial 😆
Aniqa na biegunke marchewka. Jak moja miala rozwolnienie, to dawalam jej "Kubusia" no i Smecte.
Holi super, ze sie udalo 🙂
U nas wszystko dobrze,tylko znowu cyrki z tesciowa. Jest chora, ma cos na plucu i niewiadomo jeszcze dokladnie co to, ale juz wszyscy mowia,ze to na pewno rak i ze jest bardzo zle z nia. Jutro ma badania w Bydgoszczy i dopiero bedzie wiadomo czy to powiklania po grypie czy faktycznie nowotwor. POdobno tylko lezy, bo jak cos robi to ma dusznosci. Ja mam swoje zdanie na to, bo ona ma tendencje to wyolbrzymiania wszystkiego.Jutro sie okaze czy mam racje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Biegunki ciag dalszy,od rana krew w kupie 😞 tak wypompowana juz bidulka jest.jutro do lekarza. Zrobilam marchwianke,Kala zjadla 2 lyzeczki i wszystko zwrocila.
Agami,jak mam zrobic ten kisiel z jagodami suszonymi,bo kupilam?
Juz nie mam pomyslu co moge jej do jedzenia dawac...owoce jakies mozna?banany?
Beata, a Kubus bez roznnicy jaki,czy sama marchew?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
acidolit 1 saszetka
smecta 1/2 saszetki 2 razy dziennie
do tego homeopatyczne cos ale zamazane mam w tym miejscu 😞 bo cos sie wylalo...
a z jedzenia to mona mieso ale nie duzo i unikac wywarów. milekarz kazal obgotowywac n piers ale pomidorowke gotowac na wodzie i dodac pokrojone miesko i warzya ugotowac z woda i np z ryzem bo ogolnie ryz jest suoer na biegunke...wazne by byla na swiezych pomidorach lub soku pomidorowym... mozesz ugotowac ryz i warstwami przelozyc z tartym jabiem i zapiec w piekarniku z odrobina cynamonu posypana podac jej... pure z banana, bulke pszenna mozna cienko posmarowana i chud szunka.. ten kisiel ja
daalam z tych suszek z apteki...ziemniaki w mundurkach z odrobina serka twarozku light, potraka z piersi z kury z marchewka i groszkiem i oczywiscie ryzem, jakas zupa krem z warzyw aleduuuuzo marchewki
mi lekarz mowil ze mozna duzo ale unikac urowizny w kzdym wydaniu wywarow miesnych i tlustych rzeczy i mleka tlustego... czyliwlasnie to 0 % lub 0,5 procent przegotowane kuba jadl wlasnie i to platki to makaron i jak zupa mleczna...ehhh podziwiaj mnie bo pisze z minilapka sluzbowego meza 🙂)) i cieeeezo sie pisze:P ale lepsze to niz kom i pisanie to na komorce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
szkolenie zaliczone udane 😉 😎 a moi mężczyźni poradzili sobie super więc jestem z nich dumna 🙂 M przysyłał mi mmsy jak świetnie sobie radzą więc mogłam sie szkolić i później bawić spokojnie 😜 😜 😎 😎


Agami zdrówka dla biednej Kalinki 😉

Wanilia dla Ciebie pokłony 😉 i brawa dla Twoich dzieci 🤪 😎

Holi dobrze zrobiłaś 🙂 odpoczywaj nabierz sił przed nowym rozdziałem 🙂 😎


zdjęcia śliczne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa spokojnie.Nic malej nie bedzie z niejedzenia dzisiejszego. Jutro pojdziesz do lekarza, to cos przepisze i wszystko wroci do normy. Podawaj jej picie, zeby sie nieodwodnila a to najwazniejsze. Jak Sarze zeby wychodzily to miala dwa razy infekcje dziasel.Koszmar,rekord to dwa dni niejedzenia i troche pila. Lekarka mi wtedy powiedziala, ze sie nieodwodni tak szybko a jesli dobrze wazy to kilka dni nie zaszkodzi jej bez stalych posilkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa daj Kalinie mleko mm jak na nie ma ochotę, tylko wsyp mniej proszku niż normalnie... efekt będzie taki sam jak mleko 0,5%... będzie odtłuszczone. Mi tak lekarka kazała podawać, a że Julka nic innego nie chciała, więc tylko o tym mleku była. I nie wiem jak tam u Was z przyjmowaniem smecty, ale u nas był dramat, więc prawie siłą podawałam ze strzykawki... i elektrolitów też oczywiście nie chciała pić, ale jak się pomyliła z wodą to czasem łyka zrobiła... więc nawet z takiego łyczka się matka cieszyła.......... zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia to witamy na starych śmieciach miszczu 😁
Marika przyznaj się przyznaj, że dobrze bawiłaś się bez swoich facetów 😁

Ja wróciłam z pracy i.... uropooooooooooooo 🤪
Z tej okazji umówiłam na jutro siebie i Julkę do lekarza 😉... Julka od wizyty w ZOO cały czas się z katarem buja 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😎
piękna jesień się nam zrobiła u mnie po 19 stopni 🙂 słonecznie 😜 wczoraj wzięłam dzień wolnego po szkoleniu i przepraszałam synka 😉 😜 za 3 dni bez mamuni..... zaliczyliśmy długi pobyt na placu zabaw a i dom ogarnęłam bo w końcu wróciliśmy do siebie 😎

jak tam KALINKA????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...