Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):

No i cholera więcej nie pamiętam...Jeszcze bym tylko chciała Coq zaprosić do siebie : najlepiej z mopem 😁

hahahahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Coq, co ty na to? 😉


Dyspozycyjna bede w grudniu i do polowy stycznia 🙂

kiedy dokładnie lecisz????


28 listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wanilia Hubert ma pół roku ?! 😮 że kiedy? szybko przeskoczył a nasze dzieci 2 lata zaraz pokończą...z tym cyckiem to powiem że masz przekichane.samo pewnie wyjdzie (ale ja to bym go chyba na przetrzymanie brała,aczkolwiek nie każde dziecko jest takie samo i oby jednak nie był twardszy niż Ty 🙂 ) pewnie głupie pytanie ale ilu smoczków próbowałaś? moze smoczek mu nie odpowiada,w sensie kształt...
u nas nocnik jest w użyciu.ostatnio jednego dnia zrobiła na nocnik 2 razy siku i raz KUPE!zaczęłyśmy od sadzania przed kąpielą.sadzam i leje wode do brodzika.mała stymulacja taka 😉 no i długo nic aż w końcu co jakis czas jej się udaje 🙂 dobrze jak raz dziennie zrobi to już jest sukces a cieszy sie wtedy 🤪 a ja to już nie powiem... ostatnio mam wene twórczą i kombinuje jedzenie.nawet sie sprawdzają moje pomysły 🙂 tym razem nie na słodko. w ogóle to zepsuła nam sie lodówka i musieliśmy pożyczyć od mojego brata kase i kupić drugą.zepsuła sie w piątek.w sob wieczorem lodówka nowa już była to zepsuł sie skuter(!).w poniedziałek rano znaleźliśmy naszego psa na łańcuchu uduszonego przez obce psy... feler weekend taki że takiego jeszcze nie było....spłakałam sie za tego psa że hej...chyba wiem który to zrobił i szykuje zemstę.właścicielkę już pojechałam ostro,mam nadzieje że jej w pięty poszło.na razie biegającego wielkiego psa nie widzę.a to wszystko przez to ze mamy nie ogrodzone podwórko...teraz nie chce żadnego psa bo nie mam zamiaru znowu płakać.trzeci pies w ciągu 3 lat.ten był najdłuzej i taki był mój...pierwszy żył 2 tyg i musiałam uśpić to było jak zaszłam w ciąże z Milenką.drugi poszedł w świat bo strasznie lubił ludzi.ten ludzi nie lubił to przyszedł jakiś głupi pies i go udusił.no nie mam szczęścia...
a tak w ogóle to zdrowia Wam życzę i pracy i szczęśliwości i pełnych nocników :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq ale chyba juz czas dziecku pokazać jak się ze zjeżdżalni zjeżdża 😜

Asia wpadaj częściej 😘 A co do psa...Nie bardzo rozumiem co się stało ale jest mi naprawde przykro 😞
My za 3 dni chyba zdejmujemy szwy i mam nadzieję że dalej będzie z górki. W przyszłym tyg chyba już zazniemy wychodzić na krótkie spacery na smyczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq ale chyba juz czas dziecku pokazać jak się ze zjeżdżalni zjeżdża 😜

Asia wpadaj częściej 😘 A co do psa...Nie bardzo rozumiem co się stało ale jest mi naprawde przykro 😞
My za 3 dni chyba zdejmujemy szwy i mam nadzieję że dalej będzie z górki. W przyszłym tyg chyba już zazniemy wychodzić na krótkie spacery na smyczy

to teraz ja nie jestem w temacie...czyje szwy? a naszego psa stojącego na łańcuchu zadusił inny pies(albo psy),aczkolwiek mam pewność 90% który to zrobił bo sie szwędał po naszej działce nawet jak my na niej byliśmy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa Wanilia zaraz Wam coś wymyślę.wczoraj siedziałąm i spisywałam zupy jakie potrafię zrobić i wyszło ich ok 15.mięsko też muszę uściślić co ja z nim robię i wtedy tylko zagladamy do zeszyciku i zaraz coś do gara wpadnie 😉
dobija mnie to wiecznie zastanawianie CO DZISIAJ NA OBIAD???
wczoraj upiekłam mężowi na szybko,bez pomysłu coś takiego; kiełbasa w kostkę podsmażona,dorzuciłam cebule w piórka chwile poddusiłam.ugotowałam świderki,wymieszałam.troche śmietany+ sporo koncentratu,wymieszałam i wrzuciłam,2 ząbki czosnku,zioła prowansalskie ale nie za dużo,natka pietruszki pokrojona,papryka w kostkę ok pół sztuki.wrzuciłam razem wymieszane na tortownice,zasypałam startym żółtym a mąż jaki smakowity był!!a no i jeszcze troche soli,pieprzu nawet sporo.tak na pikantniej.oczywiście podpiekłam aż sie zagrzało i ser się rozpuścił.takie wszystko i nic.ja jadłam dopiero dzisiaj ale w sumie smaczne mi to wyszło.mąż naprawdę miło zajadał 🙂
w ndz zrobiłam sos np do warzyw z patelni.taki mały dodatek a jak umilił całe jedzenie.jogurt naturalny,2 łyżki majonezu,1,5łyżki koncentratu,zioła,pietruszka 🙂sól,pieprz,troszkę curry.oczywiście podgrzałam w rondelku,ale nie zagotowałam.potem polałam niesolone warzywa z pary.do tego były paluszki rybne i frytki 🙂 ogólnie najbardziej zachwycony był mój mąż 🙂 więc skrzydełka rosną i jest chęć dalej coś kombinować 🙂 może nie są to rzeczy dietetyczne Aniqa ale w nosie to mam czasami bo na dobrą sprawę to nic nie owlno by było zjeść.
jutro będzie zupa dyniowa chyba ze dzisiaj całe nie zjem z serkami topionymi to będzie w czwartek 🙂 do dyniowej grzanki już pokroiłam tylko obsmażę na świeżo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
wanilia napisał(a):
Coq ale chyba juz czas dziecku pokazać jak się ze zjeżdżalni zjeżdża 😜

Asia wpadaj częściej 😘 A co do psa...Nie bardzo rozumiem co się stało ale jest mi naprawde przykro 😞
My za 3 dni chyba zdejmujemy szwy i mam nadzieję że dalej będzie z górki. W przyszłym tyg chyba już zazniemy wychodzić na krótkie spacery na smyczy

to teraz ja nie jestem w temacie...czyje szwy? a naszego psa stojącego na łańcuchu zadusił inny pies(albo psy),aczkolwiek mam pewność 90% który to zrobił bo sie szwędał po naszej działce nawet jak my na niej byliśmy 😞


Moja sunia po operacji na kolano jest : zerwała wizadło krzyzowe 🥴
Ja nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić jak pis może zadusić psa...? Może ktoś go otruł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to Wam jeszcze sie pochwalę ze robiłam pasztet swój 🙂 wyszedł oczywiście pyszny 🙂 no i gotuję na parze od czasu do czasu pierś w przyprawach. wszyscy sie zajadają i zdrowiej 🙂 u nas tez fasolkę wszyscy lubią to ostatnio był schab środkowy,obsmażony w mące,uduszony z zielem ang,liściem laurowym.do tego miałam to na dużej patelni i wrzuciłam paczkę mrożonej zielonej fasolki.oczywiście doprawiłam,zagęsciłam troche i z makaronem jedliśmy.my jak my,mój mąż mięcho musi mieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
No dziewczyny az u mnie zapachnialo obiadem 😉
Po remoncie super. W salonie mielismy cegly(taka moda tutejsza), w sumie nie byloby zle gdyby nie to, ze cegly mialy juz swoje lata i poprzedni wlasciociele domu nie bardzo o nie dbali. Np. byly wiercone dziury, kto pozniej zalepiali zwyklym gipsem. Cegly czerwone + gips szary= 🤢
Tesc nam polozyl na to gladzie i cos tam jeszcze, co wyrownalo sciany i pomalowal na pastelowy morelowy i lekki pastelowy roz. Wyglada moim zdaniem baaardzo ladnie. No i pokoj na pietrze, w ktorym byly baaaardzo stare tapety tez zrobil. Bede miala chwile to wstawie zdjecia przed i po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jak M przyjał wiadomośc o chorobie mamy? 🤨


Moja tesciowa miala zwyczaj wyolbrzymiac wszstko. Jak byla chora chocby na grype, to juz tak ubolewala nad soba jakby to bylo niewiadomo co.Dlatego wiadomosc o jej chorobie przyjelismy na "miekko" myslac, ze znowu przesadza. Teraz wiemy, ze jest powaznie chora. Moj M nie daje poznac po sobie, ze go ta wiadomosc bardzo dotknela, ale ja widze, ze bardzo sie przejal.
Ja tesciowej wspolczuje jak to choremu czlowiekowi, wiadomo. Wiecie, ze nie mialysm zazylych kontaktow i nie byla dla mnie dobra ani przychylna od samego poczatku, ale mimo to zal czlowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas kolejna pamiatka po basenie - katar. Kurde, juz trzeci raz w ciagu 2 miesiecy 😠
Brzuch mnie boli, chyba za duzo zieleniny zjadlam dzisiaj - -najpierw duzo rukoli, potem szpinak z kurczakiem na obiad, a na kolacje koktajl z pietruszki (a to bylo fuj, ale jakos przelknelam) no i teraz mi jakos dziwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
a u nas kolejna pamiatka po basenie - katar. Kurde, juz trzeci raz w ciagu 2 miesiecy 😠
Brzuch mnie boli, chyba za duzo zieleniny zjadlam dzisiaj - -najpierw duzo rukoli, potem szpinak z kurczakiem na obiad, a na kolacje koktajl z pietruszki (a to bylo fuj, ale jakos przelknelam) no i teraz mi jakos dziwnie.


widzę że się mocno wzięłaś za siebie trzymam kciuki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry kochane....

nie wiele mam czasu ......

więc życzę miłego dzionka 🙂

Beata no szkoda kobiety..... 🥴 mimo że stosunki dość luźne ......ale to zawsze mama ...którą Twój M na pewno kocha....więc trzymajcie się i mocno wspieraj M 😘 😘 😘
na foty czekamy!!!!

Wanilia jak tam psinka.....dziś zdjęcie szwów.... 🤔

Holi na foty domu też czekamy !!!!

Coq u nas poniżej 15 zawsze czapka.....ale za to Yaśminka może bardziej zahartowana.... na szczęście nic się jej za bardzo nie łapie.... 😉oby tak dalej 😘 moi rodzice 30 wracają 😉 więc końcówki listopada pełne emocji 😉 Ciekawe jak Yaśmina zareaguje na taką ilość ludzi którzy wszyscy będą chodzili i ją zaczepiali 😉

Jak Maciejka?????

Meliska....??

Agami???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Asia przykro z powodu psa 🤨 Chyba tez bym nie wziela innego, przynajmniej przez jakis czas. A Ty bylas w koncu z Milenka u lekarza?

Beata tak z opisu wydaje mi sie, ze ladnie macie 🙂 Czekamy na zdjecia.
A maz twoj swoje musi przezywac, bo to mama...

Marika sama jestem ciekawa jak bedzie reagowala... na poczatku pewnie u mamy na rekach bedzie przesiadywala. 😉
A Jasmina, to prawda nie choruje praktycznie w ogole, na szczescie! 🙂 A chcialam Was kiedys pytac, od jakiej temperatury zakladacie czapki... U nas chyba bedzie musiala przymrozic, zeby zaakceptowala czapke 🤢

Aniqa a Kaline faktycznie szybko lapie 🤢 No mam nadzieje, ze na katarze sie skonczy.

Tak, o tym jedzeniu pisalyscie wczoraj, to ja Wam powiem, ze zrobilam kopytka z dynia i wyszly bardzo dobre, maja lekki posmak dyni i sa o wiele delikatniejsze... podsmazone na masle, tak do rumianej skorki, posypane cukrem i cynamonem-pychotka 😉

Wczoraj caly dzien padalo 🤢...moj maz z tej okazji przelezal prawie caly dzien w lozku, procz wyjscia na zakupy, coz za kreatywnosc i dynamizm!
... a przy okazji upewnil na 100%, ze o drugim dziecku nie ma mowy. Takze ze spokojem moge wszystko co sistra przysylala jej zwracac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

Wczoraj caly dzien padalo 🤢...moj maz z tej okazji przelezal prawie caly dzien w lozku, procz wyjscia na zakupy, coz za kreatywnosc i dynamizm!
... a przy okazji upewnil na 100%, ze o drugim dziecku nie ma mowy. Takze ze spokojem moge wszystko co sistra przysylala jej zwracac.


tzn. Yasminka tak dawała po garach że M się odechciało .... 😜 czy jak ......??? A może chodzi o to że ledwo dycha ten Twój biedny M i nie bardzo ma siły by urobić na większą rodzinę...... 🤔bo nie zrozumiałam kontekstu 🤔 tego upewnienia 🙂

kopytka z dynią ???? jak i co ????

Zdrówka dla Kalinki 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Bry, pada....wic siedzimy w domu, masakra. Zwariuję? 🤔 😜


tak wczoraj przy nadmiarze energi mojego Miśka pomyślałam o Tobie 😉 jak to możliwe że Ty jeszcze nie zwariowałaś?????? 😎 😜 😜

ja wychodzę z domu o 7.10 a zanim odbiore Miśka zakupy to jestem w domu ok 17 czasem przed 😉 ale teraz to już zawsze ciemno jak wracam......więc rozumiem nie najlepsze humory.....no i zwykłe kaprysy drażnią bardziej niż normalnie.....a jeszcze nie przyzwyczaiłam się do nocnych spacerów ale chyba trzeba będzie..... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...