Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry wieczór 🤔... czy... dzień dobry 🤔
Spania nie mam 😮... od godziny się w wyrze miotam, więc myślę i tak nie śpię to zobaczę co w necie... tym bardziej mnie korciło, bo po północy aukcja się kończyła... matka sukcesywnie wyprzedaje rzeczy po Julce ( stwierdziłam, że nie trzymam... a jak się co przytrafi to dopiero będzie radocha z kupowania 😜 )... tym razem kurteczka z zeszłej zimy... używana, kupiona za 30 zł... poszła za 45,50 zł 😮... ma się tą żyłkę handlowca 😎 😜 😎 😜
Kupiłam Julce w biedrze takie żelowe naklejki z mikołajem... nie pytajcie jakie okno upaćkane 😁... ale aż tak nie żal, bo dalej nie umyte 😜... miała być firana, a nie ma... i właśnie... słuchajcie/czytajcie 😉 jaki czad 😠... wczoraj dzwoni M, że w skrzynce awizo na polecony i druga karteczka od pani listonosz z nr telefonu, że prosi o pilny kontakt... ostatnio nic poza firaną nie zamawiałam i nawet nie byłam pewna czy to ona, bo myślałam, że sprzedająca choć poinformuje mnie o wysyłce ( firanka szyta na zamówienie )... więc... babeczka awizo zostawiła, a na następnym osiedlu poszła do góry z poleconym i jej tą przesyłkę z roweru zapieprzyli 😲... firanka za 200 zł 😞... oczywiście pani kasę ma oddać, chce to polubownie załatwić poza placówka swoją... już od sprzedającej kopię przesyłki załatwiłam, wydrukuję z poczty "dowód zakupu" z nadawcą, żeby baba nie myślała, że chcą ją naciągnąć... z drugiej strony sprzedająca też głupia pinda... w aukcji opcja wysyłki paczką, a ona wysyła poleconym... pewnie se złotówkę na wysyłce zaoszczędziła 🤢... a firana na okno tarasowe, więc koperta nie aż taka mała... nie dziw, że kogoś skusiła 😠... no nic od dziś bezczelnie zaglądam wszystkim w okna... a jak znajdę 😠 😠 😠 😠
Odnośnie naszych ostatnich mlecznych rozterek... znalazłam takie łaciate junior... czyli, że co?... że ma być jak najbardziej tłuste??????????? 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Marika nie Wigilia, a urodziny Maćka 🙂 chociaż przez chwilę mi przemknęła myśl o wigilii... kto wie 😜

Meliska cóż za niefortunny zbieg zdarzeń... no ale nie pozostaje Ci nic niż tylko wypatrywać Twojej firany w cudzych oknach 😉
a co do Twojej żyłki handlowca to w szoku jestem... ja nie sprzedałam niczego po Maćku jeszcze... a większość rzeczy mam jak nówki, w niektórych to tylko po 3-4 razy był. i teściowa jak kupuje i przywozi z Niemiec to tylko z C&A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jasmina dzis od rana testuje moje nerwy 🤢

Sama nie wiem gdzie zdjecia w koncu wywolam...Marika pewnie masz racje z aukcja, chyba do nich napisze...
Meliska i pomyslac, ze sa takie miejsca w Europie gdzie stoja stragany, gdzie ludzie sami sie obsluguja i wrzucaja naleznosc do puszki, nikt tego nie pilnuje...a tu prosze paczke ktos zwedzi 😠
Naklejki w oknach musza wygladac uroczo 😜
Zylke do interesow masz 😉 Ja zapytalam siostre co mam jej przywiezc, pomyslalam, ze kombinezony, rozek itd. to bedzie jej nalatwiej sprzedac, a ona na to, ze nic nie chce...i jestem w kropce, zostawic to wszystko razem u mnie na lezakowanie, czy wywozic. Sprzedawac raczej nie bede, bo troche glupio by mi bylo zarabiac na tym co dostalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek śpi od 18.30 i już na noc, nie spał dzisiaj w dzień w ogóle. a o 15 przyjechała opiekunka Maćka z córkami i z rodziną i Maciek się wybiegał z dziewczynkami: jedna Marcelinka to mówił " macelinka", a druga Marlenka to mówił "malenka" 🙂
5 i 8 lat 🙂
a byłam w ciężkim szoku, bo dziewczynki bawiły się z nim najpierw na dole, a potem u góry u Maćka w pokoju i jak potem poszłam, to w pokoju wszystko było pozbierane do pudełek, poskładane, było bardziej posprzątane niż zanim zaczęli się tam bawić... szok, ale jaki pozytywny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

Odnośnie naszych ostatnich mlecznych rozterek... znalazłam takie łaciate junior... czyli, że co?... że ma być jak najbardziej tłuste??????????? 🤔 🤔


No wlasnie gdzies czytałam, ze tylko pelnotłuste i dzisiaj nawet czytajac "Język dwulatka" T. Hogg, ona pisze, zeby tylko pelnotłuste dawać dzieciom. na wizycie zapytam pediatry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane nie mam czasu na forum !!! dzień biegnie bardzo szybko!!! Przy małym na necie nie da się siedzieć!!!
Dużo piszecie nie wiem co mam komu odp!!!
Co do mleka to ja daję małemu 3,2 uht ale o tym co Meliska mowi Mleko junior to nie słyszałam hehe spoko !!!
A tak to u mnie oki!!!
Zdrowia dla dzieciaków chorych przeziębionych
Siły dla Wanili przede wszystkim
A i co tam u naszej Chloe jak maleńka Jagienka jak JUlek na nia reaguje!!!!!!1
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór tak wogole...tylko czy dobry...chyba jeden z gorszych...
wyżale sie wam, bo mnie krew dzisiaj zalała. Jakis czas temu pisalam wam, ze mieszkamy z babcia mojego męża, ona od samego poczatku miala do mnie jakies "ale". jakos dotychczas szlo, nigdy osobiscie nie slyszalam jak na mnie najeżdza, tyle co mi malzon powtórzyl (ze niby jej rzeczy 30letnie i starsze wynosze, jakies reczniki, filizanki, lyzeczki itp...długa historia generalnie) no ale dzisiaj przeszla sama siebie...wrócilam z kosciola , malzon akurat byl u niej na dole i pytal czy mozemy zrobic tam urodziny Kalinki, bo u nas nie ma jak 20 osob zmiescic i sie zaczelo...zaczela mnie wyzywac od "parszywych złodziejek", gdzie są jej rzeczy, ze jej a zlosc robie ciagle (gdzie nie mam z nia zadnego kontaktu wlasciwie), ze schodze tam na dól jak do siebie (na dole musimy sie kąpac, bo u siebie u góry mamy tylko wc i stoi i tam nasza pralka), wiec wychodzi na to, ze ja już kur*a nawet wykapac sie nie moge!!!i jeszcze wiele innych przykrych rzeczy. poryczałam sie, bo nie sadzilam, ze ona aż tak mnie nienawidzi, nic jej nie zrobilam, a na Kaline moge przysiac, ze nigdy jej niczego nie zabrałam 😞 dotychczas malzon poprostu nie mowil mi wszystkiego, bagatelizowal to, ale jak to na wlasne uszy usłyszalam, to myslalam,ze padne, bo nigdy tylu nieprawdziwych i fałszywych rzeczy na swoj temat nie usłyszalam 😞 nie wiem co z tym wlasciwie zrobic, przeciez tak sie nie da mieszkac! jesli sytuacja sie nie porawi, to sie wyprowadze do mamy, bo nie pozwole,zeby ktos mnie tak szkalował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i kolejny powod do wkurzenia...wywiozłam rzeczy po Kalinie do mojej szwagierki - sama to zaproponowała, bo ona chcialaby jak najszybciej zajsc w druga ciaze i jakby byla dziewczynka to by juz miala rzeczy (ma synka jednego obecnie). Mi to na reke bylo, bo miejsca mamy malo i juz nie mialam gdzie tych worków trzymać, a te wszystkie rzeczy to po mojej siostrzenicy były, wszystkie nówki, głownie hm i CA, naprawde bardzo fajne. Wczoraj szwagierka do mnie zadzwonila, czy ona moze te rzeczy pozyczyc swojej koleżance, bo ona jest biedna i nie ma na wyprawke, a bedzie miala dziewczynke. Nosz kurna! nie po to dawalam jej te rzeczy na przechowanie, zeby ona je komus pozyczala, nie znam tamtej babki, może mi zwróci same szmaty...niechetnie sie zgodzilam, rozumiem, ze trzeba pomagac potrzebujacym, ale nie podoba mi sie to...generalnie bardzo zaluje, ze sie zgodzilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa babcia malzona przegiela porzadnie 😮 Masz tragicznie niekomfortowa sytuacje, ze lazienka na dole 🤢
Rozumiem, ze wasze wlasne mieszkanie nie wchodzi w gre?

A rzeczy...no coz gdybym chciala je do zwrotu, chociazby po to, aby uzyczyc jakiejs dobrej kolezance to tez mialabym male obiekcje, ze nagle te ciuchy u znajomych krolika beda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak bry 😉
brrrrrrrrrrrrrrrrrry... u nas śnieg na dachach i samochodach 🤢
Mnie też rozkłada... wczoraj brzmiałam jak żul 😎... i w tym miejscu chciałam podziękować naszej Waniliowej koleżance 😜 I być może uprzedzę jej wpis, ale nie wiem czy znajdzie siły na kompa... choróbsko nie odpuszcza i zaczęła się nawet zastanawiać nad lekarzem 😞
Aniqa a może babcia ma coś nie tak z główką? 😮... nie obraź się czasem... my mamy taką klientkę miłą starszą panią i w życiu bym na nią złego słowa nie powiedziała, a mój mąż twierdzi, że ona ma nierówno pod beretem... stale tam na interwencje jeździ, bo niby wszyscy sąsiedzi przeciw niej... pukają jej nocami w grzejniki, wpuszczają do domu jakieś gazy i takie tam... jakbym babcię Twojego M widziała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Lalki 🙂
Aniqa współczuje starej jędzy 😠 z drugiej strony,bycie starym człowiekiem nie jest łatwe... wcale jej nie bronie,absolutnie,ale starym ludziom czasami miesza sie w głowach...przykra sytuacja...małżonek Twój powinien Cię bronić i na babkę też najechać,ze jesteś jego żoną i nie ma prawa Cię obrażać bo jak nie skończy z tym to on sie do niej nie będzie odzywał. samej jej bedzie dopiero nie miło. a do Kalinki to sie coś odzywa? czy tak jak do Ciebie ma odejście?
Coq ja właśnie szukam tej Fotoniki ale nie moge zlaeźć na allegro.bede zamawiać około pewnie 300sztuk to sie w sumie opłaca gdziekolwiek by sie nie zamawiało.moja koleżanka w rossmanie wywołuje i nie narzeka.ale tam w sumie zdjecia nie są tanie...to muszą być dobre 🙂 ja już gotowe mam tylko czekam na nadejście weny twórczej...
aga jak dobrze pamietam to Ty stół chcesz kupić.moi rodzice kupili wczoraj na giełdzie w słomczynie (podobno największa giełda w Europie) za 1200zł bo była promocja 😮 1200zł za stół i 6 krzeseł!! udało im sie bo bardzo ładny zestaw kupili.stół drewniany ciemny i krzesła drewniane z miękkimi obiciami.też bym taki chciała...z czasem może sie dorobie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Moja niunia ostatnimi czasy chce tylko groszek wpierniczać... codziennie taką małą puszkę groszku zje... a jak pierdzi 😲... na szczęście zaraz idzie do żłobka to oczyszczę trochę atmosferę w domu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Hahahaha,jakbym Kaline widziala! Juz nie robie gros,ku na obiad bo tylko groszek. Wyjada a mieso i kartodle zostaja.. do tego co chwila otwiera lodowke i sie drze "goszek goszek"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny oc,ywiscie,ze ona ma z deklem cos!nikt normalny by sie tak nie zachowywal. A najgorsze ze ona wszystkim rozpowiada te bzdury 🤢 niby kazdy wie,ze ona bredzi,ale wiecie klamstwo powtorzone 100 razy w koncu staje sie prawda. Boje sie,ze w koncu kfos jej uwierzy. Asia,masz raacje i o to mam zal do meza,ze on nie potrafi stanac po mojej stronie i mnie bronic. On i jego bracia byli przez nia wychowywani jak ich matka zmarla i ona jest dla nich jakims bogiem,boja sie jej cokolwiek powiedziec,zeby jej nie urazic. A nie zaprzeczajac tylko przeciez utwierdzaja ja w tym ze to ona ma racje...mi rece opadaja,bo jestem na przegranej pozycji wlasciwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Moja niunia ostatnimi czasy chce tylko groszek wpierniczać... codziennie taką małą puszkę groszku zje... a jak pierdzi 😲... na szczęście zaraz idzie do żłobka to oczyszczę trochę atmosferę w domu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Hahahaha,jakbym Kaline widziala! Juz nie robie gros,ku na obiad bo tylko groszek. Wyjada a mieso i kartodle zostaja.. do tego co chwila otwiera lodowke i sie drze "goszek goszek"



no własnie wczoraj do obiadu była marchewka z groszkiem i co mojego syna tylko groszek interesował...... 😁 🙃 a właściwie nigdy go nie lubiał.....

Meliska...... 😜no cóż biedne będą koleżanki w żłobku..... 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...