Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aga super, ze Maciek pozbyl sie ciezaru!!!! Wyobrazam sobie jaki szczesliwy 😆
Dla Was to byla wiecznosc, ale ja przyznam, ze te trzy tygodnie jak z bicza strzelil 😮

.... A dentysta....za duzo gadal... a we wszystkim najmniej o moich zebach 🤢 przyszlam do niego:z pokruszona osemka, do wyrwania, ale leczyl tes inne, wiec przy ostatniej wizycie myslalam, ze jeszcze sie umawiamy, bo trzy osemki do leczenia lub usuniecia byly, a on, ze dziekuje, do widzenia...??? Zadnego wyjasnienia, nic... i wyszlam tak bo mnie zatkalo.... 😜 Wiec j'ai nie chcial leczyc to nie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Basia, bardzo mocno trzymam kciuki i wierze, ze wszystkie obawy okaza sie niepotrzebne...z drugiej strony podziwiam Cie za optymizm i pozytywne myslenie, bo to bardzo wazne, a nie kazdy tak potrafi. Bedzie dobrze kochana!!!:*

Aga, no i po klopocie 🙂 podziwiam, bo ja najprawdopodobniej bym wyladowala w wariatkowie 😉

U nas nic nowego, jutro wysle chyba nianie z Kalinka do lekarza, zeby ja osluchala, bo Mala strasznie kaszle.
W sobote bylismy na imprezie, wybawilam sie za wszystkie czasy, wczoraj umieralam, tak mnie kac meczyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Agami przede wszystkim do Ciebie: bardzo się cieszę i pozwolę sobie na nieskromne -"a nie mówiłyśmy?" 😜 🙃
Dentystka wczoraj zrobiła zdjęcie i zaczęla leczyć zęba po czym stwierdziła ze jednak leiej będzie usunąć tą ósemkę 🤔 Tak więc czeka mnie chirurg 🥴 Z dobrych wiadomości to ta ze oprócz tej jednej nieszczęsnej ósemki z którą walczę już od dawna mam do zrobienia tylko (aż?) 3 aęby. Biorąc pod uwagę że ostatni raz byłam u dentysty przed ciążą z Hubim to chyba nie jest tak źle. No i mam mocne postanowienie do lata temat zakończyc o ile czas pozwoli
No i chyba nie pisałam...W niedziele wcześnie rano spakowałam towarzystwo i jesteśmy u moich rodziców. Hubert się nie przejął, jak wył tak wyje 😜 No i nie wiem ile moi rodzice z nim/nami wytrzymają. Szczerze to już nie mam pomysłów na tego mojego zgredka małego, pocieszam się że to przez zęby może i minie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia ja też na ostatniej wizycie u gina miałam stresa pt dawno tyłkiem nie świeciłam 😁 Ale przezyłam, teraz założenie wkładki i na 5 lat spokój. Bo zdecydowałam się na wkładkę hormonalną, chcę mieć pewność że kolejnego dzidziusia póki co nie będzie - plan wykonany 😜 I powiem Wam że gdyby Hubert był pierwszy to pewnie byłby jedynakiem 😁
Coq piateczka : u mnie też 3 ósemki poszły w tym jedna do usunięcia a z dwiema jeszcze powalczę
Idziemy do biblioteki z moich lat dziecięcych, ciao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.
Coq u nas też dzień sie zaczął śpiąco,marudząco i kiepsko zwyczajnie... zaczęło sie od tego że mi sie Mila obudziła jak Julkę odprowadzałam do sasiadów,żeby ją do szkoły zawieźli.wracam i słyszę na schodach ryk.wiec mało sie nie zabiłam i lecę.obudziła sie a tam mamy brak i gotowe.taka była klejąca,ze smokiem,że postanowiłam położyć ją spać,na co przystała.usneła,po czym wchodzi moja mama zaczęłyśmy gadać i wstała.eh.poprzytulała sie do babci a ja w międzyczasie zrobiłam jej kanapkę ze zbunkrowaną nutellą mojego męża 🙃 jakby inne dziecko!zjadła i to nie jedną kanapkę a ja kawkę wypiłam i nam przeszło.chyba brakowało nam cukru 😁 przed spacerem walnęła sie w głowę o łóżko i znowu płacz 🤢 teraz już w miarę.Julka w domu wiec zajeta.
Wanilia a ile ta wkładka kosztuje??? koleżanka sobie spiralę założyła i to 500zł kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia u nas zdecydowanie gorzej 🤢, najgorsze, ze jest to, ze nie wiem dlaczego sie tak Jasmina dzis zlosci,....a zlosci "z miejsca" ucieka wtedy do kuchni pod stol, w okrzyku bojowym, a kiedy tylko sie zblizam, zeby sie dowiedziec co sie stalo to jeszcze wiekszy krzyk i nogi za pas. Poprawilo sie troche miedzy 11 a 13, na spacerze w miare ok, ale ledwo przekroczylysmy prog domu i juz 🥴 ...chce ja rozebrac, bo sama mi o tym mowi, zblizam sie, a ona znowu z furia pod stol 😲
Miala jesc obiad, ale skoczylo sie na mleku, zamknelam okiennice drzwi i polozylam sie z nia do lozka....usnela. Juz sie boje kiedy sie obudzi 🤢

Ostatnio M mi powiedzial, ze u niego w rodzinie urodzila sie kolejna dziewczynka, juz 9 i kolejna przyjdzie na swiat, bo zona mlodszego brata jest w ciazy, chlopcow jest 2 z tym, ze jeden jest synem siostry, takze sprawcom plci nie jest facet z rodziny, jeden jedyny najstarszy brat ma syna (widzial go chyba niewiele, bo jest rozwiedziony i teraz wyjechal do Kanady). Kobiety sila w tej rodzinie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
No to super że wieści nawet nawet są spoko i myślę że u Basi też będzie ok!!!
Ja dziś byłam u ginekologa no na razie muszę obserwować cykle i owulacje bo mam powiększony jajnik i dużo pęcherzyków także na razie nie ma co zobaczymy!!!
A to wszystko od tarczycy i od stresu bo ja się tylko stresuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Zdrówka dla Yasminki ,Florka KAlinki 🙂

Taki marzec......chorobska grasują......
Ja leżę w łóżku niby nie chora bo ani katar ani gardło..... ale mam mega dreszcze i zimnice......brrrr walczę by się nie rozłożyć........ 🤢 na jutro mam urlop by się ratować ......


Mialam to sami w poprzednia niedziele, ani kaszlu....zimno, a potem straszny bol glowy.
Sa zyczenia dziekujemy i rownie zyczymy...Yasmina ma sie lepiej jesli o humour chodzi ;-) katar tes jakby go nie bylo, ale psika co chwila.…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa zdrooooowia dla Kaliny!!!! Jasmina kaszel miala raz, jak miala dwa miesiace i wiem jak takie kaslanie moze byc okropne.

Moj Trudny Dzien JUZ spi 😉 Na szczescie udalo nam sie spedzic juz spokojny wieczor. 🙂

Na zakonczenie cos wzruszajacego...maluszek nie chce oddalic sie od mamy:
http://bebe.doctissimo.fr/blog/18914-Ce-bebe-ne-veut-pas-etre-separe-de-sa-maman-.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia to napisz jak HUBCIO zniósł jazdę tyle drogi ???? Nie ma co jesteś wielka!!


Ja się ratuje mlekiem z czosnkiem ....pychota 🤢 ale na szczęście chyba pomaga gorzej że Misio w nocy miał gorączkę ni z gruszki ni z pietruszki .....wstał póki co całkiem w humorze...... 😉 więc bronimy się.....! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wanilia to napisz jak HUBCIO zniósł jazdę tyle drogi ???? Nie ma co jesteś wielka!!


Wyjechałam po 5 rano więc większość drogi przespana. 40 km przed celem Hubi się obudził więc zrobiliśmy postój na śniadanie u przyjaciół 🙂
Walcz z przeziębieniem jak możesz. A nie możesz zbyt wiele, ech... No nic, czosnek jest super 😉

Coq pytanie głównie do Ciebie : uzywasz w kuchni amarantusa? Ja dodałam własnie na próbę do jaglanki. Właściwości odżywcza ma toto zadziwiające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

Na zakonczenie cos wzruszajacego...maluszek nie chce oddalic sie od mamy:
http://bebe.doctissimo.fr/blog/18914-Ce-bebe-ne-veut-pas-etre-separe-de-sa-maman-.html


Hubert ma tak do dziś 😁 Wcale mnie to nie wzrusza haha. Po co wogóle było przecinać pępowinę skoro i tak wisi na mnie cały czas? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!
Wanilia amarantusa jeszcze w kuchni nie mialam, wczoraj akurat szukalm w necie île kosztuje maka, 500g ok.5euro....duzo 🥴 Nie wiem czy jest dostepny w marketach, bo takie ceny w sklepach bio. A Ty kupilas ta make kasztanowa?
Niestety zdrowe jedzenie kosztuje, mnie na wiele rzeczy nie stac....

A osemki...tak wybaczam, nawet mi glos nie zadrzal wczoraj, zeby krzyknac czy powiedziec cos w sposob malo subtelny.
W nocy walka z katarem, krecila sie Jasmina niesamowicie z zatkanym noskiem.....z fridy udalo mi sie zrobic jedno "pociagniecie". Na 90% stawiam na zeba, ale moze sie myle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!
Wanilia amarantusa jeszcze w kuchni nie mialam, wczoraj akurat szukalm w necie île kosztuje mais, 500g ok.5euro....duzo 🥴 Nie wiem czy n'est dostepny w marketach, bo takie ceny w sklepach bio. A Ty kupilas ta make kasztanowa?
Niestety zdrowe jedzenie kosztuje, mnie na wiele rzeczy nie stac....

Nie kupiłam : po akcji z migdałami się boję... 😞 Dziś troszeczkę amarantusa, mam nadzieję że skoro jeszcze nic się nie dzieje to będzie ok. Ten ekspandowany strasznie drogi, ja mam ziarno póki co ale chciałabym kupić tez mąkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😉

Agami tak się cieszę, że serduszko słyszałaś... przeca wiedziałyśmy, że tak będzie... to teraz jedz, odpoczywaj i się nie stresuj już 🙂
Basieńka jak po rozmowie z genetykiem?
Wanilia znaczy się, że Ty do rodziców pojechałaś, żeby mama Cię za rączkę w poczekalni u dentysty trzymała 😁
Agaa ufff... macie to już za sobą 😘
Coq to może trza się jeszcze dla dziadków o wnuka postarać 🙃

Coq, Wanilia nawet nie wiem o czym mówicie ☺️ amarantus 😮 😮 u nas jedzeniowy dramat 🤢 więc jestem dla Was pełna podziwu, że Wam się chce i że Wasze dzieci chcą... u nas najlepiej to tylko ciuciu i już nawet wymawia to ciuciu 🤢... mama am... śniadanko... nie ciuciu 🤢 🤢

I jeszcze od 2 dni bunt... do żłobka nie chce chodzić 😮... więc ją odstawiam tam taką ugilaną... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Pani genetyk bardzo fajna. Powiedziala ze glownie jak mam podwyzszone wyniki na ZP to jesli nie jestemsy przekonani co do amnio to najlepiej jeszcze zrobic USG. Jesli USG wyjdzie bez zadnych, chocby najmniejszych znakow zapytania to mozna nie robic amnio. W 16 tygodniu juz na pewno bedzie cos widac. Natomiast USG nie daje 100% i na nim bedzie widac tylko i wywacznie ZP.
Jesli chcemy miec 100% pewnosci to musi byc amnio. Pozatym amnio bada nie tylko te 3 trisomie ale wszystkie 23 wiec wtedy wiecej wiadomo.
Jutro mam amnio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...