Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska avatar słodki ale nie dawaj jej spinaczy......, w miejscowości obok dziewczynka co prawda starsza gdzieś 1,5 roku się bawiła i ta sprężyna jakoś nie fortunnie się wbiła jej w oko 😞 😞 😞

weź nie strasz 😮 to jej ulubiona zabawka u babci... no cóż będzie musiała się babciunia postarać o jakieś bardziej edukacyjne zabawki 😉

Nie chce straszyć taka niewinna zabawka a wielka tragedia

no aż mnie ciary przeszły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A dajecie obiadek i deserek jednego dnia? bo ja daję albo obiadek albo deserek ( po pół słoiczka ) i rano na śniadanie daję kaszkę mleczno-ryżową


Ją daje ok 12-13 obiadem i koło 17 pół deserka, kaczki nie daję bo moja pediatra powiedziała że mały nie potrzebuje dodatkowych kalorii bo waży 7700 i ma jakieś 68-70 cm więc tylko warzywa i owoce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
A dajecie obiadek i deserek jednego dnia? bo ja daję albo obiadek albo deserek ( po pół słoiczka ) i rano na śniadanie daję kaszkę mleczno-ryżową


Ją daje ok 12-13 obiadem i koło 17 pół deserka, kaczki nie daję bo moja pediatra powiedziała że mały nie potrzebuje dodatkowych kalorii bo waży 7700 i ma jakieś 68-70 cm więc tylko warzywa i owoce

hehe kaczki tez nie daje, male przejezyczenie 😁
u nas tez tylko obiadki, bo deserki sa beeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
A dajecie obiadek i deserek jednego dnia? bo ja daję albo obiadek albo deserek ( po pół słoiczka ) i rano na śniadanie daję kaszkę mleczno-ryżową


Ją daje ok 12-13 obiadem i koło 17 pół deserka, kaczki nie daję bo moja pediatra powiedziała że mały nie potrzebuje dodatkowych kalorii bo waży 7700 i ma jakieś 68-70 cm więc tylko warzywa i owoce

moja też pewnie kalorii dodatkowych nie potrzebuje... na ostatnim szczepieniu 7760 g i 73 cm, ale chyba już przy tej kaszce zostanę... za miesiąc do pracy wracam i coś musi to moje dziewczę jeść jak mamy nie będzie, zresztą w piersiach coraz mniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
ojjjjjjj Aniqa 😘

psiuniek słodki Jula pewnie zakochana 🙂

nice foto nadia 🙂

rita to czekamy na relacje z obiadku 🙂

Jula wariuje z Kibicem a on za Nią jak rzep!!w berka się ganiają!! z tym że ciągle Kibic goni 😁 troche go wyrolowała haha 😁 😁 kochaniutki taki ze wszyscy chcą mu się przypodobać.mój tato mleczko z chlebkiem mu rano dał i zacieszał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my jemy kaszkę jakoś po południu a moja Mila to bardzo lubi kaszki.na ostatnim szczepieniu 6.200 więc my z tych okruszków 😉 lekarz mi jej znowu nie zmierzył bo powiedział ze się jeszcze dzieci nie mierzy ale ma pewnie coś miedzy 65 a 70cm,po ciuchach widać...więc nam kaszka nie zaszkodzi.przymierzam się do robienia obiadków.a i w sumie to tak wychodzi ze albo kaszka albo deserek dostaje.a przespała mi dzisiaj ta moja koza kąpanie!! No śpi od ok 19;45 i chyba bede miała pobudke o jakiejś 3 nad ranem...ajć...idę spać.dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nikogo nie ma jeszcze to ja sie rozgadam 😉
dziewczyny nie wiem co jest ale teściówka i teść w sumie też NIE CI LUDZIE
byliśmy wczoraj u nich na obiedzie to było tak milutko że szok -Basiu specjalnie dla Ciebie mam chudziudkie mięsko itd 😮 no masakra jakaś-było tak miło że wieczorem ich na kawe zaprosilismy-no nie wierze
a dzisiaj ona chce ze mna na zakupy pojechac
do niczego absolutnie sie nie czepia -och jaka masz sliczną firankę,pasuje tu itd
zgłupiałam totalnie!!!!!
Adam wiadomo się cieszy bo byliśmy nastawieni na awanture chociaż i tak przy najbliższej okazji jak tylko nzacznie sie o cos czepiać czy mi rozkazywać to przeprowadzimy z nimi rozmowe tak jak to zaplanowalićmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Rita może zaczęli mówić ludzkim głosem w końcu 🙃

a nie wiem sama - ja już węsze spisek jakiś hehehe nie wiem o co jejchodzi
chociaż wiem że przed przyjazdem tutaj była u moich rodziców na kawie-mmoze jej cos powiedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...