Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sorry, że ja jeszcze męczę..
Zdecydowałam kupić Kettlera 🙃 Jak dla mnie to dobry, rasowy sprzęt 😎 😁
Warunków na biegowy za bardzo nie mamy, a jeśli już to odkładam kupno takiego na jakieś 3 czy 4 lata Jaśminy.
Na filmiku jakiś brzdąc jeździ więc myślę, że Małą będe wozić szybciej niż jak dwa lata skończy.
Fajne video zrobili mu rodzice 😆 http://www.youtube.com/watch?v=o1J0XzUps1I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Byłysmy na szybkich zakupach. Podsumuję jednym wyrazem - dramat 🥴 Chyba całe miasto słyszało że się mojemu dziecku w wózku nie podoba 🙃


🙃 🙃 🙃 🙃 No to mamusiu miałaś wesoło.
Aga dzięki. 🙂

Cały czas mam tak wesoło. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Byłysmy na szybkich zakupach. Podsumuję jednym wyrazem - dramat 🥴 Chyba całe miasto słyszało że się mojemu dziecku w wózku nie podoba 🙃


🙃 🙃 🙃 🙃 No to mamusiu miałaś wesoło.
Aga dzięki. 🙂

Cały czas mam tak wesoło. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dość 😞


Uuuuuuu 🥴 niestety takie momenty są nieuniknione i się zdarzają. 🤢 Ale życzę, żeby Werka po tym wszystkim szybko Ci usnęła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaśmina uwielbia biegać na golasa przed kąpielą, więc ją puszczam codziennie. Wczoraj robiłam jej mleko i słyszę jakiś "strumień" - stanęła przy brodziku, nasiusiała i jeszcze się na tym poślizgnęła 🤢
A dziś jak tylko ją rozebrałam uciekła do pokoju i nasiusiała przy kanapie 🤢 niby na podłogę, ale o dywan też zahaczyło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Byłysmy na szybkich zakupach. Podsumuję jednym wyrazem - dramat 🥴 Chyba całe miasto słyszało że się mojemu dziecku w wózku nie podoba 🙃


🙃 🙃 🙃 🙃 No to mamusiu miałaś wesoło.
Aga dzięki. 🙂

Cały czas mam tak wesoło. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dość 😞


Uuuuuuu 🥴 niestety takie momenty są nieuniknione i się zdarzają. 🤢 Ale życzę, żeby Werka po tym wszystkim szybko Ci usnęła!!

Aż Ci klasnę za to życzenie - bo spełnione 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq piszesz że Jaśmina znaczy terytorium? 😉 Werka się dziś tak obsrała przed kąpielą że muszę pranie wstawić....I chyba jeszcze podłogę mopem przelecę bo rozbierałam ją na rozłożonym na podłodze rożku i mam wrażenie że śmierdzi w pokoju 🤔 Ale poczekam jeszcze kilka minut aż głęboko zaśnie zanim się zacznę krzątać. No i muszę coś zjeść bo zastanawiam się czemu mi niedobrze a cały dzień na dwóch kajzerkach, bananie i jabłku przeleciałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq piszesz że Jaśmina znaczy terytorium? 😉 Werka się dziś tak obsrała przed kąpielą że muszę pranie wstawić....I chyba jeszcze podłogę mopem przelecę bo rozbierałam ją na rozłożonym na podłodze rożku i mam wrażenie że śmierdzi w pokoju 🤔 Ale poczekam jeszcze kilka minut aż głęboko zaśnie zanim się zacznę krzątać. No i muszę coś zjeść bo zastanawiam się czemu mi niedobrze a cały dzień na dwóch kajzerkach, bananie i jabłku przeleciałam


Przypomniałaś mi czasy po porodzie, kiedy bywały dni, że czasu nie znalazłam na przygotowanie jedzenia sobie 🤢 teraz też bywa, ale jednak jakoś inaczej, bo Mała może się złościć, ale jest mobilna i potrafi się bawić...a wtedy takiego noworodka nie było jak czym zająć 😮
Mam nadzieję, że na co dzień jadasz bardziej regularnie...ze swoim drugim maleństwem...

Za oklaska senkju 😉 super, że już śpi. Moja jeszcze długo pociągnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jaśmina uwielbia biegać na golasa przed kąpielą, więc ją puszczam codziennie...


Nie mogłam się powstrzymać Coq 😉
Mój też jest uciekinier, a jak już sika to najczęściej na obudowę wanny 😁

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dscf6563a.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4785/dscf6563a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Wybaczcie te nagie półdupeczki 😉[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
hahaha Nova świetne zdjęcie 😁 Ja moją też czasami ścigam z aparatem...jak znajdę coś na co cenzura pozwala to też wstawię 😉


Heh no ja też szukałam "zakrytego" ujęcia...no ale kuperek to co innego 😜
Dobrze, że fotki są tylko dla znajomych 😉

...a w tle widać moją nieskończoną jeszcze nieszczęsną łazienkę 😞

Echhh...czas na mnie... dobrej nocki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
hahaha Nova świetne zdjęcie 😁 Ja moją też czasami ścigam z aparatem...jak znajdę coś na co cenzura pozwala to też wstawię 😉


Heh no ja też szukałam "zakrytego" ujęcia...no ale kuperek to co innego 😜
Dobrze, że fotki są tylko dla znajomych 😉

...a w tle widać moją nieskończoną jeszcze nieszczęsną łazienkę 😞

Echhh...czas na mnie... dobrej nocki kochane 😘


A ja właśnie miałam Ci pisać, ze bardzo ładnie u Ciebie...Nie wiem czy ściany malowane czy tapeta, ale paski fajnie wyglądają i kolory dobrane elegancko 🙂 A łazienka...skończysz...Mi właściwie całe mieszkanie do umeblowania zostało 😁 i się nie zapowiada na razie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...