Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Właśnie byłam z małym na krótkim spacerku saneczkowym 🙂

Mały miał ubaw po pachy jak skakał (z moją pomocą afkors) po zaspach 🙂
A jeszcze większą jak psiaki zaczęły hasać po śniegu 🙂
Co do sanek to mamy zwykłe, najzwyklejsze z oparciem i szczerze powiem, że korzystają z nich wszyscy, od najmłodszych do najstarszych 🙂
Później jakąś fotkę wrzucę 😉
Teraz zasnął właśnie...po tylu dniach siedzenia w domu powietrza złapał i odpłynął w 3 sekundy 🤪

Coq dzięki za oklacha 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
NovaM ja pierdziele, ale zima u Was 😮 😮 słodki ten Twój bałwanek 🙂

W imieniu bałwanka bardzo dziękuję 🙂
A co do zimy to ja już nią brzydko mówiąc rzygam 🤢 🤢 🤢
Dzisiaj go wzięłam na chwilę bo akurat nie padało, a tak to non stop śnieży 😠A jak mam gdziekolwiek jechać to mi się flaki przewracają bo takie warunki...na tym jednym zdjęciu co w sankach siedzi to jest na głównej "ODŚNIEŻONEJ" już ulicy robione 😠 😠 😠 ...jakieś 15 cm śniegu w tym ok. 10cm pod spodem lód 😠

Korzystam, że mały śpi i jakiś obiad lekki zrobić trzeba...a może pomidorówka 😉 ...hyba tak 🙂

Miłego popołudnia laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje dziewczyny za zyczenia 🙂)))))) baaaardzo dziekuje.... ja dzis z okazji urodzin wzielam sobie urlop i sprzatam u siebie w domku a mlody z niania u dziadkow w domku.... jeden pokoj narazie zrobilam bo robie generalne pozadki stycznioo wiosenne chociaz za oknem nie napala optymizmem bo bialo mglisto chociaz cos slonce probuje sie przebic....
i zaraz jade po ciasto i jakies % bo sie gocie zapowiedzieli... w prezencie dostalm blender bo mi sie spalil 😜 a maz dzis moze z niemiec w roci wiec tak sie ciesze ze spedzimy urodziny razem 😉)) ok uciekam..
sps nova fotki meeeeeeega a najlepsze z pupa 🙂)) moj tez tak lata po chacie i sika dzidkom po panelach hihihihihihih/ 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja wczoraj nie mogłam sie zalogować na telefonie 🤢 a laptopa nie ma mowy zeby wlaczyc dopoki moje dziecko nie spi bo wali mi w klawiature równo krzyczy placze jek nie chce jej dopuścić więc nie bede jej nerwów psuła i nie włączam kompa 😉 teraz śpi od 12 licze że pośpi do 14 dzisiaj na obiad karp bo w końcu trzeba go zjeść do końca jak został jeszcze i pierogi z kapustą i grzybami 😜
do góry mieszka chłopak ma 14 lat i chyba mu napierdole mała śpi on pizga muzyką wczoraj go zjechałam bo zaczął się rzucać że mu pizgam w drzwi to mu powiedziałam że jest patusem jebanym bo tam nad nami taka patologia że koniec codziennie hałas o ruchanie lub o chlanie żenada... chyba będę musiała iść i mu wyjebać 🤢 mój mąż mu wczoraj powiedział ze jak bedzie robil nam na złość to go weźmie do lasu i zakopie 😮 teraz ferie i siedzi małolat w domu .. jebaniec!!

novaM ta fotka z tą gołą dupcią słodziutka dupcia jak marzenie 😆 🤪
moja konstancja sanek nie lubi 🤢 i raz jechala w sankach kuzynek z jedną rurą na plecach i spadała a później ją przesadziłam w sanki z normalnym oparciem i było ok ale płakała i nie chciała jeździć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova mega zima 🤪 Nie dziwię się, że masz dość, ale wiesz ja w tym roku śniegu za bardzo nie widziałam 😉 Ale wiadomo dzieci śnieg cieszy 😉

Pammat takich opisów toja przy najgorszych nerwach spowodowanych moją sąsiadką nie dawałam 😎 Ja chyba nigdy życia w bloku nie pokocham, jedyne co lubię, to widoki z góry...jak się mieszka choć trochę wyżej.

Aniqa 🤢 odetchnij dziewczyno!!

Ja też oddycham, bo Mała śpi, od pół godziny...o matko już pół godziny minęło 🤢
Udało się posprzątać a teraz idę coś w kuchni kombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Hahaha,Pamm, w ktorym ty gangu pracujesz?:-P opis jak trzeba,usmialam sie;-)
A my mamy nowa zabawe....uwaga...wyrzucanie smieci i reszteek jedzenia z wiadra na smieci.....mamusia oczywiscie baaaaaaaardzo szczesliwa i uradowana z nowej zabawy coreczki:-S


Poznańskie gangi wiadomo 😎 😎 😎

Co do zabaw...młody od kilku dni wyrzuca wszystko do śmieci 😠
A najbardziej lubi otwierać szufladę w kuchni i przybory kuchanne lądują wtedy w sekundę w koszu 😠 😠 😠
A żeby tego było mało - wczoraj wyrzucił smoczek do kibla, a mądry dziadek nie wiedział o co mu chodzi bo stał przy sedesie , pokazywał na niego rączką i "yhał"...a dziadek myślał, że mu pokazuje żeby wodę spuścił...no i spuścił...smoczka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Hahaha,Pamm, w ktorym ty gangu pracujesz?:-P opis jak trzeba,usmialam sie;-)
A my mamy nowa zabawe....uwaga...wyrzucanie smieci i reszteek jedzenia z wiadra na smieci.....mamusia oczywiscie baaaaaaaardzo szczesliwa i uradowana z nowej zabawy coreczki:-S


Poznańskie gangi wiadomo 😎 😎 😎

Co do zabaw...młody od kilku dni wyrzuca wszystko do śmieci 😠
A najbardziej lubi otwierać szufladę w kuchni i przybory kuchanne lądują wtedy w sekundę w koszu 😠 😠 😠
A żeby tego było mało - wczoraj wyrzucił smoczek do kibla, a mądry dziadek nie wiedział o co mu chodzi bo stał przy sedesie , pokazywał na niego rączką i "yhał"...a dziadek myślał, że mu pokazuje żeby wodę spuścił...no i spuścił...smoczka 😠

😉 my ostatnio stracilysmy 2 smoczki, jeden zgubiny i jeden polamany. Został jeden cenny jak skarb 😉 musze zamowic nowe, coby wtopy nie bylo ze i ten sie zgubi
taaaa, otwieranie szaf i szuflad..jak ja t dobrze znam. a najbardzej moje gaciory porozwalane po calym domu, a ostatnio nawet u Kaliny na glowie wyladowaly i tak sobie chodziła w mAMY MAJTACH NA GŁOWIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
ja musze znowu butki domowe wymienic, miesiac temu kupilam rozmiar 21, byly troche duze, minal miesiac i juz sa na styk 😮 no masakra, wyglada na to, ze Kalina za matka bedzie miala gire jak łopata, 40 przynajmniej 🤢


Ojj nie ma tego złego...ja mam inny problem z kapciami 🤨
Żadne nie pasują 😮 Młody ma tak wysokie podbicie, że dałam sobie spokój z kapciami 🤔

Ale po tym co przeczytałam ostatnio o chodzeniu bez obuwia przez małe dzieci (Zawitkowski się wypowiadał) to stwierdziłam, że jak lubi to niech chodzi w skietach albo w rajtach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, ale nastukalyscie!! 🙂
Agami 100 lat!! 🙂
pamm - o kurde ja bym sie Was bala 😜 nade mna tez dieciak puszcza muze na maksa caly raok, ja nie wiem on ma jakis indywidualny tok nauczania czy c co wiecznie w domu...
sanki - my mielismy zwykle drewnieane i niestety leza na balkonie a ja kupilam drugie, z raczka do pchania spiworem i przede wszystkim STABILNE!! w tamtych mi dziecko co 5 minut twarza w sniegu ladowalo 😠 teraz spacery to przyjemnosc, i Julkowi tez sie mega podoba, bo nie wiem czy Wam pislaam ale w wozku to on nie znosil jezdzic wiecteraz jestem bardzo zadowolona bo godzine spokojnie mozmey spacerowac bez placzu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
jakieś 52 osoby u mnie pracuje 😉 a kulig wiecie taki saniami konie.... 😉nie że na sankach za ciagnikiem 😜 😎potem ognisko itp.itd.... 😜 (100 na osobę to będzie kosztowało ale naszczęscie z socjalnego 😜)

w tamtym roku też był 😎......ale ja jak wiecie na macierzyńskim byłam 😉 siedząc w domu o laktacje dbałam 😜 😜 😁 😁 😁

http://www.cyziowka.pl/pl/galeria/art23.html


Fajnie to wyglada ale ja nie znosze kuligow chociaz konie uwielbiam!!! a to da;tego ze zawsze tak wymarzne ze mi sie odechciewa wszystkiego!!! no chyba ze sobie walniesz cwiarteczke przed to spoko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha dziewczyny uśmiałam się z waszych dzieci...a właściwie z tego co one robią 😁
Mojej zdarza się zajrzeć do kosza na śmieci, ale nic tam nie wrzuca, do kibelka też nie.

Wasze dzieci też uwielbiają Was karmić 🤔 Ja jej ciastuszko a ona mi 😉

Dopiero co zapaliłam światło 🤪 w pogodny dzień spokojnie do 17.30 bez światła można działać ---super, coraz bliżej wiosna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Mamy sanki 🙃 lekkie, chyba wygodne -Werkę w pasy mogę zapiąc i nawet śpiworek wygląda na to że pasuje. Jutro do poludnia wyprobujemy 🙂
ps. zadzwoniłam do sklepu i okazalo się że sanki są - strona w necie zupełnie nieaktulana

Brawo mamuśka za dociekliwość z elementami uparcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...