Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Meliska, Jula jak zawsze słodka 🙂
Eluś kochany 😘
oj Nova, Nova...wiem, ze łatwo sie mowi, nie doświadczajac tego, ale chyba to nie bylby dobry pomysl, bo koles zwyczajnie na to nie zasluguje....zycze Ci kochana wytrwałości 😘
a jak wogole Kajtek zareagował na "ojca"?
ja kupilam kalinie ten namiocik z pilkami i troche załuje 🤢 po pierwszy jest wiekszy niz myslalam i nie mam teraz nawet jak sie przecisnac do szafy, a najlepsza zabawa jest wyrzucanie wszystkich pilek za zewnatrz 🤔 cos czuje ze prezencik trzeba oddac Zajaczkowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!!Ja zasmarkana leci z nosa mega i ucho mnie boli a do tego mój M się zaraził ode mnie boję się tylko żeby mały nie chwycił!!!
Takie to jest!!!
Także jesteśmy uziemieni bo z katarem do żadnych znajomych nie pojedziemy tylko dziś do rodziców!!!
OJ OJ OJ!!!
MELISKA dzięki za dobre słowa o Elusiu!!! hehehe Twoja Juleczka też kochana zawsze uśmiechnięta!!!
JA dziś do mamy na obiadek pędzę więc luz!!!!
ANiqa dzieki !!!
Marika witam a nieźle sobie pospaliście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 mam nadzieje ze się święta udały! moje nawet nawet i jest zgoda z mężem 😁 to chyba dla mnie najważniejsze.ja wiem ze to pewnie ten jeden z nielicznych dobrych momentów ale ze wszystkeigo trzeba sie cieszyć i to pielęgnować na ile sie da!
Nova ja to się wybierać mogę do Ciebie ale jak sobie nowy samochód kupimy...coś mi sie to nie widzi...mąż powiedział że naszym na długą trasę już mnie nie puści bo co chwile się sypie.teraz przed świętami chłodnice zmienialiśmy...ale makowiec wyszedł ekstra więc jak już sie wybierać będę to mi tylko przypomnij 🙃 i się machnie ze 2 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...