Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A Mikolajki... nie wiem, bedziemy w Polsce, wiec pewnie ciotki i babcia sie postaraja 😉 Ja bardziej musze myslec na drobnymi prezentami dla siostrzencow i siostrzenicy.


pewnie się już nie możesz doczekać, zarówno wylotu do Polski jak i świąt Bożego Narodzenia w domu rodzinnym 🙂 super! 🙂


Pewnie, ze nie moge, ale juz za miesiac tam bedziemy 🙂
Teraz tylko chce sobie zaplanowac konkretnie czas, zeby sie nie rozplynal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moje dziewcze juz spi od 16:45, wykapana i najedzona 😉

Zapomnialam sie pochwalic: tym razem mam poduszki popisane dlugopisem 🙃
A jak tak juz sobie przypominam, to nie wspomnialam, ze z kupa Jasminy krotko po tym jak tu biadolilam wszystko wrocilo do normy. 🙂

A dzis mialam wazny telefon, maz do mnie dzwonil z sypialni, ze nie moze spac, bo halasujemy z Jasmina 🤔 🙃 🙃Takie uroki malego dzicka drogi tato 😎

A wlasnie, z cyklu swiadomy tata:
1.Zastanawia sie glosno zona czy kupowac buty zimowe, bo czekaja jakies po strarszej kuzynce, no i nie wiadomo czy sie zrobi zimno...
Na to maz odpowiada:
- A te co kupilem w zeszlym roku? 🤪
2. Prawie dwuletnie dziecko bazgroli po kartce dlugopisem, na ktorej wczesniej mama narysowala jej kota. Wchodzi tata i mowi:
- Ojej! Yaaasminko...
Zona przerywa te zachwyty i pyta:
- Chyba nie myslisz, ze ona to narysowala? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
U mnie mega ciepło w kuchni okno na oscież otwarte bo na zew 18 stopni o tej porze w październiku.....no szooook!!!!!a w domu ponad 20 stopni i w krótkich rękawkach smigamy..... 🙂


U mnie teraz 10 stopni, a ja dzis na placu zabaw strasznie wymarzlam, jak wrocilysmy od razu na szybciora gotowalam zupe rozgrzewajaca.
A jutro widze max. 12 st.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane mąż jednak w delegacje jedzie jutro ale w czwartek w nocy wraca!!!
A teraz usypia naszego syna!!!Ja dziś byłam w bibliotece potem w swojej nowej pracy a teraz siedzę na kompie i czekam na mego męża bo dziś zgasimy sobie razem piwkooo!!!
Kochane dziś jak niania mi małego wzięła to sobie machnęłam wszystkie okna w mieszkaniu a jak pomyślę sobie ile ja będę miała okien u siebie w domku ojjjjj kiedy ja to pomyję !!!
Coq no opowiastka o butkach przesuper!!! Faceci jednak są z innej planety!!!
U nas w domku nie dawano nam nigdy prezentów na mikołaja i ja to chyba nadal będę podtrzymywać a pod choinkę się daje !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nooooo jestem.......uffff ale dobrze jak tak mogę od razu pisać bo tak ciągle zapomniałam co kto pisał.....zanim się do kompa dostałam 🙂

Holi takie pożegnalne gaszenie z M...... 😉ale to tylko jedeną noc go nie będzie.....no ale pożegnaj go ładnie 😜

Coq M zapracowany..... 😉 nie ma głowy do przyziemnych spraw....jak np.buty 😉 no a to że pomyślał że z Yasminki taki mega talent to cóŻ.....corunia TATUNIA więc jego prawo 😉 dla niego to już napewno poliglotka i malarka zarazem....choć nie wykluczone że już lekarza. lub prawnika w niej widzi 🙂 🙂 😉 a że w przymaławych butach......to szczegół..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Marika no jakbys zgadla, marzy sie tacie prawniczka 😎
Wanilia mam nadzieje, ze psina dojdzie szybko do formy!!!

Wczoraj poszlam przed 21 spac...i sie nie wyspalam. Jasmina juz o 4 rano kombinowala pobudke 😮 do 6 ja przetrzymalam, az sie bajki zaczely.

Spacer z rana zaliczylysmy, brrrr mrozno ale pieknie 😎 Chyba plaszczyk jesienny musze wyjac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq fajne zdjęcie w avatarze tylko trzeba się przyjrzeć bo chyba cień padł 🙂
Pies dziś lepiej trochę, w nocy się biedna zlała pod siebie, rano też nie chciała wyjść ale w południe wyszła i zaraz przy schodach siku zrobiła. Chodzi na trzech łapach.... Weronice tłumaczyłam że do pieska nie wolno podchodzić bo ma chora łapę i teraz mówi pokazując na Irę: boli, boli. I rzeczywiście nie podchodzi, super bo bałam się że będzie problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
Ja na chwilke tylko. Podczytuje Was ,ale nieam glowy na pisanie. Pisalam Wam,ze tesciowa chora jest i pewnie znowu wszyscy przesadzaja.Otoz dzis przyszly wyniki badan i jest bardzo zle. Czekam na M i przedyskutujemy co robimy bo tesciowej niewiele czasu zostalo. No i musze powiedziec M o wynikach badan.
Pozniej na komp wejde to sie odezwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry, a raczej dobry wieczór 🙂

Wanilia mam nadzieję, że z pieskiem już trochę lepiej...

Marika u mnie było wczoraj 20 na dworze, a w domu to my mamy 22 stopnie (nie palimy) 🙂 M. to w krótkich spodenkach po domu chodzi 😉
no a dzisiaj u nas deszczowo jak i u Ciebie. w ogóle to u nas z reguły podobna pogoda 🙂 deszcze był rano,potem popadało ok 13. a tak od 14 to spokojnie jest 🙂 ale zimniej niż wczoraj

Coq no akcja z butami powala 😉 jak to faceci nie myślą o takich przyziemnych rzeczach jak buty 🙃 a co do obrazku Jaśminki to tatuś na pewno wierzy w jej talent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
Ja na chwilke tylko. Podczytuje Was ,ale nieam glowy na pisanie. Pisalam Wam,ze tesciowa chora jest i pewnie znowu wszyscy przesadzaja.Otoz dzis przyszly wyniki badan i jest bardzo zle. Czekam na M i przedyskutujemy co robimy bo tesciowej niewiele czasu zostalo. No i musze powiedziec M o wynikach badan.
Pozniej na komp wejde to sie odezwe.


no to niefajnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
Ja na chwilke tylko. Podczytuje Was ,ale nieam glowy na pisanie. Pisalam Wam,ze tesciowa chora jest i pewnie znowu wszyscy przesadzaja.Otoz dzis przyszly wyniki badan i jest bardzo zle. Czekam na M i przedyskutujemy co robimy bo tesciowej niewiele czasu zostalo. No i musze powiedziec M o wynikach badan.
Pozniej na komp wejde to sie odezwe.

współczuję, ale mam nadzieje, ze jest nadzieja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...