Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wiecie co cos chyba musi byc z biometrem nie tak w ostatnie dni bo nasz Julek to samo. Zawsze pieknie zasypial a tu cyrki robi... caly dzien dzis nie spal poza tym... a eraz lez w lozeczku i se kopie w najlepsze nozkami... 😮

no a w ogole to bylismy ne rehabilitacji pierwszy raz. i powiem Wam ze rewelka. Trafilismy na fajnego rehabilitanta. Facet ma ekstra podejscie. Maly od poczatku do konca praktycznie sie do niego usmiechal i gadal...wiecej niz do mnie!!!! 😉

Raz tylko cos steknal pod koniec, a tak to mina zadowolona cale pol godziny!!!! 🙃

A tak sie balam... 😉

Bedziemy cwiczyc raz w tygodniu. Podobno napiecie jest bardzo male ale gdybysmy to zaniedbali to prawdopodobnie w przyslosci Juleczek mialby wade postawy, a tak ponoc ma zostac wyczynowcem, haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wiecie co cos chyba musi byc z biometrem nie tak w ostatnie dni bo nasz Julek to samo. Zawsze pieknie zasypial a tu cyrki robi... caly dzien dzis nie spal poza tym... a eraz lez w lozeczku i se kopie w najlepsze nozkami... 😮

no a w ogole to bylismy ne rehabilitacji pierwszy raz. i powiem Wam ze rewelka. Trafilismy na fajnego rehabilitanta. Facet ma ekstra podejscie. Maly od poczatku do konca praktycznie sie do niego usmiechal i gadal...wiecej niz do mnie!!!! 😉

Raz tylko cos steknal pod koniec, a tak to mina zadowolona cale pol godziny!!!! 🙃

A tak sie balam... 😉

Bedziemy cwiczyc raz w tygodniu. Podobno napiecie jest bardzo male ale gdybysmy to zaniedbali to prawdopodobnie w przyslosci Juleczek mialby wade postawy, a tak ponoc ma zostac wyczynowcem, haha 😁


u mnie pierwsze tez była rewelacja 🙂 potem było gorzej 🤔 ale u was pewnie bedzie ok bo moja jakas taka przewrazliwiona jest 🙂
my chodzimy 2-3 razy w tyg po 45 min.... u nas bardziej brak gietkosci ciała niz cokolwiek innego... ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle dzien dobry....

miałam isc na badanie kkrwi ale obudziłam sie o 0500 tak potwornie głodna ze az mi slabo bylo...wiec zjadłam 1 sniadanie...teraz drugie... wiec krew musi poczekac do jutra...

tymczasem odstawiłam WSZYSTKO i jedynie jem:

kurczaka, indyka, ziemniaki, marchewke, chlebki ryżowe i dzem.... 😮 🤢
zobaczymy czy małej zejdzie uczulenie... 🥴 daje sobie 2 tyg takiej drakonskiej diety bo wiecej nie dam rady.... ☺️

na 11 na fitness a potem drzewo do kominka na przyszla zime przyjezrza wiec wpadne troszke pozniej....
milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
też mówię dzień dobry 🙂

guga nieciekawa ta Twoja dietka... ale czego się nie robi dla dzieciątka. a poza tym to wydaje mi się, że schudniesz na tym jedzeniu...

a ja właśnie pałaszuję śniadanko 🙂 Maciejek usypia w leżaczku, zobaczymy na jak długo...


no... po tyg juz widze ze malo ze mnie zostanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jaki ja mam wku**
a więc spakowałam się tak jak poradziła mi moja lekarka i udałam się ze skierowaniem do szpitala, a tam na dzień dobry lekarka do mnie z tekstem "Wybiera się pani gdzieś" to ja ją pytam, o co jej chodzi bo jej nie zrozumiałam.... a ona do mnie z tekstem "po co ta torba" to ja jej odpowiadam, że miałam się spakować w razie W więc tak zrobiłam no to ona do mnie "na 99% wraca pani do domu zapiszę tylko jakiś antybiotyk" no to ja rzecz jasna happy bo nie uśmiechało mi się tam zostawać i pytam się czy mogłabym poprosić o taki lek bym nie musiała przerywać laktacji bo mam małe dziecko w domu. A ona do mnie "byłam 3 razy w ciąży i wiem co pani zapisać to ja jestem tu lekarzem" no kurwa mać babsztyl głupi. Te wszystkie teksty to takim tonem jakby za karę tam siedziała. Cały czas siedziała na krześle jak jakiś lump z dupą na końcówce krzesła i z wyciągniętymi lekami... a co najzabawniejsze znalazła dla mnie lek przez internet w telefonie. Tak się wku*****, że na odchodne pożegnałam się z nią z tekstem "Pani to chyba z powołaniem się minęła i siedzi tu za karę!!!" i trzasnęłam drzwiami. I tak oto jestem w domu, a tych leków nie wykupiłam, bo to jakaś żenada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eh a mnie tak glowa boli ze wczoraj mialamm sie uczyc i usnelam... mialam wstac dzis o 8 i lepek dalej boli i spalam z kuba do 10... poza tym Kuba juz 2 razy dzis mi zwrocil to co zjadl.. ze szklanke mleka lekko ;/ i do tego juz 2 kupy z rana...matka ma egzamin a mlody szaleje chyba razem z matka;p mam nadzieje ze top jednorazowy epizod a nie jelitowka;/ bo po tym szczepieniu na rotawirusy maly dziwnie sie zachuwuje... rozregulowaly sie kupy, nie ma apetytu... placze przy jedzeniu....
Kasiunia... jak bym widziala izbe przyjec u nas na ginekologi... jak nie bylo mojego lekarza to czulam sie tam jak bym do obozu koncentracyjnego trafila i ze wszyscy tam sa za kare...
bedzie dobrze.... idz jeszcze raz do rodzinnej...
ja ostatnio na pogotowiu bylam z angina... i tez uslyszalam ze to ahmed cos tacm cos tam wie lepiej ze jest lekarzem.. a wszystkim wypisuje jeden antybiotyk... niezaleznie czy to angina, zapalenie ucha czy złamana noga;/ poszlam do rodzinnego to powiedzial ze te leki co dostalam to jakas pomylka... i dobrze ze nie bralam.. i wierz tu lekarzom
ide probowac sie uczyc.. a na 16 na wyrok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
eh a mnie tak glowa boli ze wczoraj mialamm sie uczyc i usnelam... mialam wstac dzis o 8 i lepek dalej boli i spalam z kuba do 10... poza tym Kuba juz 2 razy dzis mi zwrocil to co zjadl.. ze szklanke mleka lekko ;/ i do tego juz 2 kupy z rana...matka ma egzamin a mlody szaleje chyba razem z matka;p mam nadzieje ze top jednorazowy epizod a nie jelitowka;/ bo po tym szczepieniu na rotawirusy maly dziwnie sie zachuwuje... rozregulowaly sie kupy, nie ma apetytu... placze przy jedzeniu....
Kasiunia... jak bym widziala izbe przyjec u nas na ginekologi... jak nie bylo mojego lekarza to czulam sie tam jak bym do obozu koncentracyjnego trafila i ze wszyscy tam sa za kare...
bedzie dobrze.... idz jeszcze raz do rodzinnej...
ja ostatnio na pogotowiu bylam z angina... i tez uslyszalam ze to ahmed cos tacm cos tam wie lepiej ze jest lekarzem.. a wszystkim wypisuje jeden antybiotyk... niezaleznie czy to angina, zapalenie ucha czy złamana noga;/ poszlam do rodzinnego to powiedzial ze te leki co dostalam to jakas pomylka... i dobrze ze nie bralam.. i wierz tu lekarzom

Mnie ostatnio bardzo bolalo gardlo, wiec sobie bralam jakies tabletki naturalne. Niestety obudzilam sie rano i czulam taka "kulke" w gardle wiec sie wystraszylam i poszlam do lekarza zeby sie nie okazalo ze angina. Lekarka powiedziala ze nic tam nie widzi i zeby brac tamtum verde a jak nie przejdzie to da mi antybiotyk. Nie przeszlo wiec poszlam ponownie, niestety tej lekarki ktora byla poprzednio, wiec udalam sie do innej. Na wstepie dostalam opieprz ze nie poszlam do tej u ktorej bylam wczesniej, wiec mowie ze Pani doktor dzis nie ma. Zbadala mnie jeszcze raz i powiedziala ze tez nic nie widzi i zapisala plukanie gardla woda utleniona 😮 2 lyzki wody utlenionej na lyzke wody. Jesli to nie pomoze dostane antybiotyk na bazie penicyliny. Nie do konca przeszlo a ja juz nie wrocilam. Skoro nic nie widza w gardle to po co chca zapisac antybiotyk 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata trzymam kciuki 😘

Agami chyba Kuba przeżywa razem z Tobą 😞 A ja mam do Ciebie pytanie: pamiętam, że Kubuś miał na początku odparzoną pupkę, bo Julcia po tym dniu kupek i jeszcze się jej rozregulowało coś, bo wczoraj kupy tylko 2, ale w każdej pieluszce kleks 🤢 i pupkę mamy czerwoną POMOCY kochana co robiłaś? bo ja smaruję, wietrzę i nie pomaga 😞

Kasiunia
do diabła z tą małpą 😠 idź do innego lekarz po jakieś konkretne leki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
moja piosenka dnia na środę:
http://www.youtube.com/watch?v=w_DKWlrA24k&ob=av2n
podpisuje sie pod komentarzem:If you don't smile while listening to this, your heart is EVIL...
Kasiuniaaa jak byłysmy w ciązy to nas z byle gów...m po szpitalach ciagali, teraz jak już się rozmnożyłysmy i nowe pokolenie płatników zus rośnie to sie trzeba przyzwyczajać do prawdziwego oblicza polskiej słuzby zdrowia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Beata trzymam kciuki 😘

Agami chyba Kuba przeżywa razem z Tobą 😞 A ja mam do Ciebie pytanie: pamiętam, że Kubuś miał na początku odparzoną pupkę, bo Julcia po tym dniu kupek i jeszcze się jej rozregulowało coś, bo wczoraj kupy tylko 2, ale w każdej pieluszce kleks 🤢 i pupkę mamy czerwoną POMOCY kochana co robiłaś? bo ja smaruję, wietrzę i nie pomaga 😞

Sprobuj make ziemniaczana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...