Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobranoc, dobranoc 🙂
A ja dopiero dobry wieczór 😜
Dziękuję Wam kochane za życzenia 😘 I dla Aniki również przesyłam najserdeczniejsze 😘 😘
No ładnie, ładnie stuknęła mi kolejna wiosna... "nasta" znaczy się 🙃

Wanilia oby się obyło bez lekarza 🥴 3mam kciuki 😘

I też czekam na dobre wieści od Aniqi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wanilka ja po ostatniej akcji z kupami spalam z malym i co 2 godziny wlasnie do cyca by sie nie odwodnil..trzymam kciuki...
a moj dzis krol cos placzliwy i ciagle na cycu wisi a tam sie eho zrfobilo przez to ze co godzine ciagnie... zrobilam mu butle tym razem nowego enfamila i.... oczywiscie wzial do buzi zrobil mine jak by mial zwracac.... bokiem pocieklo i ryk... no i oszukalam go herbatka koperkowa....i po 20 minutach cyc... a ja juz 5 herbatke na laktacje wypilam 😞 az sie boje nocy.... w razie czego mam tylko 100ml zamrozonego mojego mleka i co dalej?;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobranoc mamusie!

U nas jeszcze Bambina nie spi, tzn. usnela juz, ale jak bylam pod prysznicem to sie obudzila i placz. Ma butelke i 60 ml juz zjedzone, wiec dzis wieczor duzo zje 🙂 i mysle, ze skonczy cale 120.
Nie wiem, moze jutro sprobuje dostac sie do lekarza na zwazenie...
Waniliaa trzymam kciuki za Weronike.
Kurcze Holi tak napisala, ze chce krowie dawac potem a nie modyfikowane, bo to taka chemia..ze az mi sie odechcialo dawac je Yasmince. No ale co zrobie, teraz priorytet to nadrobic wage,a potem bedziemy sie starac karmic wylacznie piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff w koncu usnela, ale skonczylo sie na bujaniu w lozeczku. Skonczyla mleko i placz - cos usnac nie mogla. Pojadla jeszce z piersi 😮 wiec nie wiem gdzie ona to dzis zmiescila.
Aga wiem, ze dzis wszedzie chemia, wiec albo nie zawracac sobie tym glowy i jesc wszystko, uzywac wszystkich kosmetykow itd. albo zaprzatac sobie glowe i spozywac jej jak najmniej to mozliwe - no ale to wymaga sporo dzis wysilku.

Chyba tez zaraz zamkne oczy, pogapie sie jeszce w tele i spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dobranoc mamusie!

U nas jeszcze Bambina nie spi, tzn. usnela juz, ale jak bylam pod prysznicem to sie obudzila i placz. Ma butelke i 60 ml juz zjedzone, wiec dzis wieczor duzo zje 🙂 i mysle, ze skonczy cale 120.
Nie wiem, moze jutro sprobuje dostac sie do lekarza na zwazenie...
Waniliaa trzymam kciuki za Weronike.
Kurcze Holi tak napisala, ze chce krowie dawac potem a nie modyfikowane, bo to taka chemia..ze az mi sie odechcialo dawac je Yasmince. No ale co zrobie, teraz priorytet to nadrobic wage,a potem bedziemy sie starac karmic wylacznie piersia.

No to się ta Twoja Bambina rozkręca 🙂 jeszcze się okaże, że to największy grudniowy żarłoczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja dziołchy z wieczora.Wy spać idziecie a ja sobie przed chwilą skype'a zrobiłam 😁 więc pogawędzić mogę 🙂 u nas wczoraj kupa byla po 6 dniach i dzisiaj też 🙂 może się małej reguluje wreszcie...Coq widzę ze u Ciebie też więcej się je 🙂 moja od 4 nad ranem to prawie co godzine jadła aż po południu kimnęła na 2 godzinki to się nazbierało co więcej.bałam się ze sztuczne będzie grane ale dałam radę i tylko teraz wieczorem zjadła ok 100ml a jadła chyba z godzine albo dłużej! pierwszy raz tak długo.dobra nie zamulam i spac idę.dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam, a my w domku zadowoleni i na szczescie maly nie odzwyczail sie od halasowania braciszka i jakos spi 🙂
Bylosmy dzisiaj na spacerku, bo pieknie na dworzu, tylko mogloby mniej wiac, ale przeciez mamy WIOSNE dzisiaj i bedzie coraz cieplej.
Malemu ubralam tylko spiochy, spodnie, kamizelke i sweterek, no i czapka, bez kocyka i tak sobie pomykal, bylo mu cieplo, bo raczki mial i karczeg cieple 🙂

Bylo 16 stopni w cieniu, sloneczko i wiaterek 🙂
A ile u Was stopni? Bo faktycznie lekko ubrany ten twoj bohater 🙂

A u nas etap "wszystko co sie nawinie pod reke chwyce i wpakuje do buzi" pelna para 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Wanilka ja po ostatniej akcji z kupami spalam z malym i co 2 godziny wlasnie do cyca by sie nie odwodnil..trzymam kciuki...
a moj dzis krol cos placzliwy i ciagle na cycu wisi a tam sie eho zrfobilo przez to ze co godzine ciagnie... zrobilam mu butle tym razem nowego enfamila i.... oczywiscie wzial do buzi zrobil mine jak by mial zwracac.... bokiem pocieklo i ryk... no i oszukalam go herbatka koperkowa....i po 20 minutach cyc... a ja juz 5 herbatke na laktacje wypilam 😞 az sie boje nocy.... w razie czego mam tylko 100ml zamrozonego mojego mleka i co dalej?;(

Moze wlasnie jest przejedzony, bo jakby byl naprawde glodny to by butla nie pogardzil, a dzieci czasami myla uczucie sytosci z glodem i chca jesc, jakby ci tak czesciej robil to sprobuj go ponosic lub cos innego zeby tylko wytrzymal te minimum 1,5h-2h, bo po tym czasie brzuszek odpocznie i bedziesz wiedziala o co mu chodzi.
No chyba, ze to kryzys trzeciego miesiaca i laktacja sie zwieksza, ale to wtedy musisz przetrwac i wkrotce samo wroci do normy, tylko wazne zeby pic jak najwiecej niewazne czego 😉
Bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka tu urlop macierzynski krotki. Od polowy marca juz pracuje wg daty porodu,ale ze szybciej urodzilam to od konca lutego:/ 10tygodni po porodzie mialam macierzynskiego. We wtorek chce zalatwic opiekunczy urlop,Ale on przysluguje tylko na 50% godzin. Czyli zmniejszam przepracowane godziny o polowe. np. Mam 22 godz na miesiac to pracuje 11 a za 11 placi mi urzad skarbowy. moge tak 52tygodnie.Lipnie troche no nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
to chyba jednak kryzys jest bo maly sie 2 razy budzil w nocy na jedzenie z placzem a zawsze przesypial i to sie dorywal do cycki jak by jej godzinami nie widzial....

;((((((((((((( dzis uśpią mojego psa...byl ze mna 17 lat 😞(((((( od rana rycze 😞(((

Wspolczuje ci, wiem co to, bo ja tez mialam chorego i starego pieska, ktorego musialam kiedys uspic i strasznie ciezko bylo... Sciskam cie mocno i badz dzielna, trzymaj sie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...