Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
O ja pierdziele, ale porazka Meliska 🤢 Niestety ale na Allegro mozna sie przejechac czasami. Pisz do nich i wystawiaj opinie negatywne, chociaz tyle.
Fleje paskudne! z resztakami jedzenia ciuchy slac.

No ta od brudnej sukienki to już odpisała, że wieczorem pakowała i nie zauważyła, no a trza było se światło oświecić 😠 a koszty przesyłki to wytłumaczyła tak, że przecież ona dopiero na poczcie wie ile zapłaci i kopertę se musi kupić 😮, nosz kur*** ona chyba te koperty kupuje w tej Twojej Francji 😠 Wystawiłam neutrale z odpowiednim komentarzem oczywiście 😜
A drugą wprost zapytałam czy dośle sweterek... i czekam 😠


Na przesylkach probuja ludzie zarobic. Jak chcialam kupic chuste, tez mi jedna wyleciala z cena z kosmosu, sprawdzilam cennik poczty i jej podziekowalam - stracila klienta.
Mam nadzieje, ze Ci dosle sweterek! A tlumaczenie sie swiatlem to jakas porazka. No chyba te rzeczy wczesniej ogladala, skoro zdecydowala sie na sprzedaz.
Ach lagodna jestes w tych ocenach. 😉

Nic, my powoli zbieramy sie na spacer. Cholera, kazdego dnia obiecuja slonce a ja widze stale chmury 🤔

Żebyś wiedziała... ostatnio chciałam kupić folię przeciwdeszczową na gondolę i koleś miał 20 zł za paczkę ekonomiczną 😮 no chyba, że gratis załączał 2 cegłówki o czym zapomniał wspomnieć 😉 nawet miałam go o to zapytać, no ale zrezygnowałam i z zakupów u tego pana też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My ze spacerkiem na tatusia zaczekamy i pójdziemy wszyscy razem 🙂 wczoraj moje dziewczę na spacerku grzeczne było, a już prawie zapomniałam jak to jest jechać z wózkiem, w którym cicho jest 😜 A jeszcze miałam tyle spraw do załatwienia... apteka, później 2 dziecięce w poszukiwaniu tego cudownego gryzaka i nie znalazłam go nigdzie, pozostało mi Allegro, ale to już po 1-wszym kupię, bo zrobię większe zakupy, a w tym miesiącu trochę za bardzo mnie z zakupami poniosło ☺️ i na koniec spaceru spożywcze zakupy i to wszystko w zupełnej ciszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!
Moja Bambina udala sie na przedpoludniowa drzemke. Wczoraj wieczorem tyle zjadla ze szok, az sie blam, ze bedzie wymiotowac z przejedzenia, a ona normalnie 00:40, 04:10, 07:00 na jedzenie sie budzila 🙂

Moj wczoraj na wieczor zjadl 220 🤪 tez myslalam ze bedzie wymiotowal albo przespi cala noc. Na szczescie bez wymiotow sie obylo, ale pobudka standardowa 1:30 🙂 i glodny 😮

220?? kochane mój głodomor wciąga nawet 300ml 😁


nNo u mnie bylo razem 270 ml plus piers. Wiec na nasze warunki sporo.
A twoj Awad Kasia to ja nie wiem gdzie on to miesci 😮

musiałabyś zobaczyć jego brzuszek po jedzeniu 😁 piłeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!
Moja Bambina udala sie na przedpoludniowa drzemke. Wczoraj wieczorem tyle zjadla ze szok, az sie blam, ze bedzie wymiotowac z przejedzenia, a ona normalnie 00:40, 04:10, 07:00 na jedzenie sie budzila 🙂

Moj wczoraj na wieczor zjadl 220 🤪 tez myslalam ze bedzie wymiotowal albo przespi cala noc. Na szczescie bez wymiotow sie obylo, ale pobudka standardowa 1:30 🙂 i glodny 😮

220?? kochane mój głodomor wciąga nawet 300ml 😁

O proszę same głodomorry 🤪 moja na kolację dostaje ok 170 ml i czasem nie doje... a takie jej się poliki zrobiły, więc jakby takie 300 ml wciągnęła to by jej pękły 😁 A jakie mleczko dajecie, czy to z cyca?

ja daję mleko bebilon + cyc jak coś się tam znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!
Moja Bambina udala sie na przedpoludniowa drzemke. Wczoraj wieczorem tyle zjadla ze szok, az sie blam, ze bedzie wymiotowac z przejedzenia, a ona normalnie 00:40, 04:10, 07:00 na jedzenie sie budzila 🙂

Moj wczoraj na wieczor zjadl 220 🤪 tez myslalam ze bedzie wymiotowal albo przespi cala noc. Na szczescie bez wymiotow sie obylo, ale pobudka standardowa 1:30 🙂 i glodny 😮

220?? kochane mój głodomor wciąga nawet 300ml 😁

O proszę same głodomorry 🤪 moja na kolację dostaje ok 170 ml i czasem nie doje... a takie jej się poliki zrobiły, więc jakby takie 300 ml wciągnęła to by jej pękły 😁 A jakie mleczko dajecie, czy to z cyca?

ja daję mleko bebilon + cyc jak coś się tam znajdzie 🙂


ja myślałam że moj to mega głodomór 🙂 ale widzę ze sa lepsze 🙂 moj przez dzień wsuwa po 120 ml mniejwiecej a w nocy wcina 150 ml i u mnie to pierś + bebilon w piersiach mam w przedziale 100-120m tylko raz do tej pory udało mi sie sciagnać 140ml wiec zawsze dorabiam albo 30 albo 60 Bebilonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny.sprawa taka.znalazłam cud miód tabletki na odchudzanie.tylko teraz tak. tabletki z internetu?? co Wy na to???? jak możecie to zerknijcie. wklejam linka.oczywiście nie teraz bo pytałam i oczywiście nie można w trakcie karmienia brać. ale jakbym skończyła karmić.... http://gk1.medicalnewsreporter.pl/
zastanawiam się bardzo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po szczepieniu, maly plakal, ale byl kluty w kazda raczke i nozke, w sumie 4 razy. Teraz spi i mam nadzieje, ze jakos to zniesie 🤨

asiadudzika poczytalam o tch tabsach, no i sama nie wiewm co mysle, no niby sa skuteczne, ale to zawsze strach. Chociaz nie zaszkodzi sprobowac, jak maja byc skuteczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dziewczyny
Na początku dziękuję za życzenia 🙂
Meliska
spóźnione ,ale szczere NAJLEPSZEGO :* 🙂
Pamm super że M z Wami już jest
Dorianna gratulacje wytrwałosci dzielna TY babeczko 🙂 gorace 😘 😘 dla Dorianka i teraz tylko juz do przodu 🙂
Trzymam kciuki za chorusie dzieciaczki i mamusie ,najszebszego powrotu do zdrówka 😘

U nas wszystko w porządku ,grypa chciała mnie i małego dopaść ,ale "gęsina" nas przed tym ochroniła 🙂 mały nadal nie chce załapac butelki i jest to dla mnie wielkie obciazenie ,jak jestesmy poza domem 🤢 aaa i od tygodnia od godz 1.20 mam budzenie co godz na CYC 😮
na podwórku coraz cieplej wiec siedzimy na dworze po 5 lub 6 godz 🙂 komp poszedł troche w odstawke 😎
Zdjecia dzieciaczków prześliczne 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hihi, nadrobiłam i widze że dobrze że skrobnęłam w ciągu dnia parę słów bo już wywoływanie do tablicy było 😜
Anika_77 no wreszcie nareszcie się odezwałaś 🙂
Agami ja teraz mam swojego drugiego psa a właściwie sukę.pierwszą wwieku 5lat musiałam uśpić z powodu ostrej niewydolności nerek. lekarze dali dupy i leczyli mi ją na zatrucie pokarmowe chociaż podałam im objawy jak byk pasujące właśnie do niewydolności nerek. ale to potem doczytałam w necie, jak się wkurzyłam że leczenie nie przynosi efektów i pies z dnia na dzień coraz słabszy to zrobiłam badanie krwi - jak zaczęłam szukać kto ma sprzęt (byłam akurat u rodziców a to niezbyt duża miejscowość) to się okazało że ten dupek co leczył psa w ciemno go miał ale po chuj z niego korzystac jak łatwiej jest byle jakie leki przypisać 😠 a jak zrobiłam u niego to badanie to powiedział że się musi nad wynikami zastanowić i mam przyjść jutro tylko popołudniu bo to dzien targowy będzie i dużo klientów do południa. A pies był juz umierający. Skurwiel jeden, inaczej tego nie moge nazwać, Zora nie miała juz sił dojść do samochodu, musiałam ją zanieśc. Zaryczana wróciłam do domu i poprosiłam tatę żeby pojechał ze mną do bydgoszczy do lecznicy w której pracuje znajomy. Jak Zora była jeszcze szczeniakiem i okazało się ze ma dysplazję to poprosiłam go, że jak już bedzie stara i będzie się męczyć przez te stawy to mi powie kiedy czas skrócić jej cierpienia. wiedzialam że ja nie będę w stanie decyzji podjąć. Ale Zora nie dozyła starości, Sebastian powtórzył badania krwi i powiedział że nie ma szans, że jest juz za późno. I uśpił ją a ja ryczałam jak bóbr i teraz też się popłakałam.....I nawet dwa lata później jak jechałam po Korbę którą właściciele chcieli oddać do schroniska to też ryczałam bo mimo że chciałam psa to sobie nie wyobrażałam innego niż Zora. Masakra, sorry że się tak rozpisałam..
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/zora.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/413/zora.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!
Moja Bambina udala sie na przedpoludniowa drzemke. Wczoraj wieczorem tyle zjadla ze szok, az sie blam, ze bedzie wymiotowac z przejedzenia, a ona normalnie 00:40, 04:10, 07:00 na jedzenie sie budzila 🙂

Moj wczoraj na wieczor zjadl 220 🤪 tez myslalam ze bedzie wymiotowal albo przespi cala noc. Na szczescie bez wymiotow sie obylo, ale pobudka standardowa 1:30 🙂 i glodny 😮

220?? kochane mój głodomor wciąga nawet 300ml 😁

O proszę same głodomorry 🤪 moja na kolację dostaje ok 170 ml i czasem nie doje... a takie jej się poliki zrobiły, więc jakby takie 300 ml wciągnęła to by jej pękły 😁 A jakie mleczko dajecie, czy to z cyca?

to z cyca 🙂 modyfikowanego nigdy jeszcze nie mial w ustach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anika milo Cie znowu widziec na forum 🙂
Wanilia cudne zdjecie 😆

My juz po kapieli, jemy 🙂 Godzine temu mialam konert, bo w koncu postanowilam zrobic sobie cos do jedzenia, co nie spodobalo sie Bambinie...tak poklocilysmy sie na pol godziny 😜

U mnie dzis 22 stopnie, wiec spacerowalo sie genialnie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas spacer z załączoną syreną 🤢 Ja już się boję z nią wychodzić ☺️ ludzie się gapią, a my nie reagujemy na te szlochy ☺️ przecież nie będę z dzieckiem na ręku spacerować... po 100 m trzeba by było wracać 🤢

Wanilia ładne foto i psiak piękny 🙂 To Zora czy Korba? To widzę, że każda z nas przeżyła stratę jakiegoś zwierzaka 😞 Ja do tej pory nie mogę się pogodzić ze stratą moich kiciajków 😞 I jak słyszę ich piosenkę to łzy w oczach 😞

Aniqa aż boję się zapytać co się stało 🥴

Anika dziękuję moja bliźniaczko 😘

Dori oby się obyło bez poszczepiennych objawów 😘 Dorianek i tak już się nacierpiał 😞

Asia no Ty już duża dziewczynka jesteś i chyba w żadne tabsy cud nie wierzysz 😜 to zwykłe chwyty marketingowe, a my wiecznie zakompleksione kobietki się łapiemy... diety cud, tabletki odchudzające, balsamy wyszczuplające i zostawiamy im połowę swoich wypłat 🤢 bier te swoje dziewczynki i do tego lasu biegiem, tam kilka skłonów, przysiadów i do tego lekka kolacja i będziesz największa laska tu na forum 🙂

Agami trzymasz się jakoś maleńka? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny u mnie chybakryzys laktacyjny....nakarmiłam mała po kąpieli, ciągnęła z obu piersi i przy obu pod koniec bawiła się sutkami, tzn puszczała a za chwilę atak 😁 niby smiesznie ale ona tak robi jak jest pusto. całe szczęście zasnęła więc nie była chyba głodna, co najwyżej trochę niedojedzona. postanowiłam spawdzic o co chodzi, zwłaszcza że koleżanka pożyczyła mi dziś elektryczna medelę. ciągnęłam po 5 min z każdej piersi na maksymalnej sile ssania i poleciało kilka kropli.... 😲 a może 5 min to za mało? ale przecież gdyby cos tam było to by laktator "wydoił".nawet ręcznym w 5 min potrafiłam sporo ściągnąć jak mleko było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...