Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq ja przy Julce też się przejmowałam bardziej a teraz na rozum biore 😁
kanapeczki luks ale ja bym musiała siedzieć cały dzień i majstrować zeby chociaz pół zjadła 🙃 jak ma zjeśc to i tak zje.wczoraj na kolacje zjadła pół kromki z szynką a drugie pół z miodem.oczywiście ząbki umyte po miodku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
agaa fajowo Maciula siedzi 🙂 cwaniaczek 😉

moj giba sie na wszystkie strony 😉 woli obroty i wsuwanie własnych stóp- z tym to masakra ciągle mokre skarpetki 😜

coq a Bambina jakie mleko upodobała sobie w PL???


Siostra jedna kupiła jej Bebilon bo sama dwała. A druga Nan 🙂 Chyba Nan będę dawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
agaa fajowo Maciula siedzi 🙂 cwaniaczek 😉

moj giba sie na wszystkie strony 😉 woli obroty i wsuwanie własnych stóp- z tym to masakra ciągle mokre skarpetki 😜

coq a Bambina jakie mleko upodobała sobie w PL???


Siostra jedna kupiła jej Bebilon bo sama dwała. A druga Nan 🙂 Chyba Nan będę dawać 🙂


ważne że problemu nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
kurcze u mnie co kwadrans deszczyk pada..... chyba nici ze spaceru..... 😞

młody słoiczek zupki wciągnął i zadowolony leży....


U mnie w ogóle nie przestaje, a ja mam na pieszo iść niby do fryzjera ☺️

Uciekam bo zaraz obiad 🙃 kalafiorowa i nalesniki z truskawkami 🙃
pa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
kurcze u mnie co kwadrans deszczyk pada..... chyba nici ze spaceru..... 😞

młody słoiczek zupki wciągnął i zadowolony leży....




Uciekam bo zaraz obiad 🙃 kalafiorowa i nalesniki z truskawkami 🙃
pa pa:
)


nie ma jak u mamusi coq.... 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej moja mała spała od 18;30 do 6;50 prawie 13godz 🙂 widze ze kolejne spotkanie sie szykuje fajnie 🙂 my nie myjemy niczym dziąseł bo nigdy nie słyszałam o takim czymś szczególnie jak zębów nie ma ona jeszcze..
marika321 to wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 😘 a propo Misiu twój jest śliczny!
asiadudzika serce mi pęknie jak będę ją oddawać ale i tak nie wiadomo czy się dostaniemy poza tym kasa jest potrzebna a w sierpniu dostanę ostatnią wypłate bo mam urlop do 27 lipca teraz .. zastanawiam się cały czas zapisać zawsze można.. dzięki za dobre słowa 🙂
meliska super że to była 3 dniówka! biedna Julka że spadła 😞
aaagaaa ładnie Maciuś siedzi i widze że jeszcze łóżeczka nie obniżyliście 🙂 a z tymi lekarzami i pielęgniarkami to meksyk..
coq kanapeczki super 🙂 nawet na opakowaniu jest napisane że mleko jest ważne tylko godzine ale każdy robi jak chce ja też wylewam jak nie doje ale to wtedy z 30/40ml wylewam..
ide się położyc mała spi dzisiaj z tatą była a ja poszłam włosy farbowac to mu spała 10 min 😁 a mi teraz zasneła o 13 może pośpi do 15 to mamusia też zrobi sobie drzemkę a na obiad mam gulasz z karkówką kaszą i surówką nie taki dobry obiad co coq ale da się przeżyć 😜 do później 🙂 aha i u nas juz nie pada ale jest zimno i tez siedzimy w domu dzisiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga, Marika, ale te wasze synki to przystojniachy 🤪 🤪 🤪
moja gwiazdeczka śpi, już o dziwo godzina i 20 min, jak na nia to mega duzo
jak sie obudzi to uderzamy do opiekunki, zostawie ja jej na godzinke, zobaczymy co bedzie.
Przed chwila małon dzwonil, ze sa juz pod stadionem, ida cos zjesc, a potem na mecz.od
a co do wylewani mleka, to ja tez zawsze wylewam, nawet jak nie chce sztucznego tknac. nawet na puszcze jest napisane, zeby podawac bezpośrednio po przyrzadzeniu.

wanilia, a co weronika jadła, jak ciebie cały dzień nie bylo? pije w koncu jakies modyfikowane??
Meliska - dobrze, że to trzydniówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa Wanilia pisała kiedyś, że Weronika je Bebilon Pepti.

Mojej kuzynki synek też je to mleko, bo wyszło że ma skazę białkową i po każdym innym albo wymiotuje albo go wysypuje

Maciek śpi już 40 minut, a powinien był głodny, bo o 11 skończył jeść. już mu grzeję obiadek, żeby był ciepły jak się obudzi 😜

i uciekam w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa zatankowałam na full Weronikę o 4 z obu piersi, jak się obudzila dostała kaszkę na bebilonie, potem obiadek, deserek i znów troszkę kaszki wieczorem. Jak przyjechałam to była tak zapchana przez tatusia że nie chciała pić mojego mleka i musiałam ściągać 😠 A to ktore ściągałam w rzeszowie musiałam wylać bo tak się spieszyłam że chyba źle laktator przyłożyłam i naderwała mi się skóra u nasady sutka tak ze krew poszła 🥴
Aaagaaa pieknie Maciej siada ale jak zobaczyłam zdjęcie to tez pomyslałam że mogłby już fiknąć z łóżeczka więc pogoń dziadka do roboty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga jak superancko Maciuś siedzi 🙂, ale nie powinniście już tego łóżeczka obniżyć... no mnie aż ciary przeszły jak pomyślałam, że on mógłby stamtąd wypaść 🥴 🥴
Coq kanapki rewelacja, aż szkoda jeść 😜
pammat napisał(a):
my nie myjemy niczym dziąseł bo nigdy nie słyszałam o takim czymś szczególnie jak zębów nie ma ona jeszcze..
no niby nie ma, ale bakterie próchnicowe już się czają 🤢pielęgnacja ząbków
Aniqa moja też dziś po południu spała 3 godziny 😲 to do opiekunki już chyba nie zdążyliście? 😉 a mecz bratu tak za darmoszkę oddałaś? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aga jak superancko Maciuś siedzi 🙂, ale nie powinniście już tego łóżeczka obniżyć... no mnie aż ciary przeszły jak pomyślałam, że on mógłby stamtąd wypaść 🥴 🥴
Coq kanapki rewelacja, aż szkoda jeść 😜
pammat napisał(a):
my nie myjemy niczym dziąseł bo nigdy nie słyszałam o takim czymś szczególnie jak zębów nie ma ona jeszcze..
no niby nie ma, ale bakterie próchnicowe już się czają 🤢pielęgnacja ząbków
Aniqa moja też dziś po południu spała 3 godziny 😲 to do opiekunki już chyba nie zdążyliście? 😉 a mecz bratu tak za darmoszkę oddałaś? 😜

no nie zdarzylysmy 🙂 jutro pojdziemy. no bilet za darmoszke oddałam (tzn. za drobne przysługi do konca życia 😜 wczoraj to musial do Biedry jechac pieluchy kalinie kupic 😉 a te dupki jeszcze co chwila mi mmsy przysyłaja ak jest fajnie 😠 ale nic, ja tez mam fajnie, kalina sie bawi, a ja racze sie kawa mrożona z bita smietaną 😉 i czaje sie na 3 bodziaki z allegro, za pol godz sie konczy aukcja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa no drobne przysługi to się rozumie... biedny ten Twój brat chyba nie wie w co się wkopał 😜 a w którym rzędzie siedzą, bo z moim oglądamy... będę kukać na tych Twoich chłopców 😉 😁 😁 i nie szalej z tymi zakupami cobyś głupot nie narobiła i nie trzęsła później galotami jak ja z tym krzesełkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...