Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
wanilia napisał(a):
NovaM napisał(a):
Hehe coś te nasze słodkości rozleniwione są...albo to my za dobrzy dla nich jesteśmy, że się same ruszać nie muszą 😉

No właśnie...w kwestii ruchu: zastanawiała się któraś nad fotelikiem rowerowyM? Są takie od 9k - montowane z przodu i z tyłu. Czy to już bezpieczne dla małych kręgosłupów?


Ja się grubo zastanawiam bo na wsi raczej rower jest podstawowym środkiem przemieszczania się 😉
I jeśli o zdrowie malucha chodzi to wydaje mi się, że jeśli dziecko już stabilnie siedzi to nie ma różnicy czy to jest spacerówka czy siedzisko rowerowe 😉
A teraz to są takie wymyślne i w takich obłędnych cenach, że w szoku jestem 😮

No w sumie masz rację - w spacerówce też telepie na wybojach 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam 🙂

a my dzisiaj mieliśmy maraton po sklepach budowlanych - cały dzień... oglądaliśmy i oglądaliśmy i wróciliśmy z pustymi rękami, bo wszystkiego za dużo i trudno się zdecydować...

Wanilia Weroniczka cudo!!! 🙂 a co do mebli to takie są różnice, my mamy ponad 6 metrów mebli kuchennych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Pocieszę wszystkich pracujących w weekendy... ja dziś w robocie 12,5 godziny 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Wanilia ciacho wyszło 😜 zapraszam 🙂... nawet wolne jutro mam... jupi... i tu się Agami oklask należy, bo nawet małżon pochwalił... a w ogóle to nie wierzył, że ja to piekłam, pyta kto był (znaczy kto przyniósł 😠 ) i zaczął w piekarniku grzebać 😮 😁 😁 i nie mógł uwierzyć, bo jak żonka już coś łaskawie pichci to się do kuchni nie da wejść,a ja wszystkie ślady za sobą zatarłam... znaczy się posprzątałam 😜
Weronika jaka rusałeczka 😘
Aga my kupiliśmy meble kuchenne w ikea, fajnie nam się wpasowały do kuchni i ponad 3 tys taniej od tych na wymiar nam wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja dziś 2 razy zrobiła siku na nocniku 🤪 oczywiście wiem, że to czysty przypadek, ale i tak mamusia podskakiwała z radości i biła brawo 😁 bo mój od kilku dni zaczął ją na nocniku sadzać, ale tak w pampersie, żeby tylko tyłeczek do nocnika przymierzyć, a dziś rano się go pytam czy on też w majtach na kibel siada i tatuś posadził jak należy... i sukces 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja właśnie oglądam foteliki rowerowe na allegro... narobiłyście ochoty 😉 cały czas myślałam, że niuńka jeszcze za mała, ale jak tak przeglądam to od 9 m-ca polecane. Tylko nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze... ma któraś jakieś doświadczenia? ten fotelik to widzę wypas, ale i cena powala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A moja dziś 2 razy zrobiła siku na nocniku 🤪 oczywiście wiem, że to czysty przypadek, ale i tak mamusia podskakiwała z radości i biła brawo 😁 bo mój od kilku dni zaczął ją na nocniku sadzać, ale tak w pampersie, żeby tylko tyłeczek do nocnika przymierzyć, a dziś rano się go pytam czy on też w majtach na kibel siada i tatuś posadził jak należy... i sukces 😉

Gratulacje 🙂 Ja od dwóch tygodni nocnik kupuję i się zebrać nie mogę, czasu brakuje 😮
Zosało coś tego ciasta? 😉
Agami jakieś fotki pływackie macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A ja właśnie oglądam foteliki rowerowe na allegro... narobiłyście ochoty 😉 cały czas myślałam, że niuńka jeszcze za mała, ale jak tak przeglądam to od 9 m-ca polecane. Tylko nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze... ma któraś jakieś doświadczenia? ten fotelik to widzę wypas, ale i cena powala

A mnie się wydaje ze Ci producenci fotelików od 9 m-ca mieli na myśli jazdę w cywilizowanym swiecie - po ścieżkach rowerwych a nie po naszych wertepach...Ja sie wstrzymuję z zakupem chociaż super by było z młodą pojeździć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
A moja dziś 2 razy zrobiła siku na nocniku 🤪 oczywiście wiem, że to czysty przypadek, ale i tak mamusia podskakiwała z radości i biła brawo 😁 bo mój od kilku dni zaczął ją na nocniku sadzać, ale tak w pampersie, żeby tylko tyłeczek do nocnika przymierzyć, a dziś rano się go pytam czy on też w majtach na kibel siada i tatuś posadził jak należy... i sukces 😉

Gratulacje 🙂 Ja od dwóch tygodni nocnik kupuję i się zebrać nie mogę, czasu brakuje 😮
Zosało coś tego ciasta? 😉
Agami jakieś fotki pływackie macie?

a zostało 😜 nawet dziewuchy w robocie obczęstowałam, a później wzrokiem śledziłam czy do kibelka nie ganiają 😁 także możesz śmiało przybywać jeśli masz kierunek na krapitz 😉 nawet się zbierałam, żeby smsa do Ciebie skrobnąć, bo nie byłam pewna czy tu jeszcze kukniesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja właśnie oglądam foteliki rowerowe na allegro... narobiłyście ochoty 😉 cały czas myślałam, że niuńka jeszcze za mała, ale jak tak przeglądam to od 9 m-ca polecane. Tylko nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze... ma któraś jakieś doświadczenia? ten fotelik to widzę wypas, ale i cena powala

A mnie się wydaje ze Ci producenci fotelików od 9 m-ca mieli na myśli jazdę w cywilizowanym swiecie - po ścieżkach rowerwych a nie po naszych wertepach...Ja sie wstrzymuję z zakupem chociaż super by było z młodą pojeździć

haha u mnie w mieście jest może z 500 m ścieżki rowerowej 🤢 i tak już chyba do wiosny trzeba będzie zaczekać, bo pogoda już coraz bardziej jesienna i pewnie będzie już coraz mniej okazji pojeździć 🤢 ale i tak dalej napalona jestem i chciałabym zobaczyć minę mojej gwiazdy jak na tym kole śmigamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopiero czas na kompa znalazłam, bo dzień pod znakiem gości, ale świętowanie urodzin mamy zaliczam do uadanych.

Yasminka mi dziś późno usnęła i już dwa razy zdąrzyła zapłakać 🤢

Dzięki za odpowiedzi w sprawie krzesełek...myslałam, że powiecie, że chce kijowe krzesełko kupić 😜 Ale ja ni widzę sensu w wydawaniu sporej gotówki na taki mebel. Noe musi do małej z każdej strony wołać jakiś obrazek, więc kupię proste biale. Też chciałam takie jak Nova, drewniane, żeby mieć potem stolik i krzeełko, ale we Francji one wcale nie są takie tanie, a z Polski tego zesobą nie zawlokę.

Co do fotelików na rower, to ja Wam rowerów zazdroszczę 🥴 , bo nie mam i chyba jeszcze długo mieć nie będę biorąc pod uwagę, że my od a do z dom musimy wyposażyć.

Wanilia Wercia jest przecudna 🙂 i tak fajnie siedzi!!! 😆

Moja Bambina chyba dziś pierwszy raz usiadła tak sama jakoś. Próbowala wstawać na nogi usilnie podpierając się na mnie jak ją na łóżku chcialam uśpić, ale tylko na kolana udawalo się podnieść 🙂 a potem jakoś tka usiadla i siedziała. Powoli i tego się uczy.

PYTANIE: jak dbacie o uzębienie? wiem ,że temat był, ale dla mnie on wtedy był jeszcze super nieaktualny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny... 😞 😞 😞 ...kryzys mam 😞 😞 😞
Już dawno tak nie było 😞
Tak sobie czytam o Waszych małżonach i o tym jakie macie z nimi jazdy czasami...i tak sobie myślę, że wolałabym żeby coś się działo ale żeby nie być sama...
A jeszcze niunio daje mi w kość przez ząbkowanie...sił mi już brakuje 😞
Że też musiałam trafić na takiego dupka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Dziewczyny... 😞 😞 😞 ...kryzys mam 😞 😞 😞
Już dawno tak nie było 😞
Tak sobie czytam o Waszych małżonach i o tym jakie macie z nimi jazdy czasami...i tak sobie myślę, że wolałabym żeby coś się działo ale żeby nie być sama...
A jeszcze niunio daje mi w kość przez ząbkowanie...sił mi już brakuje 😞
Że też musiałam trafić na takiego dupka 😠


😞 😞 😞 😞 Nova, co ja Ci mam napisac no...ja i tak cie podziwiam, ze dajesz rade z tym wszystkim, z dziećmi, z tym dupkiem niedojrzałym. a kryzys, jak to kryzys...jak przyszedł to i minąć musi 😉 nie smutaj maleńka, mi to sie wydaje ze wszystko jest po coś, moze mialas sie rozstac z tym porąbańcem, bo gdzieś za rogiem na wiosce, jakis fajowy koleś czeka 😉 bedzie dobrze, zobaczysz. ściskam Cie mocno 😘 😘 😘
a ja dzisiaj tez w pracy bylam i padnieta jestem. Holi, w Orange pracuje, a ze moj salon w centrum handlowym jest, to i weekendy pracujace sie zdarzają 😮
Wanilia, Weronika na zdjęciu to wymiata, bosssskie zdjęcie 🙂
Coq, co do uzebienia i higieny, to mam szczoteczke miekka na palec, ale raz probowalam jej je umyc i nie dalo rady, zaczela plakac jak nie wiem
a co do mobilności, to Nova spoko, my tez ciagle nie raczkujemy ani nawet nie pelzamy. proby są do raczkowania, dupka podniesiona, raczki na podłodze, ale nozki jak z betonu, ni cholere nie wie jak nimi poruszac. nie wstaje tez sama, jak inne dzieci.'
Agami, tak to z tymi męzami jest....nova ma problem, bo go nie ma, a ja mam problem, bo go mam 😉
cos jeszcze do Meliski chcialam pisac, ale mi sie zapomnialo 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!! Wczorajszy dzionek nudny i pochmurny więcej padało niż było pogody ale spacerek zaliczony także ok!!!! Kolega dobry nas wczoraj odwiedził mały byl taki spokojny bo patrzyl na niego a potem posmarowałam mu dziąsełka i poszedł spać!!!
Wiecie co dziewczyny no ja się już chwaliłam mały mój od 1 mies siedzi na nocniku i robi kupę do niego!!!! Meliska i tak gratuluje że Julka siedzi na nocniku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

Nova wiesz co jak między mną a mężem tak porządnie zgrzytnie to ja sobie myślę czy nie lepiej być samą...może dlatego, że ja kiedyś takie plany miałam, chciałam żyć sama. Ale rozumiem Ciebie, bo mimo wszystkich kłótni i sporów fajnie jest wiedzieć,że ktoś kocha... że facet kocha. Ja wierzę, że Tobie się jakaś świetna partia nawinie i dzieciki pokocha ogromnie 😘
Aniqa a twój mąż nadal odstawia coś? 😞

U mnie dziś ładnie, ale chłodnawo jesszce.
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...