Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Heloł mamusie 😘

U mnie dzisiaj pogoda idealnie oddaje mój nastrój...szaro, buro i ponuro...no i co chwilę "łezki" z nieba lecą...echhh....na szczęście młody właśnie usnął więc chwila relaxu z trzecią już z kolei kawą się należy 🙂

...co do nocnika to my też już od dłuższego czasu posiadamy ale ze zmiennym skutkiem go napełniamy 😉

Coq dzięki 😘 ...no właśnie czasem nawet jak się pokłócisz to możesz mu oczy wydrapać ( w przenośni afkors) bo on po prostu JEST !!! ...a ja przez tel. mogę wielkie NIC 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
"mała sraka" no doooooobre Ulka 😁 😁 😁
Super, że pomimo tych przeżyć szpitalnych niunia Twoja się tak fajnie rozwija 🙂
...a zębami się nie przejmuj...Prezes nie dość, że stacjonarny na maxa to jeszcze szczerbaty i łysy (włoski niby ma ale niewidoczne bo mega białe 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka buziaki dla Twojej małej sraki 😘 Mam nadzieję że nie osiwiejesz do tego wszystkiego...
NovaM dla Ciebie też wirtualny uścisk....Prawda jest taka że gdyby ludziom było dobrze w samotności to by nie tkwili na siłę w chorych związkach...A tkwią więc chyba to lepsze niż samotność 😲??
Holi czyli wychodzi na to że Eligiusz jest nocnikowym przodownikiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 panieński zaliczony 😁 ale było czadowo!!! wytańczyłam się.popiłam troche ale kaca nie było 🙃 znaczy się jest taki zmęczony...czuje się jakbym maraton przebiegła do tej pory...szyja mnie boli,nogi i spać mi się chce jak nie wiem...teściowa była z dziećmi co prawda ale ja wróciłam o 7 rano więc o 12 obiad zaczęłam szykować a w międzyczasie jeszcze Jula wstała (spaliśmy w jej pokoju),babcia gdzieś wyszła i Mila zaczęła płakać i tak co jakiś czas czyli spałam ok 2 godzin wczoraj.Milenka w miare wcześnie usnęła ale ja jeszcze a to po obiedzie o 21 zmywałam a to kanapki do pracy dla męża i tak O. moje dziecię jak usnęło o 19 tak wstało o 6 rano a w międzyczasie jeszcze ze 3 pobudki i alarm w tel męża o 5 i nadal jestem zmęczona...jutro będzie już normalnie.jak mam kaca takiego normalnego to też 2 dni.przerąbane,mówię Wam.popiłam wódki,malibu drinka nawet i zajarałam fajure ale tylko kilka buszków więc nie czuję się winna 🙂 paskudztwo nadal i nie mam zamiaru palić znowu. jechałam limuzyną!! 🤪 🤪 🤪!białą taką 😁 muzyka na full a tak darłyśmy buzie...ale było naprawdę SUUUUPER! a i w domu karaoke 🤪 fajowo było a obawiam się ze to ostatnia taka impreza...no i 1 września wesele 🙂 kombinuje jakby tu na wieś jechać... ale mnie nosi!! 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dopiero skończyłam nadrabianie.
Meliska moja śpi od początku bez poduszki.miała tylko książkę pod materacem przez 6mies a teraz na gładko 🙂 to zdrowe dla kręgosłupa 🙂
Ulka współczuje :* dla malutkiej Twojej za te igły... mam nadzieję że okaże się błahostką to wszystko i samo zniknie.
Nova :* :* :* ciał szał jeszcze nastąpi 😉 czekanie jest okropne ale co więcej... aaa wiem.mój kuzyn znalazł swoją obecną żonę na sympatia.pl. ona ma dwie swoje córki i mają wspólnego Marcelka 🙂 zawsze możesz się troche tam porozglądać 🙂
moje dziecko spało dzisiaj tylko raz 😮 😮 ok godziny,półtorej.i to wsio.mogłaby chociaż spać teraz całą noc...ja sobie dzisiaj dzień wolny zrobiłam a muszę powiedzieć że nawet nie jest taka jęcząca.siedzi i bawi sie zabawkami 🙂 a gada!! baba przoduje 😁 no i pełza na brzuchu do tyłu.nie wiem czy to tak do końca pełzanie bo się po prostu odpycha rączkami. a jak znajdzie się rączkami blisko paneli to maca je kciukiem 😁 no tak śmiesznie to wygląda 😁 no i oczywiście smakuje te panele jak rarytas jakiś 😁 zębów nadal dwa ale już od jakiegoś czasu idą dwójki na dole koło jedynek i coraz bardziej nabrzmiałe te dziąsła ale jeszcze nie wyszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
NovaM z Ciebie jest taka zajebista babeczka i uwierz, że jeszcze spotka Cię prawdziwa miłość... wiem Ty chciałabyś już 😉... jeśli bym tylko wiedziała, gdzie ten Twój "Jerzy" jest to bym Ci go za uszy przytargała 😉 zobaczysz to spadnie na Ciebie jak grom... tego Ci życzę 😘
Wanilia szczerze to liczyłam, że dziś wpadniesz 😞 czy źle zrozumiałam 😞 😞 siadłam teraz i z żalu i zjadłam 3 kawałki ciasta ☺️
Coq jeśli tylko jestem przy wieczornym karmieniu to po jedzonku czyścimy tą nakładką silikonową z pastą do zębów, a jak mnie nie ma to moje dziecko idzie spać z brudnymi zębami, bo mojemu się ta nakładka na palec nie mieści 😮 😁 😁 i ogólnie staram się jeszcze za dnia 1 - 2 razy po jakimś z posiłków też czyścić
Holi to Eluś powinien zostać okrzyknięty królem nocniczka 😉
Ulka 😘 😘 😘 dla Karolinki... żeby te kłucia bezbolesne były 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 😁

dzisiaj mieliśmy maraton po salonach łazienkowych i sklepach z płytkami 😁 także tak wygląda nasz wolny czas z mężem 😜

byliśmy też z Maćkiem w szpitalu na kontroli, no i z nóżką wszystko dobrze, nadal trochę się wygina, ale jest w miarę dobrze. następna kontrola za 2 miesiące 🙂

a teraz pijemy sobie winko 🙂 a ja tylko na chwilkę do Was zajrzałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova 😘 😘 😘

Coq ja kupiłam szczoteczkę na palec i pastę do zębów dla niemowląt i myję Maciusiowi ząbki, i on bardzo to lubi, nie daje mi wyciągnać palca z buzi 😉

Ulka buziaki dla Karolinki, żeby kłuć więcej nie musiało być 😘

Meliska oj, zjadłabym takie ciasto 😁

Aniqa a co tam z mężem, nadal źle?

Holi no to fajnie, że Eligiuszek na nocniczku króluje 😁 ja od ponad miesiąca zbieram się do kupna nocnika ☺️ i ciągle zapominam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
Meliska ja jednak w biurze musiałam zostać, nazbierało się zaległości....Ale jutro będę w okolicy - pewnie za to Ty do pracy na rano?

ano... 4:30 🤢 🤢 🤢

😲 😲 😲 Ja wstaję o piątej i wydawało mi się że to wielkie nieszczęście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane. Ja dzis na popoludniu w pracy bylam.
Z malym byla chwile tesciowa a potem tatus.
Ulka wszystkiego dobrego dla karolinki mojej imienniczki zeby bylo z.jej zdrowkiem wszystko ok.
Asiaaa to super ze ekstra sie wybawilas należało ci sie. Szkoda tylko ze nie moglas sie wyspać.
Agaaaa czyli kupno mieli plytek pelna para fajnie.
Wanilka to ja narzekam tez ze pobudki mam o 5 lub 6 rano. Jakos sie przyzwyczaic sie nie moge.
Nova mowie ci tak jak meliska. Znajdziesz tego swego ksiecia w koncu bo fajna z ciebie dupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Nova 😘 😘 😘

Coq ja kupiłam szczoteczkę na palec i pastę do zębów dla niemowląt i myję Maciusiowi ząbki, i on bardzo to lubi, nie daje mi wyciągnać palca z buzi 😉

Ulka buziaki dla Karolinki, żeby kłuć więcej nie musiało być 😘

Meliska oj, zjadłabym takie ciasto 😁

Aniqa a co tam z mężem, nadal źle?

Holi no to fajnie, że Eligiuszek na nocniczku króluje 😁 ja od ponad miesiąca zbieram się do kupna nocnika ☺️ i ciągle zapominam ☺️

no niestety Aga, coś ten kryzys długo trwa...a najgorsze, ze juz sie do tego przyzwyczailam 🤢 tzn, ze on sypia w salonie czesto, ze juz sie nie przytulamy tak poprostu, ze nie mowimy sobie kocham, ze ze soba prawie nie rozmawiamy....no coz takie życie, nie zawsze jest tak jak bysmy tego chcieli...na szczescie mam Kalinke, teraz to ona jest moja miłościa i najwazniejsza osobą w życiu, wiec mam po co życ 🙂 🙂 🙂
a mąż...no cóż, zawsze może być inny ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Hej kochane. Ja dzis na popoludniu w pracy bylam.
Z malym byla chwile tesciowa a potem tatus.
Ulka wszystkiego dobrego dla karolinki mojej imienniczki zeby bylo z.jej zdrowkiem wszystko ok.
Asiaaa to super ze ekstra sie wybawilas należało ci sie. Szkoda tylko ze nie moglas sie wyspać.
Agaaaa czyli kupno mieli plytek pelna para fajnie.
Wanilka to ja narzekam tez ze pobudki mam o 5 lub 6 rano. Jakos sie przyzwyczaic sie nie moge.
Nova mowie ci tak jak meliska. Znajdziesz tego swego ksiecia w koncu bo fajna z ciebie dupa.


hahaha, Holi uwielbiam Twoją bezpośredniość 😁 😁 😁 masz racje, fajna dupa z Novej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
holi32 napisał(a):
Hej kochane. Ja dzis na popoludniu w pracy bylam.
Z malym byla chwile tesciowa a potem tatus.
Ulka wszystkiego dobrego dla karolinki mojej imienniczki zeby bylo z.jej zdrowkiem wszystko ok.
Asiaaa to super ze ekstra sie wybawilas należało ci sie. Szkoda tylko ze nie moglas sie wyspać.
Agaaaa czyli kupno mieli plytek pelna para fajnie.
Wanilka to ja narzekam tez ze pobudki mam o 5 lub 6 rano. Jakos sie przyzwyczaic sie nie moge.
Nova mowie ci tak jak meliska. Znajdziesz tego swego ksiecia w koncu bo fajna z ciebie dupa.


hahaha, Holi uwielbiam Twoją bezpośredniość 😁 😁 😁 masz racje, fajna dupa z Novej 😉

Też się uśmiałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
Meliska ja jednak w biurze musiałam zostać, nazbierało się zaległości....Ale jutro będę w okolicy - pewnie za to Ty do pracy na rano?

ano... 4:30 🤢 🤢 🤢

😲 😲 😲 Ja wstaję o piątej i wydawało mi się że to wielkie nieszczęście 😜

to mam nadzieję, że jak jutro wstaniesz to choć trochę będzie Ci lepiej... pomyślisz o mnie, że już zapie*** i nie piję kawy w tym czasie... o nie nie 😉
dobra baj, bo mój właśnie na parking wjeżdża... będę udawać, że dawno już śpię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak ma czas i ochotę z Wami pisać to się komputer obraził 😠
No nic dziewczyny, myślę, że już raczej kontaktu do mojego wyjazdu nie nawiążę z Wami, bo komputer czyścił już szwagier a po trzech tygodniach to samo, diagnoza to raczej padająca karta graficzna.

Mam nadzieję, ze za duzo literówek nie ma 😉

Trzymajcie się. Dobranoc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
A Weronika na koniec dnia chce Wam powiedzieć : JEST GIT!!! 😁 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/sam2989r.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2294/sam2989r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dobranoc Mamuśki 🙂

mmmmm, minka cud malina 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
A Weronika na koniec dnia chce Wam powiedzieć : JEST GIT!!! 😁 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/sam2989r.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2294/sam2989r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dobranoc Mamuśki 🙂

mmmmm, minka cud malina 😘 😘 😘


Zazwyczaj tego nie robię ale ten fotowy przekaz wezmę do siebie 😉

Zaraz prezes się z głodu budzić będzie więc i ja w końcu do poduchy uderzę 🙂

Buzialeeeeee 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...