Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u nas też dzisiaj bardzo kiepska noc. Maciek budził się co chwilę 🤢 i wił się z płaczem, tak jakby go bolał brzuszek, a nic nowego wczoraj nie jadł, więc nie miał po czym go boleć. i też spałam może z 1,5 godziny, bo położyłam się spać po północy. ale przed 8 mama mi zabrała Maćka i spałam jeszcze do 10 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
u nas też dzisiaj bardzo kiepska noc. Maciek budził się co chwilę 🤢 i wił się z płaczem, tak jakby go bolał brzuszek, a nic nowego wczoraj nie jadł, więc nie miał po czym go boleć. i też spałam może z 1,5 godziny, bo położyłam się spać po północy. ale przed 8 mama mi zabrała Maćka i spałam jeszcze do 10 😁

ta to ma dobrze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
u nas też dzisiaj bardzo kiepska noc. Maciek budził się co chwilę 🤢 i wił się z płaczem, tak jakby go bolał brzuszek, a nic nowego wczoraj nie jadł, więc nie miał po czym go boleć. i też spałam może z 1,5 godziny, bo położyłam się spać po północy. ale przed 8 mama mi zabrała Maćka i spałam jeszcze do 10 😁

ta to ma dobrze... 🙂

a ja spalam do 5:30 i wstalam do pracy a dzis bedzie gorzje pewno 😞((( dlatego sie nie odzywam bo porpstu sajgonki u nas;/ masakra lekka a w pracy we 2 na 8 osob jestesmy wiec nie mas kiedy odetchnac 😞((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
u nas też dzisiaj bardzo kiepska noc. Maciek budził się co chwilę 🤢 i wił się z płaczem, tak jakby go bolał brzuszek, a nic nowego wczoraj nie jadł, więc nie miał po czym go boleć. i też spałam może z 1,5 godziny, bo położyłam się spać po północy. ale przed 8 mama mi zabrała Maćka i spałam jeszcze do 10 😁

ta to ma dobrze... 🙂


mama zabrała Maćka rano po raz pierwszy 😉 wcześniej kilka razy zabrał go tata 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
dziewczyny ratunku,... mlodemu leje sie z nosa...normalnie jak woda siedzi i kapie... co mozna mu dac??? zawsze mialam prob;lem w druga ze zielone i geste a tu sama woda co jest 😞(((((((((((( dzis w nocy spalam lacznie 1.5 h 😞

Florek mial to samo z Niedzieli na poniedzialek tylko z dodatkiem temperatury 38,1. Juz jest ok. My kupilismy mu sol morska w postaci zelu duzo lepiej nawilza nosek i go czyszci 🙂 a potem Frida i tez mialam nie przespana nocke. Na szczescie tylko jedna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
agami- do nosa Nasivin w kroplach 6dni 2razy dziennie po 2ml buziak dla małego

a ile to 2 ml? po jednej kropli jak na pudelku piszer? wlasnie nasivin kupilam... i od rana 3 razy po 1 kropli do kazdej dziurki
basia a co to za sol w zelu podaj nazwe?
dzieki i przepraszam ze nie pisze 😞 az mi glupio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wam kochane jak tam leci!!! Widzę że w tak ładne dni dzieciaczki katarki mają!!! Szkoda Agami myślę że Kubusiowi nie rozwinie się nic złego!!!
Basia spoko że małemu Florkowi przeszło!!!!
Czyli tu większość ma nocki nie przespane!!!
Pamm tobie to fajnie i rolki wow ale bym pojeździła!!!
Ja dziś w pracy do 15 potem zakupy a mały był od rana z tatusiem a jutro masakra dzień mały idzie na pobieranie krwi ale z tatą ale już mi go żal!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
pammat napisał(a):
agami- do nosa Nasivin w kroplach 6dni 2razy dziennie po 2ml buziak dla małego

a ile to 2 ml? po jednej kropli jak na pudelku piszer? wlasnie nasivin kupilam... i od rana 3 razy po 1 kropli do kazdej dziurki
basia a co to za sol w zelu podaj nazwe?
dzieki i przepraszam ze nie pisze 😞 az mi glupio

PANTHERIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buuuuuuu
caly dzien zajmowalam sie dzisiaj Kalina sama, bo moj czywiscie gdzies łaził, wiec jak mala usnela, powiedzilam ze ma siedziec w pokoju i pilnoowac Kaliny, a ja tymczase na basen uderzylam i do sauny, zrelaksować sie, bo coś moje nerwy sa ostatniio na granicy. no i co???????????????????.................kuźwa po 20 minutach przybiegl po mnie na basen, ze Klaina nie śpi, drze sie w nieboglosy i on jej nie moze uspokoić!!!!!!!!!!!!!!no kuźwa, chwiili spokoju!!!!!!!!!!a teraz jak jak ja przyszlam to on od razu wyszedl i nie ma go juz prawie godzine znowu 😠 😠 😠 😠
wiecie c, ja normalnie myśle o rozwodzie, bo wytrzymac z nim nie moge!!!!!!!! jezu, nie wiem co sie dzieje, ale jakaś tragedia miedzy nami jest 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Coq to trzeba w USC zglosic narodziny dziecka?? Ale ja jestem nie tomna, myslalam,ze tutejszy Urzad powiadomi. Ale ze mnie palja :/ Musze to tez zalatwic. Powuedz mi czy musialas ekstra tlumaczyc czy miedzynarodowy jest dobry?


Beatka jakiegoś specjalnego obowiązku chyba nie ma, ale do kolejnego paszportu trzeba już mieć polski akt urodzenia. Do pierwszego do konsulatu mogłam dać francuski, ale kolejny już polski. No i jeśli jak dziecko ukończy 5 lat to pesel jest znowu potrzebny.
Wszystko możesz przez konsulat robić, ale wiadomo to kosztuje.
Z pesel to też zagmatwana sprawa, bo ja niby u rodziców jestem zameldowana, ale małej nie chce tu meldować, bo to totalna fikcja, więc dokładnie nie wiem jak tam jest...wiem, ze konsul wtedy o pesel stara się w Warszawie taki bez meldunku...
A jeśli masz akt w kilku językach to wydaje mi się, że tłumaczyć nie musisz, no bo co? Ja tłumaczyłam, bo miałam francuski tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
buuuuuuu
caly dzien zajmowalam sie dzisiaj Kalina sama, bo moj czywiscie gdzies łaził, wiec jak mala usnela, powiedzilam ze ma siedziec w pokoju i pilnoowac Kaliny, a ja tymczase na basen uderzylam i do sauny, zrelaksować sie, bo coś moje nerwy sa ostatniio na granicy. no i co???????????????????.................kuźwa po 20 minutach przybiegl po mnie na basen, ze Klaina nie śpi, drze sie w nieboglosy i on jej nie moze uspokoić!!!!!!!!!!!!!!no kuźwa, chwiili spokoju!!!!!!!!!!a teraz jak jak ja przyszlam to on od razu wyszedl i nie ma go juz prawie godzine znowu 😠 😠 😠 😠
wiecie c, ja normalnie myśle o rozwodzie, bo wytrzymac z nim nie moge!!!!!!!! jezu, nie wiem co sie dzieje, ale jakaś tragedia miedzy nami jest 😞 😞 😞 😞


Aniqa, a Wy pogadaliście ze sobą tak poważnie, żeby każdy wywalił z siebie co mu dolega?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
buuuuuuu
caly dzien zajmowalam sie dzisiaj Kalina sama, bo moj czywiscie gdzies łaził, wiec jak mala usnela, powiedzilam ze ma siedziec w pokoju i pilnoowac Kaliny, a ja tymczase na basen uderzylam i do sauny, zrelaksować sie, bo coś moje nerwy sa ostatniio na granicy. no i co???????????????????.................kuźwa po 20 minutach przybiegl po mnie na basen, ze Klaina nie śpi, drze sie w nieboglosy i on jej nie moze uspokoić!!!!!!!!!!!!!!no kuźwa, chwiili spokoju!!!!!!!!!!a teraz jak jak ja przyszlam to on od razu wyszedl i nie ma go juz prawie godzine znowu 😠 😠 😠 😠
wiecie c, ja normalnie myśle o rozwodzie, bo wytrzymac z nim nie moge!!!!!!!! jezu, nie wiem co sie dzieje, ale jakaś tragedia miedzy nami jest 😞 😞 😞 😞


sytuacja nie wygląda fajnie... gadaliście na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Za miesiac zas do Polski to zalatwie to. Dzieki Tobie Coq oprzytomnialam,bo powiem szczerze,ze nie przyszlo mi to do glowy nawet. Ech
Aniqa sytuacja patowa. Jesli rozmowa nie pomoze to zostaje wybor mniejszego zla.
Ide spac i od jutro czesciej bede sie wyswietlac,bo moja corka w Polsce sie "ustawila" i ma drzemki w ciagu dnia dluzsze niz 15minut.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...