Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Moja Yasmine zrobiła się bardzo mama mama...nic zrobić nie można 🤢

Julus tez za mama bardzo... uciazliwe to aczkolwiek bardzo slodkie 🙂


u nas też tylko mama i mama...
ale mama dzisiaj sobie odpocznie bo na kurs idę na 16 🙂


Chloe no słodkie...tylko jak widze syna półtorarocznego mojej siostry i jak on tak biega za jej nogawką, to sobie samej nie życzę takiej słodkości 😉 😜
Aga fajnie masz, ja od urodzenia Yasminki właściwie jeszcze jej nie zostawiłam samej jestem z nią 24/24 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! ja dziś w pracy więc jakoś dzień zleciał potem popołudnie miłe bo siostra na prażonych u mnie była więc spoko mały śpi od 19.40 także luzik !!!
Basia małemu zrobiłam krew bo u nas w ośrodku dają na pobieranie krwi profilaktycznie ale powiem wam że tak się bałam a mały mój w ogóle nie płakał dzielny był coś tam tylko pomarudził także spoko!!!
Aniqa no kurde nieciekawie w tym twoim małżeństwie musisz pogadać z mężem bo ty się tak męczyć nie możesz!!!!
Wanilka mówisz że dziś spoko dzionek!!!
Pamm wszystkiego naj naj dla twojej księżniczki!!!CZAS MEGA SZYBKO ZAPINKALA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
a ja dzis sie z naszą Szamanka spotkałam 😁 byłysmy na spacerku. Emma słodka, a jakie oczka ma niebieskie!!!
a kalina chyba uczulenie znowu jakieś ma 😞 leci jej ciurkiem z nosa, kicha i zaczerwienione oczka 😞 obawiam sie ze to jednak alergia, do tego ta wysypka na policzkach, wiec cos pokarmowego tez pewnie. z tego co kojarze, to takich małych dzieci sie nie diagnozuje alergicznie, wiec co ja moge zrobic???
a wczoraj byl chyba najgorszy dzien w moim zyciu!!!!rano zaczeło mi byc niedobrze, potem wymiotowałam z 10 razy i tak masakrycznie bolały mnie mięśnie, rece, nogi, wogol cale cialo, że myslalam ze do szpitala pojade 😞 serio jeszcze chyba nigdy sie tak źle nie czułam. dzisiaj jest juz odrobine lepieij, ale rewelacji nie ma. wiec urlop nieszczególnie wesoło 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane współczuje ci Aniqa i ty i mała oj biedoczki moje!!!!
Ja dziś po pracy urodzinki u mojego chrześniaka i u jego braci bliźniaków było super nasz mały Eluś grzeczny był i wytrzymał długo jak na niego w domu byliśmy o 20.30 a śpi od 21
/teraz relaks i piwko pijemy z mężęm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.jak tak Was czytam to już faktycznie cięzko się zagląda bo moja Milenka tylko odsuwa się do tyłu w tempie ekspresowym a poza tym stacjonujemy,zęby tępo w miejscu i 🤔 nic specjalnego... a tu Wasze już siadają same,pełzają,raczkują,stają...ech..
Aniqa najgorsze że w takich chwilach głębokiej dupy to się nie chce gadać i ma się ochotę tylko wyjść i trzasnąć drzwiami bo każde zdanie jego doprowadza do wrzenia całe nasze ciało 🤢 oczywiście ze złości. jak coś powiesz to on zlewa albo gasi Cię jakimś Twoim tekstem i wtedy człowiek już całkiem się w sobie zamyka i wali rozwodem w każdej rozmowie...przechodziłam to tyle razy...a od czego to się u Was zaczęło??było jakieś konkretne zajście czy to się tak nawarstwia??/kiedyś mówiłaś że jak się mała urodziła to mąż był zazdrosny.może znowu mu się obudziło?? ściskam
idę spać.coś czuje że ja też ciezkie rozmowy będę toczyć jutro... 🤨 branoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...