Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry,
Coq my tylko na weekend wpadliśmy i dziś wracamy 😞
Aniqa urlop rzeczywiście do najbardziej udanych chyba nie należy 🤔 Ach te małżony nasze...
Ja niewiem co jest ale za każdym razem jak przyjeżdam do rodzicow to coś się z moim dzieckiem dzieje. Wczorajsza noc była koszmarna, pobudki co pół godziny : zapchany nosek....Rano kupiłam kropelki i maść które polecałyście, oczywiście przy zakrapianiu ryk nie z tej ziemi ale dziś jest juz dużo lepiej i Weronika mniej charczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry,
Coq my tylko na weekend wpadliśmy i dziś wracamy 😞
Aniqa urlop rzeczywiście do najbardziej udanych chyba nie należy 🤔 Ach te małżony nasze...
Ja niewiem co jest ale za każdym razem jak przyjeżdam do rodzicow to coś się z moim dzieckiem dzieje. Wczorajsza noc była koszmarna, pobudki co pół godziny : zapchany nosek....Rano kupiłam kropelki i maść które polecałyście, oczywiście przy zakrapianiu ryk nie z tej ziemi ale dziś jest juz dużo lepiej i Weronika mniej charczy

aco kuplas? bo ja kupilam wode morska, masc majerankowwa, nasivin soft i nic nie przechodzi.... doszedl kaszel i jutro do lekarza uderzam chyba...
poza tym tohej wam wszystkim ja codziennie przed snem lub rano w pracy czytam was w kom ale na pisanie casu brak...
my juz wspinamy sie, probojemy sami stacnawet 3 razy sie udalo ale potem telemark w tyl trzeba w locie lapac... 4 zabek nam wychodzi mamy 2 dolne jedynki juz biale sliczne jak kryształki ijedna gorna dwojka na wierzchu i druga gorna dwojka idzie....
aniqa wspolczuje problemow z mezem... widze ze moje problemy z mezem w porownaniu do tego co tymasz w domku to maly pikus.... trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tiaaa...siema, siema !!!

Jak już tak wszystkie grudniowe cudeńka są chwalone to i niechaj Pączysław do grona chociaż jednego należy 😎 😎 😎

Ojjjj ciężka to była noc ale połowa dolnej jedynki już ma białą końcówkę na wierzchu 🤪 🤪 🤪
Myślę, że jeszcze tak ze 4 gorączki i zarwane nocki i druga też już będzie 😜

No i się nieskromnie dzieciem swoim pochwalić muszę bo.....w końcu po kilku tygodniach sadzania i czekania na nic niestety...dzisiaj full servis na tronie 🤪 🤪 🤪

Buziam te problemowe i lajtowe mamuśki 😘 😘 😘
Jak już strasznie jest to pomyślcie, że np. Nova samotna i nawet się z kim spiąć nie ma 😎 ...dziwnie to zabrzmiało i dwuznacznie ale o bójkę mi chodziło jakby która z Was pomyślała o tym drugim 😜

Idę terrora ululać bo mi tu jęczy nad uchem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny Konstancja mi dzisiaj pierwszy raz spadła 😞 z łóżka na parkiet guzioł z siniakiem na czole leżała na środku łóżka ja na krawędzi sięgałam po koc dosłownie sekunda a ona leżała mi przy nogach 😞 qrwa co za tragedia .. nie dopilnowałam jestem okropna.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pam nie obwiniaj się tak baboooo 😎
Może to zabrzmi trochę dziwnie ale jeszcze nie jeden upadek przed nią i nie jeden siniak 🙂
Musiałybyśmy dzieci na smyczach i to dosyć krótkich trzymać żeby nic nigdy im się nie stało 🙂
Piszę Ci to jako matka już prawie wychowanego dziecka 😎
Dobrze, że nic poważnego się nie stało tylko pewnie wystraszyła się mocno...a znając życie i ciekawość naszych dzieci to i tak przez ten upadek nauczki mieć nie będzie i jeszcze parę razy spróbuje tego samego numeru...choć teraz pewnie z innym zakończeniem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami pantherin i navisin kupiłam - katarek nadal jest ale zrobił się gęsty i już tak nie przeszkadza. A moje dziewczę mimo problemow z noskiem ma dobry chumorek 🤪
Pammat dziewczyny mają rację - to nie Twoja wina i każdej z nas się to pewnie zdaży więc nie smutaj tylko się ciesz że nic się poważnego nie stało 😘
Coq ja tym razem nie proponowałam nawet spotkania bo wiedziałam że się nie uda, jechaliśmy na krótko i chcieliśmy żeby dziadkowie trochę z małą pobyli.Też żałuję, chętnie posiedzialabym dłużej i na spotkanko się umówiła ale tradycyjnie brak urlopu... 😠 Wróciliśmy wczoraj o 1 w nocy i jak sobie pomyślałam że o 5 do pracy trzeba wstać to mi się wogóle spać odechciało 😮 Więc wzięłam dziś urlop na żądanie 😜
Co do nocnikowania to udało mi się już złapać dwie kupy 😁 Jak widzę że Weronika uruchamia produkcję to zdejmuję pampucha i sadzam na nocniczku. Póki co wszystko jej jedno gdzie sadzi kupsztale więc trzeba to wykorzystać bo boję się że potem będzie protest 😉 Jak juz zrobi to biję jej brawo a ona się cieszy - w sumie to nie wiem z czego dokaldnie ale jest pozytywnie 😜
Dziś poraz drugi gotuję obiadek w szybkowarze, jestem w szoku jak szybko i smacznei gotują się w tym warzywka. Planuję też zakup wyciskacza do soku (takiego ręcznego, wkłada się owoc i kręci korbką 😁 ) , przetestowalismy takie świeżo wyciskane soczki u rodziców i Weronika chyba w nich zasmakowala 🙂 A o walorach zdrowotnych takich soczków chyba nie trzeba pisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Dzis Florek poszedl do nowego zlobka 🙂 podobno plakal tylko 30 minut, wiec jestem z niego bardzo dumna 🙂
Pam Ja juz nie licze ile razy mi Florek spadl. Tak niestety jest jak dziecko zaczyna sie samo poruszac. Jak to sie mowi jak sie nie wywruci to sie nie nauczy. Do tej pory np. Florek w dzien spal na naszym lozku. Odkladalismy go poduszkami takimi wysokimi z kazdej strony tak zeby nie mogl przez nie przejsc. No i pewnego nieszczesnego dnia przeszedl i przez nie i wyladowal na parkiecie. Wystraszyl sie tylko wiec nie bylo zle. Niestety nie jestes w stanie uchronic dziecka przez kazdym upadkiem. Ja jak bylam mala tez upadalam i nic mi nie jest 🙂 Glowa do gory, nie pierwszy i nie ostatni raz 😆
wanilia slyszalam wlansie ze w szybkowarze da sie szybko zrobic warzywka. Ja poki co jestem na etapie gotowania na parze 😉 troche dluzej ale tez smacznie 🙂
Chloe & Agami gratuluje kolejnych zabkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka wreszcie dobre wieści żłobkowe 🙂 Jedzenie z parowaru wychodzi pyszne i ja chcialam właśnie parowar ale bałam się że nie będę miała czasu na takie gotowanie więc zdecydowałam się na gotowanie na parze w szybkowarze i sama jestem w szoku że w 10 min mogę przyrządzić Weronice obiadek 😮 Dziś był debiut rybki na parze i wszamała cały kawałek - mamusia szczęśliwa 😜
Ulka - Karolinka mały chochlik jak zawsze śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jutro mam tesciow na obiedzie wiec robie kurczaka z bialym sosem koperkowym...
co do katarku to zamowilam ten zel do noska i czekam bo jutro dopiero bedzie... mlodemu gilki troszke mniej leca bo sa geste...
poza tym wiem ze pewno powiecie ze to nie zdrowe ale kupilismy mlodemu chodzik... nic sie nie stanie jak raz dziennie na 15-20 minut tam bedzie ale on sie tak rwie do chodzenia a ja nie mam sily tyle go prowadzac a w kazdej innej pizycji jest placz... wiec z mezem postanowilismy ze to wcale takie zle nie jest my mielisimy i zyjemy:P
zdjecia dzieciaczkow cudne dzis dopiero obejrzalam na lapku bo na komie nie widze.... ulka jaka ty masz panne juz;D
fajnie ze florek sie zaklimatyzowal
oj oj lece kura sie pali;D a tesciowa z wegielkiem jesc nie bedzie... do wieczora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...