Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien Dobry
Ale sie dzieci pochorowaly i mamuski. Zdrowka dla choruskow 😘
Aska jesli pracujesz na umowe i nie wazne jak jest ona skonstruowana ,praca ksiegowej jest kosztami pracodawcy. Nie moze od Ciebie zadac pieniedzy za jej prace, bo ona akurat Ciebie rozlicza. Zapytaj na jakiej podstawie on tego zada i niech Ci pokaze w przepisach prawa.
POgoda u nas jak zwykle o tej porze roku czyli deszczowa.Spac !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Mamusia ma dziś wolne 🤪
Asia przyłączam się do wypowiedzi dziewczyn... co to za wariat 😮... w życiu nie ma takiego przepisu... powinien rozliczać cię sam a jak nie potrafi to sobie zatrudnia księgową i sobie za nią płaci!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
Pam czekamy na wieści 🙂
Wanilia a Ty kiedy do lekarza? Wyniki odebrane... mocz czysty? 😜
Yasmina i Florek jeszcze kroczek i roczek... znaczy się miesiąc 😉 buziole 😘 😘 😘
I nasze chore noski całuję 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
beata26 napisał(a):
A za 3 dni pierwszy "grudniowy maluszek skonczy roczek-Rafalek 😆

łooooooooo matko... kiedy to przeleciało 😲

A swoją drogą odmeldowałaby się Anikka_77 chociaż raz na jakiś czas. Bo ostatnio pisała jak coś nie tak ze zdrówkiem Rafała było a potem jak kamień w wodę zniknęła...No i ciekawe co z naszym Brianem 🤔
Ja do lekarza jutro ide, sama sie boje co z tym moczem będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No niektóre mamusie to już chyba o nas zapomniały 😞
A swoją drogą Wanilia jeszcze niedawno twierdziłaś, że to forum nie przetrwa... a dzięki Tobie ono tętni życiem 😉 Wiadomo, że się tyle stron co na brzuszku nie produkuje, ale na bieżąco staram się być... jak czas i Gwiazda pozwala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Pam 😘 😘trzymamy kciuki 🙂

a mój młody ma butka 19 aktualnie ale nózka mu szybko jeszcze rośnie we wrzesniu kupowałam jeszcze 18 ale już dawno zamałe...... 😜 jak tu urobić na te butki 😜
co miesiąc nowe....ja tak czesto sobie nie kupuję: 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Stawiam się wywołana na FB 🙂 buziaki dla maluchów raczkujących ,dreptajacych i biegających duzo zdrówka ,widze że maleństwa się pochorowały, mamuski ściskam nie bic po oczach 😎bo w niedziele mamy ROCZEK 😆
Już tłumacze naszą nieobecność 🙂 chyba wieczorem 😮mały terrorysta wstał 🙂 a starszy dzwoni mamo przyjedz pod szkołe kolano rozwalone ni chodzic biada ...........CDN 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Dziękujemy Meliska 😘
Za miesiąc roczek, a mnie się jakoś smutno dziś zrobiło, bo pierwszy chwyt w rączki za nami, brzuszkowanie też, pierwsze przewroty, raczkowanie, kroczki...teraz tylko na pierwsze słowa trzeba czekać i już takie duże będzie dziecko. eh

Wczoraj moje dziecko usnęło o 18.30 ale po godzinie dołączyło do grona aktywnych czyli do mnie. 🤢 Potem mąż z siostrą na skypie w sypialni wisiał, wziął Małą a ta mu usnęła. Oni rozmawiali, śmiali się, światło zapalone, a Yasmine spała jak aniołek 🙂 Potem udało mi się ją przenieść do łóżeczka i spała w nim do 4.45 🤪 nie pamiętam już kiedy tak dlugo spała u siebie 🤔
Spałyśmy dziś prawie do 9 🙃 za to teraz jeszcze drzemka nie została uskuteczniona 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja właśnie drugi raz to samo wieszałam... a się dziwiłam, że to moje dziecko tak cicho siedzi 😁


nie rozumiem tego postu .... 😜 😜mozna po polsku ??? ☺️

Nie rozumiesz bo Michałek pewnie jeszcze nie odkrył jaka to frajda ściagać wiszące pranie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
pammat napisał(a):
oczywiście ja też spałam do 10:30 ☺️ mój by się dowiedział to by mnie zjeb** że hoho 🙃


nie za dobrze paniusi????tyle to mogłaby spać ciężarna Wanilia 😎 .....ale Ty....??? 😜

No ja zdecydowanie tyle nie spię - wstajemy z Młodą około 7 i idziemy spać też razem zazwyczaj, między 20 a 22. A w ciągu dnia jak Werka spi to ja sie staram coś ogarnąć i przy okazji na Mamusie lukam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja właśnie drugi raz to samo wieszałam... a się dziwiłam, że to moje dziecko tak cicho siedzi 😁


nie rozumiem tego postu .... 😜 😜mozna po polsku ??? ☺️

Nie rozumiesz bo Michałek pewnie jeszcze nie odkrył jaka to frajda ściagać wiszące pranie 😉


aaaa dziękuję 😉 no u nas to raczej nie możliwe bo pranie w łazience pod sufitem wisi 🙂 zanim tam się wyskrobie to już mu pewnie wieszać każę.... 😜ale wtedy to nawet nie chce mysleć jak będzie pewnie pyskował 🤔 😮 😮


Coq buźki dla BAMBINY 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja nadal lubię spać i jak jest tylko okazja to skacze do wyra na główkę ☺️
moja córka właśnie zasnęła niech się wyśpi bo jeszcze 2 godziny i szykujemy się do wyjazdu ..
coq dla bambiny 😘

chciałam wam coś opowiedzieć moja siostra ma córkę która będzie miała teraz 2 latka w grudniu i jest taka aparatka że szok mówi pełnymi zdaniami chodzi do żłobka od 1 października i panie były u pani dyrektor bo chcą ją przenieś do grupy wyżej ponieważ jest bardzo ona rozwinięta i dzieci nie mówią tyle co ona i ona zamiast z dziećmi siedzi z paniami i rozmawia 🙃 a jak pójdzie do wyżej grupy są starsze dzieci więc będzie mogła się nagadać 🤪 wracając do tematu..

siostra mi opowiadała myślała że padnie ze śmiechu 2 dni temu mój szwagier Tomek poszedł z Lenką przed dom bo koledzy poprosili go żeby pomógł popchać komuś auto i mała poszła z nim patrzeć i po akcji wróciła do domu i mówi do mojej siostry
Mamusia wiesz co ?
ona do niej co Lenka?
Lena :Panowie pchali samochód
Tata też pchał samochód
Pchaj Kurwa
moja siostra: Ahaaaaa
i musiała uciec bo myślała że padnie ze śmiechu 🙃

a wczoraj lenka podeszła do taty swojego klepie go po pupie i mówi co dupka śmierdzi? a on do niej moja nie ale twoja na pewno 😁 😁

Anika_77 dzięki że się pojawiłaś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia dzięki za oświecenie Mariki 😉 Człowiek zapomniał dopisać jednego wyrazu PRANIE i nam się dziewczyna zakręciła 😁
Holi jak się od słodyczy odzwyczaić... nie wiem!!!!!!!!!!!!!!!! ja dziś upiekłam ciastka owsiane ( czuję się już od nich uzależniona 😜 ) i ciasto rafaello... i jak tu zgubić boczki ☺️
Pam niezła ta Twoja siostrzenica 😁
O której Wasze dzieci na popołudniowe drzemki uderzają?? bo Pam chyba pisze, że Konsti śpi od 8:30... to o której wstaje? U nas pobudka ok 7 i popołudniowa drzemka ok 14 ok 1 -2 h, dziś wyjątkowo poszła spać po 15, bo była u nas babcia, ale to mi w krzesełku do karmienia ze zmęczenia już usnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MELISKA No moja jak wstanie to idzie spać po 2 godzinach na1,5/2 godz dzisiaj spała jak rex 3 godziny i po obiedzie 13:30 śpi do 16 a że dzisiaj spała do 12 prawie to położyłam ją teraz chwile przed 15 bo musi się wyspać do lekarza i mamy małe opóźnienie w spaniu ale dzisiaj mi to pasuje bo musi byc wyspana i tak pewni będzie płakać biedna 😞 bo nie bedzie wiedziala o co chodzi 🤨 oby to nie było nic złego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska moja chodzi spać zazwyczaj między 11-13.
Ale miała ostatnio kilka wpadek i dziś też 😠 że dopiero o 15 poszła spać, a mnie z tej okazji strzela, bo mam problem z przygotowaniem obiadu, a potem wieczorem do 22 urzęduję.
Teraz np. od śniadania, od 9 rano dopiero coś jem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
MELISKA No moja jak wstanie to idzie spać po 2 godzinach na1,5/2 godz dzisiaj spała jak rex 3 godziny i po obiedzie 13:30 śpi do 16 a że dzisiaj spała do 12 prawie to położyłam ją teraz chwile przed 15 bo musi się wyspać do lekarza i mamy małe opuźnienie w spaniu ale dzisiaj mi to pasuje bo musi byc wyspana i tak pewni będzie płakać biedna 😞 bo nie bedzie wiedziala o co chodzi 🤨 oby to nie było nic złego 🤨

i właśnie za to wszystkie dziś będziemy trzymać kciuki 😘 wszystko będzie dobrze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...