Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Mam nadzije, ze dzis dostane w koncu kabel!!!!

Wanilia a ile dalabys tej dziewczynce na zdjeciu po lewej? 😁
Agami przetrwacie 😘 Rozstania bola, ale powroty tyle radosci sprawiaja 🙂
Asia zdrowia dla twojej Julki!!! 😘
Meliska odnosze wrazenie, niejednemu chlopakowi sie od twojej juli oberwie 😁

Prezentu na roczek nie mam jeszcze zaplanowanego. Wiem, ze siostra lalke chce kupic, druga jakas mala kuchenke z menu wege 😜 Pchacz u nas odpada. Chyba na klockach drewnianych stanie.

uciekam, bo Jasmina mnie bije 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka a Florkowi przeszło rozwolnienie?

Niestety nadal ma jeszcze dzis, wiec dzis znowu do lekarza idziemy. Rano jak sie obudzil zrobil mega duza i luzna ze mu przez nogawki wyleciala i potem jeszcze dwie 😞
Od 8:00 jeszcze nie zrobil, ale wczoraj tez tak bylo zrobil rano trzy a potem co trzy godziny znowu.
wanilia napisał(a):
CZytam o tych inhalacjach i nawet ze zwykłej soli mozna zrobić ale jak to w praktyce ma wyglądać? Bo stawianie miski obok łóżeczka wydaje mi się mało praktyczne. Nasivin mamy i staramy się używac ale jak pisałam wczesniej to jest dramat 🤢 Katar z lejącego zamienił się w gilowaty i zapycha totalnie nosek 😞
NovaM miło Cię widzieć 🙂

Ja ma w domu stary nawilzacz do powietrza i wrzucam do niego dwie kropeki olejku mietowego i mlodemu tez to pomaga
wanilia napisał(a):
A z przyjemniejszych rzeczy to Werka nauczyła się naśladować konika i krówkę. Jak zobaczy konika w książeczce to stara się parskać a przy krówce robi mmmmmmmm, do muuuu jej jeszcze brakuje ale mama i tak zachwycona 🙃 Gorzej że molestuje mnie tą książeczką i oglądamy ja chyba z 1000 razy dziennie 😁

Fajnie tak poczytac jak Wasze robia postepy 🙂 Florek to tylko by chodzil za jedna raczke roi jeden dwa kroki sam i potem raczkuje 🙂 Nie oglada ksiazeczek i da mu sie ich czytac bo albo ucieka jak jest na ziemi albo bawi sie miskami jak jest w lozeczku. Nie umie robic papa 😞 mowi tylko ale nie macha raczka tylko ja podnosi i prostuje palce. Moze jeszcze kiedys sie nauczy 🙂
Marika Michalek sliczny 🙂 te wloski... Florek to jest prawie lysy 😉
meliska napisał(a):
A moja gwiazda nauczyła się włazić na sofę 😮 i złazić też 😮 to już nie ma dla niej żadnych barier w mieszkaniu... mój zamówił wieszak do telewizora, ale zastanawiam się czy to ma większy sens, bo ona zaraz zacznie włazić na szafkę rtv i nadal będzie macać telewizor 🤢 a poza tym na paluszkach ściąga sobie już wszystko ze stołu i mebli kuchennych, więc muszę się ostro pilnować, żeby nie kłaść przy brzegach niedozwolonych przedmiotów 🤢

Skas to znam tyle ze Florek wchodzi nam na schody... za to nauczyl sie tez z nich schodzic wiec az tak zle nie jest. Uczymy go teraz zeby nie wchodzil na schody jak nie ma kolo niego nikogo doroslego 🙂
Aniqa1111 napisał(a):

Mysmy tez zaczeli podawac i podaje 2,5 ml bo tak pisze na opakowaniu 🙂 od 6 miasiaca i dzieci do 3 lat 2,5 ml. A kobiety w ciazy i karmiace piersia to 5 ml.

Tak wogole to dzien dobry 🙂
Co do prezentow na roczek nie mam pojecia co 😞 ostatnio wygralam trzy aukcje na allegro z ciuchami i znowu mam nadwyzki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
samej cięzko mi uwierzyć w to co napiszę: Weronika zasnęła 😮 Bez wrzasku, przy pierwszym "podejściu"...Ja chyba tez się położe bo wstałam dziś o 5 zeby skończyć papiery i wysłać je dzisiaj
Ale najpierw sobie coś na szybko do jedzenia zrobie i nadrobię te 3 strony co od wczoraj przybyły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
hej ho... ja w koncu pisze do was z lapka a nie z komorki.... przepraszam ze nie pisalam... i az mam wyrzuty sumienia... no ale dobrze ze zdarzylam napisac nim ktos zdarzyl mnie wywołac...

Agami Twoja nieobecnośc była usprawiedliwiona więc Cię nie nękalysmy 🙂 Jestem pewna że dzielnie zniesiesz rozstanie, Twój mąż wraca chyba na każdy weekend? Będzie dobrze 😘
meliska napisał(a):
w ogóle czym się bawią Wasze dzieci? ja chyba kupię te muzyczne klocki, o których Wanilia pisała, Boikido zdaje się... jesteście zadowolone? i jeszcze na bębenek z tej firmy się czaję, no i jakąś zabawkę do ciągnięcia, ale tego wszystkiego tyle jest 😮 nie łatwo się zdecydować
A moje dziecko umie układać już piramidkę z kółek, przesuwa koraliki po przeplatance ( cała przeplatanka to jeszcze zbyt duże wyzwanie, ale póki co ma manię, że koraliki nie mogą stać... muszą wisieć 😁 ) i wkłada kubeczki jeden w drugi

Nie kupiliśmy jescze klocków bo chcę od razu zamówić dwa zestwy (jeden na prezent) a z kasą się musieliśmy uwijac w tym miesiącu (ale za to ile mamy bloczków betonowych 😁 ) więc czekam do wypłaty. Julka układa taką piramidkę z kółek różnej wielkości co to je trzeba na pałąk nałożyć? Werka sobie jeszcze z tym nie radzi, wie na czym polega zabawa ale trafić nie może 😉 Zprzeplatanką tez walczy, ma upatrzonego czerwonego koralika i uparła się żeby tego jednego przesuwać 😁

Aniqa trzymam kciuki za lekarza, oby faktycznie to była ostatnia wizyta
Chloe mnie do zwierząt klatkowych w domu nikt nie namówi, ani do takich co w kuwetę robią...Po swoim psie na spacerze sprzątam i nie jest to dla mnie problem (woreczki na kupy po wszystkich kieszeniach się walają 😉 ) ale zwierzęta które załatwiają swoje potrzeby w domu kategorycznie odpadają. No chyba że rybki 😜
Holi nie piszesz nic jak teściowa z Elusiem sobie radzi bo miałaś duże wątpliwości przed powrotem do pracy a potem temat ucichł jakoś
Coq jak dla mnie 15 lat na tym zdjęciu 😁
Basienka myślisz że to moze być na zęby srańsko??? Czekam a wieści po lekarzu. M idziemy jutro, dla świętego spokoju żeby nic nie zaniedbać...A co do umiejętności dzieci to jedne inwestują w ruch a inne uczą się nasladować dźwięki czy układać coś. Florek od początku był zdeklarowany że ineteresuje go chodzenie 😉
I powiem Wam jeszcze że wielka jest potrzeba naśladownictwa u naszych dzieci, od wczoraj zanim zakropię nos Weronice udaje że sama sobie zakrapiam i jest ok 🙃 Tak samo z wycieraniem gili spd nosa, najpierw ja udaję że nos wydmuchuję a potem wycieram kluka Werce - aż się nastawia 🙂
Asiu dopiero teraz zauważyłąm Twojego posta ☺️ Zdrówka dla Milenki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia dla Julci 🙂 byłyśmy u lekarza i jakieś bakterie czy wirusowe to gardło i nic specjalnego tylko jeden syropek na noc.wszedzie czysto wiec nie najgorzej. pytam czy mam puścić ją o przedszkola a on; a dlaczego nie?-bo pozaraża inne dzieci-a on na to;to co.ona też to od kogoś dostała. 😮 no wiecie co...i to lekarz mówi...ale i tak jej jutro nie puszczę bo pogoda jest beznadziejna i jeszcze coś doklei do tego gardła i kaszlu i dopiero będzie.
ale mam dzisiaj lenia 😮 ☺️ no tak mi sie nie chce że jakby mi się chciało to torta bym zrobiła....i chałupę posprzątała i na pułkach z ciuchami swoimi porządek zrobiła.problem w tym ze siedze na dupie i leń jak kosmos 🤔 beznadziejnie... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zalamka....bylam u lekarza,niestety wyniki sie nie poprawily .....dostalam skierownie na badania z krwi w kierunku nowotworu ( niestety nie wiem o co dokladnie chodzi,bo lekarka nie raczyla mnie poinformowac) bardzo mnie to zaskoczylo,az mi sie slabo zrobilo jak to powiedziala:-( a wyniki dopiero za 3 tygodnie...chyba oszaleje do tego czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widze ze dzis dzien lekarzy. Lekarka powiedziala ze to moze byc przez zeby i jeszcze wirusa. mamy stosowac diete i dostalismy antybiotyk. Dieta to marchwianka do picia i jedzenia, kaszka ryzowa z bananami na wodzie, do picia suszone jagody, tarty banan jeszcze. Do piatku w domu i zobaczymy czy przejdzie. Tak wogole to jeszcze 3x dziennie smekta pol saszetki.

Aniqa bedzie dobrze. Trzymaj sie. Trzymam kciuki zeby to jednak nie okazal sie nowotwor 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa lekarze szukają w ciemno często więc nie przejmuj się za bardzo i spokojnie czekaj na wyniki. 😘
Basienka jesli to przez zęby to fest wam dają popalić. A badania kupy lekarz nie zlecił? Wtedy by chyba było wiadomo czy wirus jest?

Nie tego nam nie zlecil niestety, a ja w sumie nie nalegalam... mam nadzieje ze mu przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mała nadal chora napisałam tylko bry bo wstała i nie zdążyłam nic napisać 😉 ogólnie kaszelek ładnie się odrywa nam i już jest na pewno lepiej w weekend byłam u rodziców i nic nie pisałam.. Konsti właśnie śpi a ja trochę podczytuje was i widzę że pare chorych dzieci jest więc WIELKIE BUZIAKI DLA CHORUSKÓW BIEDNYCH 😘

Aniqa1111 za Ciebie szczególnie trzymam kciuki i oby wynik badań był pomyślny dla Ciebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Dzieki dzieweczyny za slowa pocieszenia. Ja naprawfe staram sie nie panikowac,ale taka moja natura,ze same czarne scenariusze wkrecaja mi sie na banie...poprostu samo slowo nowotwor powoduje ze chce mi sie rzygac:-(


kochana trzeba być dobrej myśli będzie wszystko dobrze zobaczysz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
dobranoc 🙂

Dobranoc 🙂 I gdybyś przypadkiem sie miała nie pojawic w najblizszym czasie to ostrzegam że jak nam w czwartek nie dasz znac po kardiologu to następnym razem do rodziców przez Poznan pojade żeby Ci po drodze do d... nakopać 😜 A za wizyte trzymam kciuki oczywiście, żeby serduszko Konsti okazało się jak z reklamy margaryny : jak dzwon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!!
AniqA NAJPERW TY!!!Wiem że ci jest niełatwo sama bym tak zareagowała!!!! Licze na to i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!!
Wanilka no ty to jesteś dobra z tą twoją małą!!!Ciekawa jestem co się kryje w brzuszku!!!!1
dla wszystkich chorusków zdrówka!!!!
Wanilka odpowiadam na pytanie dotyczące teściowej!!!Bałam się ale jestem zadowolona naprawdę mały lubi tam przebywać i spoko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa 😘 😘trzymam kciuki!!!!!!! I będzie bankowo ok!!!

Zdrowka choruskom 🙂

Coq coś nie widać że kabel doszedł 😉??
Aga jak malowanie???? Nie dostalas zwrotu głowy od wyboru kolorów ??

nie wiem dlaczego ale młody zaczął intensywnie naukę chodzenia ze nie chce mówić ani mama ani baba .....mam nadzieję że to chwilowe ....
Piramidy jak Jula nie umie jeszcze budować ....ale robi tik tak, hauu,i buuu jak jeździ samochodzikiem po podłodze 😉 no i idą nam górne 2 ....górne zęby troszkę gorzej znosi a mamy już 6 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa, u nas nowa rzecz nauczona 🙂 Maciek robi składa ręce jak się mówi amen 🙂 a jak moja mama mówi do niego "Boziu daj zdrówka Maciusiowi" to zaraz jak to tylko usłyszy to składa ręce 😁

poza tym mówi bum bum jak tylko zobaczy jakiś samochód, czy to w telewizji, czy na drodze, odsuwa sobie firankę i siedzi w drzwiach balkonowych i wygląda na drogę 😉

Marika oj długo kolory wybierałam 🙂 no mam nadzieję, że okażą się trafione... dzisiaj gruntowali wszystko, przygotowywali i pierwszy raz sufity pomalowali na biało. a jutro zaczynają się kolory 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
A ja chcialam pytac Basienki o pRawo jazdy meza:-D przypomnialo mi sie,jak jeszcze na brzuszku pisalas,ze cos zdac nie moze.udalo mu sie w koncu?;-)


co Ty tak ostatnio ten brzuszek wspominasz często??? 😜 czyżby coś się szykowało??? 😜 😜 😜


Oby oby po Wanili od razu widać lepszą frekwencję na forum 😉
Lecę do wanny pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
A ja chcialam pytac Basienki o pRawo jazdy meza:-D przypomnialo mi sie,jak jeszcze na brzuszku pisalas,ze cos zdac nie moze.udalo mu sie w koncu?;-)


co Ty tak ostatnio ten brzuszek wspominasz często??? 😜 czyżby coś się szykowało??? 😜 😜 😜


Oby oby po Wanili od razu widać lepszą frekwencję na forum 😉
Lecę do wanny pa


a ja zgodnie z tym co pisałam wcześniej już leżę i pachnę 😁
szkoda tylko, że nie ma obok mnie kogoś, kto by się mógł zachwycać jak pachnę balsamami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...