Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Marika Michałek prześliczny a włosków to niejedna grudniowa panna mu zazdrości, Werka przy nim to łysolek 😁
Zdjecie robione w kuchni? Na podlodze masz panele czy deskę?


no kolejna wizyta u fryzjera się kłania bo grzywka już za długa 😜 😜 😜

to kuchnia u mojej mamy i mają takie panele 😎 😜 na blokach to raczej głupio by wyglądało taka "deska" a w domku .....ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Marika Michałek prześliczny a włosków to niejedna grudniowa panna mu zazdrości, Werka przy nim to łysolek 😁
Zdjecie robione w kuchni? Na podlodze masz panele czy deskę?


no kolejna wizyta u fryzjera się kłania bo grzywka już za długa 😜 😜 😜

to kuchnia u mojej mamy i mają takie panele 😎 😜 na blokach to raczej głupio by wyglądało taka "deska" a w domku .....ok 😉

Pytam bo ja chcę deskę w kuchni i ciekawa jestem jak sie będzie sprawdzać. Bo jak ciężkie w pielęgnacji to kicham na to i kafle położymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika Michałkowi pokłony... jupiiiiiiiii 🤪 a włosów zazdraszczamy... nie wiem czy nam takie do 3 urodzin wyrosną 😜
Aniqa może jeszcze zabierzesz się za cały wątek grudnióweczek 😉 w sumie to nawet kiedyś o tym pomyślałam, ale na razie z czasem u mnie krucho
Wanilia a ja właśnie stawiałam miskę przy łóżeczku z "wrzącym" majerankiem jak katar był u nas i smarowałam plecki i klatkę maścią pulmex baby... oby przeszedł Wam ten katarek szybko 😘 i super Twoja córcia zdolniacha 🙂 u nas książeczki służą do wszystkiego tylko nie czytania, oglądania 🤢

A moja gwiazda nauczyła się włazić na sofę 😮 i złazić też 😮 to już nie ma dla niej żadnych barier w mieszkaniu... mój zamówił wieszak do telewizora, ale zastanawiam się czy to ma większy sens, bo ona zaraz zacznie włazić na szafkę rtv i nadal będzie macać telewizor 🤢 a poza tym na paluszkach ściąga sobie już wszystko ze stołu i mebli kuchennych, więc muszę się ostro pilnować, żeby nie kłaść przy brzegach niedozwolonych przedmiotów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska zapomniałam się wcześniej zapytać, jak tam minęło popołudnie z mężem? 😜
Aniqa oj miło się wraca do brzuszka 😁
Marika piękny jest Michałek 🙂 aaa, i jednego pchacza mamy takiego samego 🙂

my byliśmy 2 godziny na spacerku 🙂 a teraz Maciek szaleje z zabawkami po całym pokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hmmm, zrobiłyśmy z Werką porządek w koszu z zabawkami i okazało się że trochę lipa jest....Dobrze że roczek blisko, tylko co kupić/ zazyczyć sobie? 😮 Jakieś pomysły?

Też jestem ciekawa pomysłów... dzielić się 🙂 w ogóle czym się bawią Wasze dzieci? ja chyba kupię te muzyczne klocki, o których Wanilia pisała, Boikido zdaje się... jesteście zadowolone? i jeszcze na bębenek z tej firmy się czaję, no i jakąś zabawkę do ciągnięcia, ale tego wszystkiego tyle jest 😮 nie łatwo się zdecydować
A moje dziecko umie układać już piramidkę z kółek, przesuwa koraliki po przeplatance ( cała przeplatanka to jeszcze zbyt duże wyzwanie, ale póki co ma manię, że koraliki nie mogą stać... muszą wisieć 😁 ) i wkłada kubeczki jeden w drugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hmmm, zrobiłyśmy z Werką porządek w koszu z zabawkami i okazało się że trochę lipa jest....Dobrze że roczek blisko, tylko co kupić/ zazyczyć sobie? 😮 Jakieś pomysły?


też chętnie o nich poczytam 🙂
ja bardzo chciałam stabilny pchacz i stolik edukacyjny by bezpiecznie mógł przy nim stać ale udało sie nam już to zdobyć do roku pewnie jeszcze coś wymyślimy, Was wszystkich podpatrując 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej kochane. Marika gratuluję Michalkowi pierwszych kroczkow.
Nova witamy. Bardzo milo ze sie odezwalas.
Wanilka zycze co zeby weronika szybko przestala sie meczyc od kataru.
Meliska moj maly od 2 tyg wspina sie na sofe prze dzik z niego.
Fajnie ze udalo ci sie pognic w lozku.
Asiaaa witamy.
Agaaa tez witamy. Fajnie ze juz prawie urzadzanie
Domku dobiega konca.
Coq dzieki za to ze ci sie avatarek podoba.
Ulka twoja mala jest przeslodka.my dzis rodzinny dzien. Maly coraz bardziej za mna. Na rece ciagle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ho... ja w koncu pisze do was z lapka a nie z komorki.... przepraszam ze nie pisalam... i az mam wyrzuty sumienia... no ale dobrze ze zdarzylam napisac nim ktos zdarzyl mnie wywołac...
nadrobilam ale tylko ciutke jutro pewno bedzie juz czas bo samotne wieczory beda... ja juz jestem u mamy z Kuba a maz spakowany o 5 rano wyjezdza ale od nas z domku wiec juz sie pozegnalismy 😞((( i tak mi mega smutno 😞((( az sie na parkingu poryczalam...
spakowane pol domu... mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialam i bedzie mial tam namiastke domu chociaz...
Agus powiedz mib o twoj maz jest w niemczech czy mozesz powiedziec jak sie nazywa siec ktora udostepnia neta na zasadzie doladowan i gdzie to kupic??? pytam bo chcialabym by chociaz na skype rozmawiac... dzis probowalismy i mlody taaaak sie ciesyzl ze tata w pudelku siedzi 🙂
my nie chodzimy jeszcze... te 3 kroki byly pierwsze i narazie ostatnie... tuptamy w chodziku i przy pchaczu ale mamy drewniany i niestabilny... ale w piatek zamowilam na roczke juz malemu taki pchaczek jak teraz patrze u mariki na foto jest 😉
a wlasnie foteczki macie cudne.... i u holi i u waniki i u coq no i u mariki no cud miod i orzeczki 🙂)) mam nadzieje ze wszystkioch wymienilam 😉))
nova nie opuszczaj nas;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami 😘 😘 przytulam wirtualnie, wiem co czujesz, pamietam, jak ja się z moim rozstawałam na rok...dacie rade 😘
No ja wlasnie tez sie zastanawiam, co na roczek za prezent zrobic mojej córeczce. napewno kupie wiadro drewnianych klocków (jak bylismy u znajomych to mała była nimi zafascynowana), jakaś lala by sie przydała, bo ani jednej nie mamy ( a dzisiaj Kalina zabrała taka malutką swojej kuzynce i oddac nie chciała, ciagle sie nia bawiła). w pchacza już mi szkoda inwestowac, bo mała z dnia na dzien coraz wiecej stawia samodzielnych kroczkow, wiec taki pchacz za bardzo nam sie nie przyda raczej. ewentualnie stolik edukacyjny fajna sprawa, wiec ten pewnie Kalina sobie zazyczy 😉 i o ciuchy bede też prosiła, bo juz z wiekszości Kalinka powyrastała.
Bylismy dzisiaj na basenie 🙂 fajnie było, ale teraz sie modle, zeby z tego żadnego kataru nie bylo, bo po ostatnim basenie niestety byl.
aaaaa...czy oprócz Pamm, ktos jescze podaje tran Moller cytrynowy??? bo ja daje od kilku dni, ale wlasciwie nie wiem ile go podawac, 2.5ml czy 5ml, bo jest tak niejasno napisane na opakowaniu.
A jutro musze do Gdańska jechac, do Akademii Medycznej z tą moja wątroba. mam nadzieje ze to już ostatnia wizyta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A i zapomniałam Wam powiedzieć, że moja gwiazda tak dziś na cmentarzu rządziła, że znicza zbiła 😁

widze, że Jula to taki sam zbój jak kalina 😎 moja za to wczoraj kolejny karnisz ze sciany wyrwała. zostałam zmuszona w calym domu pozdejmować zasłony i firany 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa trzymam kciuki za wizytę w takim razie... oby ostatnia 😘 Ja na razie przymierzam się do kupna tego tranu... i jak nie ma problemu z jego piciem?

na szczescie nie 🙂 ma naprawde smak ok, kalina wypija wszystko ze strzykawki, a podkreslam, ze cieżko jej jakiekolwiek lek podac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa trzymam kciuki za wizytę w takim razie... oby ostatnia 😘 Ja na razie przymierzam się do kupna tego tranu... i jak nie ma problemu z jego piciem?

na szczescie nie 🙂 ma naprawde smak ok, kalina wypija wszystko ze strzykawki, a podkreslam, ze cieżko jej jakiekolwiek lek podac.


Ja też o tym myślałam ale jak się skończy nam buteleczka cebionmulti .....


Niezłe grandziary nam tu rosną....... 😉
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniqa - tez na pewno kupimy wiadro drewnianych klockow bo u kuzynki Julek nie chcel sie od nich oderwac 🙂)) ale myslalam juz o mikolaju 6.12 🙂
my tez juz na basenie, 5ty raz, Julek juz tak wymiata ze mnie zadziwia po prostu!!!
pamm - biedna Konsti 😞( mnie to od razu najgorsze mysl przychodza do glowy o tym zlobku, jak piszesz o tym zapaleniu pochwy 😞
agami - dasz rade!!! jestes silna, widzisz Aga dala rade i Ty tez dasz, szybko minie 🙂 my z mezem tez na skype gaamy jak go po 12 godzin nie ma czasem i Julek jak go widzi to sie tak cieszy!!! 🙂)) fajna sprawa!
meliska - my tez juz wlazimy na sofe, ale nie umiemy schodzic wiec trzeba uwazac 😉
marika - gratulujemy kroczkow!! u nas narazie tylko stanie bez trzymanki 😉 reszta na czterech - hmm moze za duzokontaktu z psami 😉)

a w ogole to kupilismy druga swinke morrska, i teraz ta starsza ma rozrywke 😉 taki ubaw z nimi , ciagle cos robia, gadaja do siebie, wachaja sie, jedza razem, biegaja- polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello dziołszki 🙂
Jula mi sie rozchorowała 😞 kaszel ma na opór 🤢 idziemy na 10;45 na wizytę.niech ją osłucha bo żeby z tego zapalenia oskrzeli nie było,tak charczy...no i muszę w ten deszcz zabrać ze sobą Milenkę bo nie ma jej z kim zostawić...no i wózek.płaszcz,folia i idziemy...
co do prezentów na roczek- oglądałyście tą moją aukcje co wygrałam??mam te zabawki już i gąseinnica przebija wszytsko!najlepiej to się Julcia nią bawi 🙃 😁 świetna jest.piłeczki się obracają jak się ciągnie za sznurek i jedzie nią.ruszaja jej się oczy i uszy.na prawdę jest ekstra! ten lew jeździk też jest wypasiony bo on robi też za samochód.a samochody to sa najlepsze zabawki-mówię Wam z doświadczenia 🙂 koleżanki córeczce na roczek zakupiłam garnuszek na klocuszek fischer price i też jest to świetna zabawka.pooglądajcie sobie zabawki FP bo są naprawde fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Asia dla Julci dużo zdrówka 🙂 😘
Agami dasz radę, Ty i tak będziesz się z mężem widywać częściej i to dużo niż ja z moim... a co do doładowania na internet, to mój mąż nie ma laptopa w Niemczech więc niestety na skypie nie gadamy 😞 ale któryś jego kolega ma to dam Ci znać co to za doładowania najlepiej się opłaca wybrać 🙂
a co do telefonu, to najlepiej, żeby on tam sobie kupił kartę T-Mobile niemieckiego, Ty w Polsce weź sobie T-Mobile polski na doładowania za 25zl, bierzesz na 24 doładowania, jak bez telefonu bierzesz to chyba 4 doładowania dają Ci w prezencie. i jak doładujesz w miesiącu 2 razy po 25zł to za 49zł wykupujesz na miesiąc pakiet rozmów nielimitowanych do T-Mobile w Polsce i na świecie. więc tak naprawdę 24 doładowania, ale wykorzystasz je w rok i za 49zł gadacie do bólu 🙂 my to mamy i jestem bardzo zadowolona 🙂 gadamy kiedy chcemy i ile chcemy oczywiście jak mamy czas 🙂

coś jeszcze miałam pisać, ale zapomniałam...

no a do nas przyszli malarze dzisiaj 🙂 no i zaczyna się kolorowy zawrót głowy 🤪 chociaż dzisiaj królują na razie białe sufity 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...