Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Pammat Ty nie udawaj że Cie interesuje co my na obiad jemy - i tak widać że się chciałaś pochwalic tym swoim wymysłem w papirusie 😜 😁
Ja zapytalam wczoraj mojego co na obiad chce bo mi sie pomysły kończą to stwierdził że ziemniaki z jajkiem 😮 No to za karę dostanie własnie taki zestaw 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A Werka śpi juz dwie godziny 😮 Chyba ją te wrażenia do południa tak wymęczyły 😉
Szukam bajeczek na allegro bo widzę że mi mały czytelnik rośnie - jak tylko zauwazy bajeczkę to mi ją podaje i oglądamy, oglądamy, oglądamy......Już mi uszami wyłażą Lokomotywa i zwierzątka ciągle te same. Juz sie nie moge doczekać czytania tych bardziej "dorosłych" bajek 🙃 Swoją drogą to my z siostrą tez na książkach wychowane a i mój M ciagle coś czyta więc może coś w genach poszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane ale napisałyście! My ze smoczkiem to kochamy się mój mały jak tylko go widzi to już go haps do pyszczka ale chowam mu żeby nie widział i spoko. Na noc obowiązkowo!!!!
Co do śpiworka to już chodzimy w nim!!!!

Buahaha, to głównie ja piszę 😁 Lepsze to niż gadać do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
holi32 napisał(a):
hejka kochane ale napisałyście! My ze smoczkiem to kochamy się mój mały jak tylko go widzi to już go haps do pyszczka ale chowam mu żeby nie widział i spoko. Na noc obowiązkowo!!!!
Co do śpiworka to już chodzimy w nim!!!!

Buahaha, to głównie ja piszę 😁 Lepsze to niż gadać do siebie

Holi , chodzicie w spiworku? 😜 powiedz jak, kochana, wypróbuje patent 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
A Werka śpi juz dwie godziny 😮 Chyba ją te wrażenia do południa tak wymęczyły 😉
Szukam bajeczek na allegro bo widzę że mi mały czytelnik rośnie - jak tylko zauwazy bajeczkę to mi ją podaje i oglądamy, oglądamy, oglądamy......Już mi uszami wyłażą Lokomotywa i zwierzątka ciągle te same. Juz sie nie moge doczekać czytania tych bardziej "dorosłych" bajek 🙃 Swoją drogą to my z siostrą tez na książkach wychowane a i mój M ciagle coś czyta więc może coś w genach poszło 😉


u nas też Maciek lubi oglądać książeczki i jak mu czytam 🙂
a też obydwoje z mężem mocno "czytaci" jesteśmy 🙂 w sumie nasza znajomość rozpoczęła się od pożyczania sobie książek, czytaliśmy je bardzo szybko, żeby spotkać się ponownie i oddać książkę i pożyczyć następną 😜

więc pewnie geny coś do tego mają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oglądałam lekarzy a teraz już w łóżku...... 🙂 kurde oczywiście się poryczalam na filmie jak bóbr.....mieczak straszny......ze mnie:P
U nas nocne wędrówki przesunęły się gdzieś na 2-3 🤢 ale mam nadzieję że to wina górnych 2 ....kurde ile ma być tych mleczaków .....???20??????? 😮 jeszcze chwilę zejdzie.... 😉
a dziś to nawet tatuś.śpi oddzielnie bo mega katar ma i się boję o młodego by go nic nie dopadło.......

Chyba zmykam spokojnej nocy wszystkim a zwłaszcza choruskom.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem jeszcze ja.zrobiłam dzisiaj pomidorówkę na kości schabowej bo mi sie chciało czegoś innego niż kurczak...wyszła super dobra 🙂 na drugie była pierś pokrojona jak na kotlety na to pieczarki z cebulką podsmażone,na to ser żółty i zapieczone toto w piecyku.pychaaaa! a i zrobiłam ciasto drożdżowe 🤪 na szybkiego więc trochę się zakalcowate zrobiło ale troszeczkę i jest boskie 😁 Julii temp sama spadła ale i tak wyglada kiepsko 😞 kaszel masakra i katar mega mega teraz ma 😞 załapałam dzisiaj nerwa n... mówie Wam że ostro się wkurzyłam 😠 mój 'pracodawca' stwierdził ze mam mu oddać za ksiegowego za cały ten czas od zwolnienia do teraz.no Bóg go chyba opuścił 🤔 😠 czyli za każdy miesiąc po 20 czy 22 zł.wiecie co...śmiech na sali.to ja dostaje 500zł zasiłku na dwoje dzieci a on co kuźwa pieniędzy u mnie szuka 😮 dobra przejdzie mi na dziś a jutro obmyślę ciętą ripostę:P w pięty mu pójdzie!!!w ogóle to te tabletki z jagodami acai doszły.wzięłam dwie po południu i do tej pory mam MOC 😁 za to z rana pewnie zdechnę...oglądam jednym okiem film jak murzynki dały psu zjeść zioła i się pies zjarał i leży 😁 hihihi a kolesiowi dysk wypadł haha mundzioły jakie 😁 pilota po ciemaku nie mogłam znaleźć i oglądam co jest:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa - a jednak nie tylko kaszelek 😞((( bidulek
wanilia a macie juz ta bramke?ja dopiero czekam jak przyjdzie ija zamintujemy, obawiam sie z ejulek sie bedzie do niej mocno dobojal, bo w kuchni same najfajniesze rzeczy: piekarnik z wystwielaczem, swinki, psie miski, woda w sich miskach, szyflady... pewnie bede zamykac tylko na czas psich posilkow i gotowania.
a w ogole nowa swinia juz tak przywyklado halasow w naszym domu,psow, dziecka ze ma je w nosi i se skubie siano a julek robi perkusje na klatce 😜

pamm - spoko juz siepogodzilismy z mezem na skypie 😉 tak to juz jest, najlatwiejsie ranopoklocic u nas boobydwoje spoichy jestesmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
A Werka śpi juz dwie godziny 😮 Chyba ją te wrażenia do południa tak wymęczyły 😉
Szukam bajeczek na allegro bo widzę że mi mały czytelnik rośnie - jak tylko zauwazy bajeczkę to mi ją podaje i oglądamy, oglądamy, oglądamy......Już mi uszami wyłażą Lokomotywa i zwierzątka ciągle te same. Juz sie nie moge doczekać czytania tych bardziej "dorosłych" bajek 🙃 Swoją drogą to my z siostrą tez na książkach wychowane a i mój M ciagle coś czyta więc może coś w genach poszło 😉

o żesz... to po kim my odziedziczyliśmy geny 😁 😁
u nas też Maciek lubi oglądać książeczki i jak mu czytam 🙂
a też obydwoje z mężem mocno "czytaci" jesteśmy 🙂 w sumie nasza znajomość rozpoczęła się od pożyczania sobie książek, czytaliśmy je bardzo szybko, żeby spotkać się ponownie i oddać książkę i pożyczyć następną 😜

więc pewnie geny coś do tego mają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.
tak wiec dziecko moje ostatnio przed 7 ma swoją godzine i po spaniu mam jak nic 🤢
Chloe jak piszesz o tych świnkach to tak mi się chce świnkę że nie wiem! najgorsze co to to,że śmierdzą...w sensie trzeba im często wymieniać ściółkę a i tak czuć...tzrymacie je w klatce czy w akwarium?? a powiedz co lepsze?ja swoje kiedyś w akwarium trzymałam bo tylko to miałam. a mój pies ma podwyższone ogrodzenie już od dawna a teraz ostatnio jak idę z dziewczynkami do sklepu albo w tamtą stonę to pierdzielony wyskakuje! 🤢 🤢 jak my jesteśmy w domu to on siedzi w kojcu a wystarczy zebyśmy na droge wyszły to już kombinacja. w ogóle to zapomniałam Wam napisać...moja mam w szpitalu na badaniach jest 😞 już kawał czasu temu zrobiły jej się plamy na tułowiu.takie niewiadomoco.to już przed wakacjami było.chodziła i prywatnie i państwowo i ciągle inne antybiotyki i nie wiedzieli na dobra sprawę co to jest.w koncu trafiła na lekarza który coś podejrzewa innego i kazał na badania do szpitala przyjechać.no i pojechała wczoraj.mam nadzieje że jakoś błacho sie to skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...