Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ech, miałam zjeść piekne jabłko ale się moje dziewczę do niego przykolegowało więc obrałam jej ze skórki i tak skrobie je juz 10 min 😉 I tylko co jakiś czas wyciąga do mnie rączkę z tym jabłkiem i mnie częstuje 😁 Tyle że jabłuszko juz nie jest piękne i apetyczne bo zgarnia nim gile z nosa więc chyba podziękuję za taki poczęstunek 😜
Pogoda fatalna, no chyba że ktoś może sobie w łózku z książką poleżeć....Ale i tak zaryzykujemy wyjscie bo co tu cały dzień w domu robić??? No i pies tak na nas znacząco spoglada
Chloe czy ja Ci juz odpisywałam że my bramki jeszcze nie mamy? Kupimy chyba w Ikea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny Maciuś dziękuje za buziaki i oddaje ciociom 😘

Wanilia my byliśmy wczoraj u lekarza. i jeśli jutro się nie polepszy to jutro pójdę jeszcze raz...

teraz Maciuś śpi, więc mam nadzieję, że sen mu trochę pomoże. bo gorączki już nie ma takiej jak wcześniej. ale muszę leżeć obok niego bo co chwilę wyciąga rękę żeby mnie dotknąć...

w międzyczasie zaraz jak usnął i spał jeszcze w łóżeczku to pobiegłam szybko do domu zobaczyć jak tam prace idą 🙂 no więc nasza sypialnia pomalowana, pokój Maćka pomalowany 🙂 w kuchni już zarys mebli jest, ale dalej montują 🙂 oj, aż miło patrzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się wybrałam na zakupy z m i Misiem 🙂 po czapeczke jakąś ładną dla małego 🙂 w końcu dziś ma święto 😉 🤪

tak więc obiecalam małemu że pojeździ na jakiejś wypasionej furce w centrum 😉 wiecie takiej kiczowatej kolorowej hahaaaa ale cóż dla takiego cudnego śmiechu malucha ustępuje się i robi rzeczy których się nie chciało..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry!

Dostałam kabel...ale straciłam wenę do pisania.

miłego dnia!!!!

Wszystkie straciłyście......
Więc ja sama z sobą gadać znów nie będę


Nie chciałam kobiety ciężarnej zdenerwować 😉 😘
Jak Jaśminka pójdzie spać to może coś naskrobię. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maćkowi już minęła gorączka. jakąś godzinę temu mu mierzyłam i miał 36.8 więc już jest ok. Ale kaszel nadal jest. Mam nadzieję, że mój mały człowieczek wygrywa z choroba.

Co do rozmiaru buta to Maciej ma 13cm. jedne buty ma 20 a drugie 21 a te o większym rozmiarze są mniejsze. A teraz na zimę zamówiłam mu wczoraj trzewiki ocieplanie o numerze 22%i długości wkładki 14.1cm . mam nadzieję że będą dobre 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no cześć.mam zrytą banię 🤔 wisi nade mną ten pracodawca jak jeden ch.j! powiedzcie mi dziewczyny czy od Was też chcą jakieś pieniądze za ksiegowego?????czy to nie jest już totalne wyłudzenie???jakie on tam za mnie papiery wypełnia jak wszędzie wpisuje OOO... chciałabym się nie pokłócić ale nie wiem czy dam radę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Młody obkupiony 😉
Coq 😘 😉

U nas młody nieszczęście zdrowy ale m chory i mnie coś wzięło......chyba zatoki ajjjjjj kretynka....rano włosy myje to ma..... 😞 wszystko w ruch....poszło ibuprom,vicks wit c rutiniscorbin......

Asia pogrzalo go....nie daj się....!!!!

Zmykam zdrowka !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
no cześć.mam zrytą banię 🤔 wisi nade mną ten pracodawca jak jeden ch.j! powiedzcie mi dziewczyny czy od Was też chcą jakieś pieniądze za ksiegowego?????czy to nie jest już totalne wyłudzenie???jakie on tam za mnie papiery wypełnia jak wszędzie wpisuje OOO... chciałabym się nie pokłócić ale nie wiem czy dam radę 🤢

Asia, kolesiowi chyba palma odbiła, on nie ma prawa ządac od ciebie kasy!!!!! pierwsze słysze, żeby pracodawca chcial kase za jakiegos ksiegowego, to sa jego koszty prowadzenia działalnosci gospodarczej i one g**** powinny ciebie obchodzic!!!! niech ci pokaże przepis, który nakazuje pracownikowi płącić za usługi ksiegowe w firmie 😉 nie daj sie, koles ma nierówno pod sufitem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry
Aaagaaa współczuję Maciusiowi kaszlu, u nas katar odpuszcza na szczęście - jeszcze coś tam z nosa leci ale noc przespana a i w ciągu dnia ze spaniem sie poprawiło
Asiu jak będziesz rozmawiać z tym oszołomem to powiedz że nagrywasz rozmowę i żeby się zastanowił czego rząda bo zastanawiasz się czy nie zgłosić sprawy o wyłudzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...