Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wanilia moja dziś była tak marudna, ze z trudem ją znosiłam, a marudzi od wczoraj. Chciała spać, słaniała się, ale ciągle coś, w rezultacie usneła dużo dużo później na brzuchu u taty,a a odłożona w nasze łóżko pospała 15 minut. Więc dalej jest aktywna 🤢 mam nadzieje, że szybko pójdzie dziś spać ---- szczerze mówiąc po tych dwóch dniach mam dość. 🤔 Ciesz się, że dziecko Ci śpi 🙂
Marika Michałek jest bombowy 😁 U nas raczej nie ma zwyczaju włażenia pod wszystko. W Polsce zdarzało jej się pokulać pod krzesło i był krzyk zawsze.
Agami no i jak tam mąż, zadowolony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kur.a Numer sobie zaliczyli o mało nie wpadając mi na głowę - no nie wiem amory amorami, ale trzeba pamiętać, ze mieszka się w bloku i przynajmniej na stara kanapę nie włazić - a teraz chyba wyszli i to małe psisko szczeka mi nad głową od 15 minut. 😠 😠 😠 😠 😠 😠Ja się dziwię, że Jaśmina jeszcze śpi, bo mnie już coś strzela !!!!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

oj, mało czasu ostatnio. Nie dość, że Maciek cały czas chory to jeszcze mnóstwo pracy w domu. Wczoraj do 23 byłam w domu. Dzisiaj to samo no ale już jest posprzątane do paneli. W poniedziałek przychodzą je kłaść 🙂 pomalowane już jest prawie wszędzie. Tylko pokój na dole i korytarz trzeba drugi raz.
Teraz pisze na telefonie. Jak jutro włącze komputer to nadrobie Was kochane.

buziaki:* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka zaraz idę spać hehe!!!
Basienka no trzymaj się obyś wszystko pozałatwiała na tej delegacji i żeby ci szybko zleciało ja osobiście bym niie dała rady nA TAK długi czas zostawić swojego dziecka masakra podziwiam że dajesz radę!!!
Wanilka super masz jutro towarzystwo 10 letniej dziewczynki dużo ci zaplusuje fajny dzień!!!!
Agaaa jak ja ci zazdroszcze w sensie pozytywnym że już prawie wszystko gotowe w waszym pięknym domku!!!
Coq twoja mała Yasmin to niezła sztuka artystka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w łóżku 😉
a i miałam właśnie pytać Chloe,Basie jak te nasze bobasy pływają ??? Bo nie bardzo wiem co robią na basenie na ile im dajecie swobodę itp itd .....chętnie bym poczytaala ze szczegółami o ich umiejętnościach 🙂

Basia to jest nasza kobieta biznesu 🙂 już jej nie wypominajac ze pracoholiczka 😉

Coq współczuję amorow tych u góry rzecz jasna.... 🙂 🙂 😉 no i skoro Bambina śpi to naprawdę życzę oby do rana 🙂

Wanilia to wykorzystaj młoda do nianczenia 😉 oczywiście pod fachowym okiem 🙂 moja siostrzenica ma 7 lat i teraz jaj byli na wszystkich świętych to spoko się młodym zajmowała prowadzala zabawiala 😉 zawsze coś 🙂

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pam innej opcji nie było... Konsti serce ma jak dzwon 🙂
Wanilia to mały uparcioszek?... uparcioszka? i super, że tak dobrze znosisz ciążę, bo chyba nie wyobrażasz sobie siedzieć z Weroniką i muszlę pół dnia obejmować 😉 A mocz jaki miał wyjść... przecież pojemniczek był jeszcze bardziej sterylny niż przed 😁
My pod kołderką śpimy i o dziwo nawet zbytnio się nie rozkopuje... może jej zimno, bo w sypialni klimat arktyczny panuje, jakieś 19'C... i w samym pajacyku, też już przymałe, ale pajacy nigdy więcej ( chociaż jak maleńka była to wydawało mi się, że lepszej części garderoby nie ma 😉 )... mamy piżamkę, rozmiar 86/92, trochę jeszcze przyduża, ale zakładamy jak pajace w praniu. Wanilia skoro Weronika śpi w body to nawet jak się piżamka podsunie to plecki zakryte. I piżamy super wygodne, szczególnie rano jak lecimy siku, spodnie w dół i myk na nocnik 😉
Marika u nas też byle się pod coś wcisnąć... pod krzesło, pod łóżko 😜 o widzę nawet, że Michałek ma mistrza w tym 😁 nasz błękitnooki blondasek... jej jaki on słodki 🙂
Coq nieładnie sąsiadów podsłuchiwać 😜
Basieńka to Ty się tam trzymaj 🙂 podróży zazdraszczam, ale już tej rozłąki z dzieckiem nie 🥴
Asia, Aga, Agami zdrówka dla dzieciaczków 😘 I jeszcze dla mamy Asiu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam za słownictwo, ale ja kurwicy zaraz dostanę 😠 😠 😠 😠 😠
Melska z tych amorów to ja trzeszczącą kanapę słyszałam 🤔

Marika nie, Jasmina nie śpi od 21, bo kundel dalej ujada i skomle 😠 Ja nie wiem po co ludzie biorą psy jak cały dzień są poza domem, a jak już wrócą wieczorem to zaraz znowu dupę zawijają, a pies cyrk urządza. Sorry, wkurzam się, ale ja mam male dziecko, które jest zmęczone, chce spać a nie może, kręci się, popłakuje. Zaraz jest północ a my nie śpimy!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Bylismy na roczku wczoraj,pelno dzieci i Kalina oszalala.przez piec godzin wogole do mnie nie przychodzila,ciagle sie bawipa z dziecmi.
Czy ktores z dzieci ma skaze bialkowa????????? Kurde,bo Kalina chyba ma,bo od kilku miesiecy ma krostki na policzkach,ktoree nie znikaja,a ja bardzo duzo nabialu jem. Jak to sie leczy????? Musze poczytac na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Hej
Bylismy na roczku wczoraj,pelno dzieci i Kalina oszalala.przez piec godzin wogole do mnie nie przychodzila,ciagle sie bawipa z dziecmi.
Czy ktores z dzieci ma skaze bialkowa????????? Kurde,bo Kalina chyba ma,bo od kilku miesiecy ma krostki na policzkach,ktoree nie znikaja,a ja bardzo duzo nabialu jem. Jak to sie leczy????? Musze poczytac na ten temat

Aniqa Werka ma skazę białkową, tego się nie leczy....To poprostu mija w wieku 1,5 - 2 lat zazwyczaj. Możesz zrobić testy u alergologa, koszt okolo 120 zł a będziesz wiedziała co jest grane. Możesz też wyeliminowac mleko z diety swojej i Kaliny i zobaczyć czy krostki zejdą. A co się działo jak Kalina była przez chwile na MM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia,krostki pojawily sie jak miala 6 miesiecy i od tego czasu sa ciagle.modyfikowanym karmilam do konca 4 miesiaca,wtedy ich nie bylo.najpierw myslalam ze to od kaszek,bo pojawily sie mniej wiecej wtedy jak kaszki zaczelam wprowadzac.odstawilam jej je wtedy na tydzien,ale krostki byly dalej. Czy ta skaza bialkowa ma jakis zwiazek z glutenem? Co sie stanie,jak jej tego nie zalecze,krostki beda ciahle,to sie w jakas alergie przeradza czy jak? Musze poczytac o tym,bo zupelnie sie nie orientuje w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

pierwszy raz od 3 dni włączyłam komputer, po pierwsze brak czasu, ale dzisiaj w sumie czas miałam, ale jakiś brak weny mnie naszedł...

U Maćka kaszel coraz większy, zamiast przechodzić to... no i kurde już nie wiem co mam robić. jak zaczyna kaszleć to nie może odkaszlnąć i płacze bo go chyba boli wtedy gardło... 😞 a ja nie mogę mu pomóc 😞 😞 😞

Wanilia super, że z dzidziusiem wszystko dobrze 🙂 oj jak Ci fajnie, że będziesz znowu z brzuszkiem chodzić 🙂 🙂 🙂

co do ubierania na noc, Maciek śpi w cienkim pajacu, przykryty kołderką, raczej się nie odkrywa, wierci się strasznie, ale ciąga za sobą kołderkę 😜

Coq współczuję wczorajszych amorów, a raczej trzeszczącej kanapy... no i psa....

Marika u nas też Maciek wszędzie wejdzie... chociaż raczej on woli wchodzić na a nie pod 😉 wspina się na wózek, na łóżka już wchodzi. 7 schodków pokonuje w kilkanaście sekund 😜 wczoraj na sekundę się zagapiłam a on już na 4 schodku był... u mnie u góry stoi rowerek stacjonarny, to non stop przy nim jest i wspina się na pedała i w ogóle...

Aniqa no to fajnie, że Kalinka się z dziećmi bawiła 🙂 a co do skazy białkowej to może idź z małą do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...