Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anika_77 napisał(a):
Aaagaaa układ kuchni super 🙂,kolor podoba mi się bardzo ,sama miałam środek domu wymalowany na różne kolory ,ale po 15 latach 😉jesteśmy już na jednym kolorze prócz sypialni i pokoji dzieciaków, zazdraszczam pozytywnie oczywiście zapachu nowości 😆 😎


dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
hej dziewczyny u nas ok byłam w sobote na imprezie koleżanki mnie namówiły wróciłam o 3 ☺️ Konsti prawie zdrowa i właśnie śpi więc lece do niej ☺️
później wpadne spróbuje coś nadrobić 😘


ale się rozwłóczyłaś po tych imprezach 😜

Ma młodzież zdrowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
hej dziewczyny u nas ok byłam w sobote na imprezie koleżanki mnie namówiły wróciłam o 3 ☺️ Konsti prawie zdrowa i właśnie śpi więc lece do niej ☺️
później wpadne spróbuje coś nadrobić 😘


ale się rozwłóczyłaś po tych imprezach 😜

Ma młodzież zdrowie 😁


ma ma 😆

oj, ja to bym z chęcią poszła na jakąś imprezę 🙂

oooo, dziewczyny w związku z tym mam pytanie. Znajomi organizują dużego sylwestra, wynajęli salę, catering, no i jesteśmy zaproszeni. Co prawda jeszcze nie gadałam z rodzicami moimi, co będą robić, ale mam nadzieję, że nigdzie nie pójdą i z Maćkiem zostaną.
No ale tematem przewodnim imprezy jest "Czerwony dywan" - trzeba się przebrać za jakąś gwiazdę tak żeby się poczuć jak na czerwonym dywanie 🙂 macie jakieś pomysły???
pierwsza moja myśl to była Julia Roberts z filmu "Uciekająca panna młoda" - marzyłam żeby jeszcze kiedyś założyć suknię ślubną no i miałabym okazję 🙂
no ale może macie jakieś ciekawsze pomysły 🙂
mam fajną długą lejącą się sukienkę w kolorze ciemnej zieleni, z kryształkami na dekolcie, taką ala wieczorową. to może ją bym wykorzystała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie!
ale nas nie bylo dlugo!

przede wszystkim zalegla odpowiedz dla Asi: dla swin lepsza jest klatka niz akwarium bo jest lepsza wentylacj,a a co do zapachu, to teraz sa takie podloza ze chlonna te zapachy takze jak ktos nie wie ze mamy swinki i przychdzi do nas to nic nie czuje 🙂 raz na 2 tygodnie sie zmienia to i jest ok.

wanilia - strasznie fajnie ze drugi maluszek rosnie, a moj maz tez juz meczy o drugie dziecko, no i ja tez, nawet mi ostatnio powiedzial ze niezle mam juz parcie na drugiego bobasa!! 🙂 takze ja nie wiem czy ja do przyszel jesieni wytrzymam z tym czekaniem 😉 z drugoej strony boje sie troche kolejnej ciazy, a raczej poronienia 😞 moj bilans to 2:1 i nie wiadomo jak teraz bedzie...

aaagaaa - fajnie ze pojdziecie na sylwestra, my na pewno nie bo moi rodzice na 100% gdzies pojda wiec nie zostana z Julusiem, a co do kaszlu to moze to krztusiec? szczepionki nie sa zbyt skuteczne.

Agami i aniqa - zdrowka dla bobasow!!!

a co do karmienia piersia to my nadal tylko na piersi + kaszki, obiadki i deserki, ale te zeby to ja nie wiem po co tak wczesnie rosna!!!!!!! 🥴

pisalysie tez o klockach drewnianych - my kupilismy Boikido 50 elementow i sa super!!! Maly potrafi siedziec godzine i sie sam bawic, a z anmit o by chyba i caly dzien mogl siedziec -my budujemy on burzy - swietna zabawa, hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe piękne zdjęcie Julka!!! 🙂 a co sylwestra to nie wiem czy pójdziemy jeszcze, muszę w dobrym momencie zapytać się rodziców 😉 no oni z reguły też gdzieś chodzą... chociaż w zeszłym roku obydwoje byli chorzy i w domu byli, tata nawet nie poszedł pod Urząd Gminy. Bo u nas tam co roku fajerwerki i mój tata chodzi życzenia składać mieszkańcom... No myślę, że w tym tygodniu się ich zapytam, czy nie chcieliby spędzić sylwestra w towarzystwie Maciejka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello.zdrówka dla Kalinki!! dla Rafałka samych szcześliwych chwil w życiu i mnóstwo słońca!!
u nas kłótnia z małżonem wczoraj była taka ze jak się wydarł na mnie to dziewczynki się popłakały 😞 nie pije-nie żyje... mam nadzieje ze to przejdzie bo mnie ogarnia beznadzieja...
Wanilia ale fajosko ze masz już takiego bobasa w brzuchu dużego 😁 7,5cm!!!ach to już w rączce naszej by się zmieściło to maleństwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa - dzieki w imieniu Julka 🙂 a co do krzysca to moze po szczepieniu byc lgodniejszy przebieg, nie martw sie, wyzdrowieje ak czy tak, kaszel utrzymuje sie po infekcji nawet kilka tygodni.

asia - podklad sie nazywa Pinio i jest to ten sam co do kuwety dla kotow, takie brykieciki z drewna. Nie jest drogi na pewno. 🙂 a co do szczepienia to szczeniaczek powienien dostac pierwsza dawke tylko parwowiroza i nosowka, druga parwowiroza, nosowka, kaszel kennelowy i choroba rubartha, trzecia dawka najlepiej to samo co druga, ewentualnie jak sie komus spieszy z wyjazdem np za granice to mozna podac razem ze wscieklizna ale zasada jest taka ze czym mniej za jednym razem tym lepiej wiec lepiej wscieklize po miesiacu od trzeciej dawki. odstepy miedzy szczepieniami powinny wynosic 3-4 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to teraz Wam powiem jak się dzisiaj wkurzyłam 😠 😠 😠
no dzisiaj mieli ostatni dzień malowania w domu - byłam u nich rano bo mama dzisiaj miała na później, a potem poszłam dopiero po 15 jak mama wróciła do domu. No i w kuchni stał mój odkurzacz. Bo w sobotę przyniosłam sobie swój odkurzacz z domu do nowego domu, ale w sumie go krótko użyłam, bo zapychał się, kurzył. no i wyrzuciłam worek, wyczyściłam cały odkurzacz, wszystkie filtry i zostawiłam go w kuchni, bo po prostu zapomniałam go zabrać ze sobą. No i jak dzisiaj wchodzę, to widzę że odkurzacz cały ukurzony, zaglądam do środka, a tam w miejscu w którym normalnie powinien być worek, ale nie było bo go wyjęłam masakra po prostu, jeden kurz 🤢 🤢 🤢 no i się pytam "Panie Darku używał pan odkurzacza?", a on, że tak, że tata mój mu kazał odkurzyć, no ale że jak zaczęło wszystko wyrzucać to wyłączył. no to ok, tata mu kazał. no i przyszłam do domu, mama akurat rozmawiała z tatą przez telefon i wzięłam telefon i się pytam taty, czemu kazał Darkowi używać odkurzacza, jak tam worka nie było. a tata, że mu nic nie mówił o odkurzaczu, że gdyby miał dać Darkowi odkurzacz to sam by wolał odkurzyć i że na pewno nic mu nie mówił.
No to poszłam tam z powrotem, i mówię do niego "Panie Darku to jak to z tym odkurzaczem było? bo przed chwilą tata mi mówił, że nic panu nie mówił o odkurzaniu"... a on zaczął się jakąć, że no tata kazał mu winkle odkurzaczem, a resztę normalnie zamieść etc... 😠 😠 😠 no a ja do niego "no to teraz mam po odkurzaczu, wszystkie filtry zawalone, w silniku kurz, wszędzie kurz", a on "ale to się da sprzątnąć, trzeba na stację paliw do kompresora jechać" 🤢 a ja do niego "chyba pan sobie ze mnie kpi, ja wychodząc stąd w sobotę zostawiłam czyściutki odkurzacz i w środku i na zewnątrz, i chciałabym taki widzieć". no i wyszłam... a do taty jeszcze potem dzwoniłam i mówił, że nic mu nie wspominał o odkurzaczu na 100%. no jaki kłamca 😠
no jak mnie wkurzył 😠 przed chwilą byłam zamknąć dom no i trochę go wyczyścił, ale w silniku nadal mnóstwo kurzu 🤢 nie wiem co będzie z tego odkurzacza... no i z zewnątrz masakrycznie brudny... 😠 😠 😠
a ten Daruś to w ogóle tak mnie wkurza, bo takie wali teksty jakbym ja głupia baba była. i mówi do mnie "kiedy będzie pani tata?", a ja do niego "no ale po co panu tata, proszę się mnie zapytać jak cos potrzeba, to ja buduję dom, ja płacę, więc nie musi pan się taty mojego pytać"... albo dzisiaj mówię mu, żeby coś domalował, a on do mnie, że teraz będzie gruntował, a ja że zagruntować mogę ja, a on niech mi to pomaluje. a on do mnie, że na górze już zagruntowane z taką miną jakby wszystkie rozumy świata pozjadał i z wielką dumą. a ja "wiem, że zagruntowane, bo sama w sobotę zagruntowałam!". no i go zgasiłam... bo chyba chciał się pochwalić, że on to zrobił 🤢
na szczęście mam nadzieję, że go więcej nie zobaczę!
jutro przychodzą z panelami, mieli dzisiaj, ale rano zadzwonili i przeprosili, że coś tam im wypadło.

a potem jeszcze być może Darek przyjdzie jak będą drzwi montować, bo on z tej firmy jest co mi wszystko robi. tylko on nic nie umie, tylko taki przynieś, domaluj, pozamiataj. wszystko malował drugi facet, który z nim był.

oj, ale się rozpisałam. ale wkurzył mnie niesamowicie... 😠 bo po prostu nie dosć, że te jego teksty są tak głupie, że masakra. długo bym mogła je wymieniać. to jeszcze ten odkurzacz, i kłamca na tatę zganił 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aaagaa to zaszaleliście ze spaniem 🙃 Współczuję nocnych atrakcji, Werka ostatnimi czasy śpi po 10 h bez pobudki a dziś przespała 12 🙃
Agami ale Twój mąż przecież na rok tylko wyjechał? Więc na narodziny dzidziusia byłby juz na miejscu chyba?
Kurcze, kichnełam sobie właśnie i tak mnie w brzuchu coś zakłuło 😮 Aż się zgięłam...Nie wiem czy więzadło macicy naciągnelam czy jak> Ale chyba bobasowi kichnięciem krzywdy nie można zrobić? 😉
Moje dziecko spi drugą godzinę a tu zakupy trzeba wyjść zrobić..

w tej firmie jego to jak w kalejdoskopie... teraz 3 mpce do roku,... ale przeciez nie tyulko do niemiec moga go wyslac pozniej... wiec narazie poczekamy jednak...
ehhhh podalam mlodemu antybiotyk... i czekam.... mama ndzaieje ze nic mu nie ebdzie po nim bo ja po tym leku rzygalam jak kot;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja,
wczoraj zaliczylam najgorsza nocke w moim życiu!!!! i Kalinka chyba też!!!! Boze, jak ja nienawidze kataru u niej. o 23 zaczelo ja tak dusic, nie mogla tchu złapac, ksztusic sie, az w koncu zwymiotowala orzygujac mnie, lozko, podloge....no masakra, jak widzi fride, to wpada w jakis amok, nie ma wogole opcji na sciagniecie glutów. no i spac mogla, tylko na siedzaco troche, ale i tak co 20 min sie budzila, wiec pol nocy sie dzialam z nia na rekach na fotelu, a o 4 obudzilam mojego, zeby wozek mi z garazu przyniosl, bo juz nie wyrabialam z nia tak siedziec. No i kimala w wozku do rana. teraz tez spi w wozku na pol siedziaco, bo w lozeczku na plaskim nie daje rady.
Przyszedl śpiworek,swietny 🙂 super pasuje do wozka.
marika, żadna dieta, ja poprostu uwielbiam jogurty 😉 a oprocz tego jem duuuuuzo innych rzeczy 😉
Wanilia, wielki mały człowiek 🙂
Asia, niefajny ten twoj mąz 😞 mój też miewa jazdy, ale nigdy nie pozwolilabym sobie, zeby na mnie sie darł 🤢
Agami, zdrówka dla Kuby 😘
My tez obmy roczek za 3 tygodnie.musze zaczac sie rozgladac za kims kto zrobi mi ciasta i jedzenie. no i torta trza zamowic
Anika_77, musze zobaczyc co to za specyfik podajesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Maciejka uroczy jak zawsze 🙂 dla Kubunia ciepłe przytulaski 🙂 moje dziewczyny dochodzą do siebie ale jeszcze nie jest wspaniale bo zielone gluty królują... 🥴
mama wróciła 🙂 twardzina morfea 😮 poczytałam o tym ale i tak nie wiele wiem bo i nie wiele o tym wiadomo.nie zakaźne,nie wiadomo skąd i leczy sie tylko objawy a nie chorobę więc dali jej antybiotyk.ona po prostu ma plamy na tułowiu.i tyle.mam nadzieje że zejdą po tym antybiotyku. a biopsji jej nie robili bo stwierdzili że niekonieczna.no i dobrze.dzisiaj jest 6 rocznica śmierci mojego dziadka...ale ten czas leci...mam nadzieje że zawsze bedę go tak pamietać dobrze jak teraz...
z mężem rozmawialiśmy wczoraj jak gdyby nigdy nic.poczytałam wczoraj o niepijących alkoholikach i doszłam do wniosku ze muszę trochę spasować bo on na mnie liczy...pokłóciliśmy sie i wczoraj miałam cały dzień taką okropną złość w sobie,że skisnąć można 🤢 a dzisiaj już mi wszystko przeszło dzieki temu że rozmawialiśmy normalnie wieczorem 🙂 człowiek się uczy całe życie 😎 jedno takie mądre zdanie wczoraj przeczytałam,ale go nie pamietam ☺️ chodziło o to że głupi się mści a inteligenty coś tam.przecież nie jestem głupia ☺️ kocham go i mam na tyle siły żeby te głupoty nie zasłonili mi priorytetów.to jest dla mnie taki mały sukces bo ja jestem strasznie mściwa...o takie głupoty to tak się denerwuje i ciągnie się za mną ten smród potem bardzo długo...a teraz czuje się lepiej 🙂 (to Wam wywód walnęłam ☺️ sorry 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry kochane!!!! jak się tam macie !!!Widze że już prawie dzieciaczki zdrowe!!!Szkoda tylko Kalinki bo biedna ma taki katarek a na dodatek jeszcze nie chce odciągać gilosów z noska!!!!
Agaaaa Maciejka śliczny a jaki już duży dodatkowo chciałam zapytać o wózek jak się sprawuje!!!
Nie przejmuj się tą kłótnią wszystko się ułoży!!!
Pamm cieszę się że Konsti już dochodzi do zdrowia!!!
Agami mówisz że myślisz o drugim dziecku spoko!!!
Wanilka super że dzidzia ma już takie osiągi chyba dobrze go karmisz!!!
Ja byłam wczoraj u fryzjera i spoko kolor ale jestem zła bo zapłaciłam dużo i spierdzieliła mi!!!
Mam ODROST BARDZIEJ JASNY OD CAŁOŚCI NO MASAKRA JESTEM ZŁA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja sobie włoski sama maluje Holi 🙂 czasami najpierw na odrosty położe ale i tak zawsze zaczynam od odrostów a nie od karku jak piszą na opakowaniu więc wychodzi w porządku.a Ty kładłaś kolor czy moze jakiś balejaż masz?
Milenka bierze mnie na płacz... 😮 😮 skubana no!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

śliczny Maciuś !!! 🙂 ale to chyba starawe zdjecie bo śnieg tylko ze 2 dni był.....

wielgachne całuski dla Kalinki 😘 😘 😘 Aniqa bądz dzielna i wiem że jesteś zmęczona ale ta biedna istotka nie wie dlaczego nie może oddychać 🤨 ...i tez się wścieka bo zmęczona nie wyspana i źle się czuje 🤢 ..... 😘 😘 😘 😘 😘 😘
wiem że ciężko....bądzcie dzielne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...