Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Net mi sie wali 😠
Poprasowalam i paszteciki z miesem pieke. A jutro przychodzi moja siostra z dziecmi i bedziemy smazyly paczki z marmolada 🙂
Wiem Marika, ze nie najwazniejsze sprzatanie, ale milo posiedziec chociaz w swieta w idealnie czystym domu, bo w tygodniu to u mnie roznie bywa 😜


to Ty masz siostrę niedaleko? to fajnie mimo, że mieszkasz nie w Polsce to masz obok siebie kogoś bliskiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

to szkoda Coq że nie jedziesz...... 😘 ale w tym roku opisy kapuscianych potraw nie powinny Cię już drażnić 😜

Wanilia mam nadzieje że nic złego ale skoro prawnik..... 😮no nic sciskam 😘

Beata pewnie że miło w czyściutkim domu 😉ale obawiam się że z pomocą młodego to się nie wyrobię.....dlatego też tak też sobie próbuję to wytłumaczyć... 😜

mały robi po pare kroczków sam od stolika do łóżka itp ale do chodzenia samemu to jezszcze chwilkę nam zejdzie... 😉 bardzo chce ale najlepiej za rączkę.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wczoraj tak sobie wieczoru użyłam, że dziś z lekka nie wyspana jestem 🤢 Poszłam spać po 23 i usnąć nie mogłam, a trwało to chyba z dwie godziny lub więcej. Potem Jaśmina zaczęła się budzić co chwilę ....
Marika ależ oczywiście, że kapucha będzie mnie drażnić 🤔 ja jej nadal tutaj nie mam!

Wanilia może faktycznie lepiej nie pisz, mam nadzieję, że to sprawa do rozwiązania na twoją korzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq ja ostatnio byłam w sklepie i babka otworzyła przy mnie wiadro z kapustą - tak zapachniało że musiałam kupić 🙃 A moja mama sama kisi i to jest dopiero cudo 🙂 no ale to nie o kapustę w świętach przezież chodzi więc mam nadzieję że uda Ci się spędzić miło te święta we trójkę 🙂 Ja zeszłoroczne spędzone własnie w takm gronie wspominam bardzo miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dostałam @ od babki u której zamawiałam lukier że niepotrzebnie zapłaciłam za paczkę skoro może to wysłać listem i będzie taniej - za różnicę w cenie nadania doda mi dwa dodatkowe kolorki lukru 🙃 Tak więc jakby sie któraś zdecydowała na ten lukier to polecam sprzedawcę z mojego linka 🙂 Oj, ciekawa jestem co z tego wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny dostałam @ od babki u której zamawiałam lukier że niepotrzebnie zapłaciłam za paczkę skoro może to wysłać listem i będzie taniej - za różnicę w cenie nadania doda mi dwa dodatkowe kolorki lukru 🙃 Tak więc jakby sie któraś zdecydowała na ten lukier to polecam sprzedawcę z mojego linka 🙂 Oj, ciekawa jestem co z tego wyjdzie 😁


no to w porządku sprzedawca, bo nie każdy by tak zrobił 🙂

a jeśli chodzi o sprawę z pracą to trzymam kciuki za dobre rozwiązanie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to wrzucam zdjęcia salonu 🙂 oczywiście kolory nie są takie jak na żywo, bo robione przy sztucznym świetle i jeszcze jakiś aparat przykurzony miałam, no i oczywiście w domu mnóstwoooo kurzu 🙂 więc kolor żółty jest taki miodowy, a ten brąz to taki cynamon trochę ciemniejszy może... no ale zarys jest 🙂

i wymarzyłam sobie jasny narożnik, taki jasny beż lub ecru... i tak nie wiem czy teraz kupimy już. i stół taki w kolorze orzecha, a krzesła z jasnymi obiciami. ale też teraz nie kupimy...
ale jakie dodatki???


i tak oto widok na salon od wejścia do kuchni


widok na salon z holu i miejsca gdzie będą schody




widok na salon i kominek



widok na kominek i klatkę schodową


no i widok na kominek, hol i drugi pokój na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga no fajnie wygląda twój salon 😆

Wanilia moja mama też sama kisi...no i nie porownania!!!!!! w sklepie czasami mozna się na ocet nadziać a nie na kapustę kiszoną. 😉

Ja już posprzątałam i teraz czaję się na spacer...słońce świeci cudnie. 🙂


oj jak Ci fajnie, że widzisz słońce... u nas już drugi dzień mgła straszna, nic nie widać przez okno 🤢 no ale nawet jakby słońce było to bym na spacer nie poszła, bo Maciek jeszcze ma antybiotyk do niedzieli więc niech się dobrze wykuruje... no ale jednak milej by było jakby słoneczko zaglądało przez okno 😉

co do salonu to większości osób kolory się podobają. Mojej mamie się nie podobały na początku i non stop mi to powtarzała, a ja mówiłam jej, że mi się podoba i to dla mnie najważniejsze. ale wczoraj mi powiedziała, że zaczynają jej się te kolory podobać 🙂

a co do kapusty kiszonej, to ja lubię kapustę z grzybkami, bigosu nie lubię. no i takiej prawdziwie ukiszonej kapusty to chyba jeszcze nie jadłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga no każdy ma swoje gusta. Ja mam ostatnio fazę na biel czystą lub złamaną, nie wiem co mnie napadło, albo na mix delikatny róż plus mięta - tak kuchnie chciałbym zrobić. Mnie się kolory w twoim salonie podobają, są takie, ze wiele rzeczy będzie do nich pasować, są dość neutralne moim zdaniem 🙂

Moja Jaśmina usilnie ćwiczy wkładanie krążków na pałąk 😁 a jak coś nie wychodzi to wszystkim rzuca 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga no każdy ma swoje gusta. Ja mam ostatnio fazę na biel czystą lub złamaną, nie wiem co mnie napadło, albo na mix delikatny róż plus mięta - tak kuchnie chciałbym zrobić. Mnie się kolory w twoim salonie podobają, są takie, ze wiele rzeczy będzie do nich pasować, są dość neutralne moim zdaniem 🙂

Moja Jaśmina usilnie ćwiczy wkładanie krążków na pałąk 😁 a jak coś nie wychodzi to wszystkim rzuca 🤔


no dokładnie, każdemu się podobają inne kolory 🙂 i to jest normalne 🙂
ja ogólnie za zielonymi kolorami na ścianach nie przepadam, znaczy u kogoś na chwilę jest ok, ale nie u siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):


Moja Jaśmina usilnie ćwiczy wkładanie krążków na pałąk 😁 a jak coś nie wychodzi to wszystkim rzuca 🤔


złośnica mała 😜 mój mały złośnik jak mu coś nie wychodzi też rzuca wszystkim... a teraz próbuję się wspinać w łóżeczku... i niestety ale mu się to udaje...

w ogóle wiecie co on robi: jak wózek jest przyblokowany to on się na niego wspina, wchodzi sobie na koła, łapie się za rączkę. i wczoraj udało mu się dostać rączki jak wszedł sobie na podnóżek i złapał się dwiema rękami i nogi podciągnął i tak wisiał 😲 a ja w szoku... no ręce to ten mój syn ma naprawdę mocne 😉 ja bym się pewnie tak nie podciągnęła i nie wytrzymała tyle co on 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...