Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczęta 🙂
Coś nie daję rady pisać. Nie to, żebym jakaś zarobiona była, ale Jaśmina odwala cyrki z drzemkami, albo wcale, albo późno i do nocy potem siedzi.
Dziś na spacerze mi usnęła, ale zdążyła zrobić awanturę przy ubieraniu spodni, a w wózku kilka razy chciałam ją porządniej posadzić to się dotknąć nie dała 😮 a potem w markecie mi się drzeć zaczęła 🤢
Do komputera dojść mi nie daje i przylepa z niej okropna.

Mam pytanie, przymierzacie się już do wprowadzania mleka następnego 3?
I jeszcze jedno : czy komuś po ciąży skurczyły się piersi ? 🤔 Ja nosiłam wcześniej miseczkę
C a teraz B 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej holi32 pochwal się nam tą fryzurką 😘
dziewczyny współczuje choróbska moja już prawie zdrowa wiem co za katorgi przeżywacie katar kaszel itd moja konsti jak widzi fride i gruszke to mnie bije nogami i rękami i potrzeba 2 ,3 osoby zeby jej wyczyścić ten noc 🤢
zdjecia naszych dzieci jak zwykle cudooowne 🙂 ja dzisiaj żeby zrobić konsti zdjęcie myślałam że wyjde z siebie bo ucieka i nie chce 😜 ale ja ją namówię do polubienia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
ja jeszcze kupiłam mleko 2 nie kupowałam jeszcze 3 kupie dopiero za miesiąc a ja noszę takie same staniki jak nosiłam ani na dół ani do góry ale tak się dzieje czasem że piersi się robią mniejsze lub obwisłe różnie to bywa.. taka nasza natura


Ej, ja Ci dam obwisłe 😁 Ja tam nic obwisłego nie mam 😜 Dzięki za odp. Ja mam jeszcze jedną i pół puszki 2 i myslę że następne już 3 kupie do mieszania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
ja jeszcze kupiłam mleko 2 nie kupowałam jeszcze 3 kupie dopiero za miesiąc a ja noszę takie same staniki jak nosiłam ani na dół ani do góry ale tak się dzieje czasem że piersi się robią mniejsze lub obwisłe różnie to bywa.. taka nasza natura


Ej, ja Ci dam obwisłe 😁 Ja tam nic obwisłego nie mam 😜 Dzięki za odp. Ja mam jeszcze jedną i pół puszki 2 i myslę że następne już 3 kupie do mieszania.


nie mialam na mysli ciebie oczywiscie 😁 tylko mowie ze tak sie dzieje.. 😜
konsti spi ide do niej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nic nie mówcie o cyckach,błagam! 🤢 😲 ja drugą córkę karmiłam cyckiem i nie dość że wcale nie urosły(tylko jak mleka dużo było) to zrobiły się obwisłe i dalej trzeba ich z mikroskopem szukać ☺️ duża i bez cycków 😲 ☺️ ech w nosie mam te cycki teraz 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
nic nie mówcie o cyckach,błagam! 🤢 😲 ja drugą córkę karmiłam cyckiem i nie dość że wcale nie urosły(tylko jak mleka dużo było) to zrobiły się obwisłe i dalej trzeba ich z mikroskopem szukać ☺️ duża i bez cycków 😲 ☺️ ech w nosie mam te cycki teraz 😠 😠


No to ci dopiero, w nosie cycki 😁
Nie to, żeby mi zależało niesamowicie na jakimś dużym rozmiarze, zdziwiłam się po prostu. 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor 🙂
Aniqawlasnie przeczytalam o Waszej nocce. Bardzo wspolczuje 😘
Chorym dzieciaczkom slemy cieplutkie usciski i buziaczki 😘 😘 😘 😘
Co do roczku to my dopiero za miesiac z kawalkiem, bo 22 grudnia robimy, ale wszystko robie sama. Nie ma tu skad zamowic jedzenia a nawet jesli to byloby baaardzo drogo, wiec wole sama, zwlaszcza, ze lubie pichcic. No i jak Sarah dzies zasnie to bede robila probny tort na "rzucanym" biszkopcie a jak nie wyjdzieto najwyzej tort zamowie 😜
Wanilia super, ze malenstwo tak dobrze rosnie.
Pamietacie w zeszlym roku juz przezywalysmy, ktora nastepna rodzic pojdzie. To bylo tak niedawno a to juz rok mija 😮
Moje cycki jakie byly takie sa, ale ja to chyba najkrocej karmilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej, to tylko moje piersi jakieś dziwne 🤔 🤔

Widzę, ze u wszystkich spore imprezy się kroją na roczek 😆
U nas będzie kameralnie mama, tata i Jaśmina! Kateringu więc nie zamawiam 😜 A tort chciałabym zrobić sama, choć nigdy nie robiłam. W dodatku tort turecki jaki zrobił mój szwagier na chrzest mojej chrześniaczki - jaki on był pysznyyyyyyyyyyyyyy!!!! mówię to ja, która za tortami nie przepada chyba że bezowymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jej, to tylko moje piersi jakieś dziwne 🤔 🤔

Widzę, ze u wszystkich spore imprezy się kroją na roczek 😆
U nas będzie kameralnie mama, tata i Jaśmina! Kateringu więc nie zamawiam 😜 A tort chciałabym zrobić sama, choć nigdy nie robiłam. W dodatku tort turecki jaki zrobił mój szwagier na chrzest mojej chrześniaczki - jaki on był pysznyyyyyyyyyyyyyy!!!! mówię to ja, która za tortami nie przepada chyba że bezowymi 🙂

U nas tez imprezy duzej nie bedzie: mama, tata, chrzestny,chrzestna zmezem, ciocia,wujek,babcia,3 kuzynostwa i i oczywisie Sarah.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
antybiutyk chyba zadzialal... kuba spokojniejszy.... i tak nie ciaga sie juz za te biedne uszka tylko ten mega katar cos podlego...
ja tez wczoraj bylam u fryzjera... nowego.. otworzyli salon styl wg mezczyzny i pracuja sami faceci fryzjerzy, masazysci, zajmuja sie tez kosmetyka i maniucure i pedicure 🙂))) wszyscy w przedziale 25-35 masakra hehehehe milo bylo no i mam nowa fryzurke i zblizamy sie w strone grzywki przed ktora sie mega bronie...
poza tym przeszlam przez testy i ze 120 osob jestem 1 z 10 zaproszona na rozmowe a sa 2 miejsca wolne 🙂))
wlasnie obejrzalam wszystkie zalegle fotki.... dzieciaczki cudne...
... wow....ale Aga ta twoja kochnia robi mega wrazenie 🙂)) mega mega... super 🙂))
chorym dzieciaczkom zdrowka a z mamami łącze sie w bólu bo wiem jaki meksyk... my mamy kataralne zapalenie ucha wiec ogolnie strasznie to przechodzi 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...