Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane !!!
Nocka następna zleciała. nasz mały pije mleko z kartonu i nic mu nie ma!!! Uwielbia!!!
Grysik też kocha!!!Nie dawałam mu płatków kukurydzianych spróbuje od siebie!!!
Chloe kurcze to kto pisał że taki sam projekt ma jak ja?????
Dąbrowa górnicza to blisko mnie!!!
Agaaa fajnie że twój ,mały siedzi i się bajką zainteresuje!!!
Holi to ja pisalam,ze moj brat ten sam dom buduje. Ale my mieszkamy niedaleko gdanska,wiec raczej tu nie zawitasz;-)

Holi to ja pisalam ze moj brat ten sam dom b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata kury nioski jestem za - powiedz mężowi, że ja też namawiam 😉 A bażanty to dopiero - po krolewsku 😉
I cyk pokaze mezowi, ze jestesmy juz dwie+dwie corki wiec 4osoby Za i wczoraj Mamusi mowilam i tez mowila, ze dobry pomysl 😆 A najlepiej zrobie jak pojde po kury i je przyniose i powiem, ze nie wiem skad sie wziely i, ze skoro juz sa to niech zostana 😜
A co do zwierzat, to raz przez przypadek wzielam czyjegos psa spod sklepu ☺️
Za dzieciaka cala paczka z bloku poszlismy na darmowe kakao do marketu i Pani z warzywniaka nam powiedziala, ze pies czeka juz 4 h pod sklepem i ze pewnie go wlasciciel zostawil. Mnie nie trzeba bylo dwa razy mowic,wiec go wzielam. Moja Mama oczywiscie od razu mowi, zeby isc do schroniska zapytac czy przypadkiem ktos go nie szuka, bo to zadbany pies i dziwne,zeby ktos go o tak pod sklep podstawil. No i bingo zaplakana Pani powiedziala, ze weszla na chwile do sklepu a jak wyszla to juz go nie bylo. No i okazalo sie, ze Pani z warzywniaka pomylila sie, bo "psy takie podobne do siebie" Bylo mi przykro 😞 😜 A teraz jak wspominamy to z kumpela, to mamy niezly ubaw 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata 3 bo my tez jestesmy za!!!!! i dodatkowy plus-kartofelki z obiadu nie bedą sie już marnowac hihi
a ja w biegu ubierałam siebie i małą bo nagle pogoda sie u nas zrobiła jakiej dawno nie widziałam: słoneczko i zero wiatru więc mamy zaliczony spacerek na nóżkach -podreptałyśmy po podwórku a potem poszłyśmy na wyprawe za brame i po chodniku Majcia pomykała zaczepiajac rowerzystów ,machała do nich i do każdego (nawet do kobiet) wołała PAM (pan) hehehe a jedna pani szła z pieskiem to nawet Majci pozwoliła pogłaskać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do kurek to muszę się pochwalić że tatus mój ma wiele odmian ich i te zwykłe i kudłate ale tez ma takie które znosza jajka bezcholesterolu tak że Majcia jak jestesmy u moich rodziców to sobie zajada takie zdrowe jajeczka + jajka od przepiórek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
mojej przyjaciółki córeczka z grudnia 2010 wczoraj do szpitala trafiła,ma pokrzywkę od 3 dni chyba a wczoraj rano obudziła się cała napuchnieta i sina -podobno kostek nie było widac-dostała kroplówki i dzisiaj maja byc wyniki badań jakie jej robili -biedna malutka 😞
i czytałam wczoraj o tej pokrzywce i cholercia tam pisza ze to moze byc od WSZYSTKIEGO praktycznie i ze jest bardzo niebezpieczne-masakra jakas

jakas reakcja alergiczna? tylko na co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jednak nie spię.
Sąsiedzi z pracy wrócili i pyska drą. 🤔
Obiad robię.
Wkurzona jestem jeszcze...kupiłam ten rower, a tu hyc dostaje maila, ze rowerka chwilowo nie ma i że tydzień czekać będę musiała, ale jeśli nie chce to proponują mi model podobny (prawie dwa razy droższy 😎 ) - -odpisałam, że chce to co zamawiałam i że są niepoważni, bo rower stale na stronie widnieje i żadnej informacji, że chwilowo nie ma w sklepie i czas oczekiwania może się wydłużyć,

Beata dobra ta historia z psem. Ja kiedyś od sąsiadki przyniosłam sobie szczeniaka, od mamy koleżanki, a tata kazał mi go odnieść 🤨 Ale chyba miał rację, bo tak sobie psa przyniosłam, a za rok już ustalone na urodziny przyniosłam innego. Dziwi mnie tylko, ze sąsiadka mi go dała...czyżbym kłamała że mogłam? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Rita napisał(a):
mojej przyjaciółki córeczka z grudnia 2010 wczoraj do szpitala trafiła,ma pokrzywkę od 3 dni chyba a wczoraj rano obudziła się cała napuchnieta i sina -podobno kostek nie było widac-dostała kroplówki i dzisiaj maja byc wyniki badań jakie jej robili -biedna malutka 😞
i czytałam wczoraj o tej pokrzywce i cholercia tam pisza ze to moze byc od WSZYSTKIEGO praktycznie i ze jest bardzo niebezpieczne-masakra jakas

jakas reakcja alergiczna? tylko na co?


ona myśli ze po pomarańczach ,zobaczymy co wyniki pokażą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
chloe napisał(a):
Rita napisał(a):
mojej przyjaciółki córeczka z grudnia 2010 wczoraj do szpitala trafiła,ma pokrzywkę od 3 dni chyba a wczoraj rano obudziła się cała napuchnieta i sina -podobno kostek nie było widac-dostała kroplówki i dzisiaj maja byc wyniki badań jakie jej robili -biedna malutka 😞
i czytałam wczoraj o tej pokrzywce i cholercia tam pisza ze to moze byc od WSZYSTKIEGO praktycznie i ze jest bardzo niebezpieczne-masakra jakas

jakas reakcja alergiczna? tylko na co?


ona myśli ze po pomarańczach ,zobaczymy co wyniki pokażą

przypomnialo mi sie, ostatnio bylo o tym glosno, ze jakies owoce chyba wlasnie pomarancze byly czyms pryskane i to cos bardzo uczula. Bylo mnostwo przypadkow takich, na szczescie wszystko dobrze sie pokonczylo. Nie slyszalyscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq my od ponad tygodnia w domu siedzimy,nie licząc jednego wypadu do supermarketu ale to samochodem z Majcia pojechaliśmy,tu wiecznie leje albo piździ tak że głowy urywa
a malutkiej sie widac spacerek podobał bo już spi 🙂
i szkoda Coq że sąsiedzi nad wami mieszkaja bo nawet im mieszkania zalać nie możesz 🤢 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):


Beata dobra ta historia z psem. Ja kiedyś od sąsiadki przyniosłam sobie szczeniaka, od mamy koleżanki, a tata kazał mi go odnieść 🤨 Ale chyba miał rację, bo tak sobie psa przyniosłam, a za rok już ustalone na urodziny przyniosłam innego. Dziwi mnie tylko, ze sąsiadka mi go dała...czyżbym kłamała że mogłam? 🤔


haha, moze nasciemnialas cos, do mnie kiedys przyszedl chlopczyk z krolikiem, ktorego kupil mu tata wbrew mamie, mama kazala go oddac bo ogolnie zwierzat nie lubila, to on przyszedl do mnie, 11 letni chlopczyk zebym potwierdzial ze na pewno zdrowy jest. kurde a ojciec chyba glowe w piasek chowal czy co, oczywiscie bez kasy bez niczego przyszedl... nie wiem jak to sie skoczylo, w kazdym razie krolik byl zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciliśmy 🙂

zdjęcia Maćka do dowodu zrobione, chociaż ciężki orzech do zgryzienia był. bo pan fotograf mówił, że bardzo szybki i ruchliwy Maciek jest. on miał dobre ujęcie i zanim wcisnął to Maciek już patrzył w inną stronę, albo głowę miał inaczej, albo minę dziwną zrobił, albo się szczerzył 😉 ale w końcu udało się 😁

kupiliśmy oświetlenie do łazienki, bardzo mi się podoba 🙂 mam nadzieję, że powieszone też będzie tak dobrze wyglądać 😉

a poza tym to pampersy, mleko na zapas już, chusteczki. oczywiście masa kasy na to poszła 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Coq my od ponad tygodnia w domu siedzimy,nie licząc jednego wypadu do supermarketu ale to samochodem z Majcia pojechaliśmy,tu wiecznie leje albo piździ tak że głowy urywa
a malutkiej sie widac spacerek podobał bo już spi 🙂
i szkoda Coq że sąsiedzi nad wami mieszkaja bo nawet im mieszkania zalać nie możesz 🤢 😉


Otóż to 😁 mają nad nami tą przewagę, że mieszkają wyżej cholera no!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wiecie co... przez 4 dni neta nie miałam i o godzinie 13 miałam posprzatany dom,obiad naszykowany,pranie rozwieszone i świerze gazety z promocjami oblukane
a w tej chwili jest godzina 16 a ja mam tylko kawe wypitą 🤢 🤢 🤢

To ja jestem lepsza bo kawy co prawda nie piłam ale podczas Werki drzemki sprzątaniowy plan minimum wykonałam i nawet zostało mi pół godziny żeby oko przymknąć 😁 A teraz idziemy na drugi spacer z nadzieją że tym razem bedą jakieś bardziej radosne dźwięki z wózka dochodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wiecie co... przez 4 dni neta nie miałam i o godzinie 13 miałam posprzatany dom,obiad naszykowany,pranie rozwieszone i świerze gazety z promocjami oblukane
a w tej chwili jest godzina 16 a ja mam tylko kawe wypitą 🤢 🤢 🤢


To Ci szerze powiem, ze daleko w polu jesteś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...