Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no hej! no na zdjęciu to ja... jakiś 2006 rok był. wyszłam niefajnie, jak na większości zdjęć 🙂 jakiś takiś nochal wielki??? ale Maćka chciałam Wam pokazać 🙂 🙂 🙂
Cherry! mnie przychodzi tylko do głowy noszenie golfów i skuteczne odciąganie rączek od biustu i karmienie przez Krzycha jak wróci z pracy 🙂
Krusyna! to kiedy wielki "come back" do pracy? a sposób na nie zwariowanie? nie dzwonić do domu!!! wierzyć, że zostawiłaś w dobrych rękach i zadbaj koniecznie o przekazanie naprawdę wszystkiego, żeby nie było telefonów typu: a gdzie jest kocyk? zabawka? rajty? poza tym będziesz miała czym zająć głowę po powrocie do pracy-uwierz mi!

Pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cherry napisał(a):
Marinel_E napisał(a):
Cherry co mogę poradzić? Hmmm ... po prostu dawałam jej rano kaszkę, potem deserek, potem obiad, potem jakiś owoc a na wieczor kaszkę i tylko jak nie mogła zasnąć to dawałam piers. Ale Emisia mnie nie ciągnie za bluzkę tylko czasem wkłada rękę przez dekold ale nie pokazuję jej ze tak jest pierś tylko rozbawiam. W ogóle już chyba zapomniala o piersi. Mogłabym poradzić zeby jedzonko dawal mu tata bo jego nie kojarzy z cycem.
Madziu głowa do góry, na pewno jestes pod dobrą opieką.


Tu pojawia się problem bo on nic nie chce jeść. Zjadł 7 łyżeczek krupniczu i kawałek bułki. Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać.

Cherry może to brutalne co powiem ale jak dziecko jest zdrowe to sie nie zagłodzi. Moja Emilka wczoraj rano zjadła 4 łyżeczki kaszki o 10, o 13 dwie łyżeczki zupki i dopiero o 16 zjadła trochę więcej, co oznacza że zgłodniała 🙂 Jak nie chce jeść to nie proponuję nic w zamian. Nie daję żadnych słodyczy, chtupek, wafelków, paluszków poza tymi podstawowymi daniami, żadnych przegryzek no i w końcu zgłodnieje to zjada 🙂
Sposób Gosi na golfy najlepszy i może zabawianie zeby odwrócic uwagę jak chce cyca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 🙂
Cherry nie wiem co CI poradzić odnośnie karmienia- u nas jakoś to poszło...tzn. uważam, że Marinel ma rację, jak nie chce jeść to poczekaj kilka godzin i spróbuj ponownie, choć łatwe to pewnie nie będzie.....my też czasem mamy takie dni, że Dominik nie chce jeść z łyżeczki- nie jestem z tego powodu szczęśliwa ale czekam 1-2h i daję ponownie...fakt jak musimy wyjść na dwór to pozwalam oglądać piosenki na you tube....
Nie wiem cz już o tym pisałam ale chrześnica mojego męża była karmiona do 2 roku i to było zabawne ale ona każdą ciocię traktowała jak potencjalną "dojarkę" tzn. jak np. brałam ją na ręce to ona zawsze zaglądała mi w dekold i sprawdzała moje cycuchy 🙂 a że mam raczej małe to nigdy nie była pod wrażeniem aż do momentu, kiedy to ubrałam push up i mocno wydekoltowaną bluzkę- pierwsze co zrobiła to oczywiście zajrzała w moje cycuchy i nagle na jej twarzy pojawił się wielki uśmiech i pisk 😉 widok bezcenny 🤪
Pisząc to nie mam zamiaru wytykać CI tego, że jeszcze karmisz- uważam, że to indywidualna sprawa każdej z nas ale pomysł z golfem lub zabudowaną bluzką jest dobry- trudniej będzie mu dostać się do cycucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane,

ja jeśli o karmienie też nie pomogę. Kubuś od połowy piątego miesiąca jest na sztucznym i nie mieliśmy żadnych problemów. Jednak wydaje mi się, że dziecko jest wtedy mniej świadome niż teraz.
Mam nadzieję, że teraz pokarmię dłużej.

Krusyna a jak twój brzuch? Twój Maluch taki jest słodki, że aż chce się przytulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to zajebi.... 😞 😞 😞

Młody miał teraz takie wymiotowanie że szok !!! Trzy razy go przebierałam i siebie też. Mąż dwa razy się przebierał. Zarzygana cała podłoga (dziś myłam ).... Młody się tak namęczył że szok. Teraz śpi !!! Wszystko przez pieprzoną FLEGMĘ !!! Kiedy to się skończy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry- ja tez nie pomoge bo tez nadal karmie piersia i tez stracilam nadzieje ze mlody sam odrzuci.Sa takie dni ze nic nie bedzie jadl tylko cyc, jedynie jakiegos banana zje i to z wielka laska i na wieczor. na sniadanie grysiki i kaszki na mm odpadaja, bo moj księciunio wezmie do buzi lyzeczke i jeszcze szybciej wypluje 😞 wczoraj na obiad zjadl nalesnika i pozniej na wieczor dopiero cyc. tak jak pisala Marinel to trzeba sposobem "az zglodnieje".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, u nas tez problem z karmieniem, ale nieco inny...ja chyba juz calkowicie porzuce proby karmienia Oskara kawalkami...moja mamcia potrafi dac Oskarowi wszystko...chlebek, jajeczka, owocki itd...ja dzis postanowilam zrobic mu jejecznice...zrobilam tak jak robi moja mamacia, na maselku z odrobina soli i kawaleczkami pokruszonego chlebka...i co? U babci potrafi zjesc dwa takie jajka, u mnie po lyzce zaczal sie tak dlawic, ze szok...na dodatek byl przypiety w krzeselku, wiec juz w ogole nie mialam jak mu pomoc...wsielam i przechylilam z nim cale krzeselko...w koncu zwymiotowal... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen- nie wiem co Ci poradzic na to, bo Mateusz je kawalki bez problemu a jak mu cos nie pasuje to poprostu wypluje. A patrzylas jak Twoja mama daje mu jajeczniczke?? moze ma swoje sposoby?? Moj mlody przy mnie kanapeczka bedzie kruszyl a jak moja mama mu da to zje cala bez okruszka.

Jutro mamy sobie zrobic z mezem romantyczna kolacje 😁 😁 zobaczymy czy wypali bo znajac zycie nie 😞 i jak co dzien znowu sie pochlamy. ehh...
Nareszcie 4 czesc paranormal activity wchodzi do kin, swietny film ale tylko dla tych co lubia takie horrory 🙂 ale zanim dojdzie premiera do tej mojej miesciny to zdaze z neta sciagnac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendoberek;]
maksiu spi...zrobil sobie drzemke wstal o 6 i teraz mi usnal...mnie boli brzuch....a tak mnie lekarz zapewnial urodzisz dziecko to nie bedziesz wiedziala ze masz okres...mhmmm....wlasnie tego doswiadczam boli jak bolal...masakra....dziekuje bogu za leki przeciwbolowe bo nie bylabym wstanie zajac sie dzieckiem...
plany na dzis...narazie zadne jak dam rade to wyjde na spacer ale jak bedzie mnie bolal tak brzuch to spacer opdada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamomatka ja uwielbiam horrory, jednak paranormal activity, az wstyd sie przyznac...przerosl mnie...a to tylko dlatego, ze ja sie boje duchow...na dodatek aktualnie mieszkam sama z Oskarem, wiec tym bardziej...pierwsza czesc obejrzalam, za to na drugiej w polowie sie zatrzymalam i pasuje:
Ja za to czekam na kolejny sezon Walking dead....o zombie...na fox life juz bedzie lada moment:-)
A co do karmienia to sama nie wiem co robie zle...po prostu nie jestem moja mama:-) Ale co musze przyznac...moja mama robi najlepsza na swiecie jajecznice...i choc to takie banalne, moja nigdy nie smakuje tak samo 🤢

A i moj syn wpadl w histerie placzu jak wlaczylam przy nim suszarke do wlosow 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen- ja wlasnie odkurzalam i trzymalam Matka na rekach... ten sie przytulil i 5 sekund pozniej spal 😁 🤪
My z mezem uwielbiamy filmy o demonach i egzorcyzmach. jak Matek zasypia to ogladamy lub jak sie bawi z dziadkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie,
od rana jetsem zła jak osa więc sprzątam co tylko się da! Bawię sie w perfekcyjną pania domu!
Emilka wczoraj tak grzmotneła buzią o stół że się popłakałam razem z nią. Warga rozwalona i spuchnięta 😞
Dostałam oferte pracy w przedszkolu integracyjnym ale kurka nie mam z kim zostawić Emilki no i czywiście brak jakiegokolwiek wsparcia męża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki
ja też mam dzisiaj taki humor że lepiej nie mówić. Wczoraj wieczorem usiadłam i obejrzałam film <😞 Boziu strasznie podziwiam tą kobietę, szkoda że cała historia nie skończyła się szczęśliwie. Jest ona dla mnie cholernie wielkim człowiekiem i przykładem że trzeba walczyć w każdej sytuacji do końca. Boziu ale szkoda mi Agaty jej córeczki i męża.
Dziewczyny a jak robicie naleśniki i budyń? na jakim mleku? modyfikowanym czy normalnym? jakiej firmy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej Marinel, biedna Emilcia...oby usteczka szybko sie zagoily!!!
Ja mam to samo z praca, juz kolejny raz mi przedstawili oferte w urzedzie pracy, co w naszym urzedzie jest rzadkoscia i ja tez nie mam z kim zostawic Oskara 😞 Dziadkowie caly czas oiwtarzaja , ze te niecale dwa lata do ich emerytury szybko zleca, ale co do tego czasu?
Szkoda, zeby taka ofertq przeszla ci kolo nosa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Więc wczoraj obejrzałam film >>nad życie>>. wyryczałam się chyba za wszystkie czasy. Podziwiam tą kobietę. Pomimo świadomości o złej przyszłości podjęła się walki o córeczkę. Mowie wam dziewczyny Agata jest cholernie wielkim przykładem człowieczeństwa , podziwiam ją. Oj współczuje jej mężowi. Córeczka jej napewno będzie dumna z mamy 🙂 🙂
Dziewczyny a jak robicie naleśniki i budyń 🙂? na jakim mleku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunie też coś o tym wiem !!! Non stop dostaję coś. Jako że znam język deficytowy sypią się propozycje. Pewnie jak będę mogła to nic nie będzie i trafie na jkis obcojęzyczny call center 😞 😞 😞

Jakiś czas temu oferta życia to w dziale personalnym z językiem czeskim we wrocławskiej ikei 😞 😞 😞
A szwedzi mają zarąbisty social !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pewnie wszystkie jesteście na spacerku tylko my siedzimy !!! Ciekawe ile to świństwo będzie się nas trzymało ? Oby jak najkrócej 🙂 🙂 🙂

no pojechałabym do Wanili 🙂 lub posiedziała na słonku 🙂 Dzwoniła do mnie koleżanka brzuchatka i pytała się czy nie wyjdę a tu u nas dupa. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas maly chory od piatku wieczorem. Katar i kaszel straszny az sie dlawi flegma. Nie chcial nic jesc tylko cycek.Mial przepisane syropy, plyn do nosa i neomecyne na noc do smarowania. A ze malo sie poprawilo to poszlismy dzisiaj do swojego lekarza i dostal antybiotyk. Zaczal troszke jesc.

Co do jedzenia to maly woli papki. Jak w zupce sa kluski czy kawalki ziemniaka to wypluwa.Ale jakos uda mu sie cos zjesc. Nie chce pic z butelki, za to z lyzeczki wszystko wypije.

Wyczytalam cos o budyniu to ja robie Łukaszkowi na mleku krowim.

5-ego bylismy na badaniu krwi malego i musi brac zelazo. Od razu go zwazyli i wyszlo 8,2 kg.
W domu sama go mierzylam i ma okolo 77 cm.

Uwielbiam horrory 🙂 Najbardzielj o duchach. Paranormal super czekam aby obejrzec 4 cz.
Japonskie tez sa fajne. Ile ja sie juz horrorow naogladalam. Jutro albo w sobote nastepny bedzie obejrzany, bo mam akurat nowe sciagniete.
Cos jeszcze mialam napisac.... zapomnialam co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...