Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
spacerki zaliczam jak pogoda pozwoli... teraz 3 dni wiaaaaaałooooo więc byliśmy w domku. ale dzisiaj już 2 godzinki zaliczone 🤪
Zaka, ja na miejscu mam tylko moją mamę ("przydaje" się do zaprowadzenia starszego do szkoły lub posiedzenia z Filipem jak wieje a muszę iść do sklepu). Męża mam w morzu jeszcze 3 miesiące, więc muszę sama - jak to mówi Shelby - ogarniać kuwetę 😁 taką realną też, bo kocisko też jest w domu 🙂


ale jak to miło jak ktoś choć na chwilkę cię odwiedzi. Podziwiam was Mamusie wszystkie sobie tak pięknie radzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martka3 napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Martka! chłopaki zwykle tak sikają po zdjęciu pieluchy 🙂 mnie się podoba hihihi strażaki!

Ale kochany jest, mnie nie osikał jak go na golaska kładłam na wagę 😁 😁 😁, poczekał sobie na inną ofiarę 😁 😁 😁


mądry chłopczyk hi, hi wie gdzie celować sikawką !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia734 napisał(a):
zaka napisał(a):
Gosiu 734 a jak tam mleczko, zmieniłaś na NAN ?

Miałam na początku nan i było ok później zmeniłam na bebik albo bebilon nie pamiętam i dostała wysypke i wróciłam do Nan troszke toą zmniejszyła ale jeszcze jest... Ale nie wiem od czego juz... 🤨


ja też karmiłam NAN ale gazował się bardzo i zmieniłam na bebilon. Mata karmiłam nanem i miał skazę i tak mi się jakoś źle kojarzyło to mleczko i zmieniłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂witamy my 🙂
i ja zaczynam sie ogarniac powoli ale te swieta to mi jakos nie po drodze 😜
ja z moimi corciami ostatnio spacerkujemy po 2-3 godzinki... na przygotowania swiateczne czasu brak 😮 w sklepach urwanie glowy wiec mi tam nie spieszno 😉 chyba sobie te swieta przesuniemy na pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej... a ja z przyzwyczajenia naskrobałam na brzuszkach i widzę, że tam jakoś pusto 🙂
No to jeszcze raz 😁

My też już po szczepieniu. Ostatecznie wybrałam warian 5w1 + WZW B i chyba dobrze zrobiłam, bo kolejnego kłucia oboje byśmy nie przeżyli Mój maluch strasznie to przeżył
No...w każdym razem jest chwilowo po ... a ja z trwogą czekam na to, jak zareaguje jego organizm.
acha... Maks waży już 5830 i to czuć w rękach (moich rzecz jasna ) 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja zdecydowanie biorę szczepionkę płatną! w nosie z kosztami (łatwo powiedzieć, bo sobie wcześniej uciułałam, ale Gosię i inne z Was rozumiem doskonale!). Zresztą w czwartek odbieram becikowe, więc będzie na szczepienia. Właśnie, pochwalcie się, ile u Was kosztują 5w1? 6w1? Bo jak znam życie to i między regionami Polski różni się to bardzo 😞 my szczepimy się w przyszłą środę. Z Maćkiem też brałam płatną, ale wtedy nie było 5w1 tylko jakieś inne, ale też skojarzone. Płaciłam chyba 130 zł, ale to było ponad 6 lat temu 🙂
A my dzisiaj dwa spacerniaki zaliczone-2 godziny i potem 1,5 godziny. Dotleniłam się na maxa hehehe I przypadkiem znalazłam nowo otwarty komis dziecięcy 🤪 przez szybę ubranka na wieszakach, ale co tam jeszcze to zobaczę jutro może 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaka napisał(a):
Tak? A rota albo pneumokoki 315 - słyszałam w aptece jak ktoś kupował nie wiem tylko czy za 1 dawkę ? Bo ja muszę zaszczepić bo mam ucznia.

no właśnie ja tak samo 😉 😉 😉 u nas chyba 250 zl, cos mi sie obilo o uszy... ale sprawdze na wlasnej skorze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Zaka 🙂
Właśnie zauważyłam, że była zalogowana od wczoraj 🙂
Ja też powoli zaczynam zastanawiać się nad szczepionkami......sama nie wiem którą wybrać 5 w 1 czy 6 w 1 choć moim faworytem jest 6 w 1.
Byliśmy dziś u chirurga z tym kikutem.....nie ucięli go 😞 zawiązali wokół żyłkę i jeśli do czwartku nie odpadnie to mam rano przyjechać.....mam jednak nadzieje, iż odpadnie sam bo ta żyłka go podcina.
Dziś w mojego niejadka wstąpiła jakaś siła 🤪 o 16 jak się dossał do cyca to ssał bez przerwy ponad 20' nigdy nie widziałam Go tak łapczywie pijącego....niestety kolejne karmienie było normalne tzn. 8' i spanko.
No i mamy pleśniawki 😞 od kilku dni pędzluję mu Nystatyną.....lekarka powiedziała, że Aftin nie pomoże....oby ten antybiotyk podziałał.....mały strasznie ślini się spienianą śliną....nie wiem czy to od tego grzyba czy może Wasze maleństwa też tak mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal, przy 6w1 maluch dostaje ponadprogram jedną dawkę szczepionki na żółtaczkę, dlatego ja wybrałam 5w1. Za osobną dawkę wzwB płaci NFZ 🙂

Potwierdzam - aphtin pleśniawek nie wykończy - u Maksa trochę zostało i dziś kupiłam N...coś tam 😆 ale piany nie ma, więc to chyba nie od pleśniawek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...