Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja też chcę zamówić dla dziadków fotokalndarze z Oskarem, ale chyba uda mi się to dopiero na dzień babci i dziadka, gdyż ostatnio ciężko zrobić mu jakieś ładne zdjęcie...albo ciumka smoka, pozera coś, lub pokazuje humory...Oskar robi taka fajna minkę, którą nazwaliśmy"Pan ząbek" 🙂 To minka ze zdjęcia profilowego, ale na żywo wygląda o wiele śmieszniej...cały się marszczy, przymyka oczy i wystawia dwa zebole na wierzch 😁 Chcę uchwycić tą minkę i właśnie z nią zrobić fotokalendarze, ale jest ciężko...udało się tylko to co jest na tej fotce...ale to jeszcze nie to, grrr!!!

A ja od kilku dni czuję się pozbawiona energii, jestem jakaś przybita i w ogóle...smutno mi, ze ja i mój małż spędzimy świeta osobno 😞
Własnie pije na poprawę nastroju moje od niedawna ulubione piwko Somersby 🙂

Marinel pewnie jesteś dumka, że Emilka to taka pojętna dziewczynka...już siusiu woła, a my nawet na nocnik sadzać nie zaczęliśmy ☺️ Gratuluje takiej zdolnej córci!!!

A my choinkę ubieramy w niedzielę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂

Kurczę tęsknię za pisaniem na forum, a nie mam nawet czasu doczytać dokładnie, co u Was słychać - ostatnio padam na twarz, po powrocie do domku oczy same mi się zamykają... koszmarrr...

Wpadłam więc na momencik i ściskam Was mocno 🙂

Dobrze, że już niedługo święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
dziewczynki prosze was o rade. co powinnam zrobic z ząbkiem majeczki. otóż dzisiaj zobaczyłam że maja ma trójeczkę dolna prawą . po głębszym obejrzeniu patrze a ona zamiast rosnąć normalnie czyli tak ------- ona rośnie o 90 stponi krzywo czyli tak IIIIII (obrazowo wam to przedstawiłam)
dzieczyny jak myślicie naprostuje sie ten ząbek nmormalnie jestem w szoku bo ten ząbek niedosc ze rosbie krzywo to jakby wychodził z dziąsła. moze któras z was słyszała o takim prtypadku?????
Lala choinka przepiękna, majusia prześliczna.
Yen a kapciuszki kupiąłś takie do kostki? sznurowane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martusiap wydaje mi się, że nie masz co panikować i spokojnie poczekaj aż wyrosną wszystkie mleczaki...Być może będzie tak, że jak zaczną rosnąć sąsiednie to ta 3-jka się wyprostuje. Oczywiście możesz zapytać pediatrę przy najbliższej wizycie ale pewnie powie Ci to samo co ja...Zresztą krzywe mleczaki wcale nie przesądzają, że zęby trzonowe też będą krzywe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Oskar puścił wczoraj wieczorem kilka swoich pierwszych baniek mydlanych 🙂 cały czas go uczę jak ma dmuchać i wczoraj się udało 🙂

Marusiap ja zgadzam się z opinią Agisal, nic więcej nie mogę dodać. Ja kupiłam mu kapcie identyczne jak te
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Ale zapłaciłam za mnie mniej, bo 32 zł w sklepie. Moi rodzice mi truli, żebym kupiła mu kapcie normalne, więc kupiłam, na co mój ojciec stwierdził, że nie o takich myślał, że te wyglądają jak buty...a ja do niego, że tak własnie wyglądają papcie dla dzieci. Jak tylko poszłam od razu zmienił mu na skarpeto pacie grrr. Oskar nie będzie chodził w nich cały dzień, ale z dwie 3 godz na pewno...niech się przyzwyczaja, bo w skarpetach chodzenie opanował idealnie, ale w butach idzie mu dużo gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzindobry

my na nogach od 7 obudzil mnie i maksa moj małz kory zaczal klnac starsznie po tym jak mu zadzwonil tel okazalo sie ze zaspal ale to smiesznie wygladalo wyskoczyl z lozka jak oparzony klanc k..ur...a co chiwle ubierajac sie i na koniec mowi no ku...wa milego dnia papa ku..wa..i polecial...

mlody w lozeczku walczy z usnieciem....
ja dopijam juz prawie zimna kawe

wczoraj jak moj wrocil z pracy to mowi zebysmy sie zbierali i poslzismy na sanki bylo juz ciemno ale cieplo....mlody na pocztaku niewiedzial co sie dzieje ale po chwili mu sie spodobalo...

[IMG]http://i48.tinypic.com/156zn28.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yen...tu jeszcze byl taki zdezorientowany co sie z nim dzieje

wymyslilam co mezowi na swieta na forum znalaazlam....kupie ramke potroja i beda w niej trzy zdjecia maksia na kazdym bedzie pisac po jednym slowie "kocham" "cie" "tatusiu"

tylko teraz tu prosze was o pomoc!!!!!!!!!!!!
jak Zrobic te napisy z czego wydrukowac moze jakies podpowiedzi i zdjecia maksia takie standardowe w domu czy niewiem pomozcie

LALA----ty moja artystko...licze na ciebie.....!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniusia jeśli nic nie wymyślisz , to mogę ci przerobić zdęcia to czas ok 10 min więc jeśli tylko będziesz chciała to pisz a podam emaila żebyś podesłałą zdjęcia 🙂
A zdjęcie na sankach super!

Yenn a wiesz że ja na początku się nie kapłam że to ty umieściłaś napis na body - wygląda jakb już takie były - a Oskar cudowny

Ja wczoraj po kąpieli podciełam Majusi włoski za uszkiem bo miała o 3,5cm dłuższe niż pozostałe i układał się z tego taki lok - a to dosłownie garsteczka włosów . Teraz ma coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie ja się przymierzam do kupna i już sama nie wiem które 🤢 dlatego proszę o pomoc 🙂
Maja wygląda ładnie ale szkoda, że takie małe zdjęcie bo było by lepiej widać nową fryzurkę 😉

z jakiej firmy?
1. Geox
2. Ryłko

Ja muszę sobie kupić do pracy abym miała co ubrać do spodni....przez te 2 lata to się tak zapuściłam, że szok nie mam w czym chodzić i teraz na gwałt kupuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia napisał(a):
lala dziekuje jak nic niewymysle zglosze sie do ciebie
agisal odbrzebybylo zebys przymierzyla jedne i drugie i zobaczyla na zywo ktore sa wygodniejsze


Wiem Aniu 🙂 jutro jadę do sklepów polować na nie....ale i tak mam mętlik w głowie 🙂

Yen zastanawiałam się nad koturnom ale jak chodziłam po sklepach to nic nie wpadło mi w oko....może jutro coś jeszcze upoluję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...