Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
haha Cherry że z materiałem wyjść można to wiem! Maja ostatnio tak się wychyliła że wisiała razem z materiałem, a ja sie blada zrobiłam bo myślałam że poleci do przodu! teraz podkładam coś pod bujak żeby tak się nie wychylała do przodu. A to wszystko przez to że w leżaczku się nie leży a siedzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cherry to niemożliwe 😜 myślę, że to przez pogodę - na starość staję się meteopatką 😁
O bujakach wiem niewiele, bo Maksik zbojkotował swój już daaawno, teraz nawet w krzesełku nie wytrzyma dłużej niż 15 min 😁

A poza tym tak mi kraczecie, że w końcu się wypadek zdarzy 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krusyna napisał(a):
Cherry to niemożliwe 😜 myślę, że to przez pogodę - na starość staję się meteopatką 😁
O bujakach wiem niewiele, bo Maksik zbojkotował swój już daaawno, teraz nawet w krzesełku nie wytrzyma dłużej niż 15 min 😁

A poza tym tak mi kraczecie, że w końcu się wypadek zdarzy 😮 😮 😮



oj tam oj tam możliwe możliwe... że niby że jakaś rocznica z demolką desek łóżkowych była.... 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
krusyna napisał(a):
Cherry to niemożliwe 😜 myślę, że to przez pogodę - na starość staję się meteopatką 😁
O bujakach wiem niewiele, bo Maksik zbojkotował swój już daaawno, teraz nawet w krzesełku nie wytrzyma dłużej niż 15 min 😁

A poza tym tak mi kraczecie, że w końcu się wypadek zdarzy 😮 😮 😮





o 🙃 🙃 🙃j tam oj tam możliwe możliwe... że niby że jakaś rocznica z demolką desek łóżkowych była.... 😜 😜 😜


Łóżko już porządnie zbite, a pamiętna demolka owoców nie przyniosła 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krusyna jak burza 😉. Prawie dostałam zawału serca jak zobaczyłam jak moje pranie wylatuje przez barierkę na balkonie. Kubuś właśnie wsunął cały słoiczek z gruszką i bawi się z tatą na macie. I szkoda, że nie dołączysz do mnie, buuuu 😞

Mój Kubuś ostatnio skombinował jak otwiera się zapięcie w krzesełku swoim, dziwne, że robią takie z którym 8 miesięczne dziecko może sobie poradzić, wprawdzie udało mu się to tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala Majcia super biega w chodziku. Biedny Tayson 🥴 to jego skomlenie chwyta za serce ale radość Majki jest bezcenna więc musi się poświęcić 😁

Cherry no masz ci los ale ten Kacperek jest ciekawski. Teraz to wygląda jak prawdziwy mężczyzna ale nie życzymy mu już więcej takich ślaczków na twarzy. I dużo spokoju Ci życzę. A i ja też już boję się zostawiać Emilę samą w bujaku. Ostatnio jak weszłam do pokoju to wisiała głową w dół i do ziemi brakowało jej kilka centymetrów. Pasy i materiał był tak napięty, że myślałam że zaraz strzeli! O widzę, że podobną przygodę miała Lala z Mają, w końcu nasze panny mają te same bujaczki! 😉

Co ja jeszcze miałam pisać- Yen jestem pod wrażeniem że twój Oskar stoi!! Nie wiedziałam że już potrafi! Goni kolegę Armanda 😜

MamoMatka zębolki super, ciekawe kiedy my się doczekamy, za tydzień wybija nam 8 miesięcy a tu nadal łyso.

Emilka nie potrafi jeszcze się poruszać podnosi czasem dupkę i odepchnie się do tyłu może o kilka centymetrów ale to by było na tyle. Ja się nie przejmuję, na wszystko przyjdzie pora. Na razie zadziwia mnie swoimi nowymi słówkami. Dziś na teściową wołała Dana Dana (a ma na imię Danuta 😉 ). No i powtarza dużo, jak jej mówię Emilka patrz bum bum to ona zaraz pod nosem mówi buuuum buum. A jak się obudzi albo jest śpiąca i zmęczona to płacze i woła maaaaamaaa maaammaaa i zastanawiam się czy ona wie, że mama to ja.

Aha Lala zdjęcia z nad wody super. Mamuśka piękna i córcia również.

A ja jutro planuję jechać do mamy, tam będzie moja siostra i będziemy coś robić z tymi moimi kłakami. No chyba że nadal nie będę mieć auta. Już prawie 2 tyg jest w naprawie i codziennie mechanik dzwoni i mówi, że będzie jutro bo coś tam znowu wyszło w praniu... ehhh oby tylko naprawił bo Darłowo i Gosiaq czeka!! Właśnie Gosiaq będziesz mieć dla nas chwilkę skoro wróciłaś do pracy? A mąż wypłynął już na głębokie wody?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz muszę się Wam czymś pochwalić. Już kilka razy zabierałam się do napisania wam tego ale albo Emilka marudziła, albo zanim zdążyłam nadrobić co napisałyście to padałam ze zmęczenia i szłam spać. No więc ktoś tam kiedyś pisał w jakim proszku pierzemy rzeczy naszych bąbelków.
Ja od początku prałam w Loveli i ostatnio kupiłam proszek bo mi się skończył patrze, a tam konkurs.
Wysłałam zdjęcie takie pierwsze lepsze i po tygodniu dostałam maila z wiadomością, że wygrałyśmy nagrodę dnia!! Tą nagrodą jest półroczny zapas środków do prania firmy Lovela o wartości 168 zł!! Ale się ucieszyłam, pierwszy raz w życiu coś wygrałam ale to za sprawą mojej Emilki! Nie wiem czy sie orientujecie ale w tym konkursie można wygrać sesję zdjęciową we Wrocławiu i jedna z 3 finalistek trafia na opakowanie produktów Loveli. No więc pomyślałam, że fajnie by było mieć taką profesjonalną sesję i wysłałam ponownie nasze zdjęcie z nadzieją, że wygramy nagrodę tygodnia (roczny zapas) i będziemy mieć szanse, że nas wybiorą do finałowej trójki. Dziś patrze, a tu znów mail od Loveli, że wybrali nasze zdjęcie i wygrałyśmy nagrodę dnia czyli znowu półroczny zapas 😁 Niestety nie udało nam się wygrać nagrody tygodnia, jeśli chcecie zobaczyć kto wygrał można sprawdzić to na facebooku lub stronie Loveli w galerii zwycięzców. My już pasujemy, widocznie Emilka robi na komisji wrażenie tylko mama paści wszystko hehe no ale to ma być zdjęcie matki i dziecka wyrażające miłość troskę, czułość, bezpieczeństwo itp.
Podsumowując pod koniec lipca ma do nas przyjechać kurier z paczką od Loveli o wartości 336 zł!
Brała któraś z Was udział w tym konkursie? Jeśli nie to spróbujcie!! Wystarczy kupić proszek, zachować paragon i wysłać zdjęcie! Może któraś z naszego forum trafi na opakowania Loveli fajnie by było 🤪 Takie piękne z Was mamusie, a dzieciaczki jeszcze piękniejsze więc jest szansa! Ja wygrałam w 6 i 8 turze, została jeszcze 9 i 10 i koniec konkursu! Czyli jeszcze dwa tygodnie. Może was zachęciłam co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.facebook.com/#!/pages/Lovela-Jak-mi%C5%82o-by%C4%87-dzieckiem/128384533893312
Tu macie linka, zobaczcie sobie z kim przegrałyśmy. Konkurencja jest duża, ale warto było.
Wszyscy w rodzinie są dumni z Emilki, mojej małej modeleczki. A oto zdjęcia które wysłałam

To wygrało w VI turze konkursu:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/37369409.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3048/37369409.jpg[/IMG][/URL]

a to w VIII 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/emisiazmam.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7030/emisiazmam.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu gratuluję wygranej 🤪 🤪 🤪 Teraz to tylko prać i prać 🙂 Cieszę się, że udało Wam się wygrać i to dwa razy 🙂 Ale co się dziwić, mało kto by się oparł takim dwóm ślicznotkom 🙂 A tak serio, to naprawdę piękna z Ciebie mamusia...no a córcia, wiadomo po kim urodę odziedziczyła 🙂
A Oskar to owszem stoi, ale tylko jak go postawię i jak może się przytrzymać, ale żeby tak sam wstał, to nie ma mowy....
No i nasze dzieciaczki chyba bezzębne będą 😁

No i przyszło mi dziś to hula hop...jak Oskar zaśnie to muszę złożyć i wypróbuję...czy ja w ogóle sobie z tym poradzę? Kiedyś jako dziecko kręciłam, ale wtedy byłam młoda i gibka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

Kubuś drzemie. Dziś wyjątkowa noc bo pospał bez budzenia do 4 nad ranem. Potem wylądował razem z nami w łóżku.

U mnie jest taki problem, że jak wyjdę z pokoju, to Kubuś mnie nie widzi- taki układ mieszkania. Z głosem nie pomaga, ale naprawdę zacznę go przetrzymywać chyba sam, aż się uspokoi, zaglądając do niego co 2 minuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu te zostawianie dziecka działa, bo moja koleżanka też ostatnio mi opowiadała jakto u nich było. Sama chciałąbym to wprowadzić ale tak jak pisałam wcześniej, nie moge bo Maja mi się zanosi strasznie! 😞 to chyba najgorsze co mogła po mnie odziedziczyć.. Teraz to jest pikuś przy tym jak sie o coś walnie kiedy będzie już się przemieszczać.. a walnie się na 100% bo niemożliwe jest upilnować dziecka - no chyba że wciąż się będzie obok.. a sprzątanie , gotowanie?
Martwię się tym..

U nas robota od rana! zmiana pościeli a przy tym kurze,podłogi no generalnie wszystko. Mężulek w pracy, a mamuśka szaleje. 🙂

Lece póki Maja cicho w leżaczku siedzi :*

Zaniu gratuluję! Szkoda że ja proszek kupłam i paragon wyrzuciłam! A zdjęcia super!!! Masz małą modeleczke - a zdjęcie jak śpi superanckie!!! I wiadomo śliczna mamusia to śliczna córusia 😁 🙂

oo Moje dziecko śpiewa - bo włączyłam eske tv i prawie leci rihanna - chyba jej się podoba bo poklaskuje i takim cienutkim głosikiem woła dada da. 😁 🙃

cherry i kojec wybrany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo 🙂

U nas zębowy kryzys w pełni - mały budził się przez całą noc co godzinę, a nad ranem
temperatura podskoczyła mu do 38 st. Teraz leży w łóżeczku, oczka mu się zamykają, ale nie może zasnąć, więc marudzi, a jak mnie widzi, to marudzi jeszcze bardziej... Ja oczywiście mam oczy na zapałki - całe szczęście, że dziś chłodno, przynajmniej pogoda nas nie zabije.

Madzia, a może spróbujesz najpierw z wychodzeniem na chwilkę do przedpokoju, a potem stopniowo coraz dalej. Tak żeby Kubuś widział, że nawet jeśli się oddalisz, a z czasem znikniesz z pola widzenia, to nie znaczy, że przepadasz na wieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie, ja chyba dzisiaj wstałam lewą nogą, bo wszystko od rana mnie denerwuje...A Oskar zaraz mnie do szału doprowadzi...rano prawie nic nie zjadł, a już były dwa podejścia i cały czas marudzi...za to przy laptopku cudownie szczęśliwy...a i mama umie mówić tylko jak płacze...terrorysta mały!!!
A na dodatek na brodzie wyskoczył mi ogromny cyklop...boshe co za dzień...a to dopiero początek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Lala...pewnie, że ściska... biedaczek jest koszmarnie zawinięty... a brzydale-zębole już o kilku dni go męczą i na razie nie chcą wyleźć 😞 No nic... czekamy...

Nie wiecie, ile czasu średnio trwa ząbkowanie??????? Jak tak dalej pójdzie, to popełnię rytualne samobójstwo. Nawet listu nie zostawię, bo co napiszę, że wykończyły mnie mleczaki MAksiorka??? 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jutro piątek 13-go...oby nie okazał się dla mnie pechowy...kupiłam sobie dzisiaj test ciążowy...bo od ostatniej miesiączki minęło 46 dni...nie mieliśmy żadnej akcji awaryjnej z Moim jak był na urlopie...ale okresu nie mam...mogę się założyć, że to kwestia rozregulowanych hormonów po ciąży,ale wole mieć 100 % pewności zanim zacznę kaleczyć swoje boczki i brzuch hula hop z masażem. Teścik robię jutro z rana , w Oskarkowe 8 miesięcy...to będzie chwila grozy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen, trzymam kciuki!
Krusyna - trzymajcie się mocno! U nas też milion pobudek w nocy... A jak głowa?
Kupowała któraś z Was chusteczki my baby z tesco?
Gosiaq - 8 miesięcy minęło! Gratulujemy! 🙂
Lala- moja mama ostatnio wspominała, że przy małych dzieciach miała największy porządek, bo kto chce zobaczyć swoje dziecko z dyndającym kotem z kurzu w buzi? 😉 a u Ciebie zawsze czysto, to Majcia nawet łapek nie pobrudzi
Cherry - dobrze, że nie ma siniaków 😉 ale jak sobie przypomnę ile razy miałam zdarte kolana.. Strach pomyśleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...