Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Shelby! wyprawka kupiona już w lipcu - nie lubię takich rzeczy zostawiać na ostatnią chwilę 🙂 Nawet już Filip spakowany do żłobka 🙂
Madziu! napisz coś więcej o usg!!! jakoś tak zdawkowo było? czy to mnie się tylko zdaje?
Zdjęcia są świetne!!!
niezmiennie jak na nie patrzę to myślę: ale Wasze dzieci są szczupłe... mój to klops 🙂 i też uwielbia plac zabaw. rekord na huśtawce? 70 minut!!! a zaśmiewa się do rozpuku i wszystkie osiedlowe dzieci już go znają i też chcą go bujać, dobre, co? na wieczór cwaniak nie chce pić z butelki i już prawie tydzień karmię na śpiąco lub półśpiąco 🙂 niedługo przejdziemy na parówki i kanapki jak tak dalej pójdzie 🙂 🙂 🙂 🙂 (żart oczywiście).
Shelby! powodzenia na kursie! ja też robiłam jak Maciek był mały.
Cherry! super, że chcesz dalej się uczyć! no i Madzia nasza też! mądre dziewczyny jesteście, to się nie marnujcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki mówie Wam ale straszny dziś dzień !!!

Okiełznać moje dziecko jest ciężko!!! To jest taki rozrabiak że szok !!! Najpierw rano chwycił za szczotkę do kibla - najwiecej bakterii sam syf ehhhhhhhhhh szkoda gadać .... Od dziś nie biore Małego ze sobą do toalety jak się maluję!!! Musiałam go myć przebierać ehhhh.....

Najgorsze było potem.... Nigdy wcześniej tak się nie bałam !!! Mój mąż też.... Wiecie co ugotowałam rosół i potem chcieliśmy go zjeść. I pomyślałam sobie że jest upał więc nie będę go podgrzewać... Nalałam jedną porcję położyłam na stół i zasun ęłam krzesło przed talerzem... i poszłam po drugą... Jak sie obróciłam Mały stanął za krzesłem na palcach i pac ściągnął całą miskę rosołu na siebie !!! 😞 😞 😞 😞 Boże jakie szczęście że był tylko letni !!! Na wszelki wypadek wzieliśmy małego szybko do wanny z zimną wodą bo płakała (chyba z szoku) a potem jak my go polewaliśmy tą zimną wodą on zaczął się śmiać !!! Całe szczęście że tak to się skończyło i już nigdy nic nie położę z brzegu na stole !!! Nie ma nawet jednej czerwonej plamki ale strachu było co nie miara !!! Mówię Wam nigdy by mi do głowy nie przyszło że on dosięgnie tej miski zza krzesła !!! 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry matko jedyna co za szczęście!!! Tak to już jest z naszymi szkrabami.Ja już dawno obrus ze stołu zdjełam bo wszystko na ziemi lądowało!!
Czytam Was dziewczynki codziennie ale nie mam kiedy napisac bo każdą chwilę wykorzystuję na naukę do egzaminu. Emilka ładnie sobie ustawiła dzień śpi od 21 do 9 a potem między 14 a 16. Jak śpi to ja się uczę a jak nie to jesteśmy na spacerku. Dzisiaj spodobała jej się piłka którą bawił się chłopiec no i było aaa i aaaa żeby ejj dał a potem oddac nie chciała!
Madziu dobrze ze usg tak wspaniale wychodzi, a powiedz jak Twoja tarczyca, czy w tej ciązy tez masz z nią problemy?
Shelby prawko to świetna sprawa!!! Powodzenia na drodze!
Lala udanych wakacji!! Włoski Majuni boskie! Zazdroszczę że u nas nie ma na czym gumeczki przypiąć 🙂
Gosia a moze wolałby mały na kolację kaszkę zamiast mleka z butli?
Dzisiaj dałam na spacerze Emilkce Lubisia i tak się pokruszył że ją musiałam całą czyścić no i wózek przed sklepem a wszyscy się na nas patrzyli. Oczywiście gołąbki się zleciały na okruszki więc Emilka była mega szczęśliwa. Na spacerku dałam jej pić z butelki aguarek takiej z ustnikiem i świetnie sobie radziła więc spokojnie w domu bedzie pić ze zwykłego kubeczka a na spacerku wodę z takiej butelki. Ciesze się że moje dziecko nie zna butelki ze smoczkiem i ze zdziwieniem patrzę jak 2-3 letnie dzieci na spacerkach piją z butelek ze smoczkiem.
Dobranoc mamusie zmykam do nauki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judzia ale fajnie że Zosie je już kanapki. Ja też zaczynam dawać Emilce chlebek ale tylko jak sama upiekę bo juz nie raz znalaząłm w chlebie kamyczki, pety, kawałeczki drewna i mnóstwo innego syfu, wiec nie chcę takiego dawać dziecku. Automat do chleba sprawdza się nieziemsko dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel - niesamowita ta Twoja córka, to co piszesz, zadziwia mnie za każdym razem 🙂 a co do chleba - fakt, można w nim znaleźć różne różności :/

Cherry - jak dobrze, że wszystko tak się skończyło, bo rosół lubi być wrzątkiem, prawda? całuję :*

Gosiaq - no tak, jak mogłam w ogóle pomyśleć, że coś byłoby niegotowe 😉 wiadomo, że taki uczeń, jak Maciek musi mieć wszystko gotowe przed czasem! 🙂 i Filip również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby no w końcu jesteś! Twój Maksiu jak zwykle cudny, a mama go stroi, na każdym zdjęciu inna czapeczka 🙂

Lala nie raz już puszczałam totolotka, kiedyś tam nawet pracowałam w kiosku w Krakowie i obsługiwałam kolektor. Uprawnienia mam do tej pory ważne... no ale nigdy nic nie trafiłam. Mój mąż trafił ostatnio czwórkę, czyli 200 zł. Ja nigdy nic nie wygrywałam (poza szkolnymi konkursami muzycznymi, recytatorskimi czy matematycznymi 😜 ). To Emilka ma szczęście nie ja. A poza tym pamiętam, że któraś z forumowiczek też sporo wygrała jeszcze jak byłyśmy na brzuszku chyba na stronce Familyservice- czyżby Paula-jot? Coś mi się kojarzy termometr do ucha 🤔

Pisałam Wam ostatnio że moją pociechę pogryzły komary. No więc na jednym łokciu to ugryzienie zamieniło się w ropną ranę i z dnia na dzień coraz bardziej się powiększało. Więc pojechaliśmy wczoraj wieczorem prywatnie do lekarza, przepisał maść z antybiotykiem i syropek przeciwalergiczny. Obowiązkowo mam też zaklejać plasterkiem. Mam nadzieję że to szybko zejdzie bo się strasznie martwie. Zrobiłam nawet zdjęcie zaraz wam pokaże jak to wygląda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby niestety lubi.... to chyba ktoś nad nami czuwał, że nie podgrzałam tego rosołu !!! Nawet pamiętam jak się nad tym zastanawiałam !!!ehhhh..... Jestem zła na siebie !!!

Ja jak Kacprowi podaje chlebek to mam wszystko umaziane...Bo on troszku pogryzie troszku poslini a resztę wetrze w podłogę !!! Potem musze mu sprawdzać policzki bo ma dar do chomikowania takich pokarmów !!! 😮 😮 😮 Niby, ze na póxniej!!!

Shelby ale Maksik jest śliczny 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/zdjcie0245q.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/82/zdjcie0245q.jpg[/IMG][/URL]

I co wy na to? Myślicie że to może być od ugryzienia komara? Ja nie jestem pewna czy tam akurat miała krostkę ale siostra mojego męża mówi że widziała, że tam też była ugryziona. To ją nie boli, nie drapie tego ani nic. Jest wesoła i ogólnie wszystko jest ok, tylko wiadomo, że się o nią martwię bo to moje szczęście najdroższe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry człowiek się uczy na błędach, dobrze że tak to się skończyło. Ja ostatnio jak robiłam kawę ustawiłam kubki na końcu stołu i poszłam po wrzątek a w tym czasie Emilka siedząca w wózku chwyciła jeden i przechyliła. Gdybym zdążyła zalać kawę to byłaby poparzona!! Później cały czas miałam takie dziwne poczucie winy. Choć nic się nie stało myślałam co by było gdyby...Poniekąd wiem co czujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No własnie czasami myśle nad skonstruowaniem kombinezonu dla młodej mamy.... 😁 😁 😁

Z lusterkami wstecznymi...., z dwiema kolejnym parami rąk.... dodatkowymi cycami, podgrzewaczem amu, pojemnikiemna chusteczki etc....

CHYBA OPATENTUJE.... 😁 😁 😁

Shelby jak tam jazda autkiem dziś.... Skrzynia biegów w miarę jasna ? Hamulec sprzęgło gaz też? 😜 hahaha kierowca bombowca się odezwał 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...