Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gratulacje pierwszego siku dla Amelki !
Dziewczyny a ja wlasnie stoczylam prawdziwa bitwe z moim Synusiem 🤨 juz mu dzisiaj lepiej, w nocy nie mial goraczki, a nawet raz mial 36,2 i nad ranem 37,2 wiec mysle ze juz choroba odchodzi w zaapomnienie. Oby! chociaz wczoraj ok 17 zowu mial 39 ale dlam paracetamol i od tamtej pory sam walczyl juz z goraczka. No ale nie o tej walce wspominalam. Wkurwilam sie dzisiaj na maxa na ta cala sytuacje, bo Cwaniak Maly Terrorysta juz nawet jak mu cyca zabierlam przez sen to sie budzil 😠 nosz kurde ilez to mozna!!!! dupa i /plecy mnie non stop bol bo na boku spie. Wiec teraz od 7 walczylam, w konu polozylam go do lozeczka i zostawilam, tak, jak wyrodna matka ale innej opcji nie bylo. Ryczal, az sie zanosil, ale co jakis czas tylko nprzychodzilam pokazac sie i poglaskac po glowce ze jestem i ze nie jest sam, w koncu przekrecil sie na brzuch i zasnal. Chyba to z jakies 20 min trwalo a dla mnie to bylo najdluzsze 20 min z zyciu. Sama mialam ochote wyc, ale przetlumaczylam sobie ze inaczej sie nie da i dalam rade. Nie wiem ile jeszcze takich akcji przed nami ale nie moge sie poddac bo oboje sie bedziemy meczyc. Pierwsze koty za ploty, mam nadzieje ze nie zapeszylam, ale najlepsze ze nadal smoka nie chce, ma smoka tylko do zabawy, bo od jakiegos czasu odkryl ze moze krecic dlonmi wiec ma mega ubaw ze smokiem w reku.
i dalej nie siedzi, za to twardo stoi i probuje chodzic na czworaka chociaz ma problem z rekoma, bo nie wie co ma z nimi robic. A tak to pelza juz po calym salonie, a najbardziej zaa moimi smierdzacymi kapciami, zebyscie widzialay jego ucieszona mine jak nie przyuwaze i je dorwie w swoje lapki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aha, jeszcze musze wspomniec, ze wczorj nie poszlam z Azizkiem na te chrzciny z wiadomych powodow, ale za to wygonilam meza, zeby sam poszedl i sie troche odchamill, bo on tylko dom i praca, juz tak 2 lata nie liczac epizodu z tym niby przyjcielem skurwysynem co nam kasy nie oddal. I ja mialam wieczor wolny i maz zadowolony i zrelaksowany, bo pobyl troche z chlopakami. Wrocil ok 23 i powiem Waam ze ciesze sie ze sie troche rozerwal. Ciesze sie ze nie nalezy do `szlajaczy" i nie znika mi na cale noce ani po barach sie nie wloczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia znam kobietke która ma kolejne dziecko i nie potrafi oduczyć go spania z nią, a niby przy kolejnym jest lepiej... uważam że poprostu są dzieci które tego potrzebuja (bliskości mamy), teraz jeśli oduczasz Azizka spania przy cycu uważam (i uważać bedę zawsze) że potrzebna jest konsekwencja, ja tak uczyłam spania Michałka, po kąpieli łóżeczko i koniec, zajeło nam to tydzień i w końcu sie nauczył 😁 Monia to jest bardzo dobry krok w oduczania, wiem że boli jak sie słucha płaczu dziecka, ale dasz radę 🙂
Olcia to ile macie teraz pobudek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też miałam oduczyć Amelkę zasypiania przy cycu ale jakoś mnie odeszła ochota jak zaczęła lepiej spać ale w sumie ona w dzień zaśnie przy cycu i odkładam ja i spi więc nie ma tragedii, ale chciała bym ja powoli nauczyć na butelce bo nie będę w nieskończoność karmiła no ale na razie tak tylko mówię a jeszcze nawet mleko nie kupione: 🙂 🙂

A u nas teraz przeważnie są dwie pobudki koło 2 i koło 6 więc jest oki w porównaniu z tym co było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde msakra dzisiaj caly dzien poza domem ostatnie zakupy i tak jeszcze troche zostalo, trzeba bylo garderobe wzbogacic zeby jak flejtusy nie jechac do Pl, bo zawsze sobie odmawialismy no ale teraz juz mus. Jeszcze musze jakas spodnice dorwac chociaaz nie wiem po co 😜
Dziewczyny w dzien Azuniek spioszkal sobie w wozku wiec luzik, ale po kapieli tragedia, prawie ryczalam razem z nim, rano bylo 20 min a wieczorem... 45 😮 😮 😮 😮 strasznie! ale teraz - uwaga: przebudzil sie, zjadl (na siedzaca go karmilam!!!!!) i po chwili odlozylam do lozeczka... i cisza 🤪 jej, mam nadzieje ze to dlugo nie potrwa, bo osiwieje. W sklepach wycwanilam sie i karmie Azizka w przymierzlniach 😉 chociaz dzisiaj Aziz tak sie rozgladal bo jasno bylo i z lusterkami ze nie zjadl prawie nic z wrazenia, dopiero w domu nadrabial 😉
no nic, prezenty kupione tylko jeszcze moim Babuszkom slodycze kupic i jestesmy gotowi do wyjazdu. Az nie chce myslec bo nie zasne do soboty :P 2 lata na obczyznie, ani razu przez ten czas nie bylismy w Pl!
Aha i jeszcze jedno- zostalam ciocia! moja kuzynka urodzila, wiec za ok 1,5 tyg zobaczymy male Dzidzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
U nas wszystko oki.W piątek wróciliśmy do Drawska bo Bartek miał imieniny-dostał wędkę zadowolony na maksa....
A ja najprawdopodobniej będę pilnowała 1,5 rocznej dziewczynki po 2-3 godziny dziennie i nie co dziennie...Jestem ciekawa jak to będzie ale mam nadzieję,że oki bo trzeba na weselicho zbierać 🙂
Kamila a jak u Was przygotowania?Robicie w domu czy w jakiejś restauracji??
U nas ostatnio częste pobudki,dzisiaj wieczorem Gabiś usnął sam w łóżeczku ale za to w nocy się budzi często mamy od 2-4 pobudek....Właśnie to moje dziecie to taki pieszczoch,że lubi być blisko mnie ale przyzwyczajanie do taty idzie nam coraz lepiej 🙂
Monia to fajnie,że już wszystko gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Amelki.
Tynka dzieki za zdjecie plynu.
Monia fajnie, ze juz z Azizkiem jest dobrze. Podziwiam Cie 2 lata poza domem. U mnie byla miesiac mama. W sobote przyjezdza 14 lat starsza siostra, zakochana jest w Riccardzie. Siostra nie ma dzieci. A za 3 tygodnie siostra z Danii z mezem i corcia. Mieli byc w sierpniu ale maz dostal boli woreczka zolciowego i dzis ma miec operacje.
W sobote w koncu maz dokupil mi 2 szafy do kuchni, 3 do lazienek. Wiec jestem mega szczesliwa.
Wczoraj obchodzilismy 6 rocznice slubu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane zaraz zacznę Was nadrabiać 😉
Nie było mnie w domku wybyłam z Haneczką do siostry i głupio mi było w gościach na forum wchodzić 😮
W środę mieliśmy szczepienie Hania przeszła je bez żadnych komplikacji 😆 Niestety uczulenie powróciło gdy odstawiliśmy smarowanka które przepisał lekarz 🥴 On nadal twierdzi, że to uczulenie kontaktowe i po raz kolejny zmienialiśmy proszek tym razem na jelp cena kosmiczna za 1,6 kg 34 zł 🥴 ale jak pomoże to będę w 7 niebie. Teraz tylko piorę i prasuje az mi się zygać chce jak patrze na stertę tych ciuszków 🥴
Wczoraj córcia pokazała nam na dole białą perełkę- mamy ząbka 🤪 w nocy była strasznie marudna i popłakiwała dałam jej paracetamol i zasnęła a rano niespodzianka. Więc z ząbkami rożnie to bywa w środę na szczepieniu lekarz zaglądał i mówił, że na razie zębole się raczej nie pokażą a tu jednak jest 😆
Moja córcia uwielbia bańki mydlane śmieje się z głos i tylko czeka aż przyleci do jej rączek kolejna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i my gratulujemy kolejnego forumowego zębolka 😉
Ewka ja jak karmiłam piersią to na buzi u Misia non stop pojawiały sie czerwone kropki, a już był czas że byłam na samym chlebie i wodzie bo nie wiedziłam od czego, w koncu przestałam na to zwracac uwage, tez stwierdziła ze to kontaktowe uczulenie od mojej skóry, a jak przestałam karmić to zeszło wszystko, widac taki urok karmienia piersią miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My również gratulujemy zębolka Hani 🙂
Agnese życzę kolejnych 6 a nawet więcej lat z mężulem 🙂
Oczywiście Kamila,że masz rację jeśli macie gdzie robić to pewnie,że lepiej trochę po kosztach 🙂
U nas jest troszkę inaczej bo i teście i moi rodzice mają małe mieszkania i 40-50 osób by się nie zmieściło...
A muzykę też sami będziecie puszczać??
Ostatnio dużo osób bierze DJ ale takiego który ma sporo doświadczenie w prowadzeniu wesel 🙂
Ja mam znajomych którzy genialnie grają ale biorą 5 tysięcy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Haneczki. Konefka a moze jak wypierze pralka ciuszki Haneczki, daj jeszcze raz na plukanie.
Malwina i Kamila czas przygodtowania do slubu to byly dla mnie najwspanialsze chwile. Moim zadniem orkiestra na weselu jest najwazniejsza. Nawet jedzenie nie musi byc dobre, facetom smakuje wszystko, wiekszosc babek jest na diecie. U mnie na weselu kolo godz. 19 kamerzysta puszczal slajdy z naszymi zdjeciami jak bylismy mali. /podczas obiadu/. Byl to swietny pomysl, bo jak powiedzial na poczatku imprezy, jeszcze wszyscy sie nie znaja, jeszcze sie nie upija aby wrzucic na luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes , Malwina, zebysmy to planowali to bylo by w sumie wszystko, ale sami dowiedzielismy sie, ze bierzemyt slub miesiac temu, bo byl w planach, ale nie takich szybkich 😁, ale ze ksiadz Nam zaaproponował, ze da Nam slub ZA DARMO razem z chrztem to sie zdecydowalismy 🙂. Wiec nawet jakbysmy chcieli to nie uda Nam sie tego załatwic bo i sale i orkiestre to załatwia sie min rok przed, a nie miesiac :P bo terminy 🙂. Poza tym, po co Nam sala etc, wole jechac po kosztach. Muzyke sami wybieramy :P, posciagałam jakies stare hity, jakies skladanki wesele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hanki ciuszki płukane są trzy razy nic to nie daje 🥴
Kamila nasz ślub też był spontanem w grudniu postanowiliśmy wziąć ślub a 29 stycznia już się bawiliśmy na swoim weselu. Sala okazała się w tym terminie wolna zespół który nam polecono także miał w tym czasie wolne i się wszystko super udało 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka dziękuje za gratulacje, ale chyba za szybko ja pochwaliłam bo dzisiaj nie chce się jej siedzieć na nocniku i ciągle schodzi i muszę ją trzymać ale co tam przecież nie musi jeszcze do niego sikać a powoli, powoli i sie nauczy 🙂 🙂

U nas dzisiaj od rana pada i wieje i siedzimy w domku i takie nudy że masakra ja nie wiem jak to będzie przez jesień i zimę chyba się zanudzimy!!! dobrze że mam siostrę blisko tylko właśnie teraz jej nie ma i chyba stąd ta nuda 🙂

My wesele planowaliśmy ponad rok wcześniej ale tak właśnie trzeba jak są terminy takie wrześniowo październikowe a tak jak Ewka na styczeń to szału ie ma więc myślę że dało by się załatwić raz dwa 🙂 Ale Wam fajnie też chciała bym jeszcze raz mieć swój ślub i wesele .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha od 3 dni Szymon próbuje raczkowac 🙂
Śmiesznie to wyglada bo nieraz mu sam tyłek chodzi a ręce zostaja albo na odwrót no ale dziś juz ok metra tak się doczłapał - co prawda daleko mu do typowego raczkowania ale ścierne pod brzuch moge mu dac i sadze że ładnie mi panele wyczyści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...