Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
I ja znowu na chwilkę.

Agnese, gratuluję z całego serca. No i oczywiście życzę Ci dużo sił na ten magiczny okres. A później to już z górki.

Ewa, ja też nie widzę woich zdjęć. Zaraz wyślę Ci zaproszenie. Dodaj mnie proszę.

Mi jak skończyłam karmić Daniela to okres spóźnił się chyba z ok. tygodnia. W zasadzie więcej dzieci nie planujemy. Choć ja chciałabym jeszcze trzecie, ale mąż nie bardzo. No i nie ukrywam, jednak ta potrzeba powortu już do życia zawodowego jest u mnie już silna, więc chyba już nie będziemy mieć więcej maluchów. Ale jakby nam się zdarzyło to bym się cieszyła.

A tak w ogóle to uważam, że teraz jest najwłaściwszy czas na zaplanowanie drugiego dziecka, jak Dziewczyny planujecie drugie i się zastanawiacie.
Między moimi dziećmi jest 2 lata i 3mce różnicy. Byłoby mniej, ale Daniela coś nie moglismy zrobić wczesniej, kto wie dlaczego nie wychodziło.
Nie ukrywam, jest charówa od rana do wieczora, czasami padam na pyszczek, ale uważam, że nie mogliśmy zrobić z mężem lepiej. Mimo tego, że dzieci dają mi czasem w kostkę to nigdy bym nie cofnęła tego czasu. Daniel podrósł, a od czasu kiedy łazikuje po domu, razem spędzają czas, razem się bawią, razem chodzą po domu. zauważyłam, że jak Natalia jest w przedszkolu to D. troche jęczy, bo musi bawić sie sam. Ale jak Natalia wraca to już zapomina, że ma jęczeć. Już teraz widać, że są bardzo przywiązani do siebie.
Ja czerpię ogromną satysfakcję, radość i duma mnie rozpiera, kiedy ich obserwuje. Nie zamieniłabym tego na nic innego.
Czas wolny tez się znajdzie, jak zresztą widzicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziekuje dziewczyny za mile slowa. U nas to bedzie roznica 18 miesiecy. Boje sie jak ja dam rade z moim dzikiem. O 12 zasnal i az spal 30 minut. A teraz rozrabia.
Moj synek wcale nie mowi, cos kilka razy uadlo mu sie powiedziec ma ma ale przez przypadek wcale nie gada. Nawet nie chce robic pa pa. Jedynie co potrafi to klaskac
Tusiek pisala, ze Nina potrafi segregowac klocki. Moj nawet nie chce wrzucac klockow do swojej skrzyni. Ja mu pokazuje i sama je wrzucam. a on nic. Dzis wyciagnal z bidetu korek, ja nawet zapomnialam, ze ta czesc mozna wyciagnac.
Zastanawiam sie czy kupic drugie lozeczko czy Riccardo moze spac juz na materacu wiekszym. Marta jak to jest u Ciebie masz dwa lozeczka? czy exmitowalas juz swoja Panne do nowego lozka dla starszych dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurwa sorki ale musze sie wybluzgac 😠 😠 😠 😠 jak wczoraj bylam zadowolona na ten zlobek tak dzisiaj wkurw, opiekowala sie dzisiaj Azizkiem tepa turczynka myslalam ze jej wyrzygam wszystko co mi slina na jezyk przyniesie, poza tym znowu musialam zapierdalac na kogucie do tego jebanego biura zlobkowego bo sie okazalo ze mi zle debilka wyliczyla i huj, w poniedzialek ide juz ost raz mam nadzieje, zrobilam im aferez placzem ☺️ za wszystko, ze od sierpnia zapierdalam jak gluopia i za kazdym razem mam jakis problem i suma sumarum dostalam mega warunki 😁 😁 😁 😁 oj nieraz te lzy uratowaly mi dupe :P
poza tym co do turczynki to ta powiedziala ze o 12 daja kanapeczki a nie cieply posilek, bo cieply posilek dopiero od roczku !!!!!!!! a tak to tylko mleko poza tym 😮 kurwa to ja do niej to co dziecko moje bedzie jadlo skoro on zostaje albo do 16.30 albo do 19?!?!?! i ze mleka nie je? woielkie oczy zrobila, i stanelo na tym ze ja bede przynosic Azizkowi jedzenie sama, i niech tylko mi kurwa nie beda sie tego tzrymac toi bedzie kolejny dym 😠 😠 😠w poniedzialek oczywiscieznowu do nich podejde zeby upewnic sie ze znowu na debilke nie trafie a jak trafie to ja poinformuje kartka z rozkladem dnia Azizka opisanym DUZYMI DRUKOWANYMI LITERAMI!!!!!!!
no ulzylo mi :P
poza tym wczoraj odebralam okulary koles pomylil oprawki wachalam sie miedzy 2 jedne byly fioletowe drugie szaro-niebieskie i wybralam te fioletoe a zapakowal te drugie 😠 ale to nic, juz mi sie klocic nieb chcialo., wzielam to co zrobili bo nie chcialam czekac kolejnych 2 tyg, poza tym bryle i tak mi sa potrzebne tylko na wieczory bo w dzien w soczewkach zapitalam
generalnie tamten tydzien bytl fajoski a ten do dupy od poniedzialku sie wszystko pierdzieli a to dopiero piatek 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku dziewczyny to wy macie raj u nas z tym spanie to masakra jakaś w nocy nie śpi w dzień nie spi o 19 to nie wiem czy kiedykolwiek poszła spać wczoraj właśnie z tą jedna drzemką myślałam że pójdzie spać koło 21 a tu nic z tego 22:30 i do3 pobudki co chwilka a od 3 spała do 8:20!!!
A Misio to super chłopak że tak sam w łóżeczku leży u nas się takie cuda nie zdarzają co tu dużo mówić rozpuściłam tego mojego amisiaka jak nie wie mi pretensje tylko do siebie mogę mieć.. :/
Idę ogarnąć chałupkę bo wieczorkiem idziemy diabła wyganiać 🙂 🙂

Rzeczywiście super z tym rabatem w rossmanie wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka jak pisalam test wyszedl mi pozytwywnie. Wczoraj poszlam do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania krwi, w poniedzialek je zrobie i z ilosci BhCG okreslaja wiek ciazy. wtedy dostaje od lekarza rodzinnego skierowanie do ginekologa. We Wloszech tak jest, ze wszystkie skierowania wypisuje lekarz rodzinny. Bylam umowiona na 18,40 ale mial 10 minut spoznienia w przyjmowaniu wiec te 10 minut czekalam. Podobaja mi sie przychodnie we Wloszech bo nigdy nie czekam dluzej niz 15 minut, kazdy umowiony jest na konkretna godzine. Nawet jak robi sie badania krwi sa numerki i nikt nikomu sie nie wetknie w kolejke. Nie trzeba czekac i koczowac pod dzrzwiami tylko z numerkiem siedzi sie spokojnie na swoj numerek, ktory wyswietla sie na tablicy.
Wczoraj byly wyniki z kalu, maz zadzwonil ale pediatra nie miala czasu kazala dzis zadzwonic. Maz zadzwonil okazalo sie, ze Riccardo mial jakies paleczki niegroznej bakterii/ ta bakteria jest wszedzie/. Okazalo sie, ze nie trzeba podawac antybiotykow jedynie jeszcze przez 2 tygodnie te zywe kultury bakterii i rozrzedzone mleko. Wszystko inne normalnie. Dzis zrobil 2 piekne kupy.
Monia ty masz szczescie trafiac na dziwnych ludzi jak te przedszkolanki.
Moj mlody tez sie kapie o 6 lub przed i punkt 6 lub 7 to gora spi. Zdarza sie 19.30. i wstaje 5 rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wczoraj szaleństwa do 22 no ale spanie do 8 dałam Gabrysiowi pić i jeszcze godzinkę poleżeliśmy w łóżku.
Teraz go uspałam co trwało 1,5 godziny,prawa jedyneczka nam wychodzi na górze.Mleko wczoraj mały zjadł jak usnął na spiku mu dałam a tak to nawet butli z mlekiem nie ruszy ale dobrze,że je inne rzeczy.
Bartek dziś w pracy ale za to 3 dni będzie z nami w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze a moje dziecko od kilku dni znow strajkuje zn jedzeniem, tylko cyc, i zauwazylam ze na gorze pojawil sie maly pasek na dziaselku wiec tylko czekam az sie przebije zebol. Dzisiaj juz wcisnelam mu troche kaszki to skubnal. No i cyc cyc i jeszcze raz cyc 😞 na szczescie jest ten cyc bo jakby nie bylo to ja nie wiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas też mały strajk z jedzeniem zupek i już nie jest tak kolorowo że wsadzam ja do foteli i be zmarudzenia je tylko kombinuje jak mogę chodzę po całym domu łazienka telewizor itp żeby coś zjadła :/ a miało być tak pięknie i bez kombinacji... :/ no i cyc jak u Moni na pierwszym miejscu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluję Aga 🙂 Nie doczytałam tego,że test wyszedł pozytywnie :-) Jeszcze ja do Ciebie dołączę 🙃 Kurcze u mnie wyszedł,że niby nie jestem w ciąży,ale.... dziwnie się czuję. Fakt jestem trochę podziębiona,ale zbyt często mnie mdli..
Wczoraj byłam u fryzjerki żeby poprawiła mi ścięcie,bo źle się włosy układały... i teraz po myciu jest jeszcze gorzej 😠
Jestem dumna z Alka,bo nauczyłam go wrzucać do pojemnika klocki i ma z tego niezłą radochę. Ostatnio też szlifowaliśmy na dużym misiu przytulanie,całowanie w pyszczek i spanie. Alek teraz robi to na komendę. O dziwo "papa" nie chce zrobić mimo ciągłego nauczania 😆 Z zabawek kupiliśmy mu wczoraj takie małe tamburyno w smyku i ciągle nim dzwoni 😉 właśnie bawi się zawartością mojej kosmetyczki,najlepsza zabawka. Mógłby tak godzinami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia temperatura skacze? jak jest pow 39 to jak bym telefonicznie konsultowała, tak jak Monia kedys pisala.
chociaz na moim terenie panuje wirus zapalenia płuc, jak nie kaszle to może na ząbki, nie ma co panikowac tylko pilnowac temp.
Miś ma chyba dolną prawą dwojke... 🤨 na razie ma kreske na dziąsełku, nie pozwoli sobie zobaczyc dokładnie dlatego pisze chyba. Ale o dziwo wychodzi bez marudzenia, jedynie gryzie pieluszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...