Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja teraz nie mam czasu zajrzeć nawet,nauka,matura i Gabryś= mieszanka na maksa wybuchowa :P
Jeszcze jesteśmy u rodziców,jutro pojedziemy do mojej babci a w niedziele wracamy do domciu 🙂
Gabryś nabił sobie siniaka bo wyrwał rączkę jak szedł i upadł.Ostatnio mamy problemy z usypianiem no ale jakoś dajemy radę.
Ewcia śliczna dzidzia 🙂
My pewnie jeszcze troszkę poczekamy z powiększaniem rodziny 🙂
Zdrówka dla Ricciego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Nic mi się nie chce dzisiaj, masakra jakaś. A jutro jeszcze pracuję do 12, tyle że w domu, nie idę do biura.
Ewunia zazdroszczę brzuszka, też bym chciała, ale mąż już nie za bardzo. Poza tym perspektywa kolejnego siedzenia w domu przynajmniej z ok.12mcy mi się już chyba nie uśmiecha. Juz się nasiedziałam 4,5 roku.
Daniel już odzyskał apetyt po tej jelitówce. Chociaz w żlobku dzisiaj cienko jadł, bo się panie nie rozpisały w notatniku.
U nas nie ma problemu ze spaniem i zasypianiem. Zostawiam w łóżeczku i wychodzę. Dzisiaj D. obudził się w nocy i nie spał trochę, co mu się nie zdarza już. Ale kręcił się i nie wiem kiedy zasnął, bo ja zasnęłam pierwsza. Ja już nawet nie pamiętam kiedy dawałam mu jeść w nocy. Woda jedynie w razie W stoi, ale też nie zawsze mu podaję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny !
U nas też tak jak u Oli zima na maxa !!!! Cyrki się dzieją na drogach,szkoda gadać :/:/
Teść nie jechał do pracy bo by nie dojechał,ja byłam ale krótko bo się dzieci porozchodziły (była ich garstka)... Tomek też wcześniej wrócił.. Teraz siedzą z Alkiem u dziadka i mam chwilę ciszy.. 🙂 Zaraz zabieram się za smażenie naleśników,nadzienie ze szpinakiem gotowe 🙂
Ewa śliczny dzidziuś 🙂 Najważniejsze żeby wszystko było ok,płeć nieważna.Gdyby dziewczynka była to wszystko po Hani masz,gdyby był chłopak to miałabyś parkę 🙂 jak dla mnie każda opcja jest dobra 🙂 Ja to mam średnio co 3 dzień myśl o następnym dziecku,ale chciałabym wszystko zrobić hmm... z zegarkiem w ręku 😁 Jeszcze się wstrzymam,przynajmniej do czasu skończenia 2 lat przez Alka. Mała różnica mdzy dziećmi jest świetna i bardzo mi się to podoba 🙂 A i chyba chciałabym mieć drugiego chłopca 🙂 Imię już mam, tym razem postawię na swoim hehe ;-)
Ja też walczyłam z krostkami u suchą skórą u Alka,ale wystarczyło zmienić płyn do kąpieli (na Oilan) i do smarowania krem na Cetaphil. Mimo,że żaden nie jest typowo dla dziecka to zauważyłam,że skóra Alka jest po tym baaaaardzo ładna. Sama też czasem używam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o matko ale zima!! ledwo z pracy wróciłam do domu a tu drzwi na wysokość około metra zasypane śniegiem!!!!! mam nadzieję że to ostatnie podrygi tej zimy!!!

No dokładnie z tym karmieniem piersią to wcale tak nie jest że nie maja dzieci przy tym alergii może jakiś tam wpływ ma ale na pewno nie 100%
wiecie co Amelka dzisiaj zjadła 5 malutkich pierożków ze szpinakiem tak wcinał aż się je uszy trzęsły mam nadzieje że sie to nie odbije... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc. Cierpi non stop na brak czasu.
Ja sie pochorowałam, jade na antybiotyku. Ada tez zaczyna kaszlec. Ostatnio miala goraczke, ale to raczej od zebow, idzie jej 6 na raz (!!!!!!) masakra.
Wszystko zaczyna wymuszac placzem i histeria, potrafi sie nawet na podlodze polozyc i walic glowa.. staram sie nie reagowac, ale to trudne, szczegolnie ze jak zostaje z innymi to oni jej na wszystko pozwalaja, i badz tu madry.. Ostatnio tesciowa mowila, ze ja nosila przez 3 (!!!!) godziny, jak powiedzialam, ze bylo trzeba ja zostawic i ignorowac to by sie uspokoila, to ona , ze 'ale ona nie chciala zeby Adusia plakała', no ludzie litosci...

Ewa, wow, super 🙂 z jednej strony Ci zazdroszcze i tez czasem mysle o braciszku dla mlodej, ale z drugiej strony nie chce, najpierw musimy isc na swoje 🙂

u nas tez snieg.. niby od niedzieli ma byc ladnie, zobaczymy. Pamietam jak kiedys na lany poniedzialek jako dzieciak biegalam na krotki rekaw!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ostatnio w szkole myslalam, ze sie posikam :P
Cos tam zaczełysmy z dziewczynami gadac na temat mezow, obowiazkow etc, no to Artur zaczał opowiadac:
[A] - no ostatnio ugotowałem obiad, z malym na spacer poszedłem
[dziewczyny] - wow, chlopie sklonuj sie. Sprzata, gotuje, wrazliwy, dobrze zarabia.. asz barta blizniaka moze?
[A] - (proboje odwrocic uwage) o na krzesle pisze ' i love Kasia'
[Zbyszek] - o kurwa i jeszcze romantyczny!!!



hahahaha 😁DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas tez zima ale dzis pobiegał Nikoś po śniegu.nikoś tez pokazuje swoje moja chce wymuszacz płaczem ale ja nie reaguje na to,teraz pare dni robi histerie ze spaniem w dzień chce spać ledwo chodzi a dam go do łóżeczka to płacz i chce zebym koło niego stała dziś płakał tak godzine az wkońcu usnoł,cięzki dziś miałam dzień męczący póżniej przewrócił taki duży kolumnowy głosnik i troche mu na noge poleciał i ma sińca ale nie żle sie przestraszył ryk niesamowity.w nocy tez ostatnio cos sie kręci stęka jestem nie wyspana,bo jak on sie wierci to ja nie moge spać.Nikoś zaczoł dużo mówić powtarzań na moja siostre mówi daja-daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarek też jest rozgadany,na siostrę swoją mówi' kiki'-Wiki,ide-idę,a jak chce otworzyć coś albo włączyć radio to mówi "ko"(nie wiem dlaczego).Zapowiada się na to,że będę miała dwie gaduły w domu 🙃.Witka może klepać na okrągło,nawet przez sen mówi 😁.Jak poszła do szkoły nie mogła się przyzwyczaić,że trzeba na lekcji siedzieć cicho i parę razy przyniosła uwagę za gadanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laseczki!
my juz mamy weekend
wieczorek super z Synusiem, usmialismy sie jak nigdy Dzik maly ciagle cos gada po swojemu buzia mu sie nie zamyka a tak to oprocz standardowych mama baba tata itp probuje [powtarzac myju myju i mniam mniam :P
zarloczek sie z niego zrobil, tata ma na 2 zmiane wiec dzikuja razem przez pol dnia, tatus pichci mu obiady a Azizek zajada az mu sie uszka trzesa, Olcia ja mysle ze pierozki nie zaszkodza na pewno, Azizek uwielbia szpinak i nic mu po tym nie jest
Zabkow nadal 5 myslalam ze dolna dwojeczka sie wybija ale to byl raczej falszywy alarm, zasypia Azizek na raczkach ale chwilke go nosimy juz teraz przewaznie raz dziennie spi ale po 2-3 godziny
w pracy cyrki codziennie sikam ze smiechu mam nadzieje ze tak juz bedzie sa gorsze dni ale ogolnie na duzy plus ze wrocilam do pracy, marzy mi sie drugie dzieciatko jak nie wiem ale narazie musimy odlozyc ustabilizowwac sie bardziej zobaczymy co to bedzie
zdrowka zycze wszystkim chorowitkom, mnie tezz cos dzisiaj bierze w pracy zimno wlasnie grzeje sie goraca herbatka z cytryna
tak poza tym to Azizek juz ma tylko wieczoramin suchy kaszelek, oby chorobsko dlugo sie od nas trzymalo z daleka ! i tego tez i Wam zycze 😉
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha moj znajomyu z pracy bedzie mial 2 dzieciatko powiem Wam ze im sie trafilo, maja 1,5 miesiaca starszego bobo od Azizka i ona miala spirale i teraz okazalo sie ze jest w ciazy i - uwaga juz w piatym miesiacu haha na szczescie ok z dzidzia i spirale jej wycoiagneli i smieje sie teraz ze maja polowe mniej oczekiwania. ale jaki szok ona sie kapnela po pepku a do ruchow dzidzi to myslala ze to jelita,w sumie tez bym chyba nie dopuszczala mysli ze w ciazy jestem jakbyum miala zalozona spirale no nie wiem ale ich miny musialy byc niezle jak sie dowiedzieli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
innicone napisał(a):
Ostatnio w szkole myslalam, ze sie posikam :P
Cos tam zaczełysmy z dziewczynami gadac na temat mezow, obowiazkow etc, no to Artur zaczał opowiadac:
[A] - no ostatnio ugotowałem obiad, z malym na spacer poszedłem
[dziewczyny] - wow, chlopie sklonuj sie. Sprzata, gotuje, wrazliwy, dobrze zarabia.. asz barta blizniaka moze?
[A] - (proboje odwrocic uwage) o na krzesle pisze ' i love Kasia'
[Zbyszek] - o kurwa i jeszcze romantyczny!!!



hahahaha 😁DDD



dobre ...pokazalam męzowi do przeczytania i się też uśmial...niezly kawal z tego by wyszedł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cezarek napisał(a):
Czarek też jest rozgadany,na siostrę swoją mówi' kiki'-Wiki,ide-idę,a jak chce otworzyć coś albo włączyć radio to mówi "ko"(nie wiem dlaczego).Zapowiada się na to,że będę miała dwie gaduły w domu 🙃.Witka może klepać na okrągło,nawet przez sen mówi 😁.Jak poszła do szkoły nie mogła się przyzwyczaić,że trzeba na lekcji siedzieć cicho i parę razy przyniosła uwagę za gadanie 😉



moja Wiktoria tez nadaje i tez uwagi na początku zalapala 😉 i sredni tez tak nadaje i pewnie mlody tez bedzie bo juz sie wykloca i gada caly czas...ciekawe co on mowi po swojemu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny zeby mi sie sypią nadal...masakra...wczoraj pol mi odlecialo dzisiaj w następnym,,,plakac sie chce 😠
sloneczko pieknie świeci mam nadzieje ze juz ta zima odpusci 🙂 dzieciaki dzisiaj maja od rana wojne...kłoca sie niech ta pogoda sie zmieni to wyjda na rower i troche sie wyszaleja bo mi juz nerwy puszczaja jak tak jazgocza 😮
ide dzisiaj do fryzjera bo patrzec na siebie nie moge! ale kompletnie nie wiem jak sie sciac chcialabym cos innego ale mam burze wlosow na glowie mega duzo mega geste i troche krecą sie kurde...wogole mi sie od pewnego czasu nie ukladaja jednak dlugie zrobi sie kitke i oki a z krotkimi brrr
Nikus tez ma kaszel ale z rana i troszke w dzien ale nie poszlam do lekarza bo mysle ze to koncowka kataru mu splywa do gardziolka mam nadzieje ze przejdzie samo
Zdrowka dla choruszkow 🙂
milego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmm wiecie co, mój mąż to w takim razie nie jest taki zły, od kiedy pracuję to kuchnie codziennie on ogarnia, w sensie wrzuca do zmywary, ale jest tego z całego dnia nastawiane na blatach, więc jest co robić. To co nie idzie do zmywary to zmywa w ręku. Mi udaje się ogarnąć samej może z 1 a czasem 2 razy w tygodniu, jak nie mam wieczornego prasowania. No i prasuje pościel, ręczniki, ściereczki, wszystko co jest duże i się nie zagniata. I te prasowanie sam zaproponował, bo u nas sterty prania są niestety. Daniel min. 2 komplety dziennie, Natalia też dwa. W weekend też nie ma problemu żeby ugotował. Ja ryb nie ruszam w ogóle, jakoś mnie wzdryga jak mam dotknąc rybe z głową, a zwykle jemy raz w tygodniu i przewaznie jest to weekend, więc on przygotowuje obiad. No i jak sprzatamy to on zbiera kurze, a ja sprzatam kuchnię i łazienki. Później odkurza, a ja jade z mopem. Tylko u nas jest co ogarniać niestety, dobrze się mieszka na dużych metrach, ale sprzatanie to masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia niezła historia z ta ciążą 😮 Cieszę się, że jesteś zadowolona z powrotu do pracy i że w domku dobrze Wam się układa trzymam za Was kciukasy 😆
Mój mąż w gotowaniu dopiero raczkuje ale pomalutku, pomalutku i potrafi już parę dań przygotować. Natomiast ciasta z jego rak to poezja 😆 W domu pomaga bardzo więc narzekać nie mogę bo zgrzeszę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nieżle z ta ciąza,sama mam spirale ale ja zakładając spirale wiedziałam ze mozna zajsc ale nie kontrolując spirali.trzeba chodzić co pare miesiecy ok co 5 miesiecy i ja kontrolować bo spirala może sie przesunąć i wtedy własnie sa te wpadki przy spirali!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też nie moge teraz narzekać na B. dużo zajmuję mi się małym i więcej robi w domu nawet jest taki wspaniałomyślny i zrobi czasami kawę lub coś do jedzonka.
A my wróciliśmy od mojej babci,ma już kobietka posprzątane na święta mały jej się bardzo podobał(widziała go 2 raz),a teraz skończyłyśmy z mamuśką robić gołąbki.No i postanowiłam,że wrócę do domku to też B. zrobię a co taka kochana będę 🙃 🙃 🙃
A no i do 7 lutego muszę oddać bibliografię do matury a i jeszcze zacząć pracę pisać :P
Monia ładny numer z tą ciążą 🙂
Ja dziś dostałam porządny okres i na nowo zaczynam przygodę z tabletkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Sobota,sobota i już po sobocie 🙂 Trochę się dzisiaj narobiłam,ale satysfakcja z porządków jest ;-)
Byliśmy po południu na zakupach,kupiłam Alkowi dwie pary butów. Nie miałam zamiaru kupować,ale jak zaczęłam oglądać to stwierdziłam,że tak czy siak mnie to nie ominie. No i kupiliśmy,Tatuś oczywiście nie mógł się powstrzymać i wybrał dla niunia coś takiego,trochę inne -> http://sklep.mrugala.pl/pl/p/Trzewik-5110-granatowy/3
No i ciapki po domku,oddychające bo te nasze nie oddychają i Alek miał ciągle mokrą stópkę. http://e-butydladzieci.pl/i11,0,2148-Kapcie-BEFADO_217P035_szaro_czarny.html#!prettyPhoto[butydladzieci]/0/

A pojechałam po sukienkę dla siebie,bo mamy na początku kwietnia wesele i oczywiście nic nie kupiłam. No,ale podbudowałam się bo weszłam w rozmiar 38 😁

A tu fotka sprzed chwili. Alek zasypia już tylko u nas na łóżku,po prostu tłucze się aż padnie. Ma wokół siebie mur zbudowany z naszych kołder i ja leżę obok. Z dnia na dzień zajmuje to co raz to mniej czasu,dzisiaj 5 min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dziś siedziałam z przeziębioną Olcią a mąż zajmował się Hanią. Jak pokazałam mu ścianę w kuchni to stwierdził, że na kredki jeszcze za wcześnie 😆 Arcydzieło córci na fb 😆
Dziś podałam mleko H.A. mam nadzieję, że córcia to dzielnie zniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Boże dziewczyny, wiecie co zrobiłam w sobotę 🥴 Danielowi znowu urosły włosy, więc postanowiłam go znowu wziąc pod maszynkę. Ale już było późno, jak zwykle milion rzeczy do zrobienia, szybko, szybko i jak zawsze uzywamy tej końcówki na 12mm tak z tego pieprzonego pośpiechu nie założyłam jej, a mąż mi posadził Daniela pierw przodem i zajechałam mu ścieżkę na samym czubku na 3mm 😠 normalnie myślałam, że sie rozryczę. No i dociełam go na 9mm resztę, ale wczoraj ponownie poprawiłam, bo wyglądał koszmarnie i jest teraz cały na 3mm. Mąż się śmiał, że wygląda jak "nazi", dzisiaj już go nazywa małym buddą. Dobrze, że mu włosy szybko odrastają, więc za 2tyg, będzie wyglądał normalnie. No ale jestem tak zła na siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta to wyobrażam sobie jakie miałaś przerażenie w oczach jak zobaczyłaś ślad po maszynce 😮 Na szczęście włosy szybko odrosną 😆
Moja Hania nadal mały łysoń niby ma już parę piórek ale są takie delikatne że prawie ich nie widać.
Mojemu dziecku się coś poprzestawiało kładę ja do łóżeczka na sen a ona zamiast spać gada i gada 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...