Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
Leliva, mi możesz opchnąć sukienkę ale ubiorę się w nią na rozwód przed ślubny, ROZWIEDĘ SIĘ !!! Rozwiedę i chuj.
Rozwiodę:P boże jak on mnie wkurwia, jak on mnie w ogóle do szału doprowadza. Wg niego wszystko robię źle przy małym. On wychowuje tak: jeść w dzień co godzina, w nocy co 2-3 godziny by go karmił (tzn mnie wysyłał bym mleko robiła 😎 ), w pokoju najlepiej niech jest 23 stopnie jak mały idzie spać i zabrania i wyłączać grzejnik, a łóżeczko przy grzejniku i jak mały idzie spać ja wyłączam bo się ugotuje.Mleko robi mu skrajnie zimne albo skrajnie gorące,kąpiel to samo.Ubrać go jak niedźwiedzia,rajstopy najgrubsze, do tego skarpetki do tego buciki. No kurwa dobrze że to dziecko ma mnie- zbawiciela. Ja to zawsze wietrze pokoje, wyłączam grzejnik:P Sprawdzam wodę , mleko. Kiedyś perfekcyjnie się nim zajmował, a teraz mu coś odjebało na maxa.

Zajęta jestem na maxa. Jutro mam obrać ziemniaki dla 20 osób, usmażyć 20 kotletów do tego marchewka z groszkiem . Dlaczego ja?

Mulant, ten Twój chłop to rzeczywiście..;p jak by mój odciął kabel to by była awantura i wyznania o wielkiej nienawiści w obydwie strony.

Filip ma katar jak cholera. Jutro do lekarza zaś:/ No kurde. Siada sam na całego, robi pierwsze kroki w raczkowaniu, już posuwa się,za to od ponad miesiąca perfekcyjnie się czołga w szybkim tempie. Naśladuje kaszel innych jak ktoś kaszle, robi papa, przykłada telefon do ucha gdyś ktoś każe mu zrobić halo halo,woła am am gdy jest głodny i czeka na żarcie,tańczy ruszając głową przy muzyce, naśladuje psa, kota, rozumie gdzie jest kotek, gdzie mociuś, gdzie babcia , gdzie królik, gdzie telefon,gdzie ciastko, gdzie miseczka, hdzie mama i tata.
Chodzi za rączki, delikatnie sam jeździ na autku-jeździku, ma 2 zęby, widać lekko trzeciego, waży na bank ponad 9 kg, ma 74 cm długości(miał tyle 6 tyg temu) . Umie pokazać jeszcze jaki jest duży, i nu nu i potrafi pokazać w książeczce kotka i myszkę. To taki mały bilans mojego zgredzika kochanego. Może fizycznie jest do tyłu bo dopiero teraz nauczył się sam siadać, ale myślę że to i tak zmieścił się w czasie i jest ok 🙂 a i naśladuje miny:P

Dobra lecę pomagać serpentyny wieszać. Aaa zwalony mam nasstrój, gołąbki się zepsuły i dupa nie mam co jeść. Dupa tam

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lady dobrze ze sie wybawiłas.
a z tym lekarzem to po prostu kojarzyłam ze Ty kiedys chyba mówiłas o tej soli czy sodzie czy czyms. ja nigdy nie płukałam wiec tylko wiedziałam ze gdzies bija ale nie wiedziałam w którym kosciele.

Fiku co do gryzienia łózeczka to Zuzia któregos ranka zjadła połowe łóżeczka. a mielismy malowane bo to łózeczko po dzieciach meza siostry i pomalowalismy je ładnie na zółto zeby pasowało do zielonego pokoiku. i któregos ranka wstajemy, ja patrze a ona cała buzia zołta i obskrobane połowe łozka. potem wszytsko pieluchami poowijalismy. i jak zdjecie jaska zobaczyłam to od razu mi sie przypomniało.
a co do roku 2013 to u nas sa w urzedzie takie prognozy wieloletnie prowadzone, gdzie sie analizuje gospodarke i rózne takie, i był kolega niedawno zebysmy zgłosili swoje jakies tam żadania do planu i mówił ze włąsnie z tych ich analiz wychodzi ze ten rok bedzie ciezki pod względem finansowym bardzo i te plany to w ogole o kant du... sa bo nic sie za bardzo nie da zrealizowac. w tym było euro i sie wszytsko wokół tego kreciło i drogi i inne a teraz wsyztsko staneło. juz od dawna sie mówiło ze po euro bedzie kryzys i moze sie tego az tak bardzo nie odczuwa, zależy w jakiej branzy jeszcze ale ponoc jest juz widoczny.
i tako napisałam bo juz kilka osób mówiło....

obdarzona super wywód umiejetnosci Fifiego 🙂 gratki 🙂

a co wy za sylwka robicie?? TY robisz gdzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fikumiku, 170 bez centymetra, 60kg, wciągam brzuch nawykowo;p
Obdarzona, na rozwód nie sprzedaję, męczcie się dalej ze sobą 🙂
Ewcia, cholernie trudne zadanie mi dałaś, bo się okazuje, że przez cały rok robilam zdjęcia tylko i wyłącznie Uli i jesli na nich jstem, to zupełnie przypadkiem. Ale zaraz czegoś poszukam. Na tym zdjeciu, o którym piszesz mam włosy prawie do ramion, lekko zestopniowane z grzywką bardzo krótką, ściętą na skos. Świeżego zdjęcia sobie nie zrobię, bo zdążyłam zarosnąć. Zapuszczam włosy aktualnie, ale coraz bardziej mnie wkurzaja, więc nie wiem jak to się skończy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja pierdu zdychałam całą niedziele
spałam non stop i znowu chce mi się spać
wczoraj cały dzień mnie cośpobolewał brzuch
aż wkoncu na noc wzieła mnie zimnica
i gdzieś koło 1 puściłam ppieknego pawia
i łeb mnie bolał dzisą cały dzień
ale jest coraz lepiej 🙂

JAsiu piekny i uroczy
a moja POlka dziś sama stanęła
duma mnie rozpiera, ona jest cudowna urocza i wogóle fiu fiu 🙂

w domu mam sajgon, a jutro mini biba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
własnie miałam pisać że leliva jest wysoka 🙂
ja też w sumie mam suknie do sprzedania, albo i nie ...
a to wam opowiem historie
jak sie chajtalismy to michał miauczał że tyle kasy wydajemy
a ja do niego żeby się zamknął bo to rodzice nam bibe robia i ja chce
no i on tak bo ty sukienke sobie niewiadomo za ile pieniedzy kupisz i wogole
i tak miauczał troche i mnie to wkurzało
tymabardziej jak dowiedział sie ze do czestochowy jezdze [po sukienke to juz wogole był pewny ze majatek kosztujje
a ja mu wkreciłam że piekna jest i trudno ale nawet mama powiedziała ze warta jest tych 10.000zł,
a gdy mu to powiedziałam to jechalismy autem przez nasze miasto
i on do mnie ze głupia jestem i czemu sobie tutaj sukienki nie kupiłam i pokazał mi taki salon w blaszaku
na to ja z taką mega maniera że chyba go powaliło
ze to jedyny dzien bleble
aon do mnie ze to zbedny wydatek ze raz załoze i w szafie bedzie wisiec
a ja wtedy do niego
żę nie że co roku na rocznice slubu będziemy zakłądać i będziemy jeść uroczysty obiad a potem spacerować po naszym ogrodzie czy polach
a on tak mnie słucha i coraz wieksze oczy robi i nagle tekst
spierdalaj ty chcesz ze mnie zrobic dziwaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahahaha jebłam, Sztunia Wy jesteście zajebiści, po jednych piniądzach normalnie :P
Ale tymi 10 patykami mnie zszokowałas - serio tyle dałaś na kiecke? 😮 🙃 🤪
Gratki dla synowej 😎

A czy dzis aby swoich 9 miechów nie kończy Zuzia Ewci, która się prawie nie odzywa? :> Najsłodszego w kazdym razie :*

No i Leliva - ja nie wiem, kazdy sie czuje jak się czuje w swoim ciele ale po wymiarach sądzę i tak, że bym się jednak w suknię nie zmieściła :P Ja jestem knyp bo mam 162 wiec nawet jakby na szerokosc jakims cudem pasowała to zanim bym dotarła do ołtarza wybiłabym zęby bo za długa :P Szczupaczek jestes 🙂

My sylwka spedzamy z dzidem i znajomymi u nas 🙂 Mam w planie napic się wina i szampana a jak się Dżony obudzi to trudno :P I tak specjalnie nie żre w nocy tylko conieco ssie i kima dalej 🙂 (tłumacze sie :P).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fiku kurwa no co ty, mam odjeby czasem ale nie aż takie
ja za kiece wybuliłam 2000, bo sukienką nie miała żadnych ze=bednych historyjek jedynie mnóstwo muslinu, no i promka byla bo od razu całość zapłaciłysmy gotowką 🙂
moja kieckę wyprałam w pralce i jest funkiel nówka
wiec fiku obcinasz te falbany co akurat mam naderwane u samego dołu i długość wyjebista i moszesz iść tńcować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka ewci zuzie??
wy mówicie o Zuzi Meti czy Ewci PM Kacperku?? czy kim??

Leliva, poszukaj i podeslij fotke. ja teraz tez zapuszczam aktualnie, grzywke mam spora, ale chenie zetne. ale mam przód długi a tył taki troche za szyje, wiec moze by sie cos udało ucudowac. tak sie mezowi spodobało i dla mnie byłoby inaczej, bo juz mi sie znudziło cały zcas tak samo, choc wszyscy mówia ze mi tak super. ale juz bym cos zmieniła, jak to baba.
moze masz np inne z Ulcią w tym dniu co tamte w filmiku, zeby było lepiej widac jak one z przodu sa czy cos.
kurcze az sie na ten nowy fryz napaliłam, hehe

ide spac bo jutro do pracy, napisze do was rano, buziaki, papoa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo
fiku nie martw sie, ze sie mylą, nie ma ich wiec pewnie dlatego. one wszytskie 3 nieobecne wiec te dzieci sie moze tez tak troche zlewaja.
a kika to juz sie znów zapadła pod ziemie. na fb widziałam nowe zdjecie wiki ale do nas chyba sie wtedy nie odezwała.

nocka super 🙂 Igusia chyba jeszcez spi, wstała tylko o 4:50 i jak wyhcodziłam o 7:30 to spała jeszcze. Zuzia wstała wiec sie ubrała i gry rozłozyła. sama gra sobie na dywanie 🙂
takze w szoku jestem, i na samym cycu, bez kaszy. moze po prostu wtedy były zęby a teraz ma 6 i przerwa w ząbkowaniu jest ze tak ładnie pospała, niunia moja kochana.

ja dalej zbita z tropu, sredniowato się czuję. zwłaszcza lewe ucho ale zaraz ibuprom zapodam i zobaczymy. mzoe choc w dzien mi bedzie lżej.

Leliva, dzieki za focie 🙂 tak jak pisałam w mailu, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ty raczej gęstowłosa jestes wiec ci ładnie a ja przychlast 😞 prostujesz wlosy??
A nio i zawsze sie tak ukrywasz, ale piękna z Ciebie dziewczyna. sweet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pięknie pospało małe do 7. Możemy fikać do północy. Znaczy Trąba wiadomo, że nie da rady, pewno zbudzi się od petard na chwilę.
Filmy przygotowane, mąż zaraz do pracy wybywa, a ja zrobię pizzę. Mam trochę rozkminę, bo kupiłam drożdże w proszku i nigdy takich nie używałam.
obdarzona Fifi strasznie podobny do Werki. Ruchowo mniej więcej tak samo się rozwijają, psychicznie też 🙂
Wczoraj miałam bekę, bo się Doroty chłop wypytywał o kwestie dzieciowe, szkołę rodzenia naszą i takie tam, a ona siedziała przerażona, po czym zakomunikowała mu, że ona w najbliższym czasie nie planuje dzieci 🙃 Hahah żeby mu teraz nie spitoliła, bo ona różne korby ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zobaczymy jak sie wszystko potoczy
ja jetem przemeczona tym nocnym wstawaniem i najlepiej to chodze z Alanem spac 🙂

a dzisiaj nie wiem jak to bedzie
wywale meza do tesciow i bede mogla spac

on sie denerwuje jak mu mowie,ze najlepiej bym spala

troche mi smutno,bo znajomi robia w strazy prywatke
ale jak ja mam dziecko zostawic z niania
Alan wpada w placz jak ktos inny podchodzi do lozeczka ,zeby podac smoka
jedynie maz moze i ja

ale co tam bedziemy sie spotykac na takich imprezach jak dziecko podrosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Wymiękłam wczoraj, tzn dzisiaj w nocy, bo Wiki co godzinę płakała
dałam w końcu nurofen i wierzcie mi,że do teraz śpi. Coś jej dokuczalo i jestem pewna,że to oczywiście zęby.

Mój dzień dziś się zaczął od mega awantury
wstałam o 7, patrze na termometr, -1 st.
A na podwórku poruta jak chuj 😜
teściowa z córa myją teścia auto, zamiataja podwórko, ten lata i się drze - co jest - se myślę 😮 umarł ktoś?
Ta. Okazało się,że ksiądz chodzi dzisiaj po kolędzie. Do tego jest takim prostakiem, że żal mu na paliwo i trzeba po księcia jechać, a że teść prezio OSP, to wiadomo. Jak zakomunikowałam, że ja go nie wpuszczam, bo tak mnie doszczętnie wkurwił w niedziele przed świętami, kiedy to dałam się namówić Bartkowi,zeby jechać z nim do kościoła, że normalnie dojdzie do rękoczynu i dziadowi oczy łyżeczką wydłubię. Nasz proboszcz nie chodzi "po kolędzie", tylko "zbierać kolędę". ZBIERAĆ! i mało tego jeszcze stwierdził,że jak w rodzinie są te 4 osoby i rzadko chodzą do koscioła, to co najmniej 200 powinni dac, bo trzeba dach na kościele poprawić.
Nie wpuszczę i chuj. Nikt mi nie będzie odmawiał prawa do własnych poglądów. Śmiech na sali.

Co do sylwestra
wczoraj kurwa jak zwykle przyjechali do nas tacy znajomi, tacy, którzy przyjeżdżają do nas i traktują nas jak zapchajdziury w swoim grafiku, jak nie ma innych planów, to wtedy do nas. Nie mamy wspólnych tematów, bo oni bezdzietni i tworzą od 8 lat przekomiczny związek, jak dla mnie chory, ale jeśli im tak dobrze - hm. Wątpię.
Dobra tam, w każdym razie chcieli się do nas władować 😠 A ja ich nie chcę. Przez 6 lat, jak się znamy, ja byłam u nich 3 razy, a oni są u nas średnio co drugi dzień. Mam ich dosyć. On nienawidzi dzieci i ma jakąś fobię na ich punkcie, na Wiktorię reaguje jak ja na wielkiego pająka, na Bartka powarkuje. I ona oczywiście tekst: "a dzieciiiii? bęęęędąąąąą? czy babcia możeeeeę?"
Bułkę przez bibułkę,a chuja całą gębą 😠
Będą. Babka z dziadkiem do OSP, a ja miałam w planach sylwka w domu, z dzieciakami, tyle.
Obraza majestatu,że dla jaśnie państwa nie wyślę dzieci w kosmos.
Czas chyba zakończyć tę znajomość.

W ogóle to musze jechać z Bartkiem do fryzjera i na jakieś smakołykowe zakupki 🙂 zrobimy coś dobrego, kupimy picolo i będzie fajnie 🙂

A, słuchajcie, moja suknia slubna miała rozmiar 34, a byłam w 5 miesiącu ciąży. 46 kilo ważyłam 😁 Wisi u mamy w szafie, wątpię czy trafi się gdzieś taka chuda panna młoda 😁
Moja też kupiona w promocji, za równe 2000zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też w czwartek kolęda i muszę nianię ostrzec by nie otwierała drzwi. Może się wzburzyć, bo ona lata do kościoła co tydzień. No ale kolęda od 16, a ja nie będę się zwalniać w tym celu w dzień gdy mamy inwentaryzację (nikt mi na to nie pozwoli zresztą). Wprawdzie napisali, że do 21:30, czyli to by trzeba tak siedzieć i czekać na księdza. Nieeee tam to nie dla mnie. Ja nawet raz nie byłam w tym kościele co tu mamy na osiedlu 🤢
Ja się tak strasznie cieszę na tego rodzinnego Sylwestra i że jesteśmy z Łukaszem tacy sami, nie tak, że jedno z nas musi koniecznie gdzieś fruwać. Oczywiście rodzice byli chętni by z Werką zostać i żebyśmy sobie gdzieś poszli, ale my nie skorzystaliśmy 🙂
W ogóle pamiętam jak byłam mała i uwielbiałam Sylwestra, bo zawsze było z rodzicami, można było posiedzieć aż do północy albo dłużej i pić herbatę z kieliszka od szampana 🙃 Bo jak spróbowałam normalnego dorosłego szampana to mówiłam beeee 😉 Mama ozdabiała cukrem kieliszki i mnie to strasznie rajcowało. No i wieszałam balony i serpentyny, a nawet raz namówiłam rodziców na confeti, które potem znajdowaliśmy w domu jeszcze przez cały rok 😉
Na wspominki mi się zebrało 😉 Ale ja mam tak jak kiedyś pisała leliva. Dzięki dziecku przypominam sobie swoje dzieciństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja też konfetti raz miałąm w domu-MAsakra 🙂
do mnie to nawet ksiadz sięna obiad wjebał hahaha przy koledzie
no ale jako bezboch pozwole sobie zjesc z nim obiad, moze mi jakies miejsce załatwi w niebiosach :P

sprzatam sylwestrowo
majka w cekinach lata
kawy sie napije
pola zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...