Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie wiem, wolałabym u mamy w niewyremontowanym pokoju i z trudnym rodzeństwem, niż pod jednym dachem z popierdoloną teściową... Tam masz samych swoich i znacie się jak łyse konie, a tu obóz wroga. Twój wybór, pamiętaj,ze dziecko czuje nerwową atmosferę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia, ja mam niemoc, już pisałam zreszta. Mój dom zarasta syfem, bo sprzątam pobieżnie i mam to gdzieś. Mąż od początku lipca ma urlop i zaczynamy remont, więc nie widzę sensu w sprzątaniu, a tak mnie wkurwia jak zaglądam w zakamarki, z jednej strony nie lubię tak, a z drugiej po co mam sprzątać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Jestem zjeban...............a!!
Wysprzatałam dom
Kotlownie
na dworze tez porzadek

teraz jem pyszny obiadek
Alan spi na dworze.
Kurwa,pies polozyl mi sie kolo maty od Alana 😠Zaraz kopa z domu dostanie szczur rudy!


Spokojnie Izu, to tylko zwierze a one sa jak dzieci 🙂

Swoja droga, kiedys czytalam ze rozumowanie u psa odpowiada 3-letniemu dziecku 🙂

Jaszminka, po pierwsze dobrze ze pokazujesz rozki i sie nie dajesz, niech se szmata nie mysli a po drugie wez swojego mena za fraki i sie na pelnej kurwie wyprowadz bo nie robota z taka jedza ;] Rodzenstwo se ustawisz bo Twoje a jak nie to rodzice. Co jak co ale u siebie zawsze jednak lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka ja też bym na Twoim miejscu do mamy i rodzeństwa wybyła i to natychmiast.

Mięso się już dusi. Mój mały kucharz niestety nie nadaje się jeszcze do szykowania takich obiadów, bo się masakrycznie przestraszyła ubijania mięsa. Musiałam ja położyć w pokoju na macie i włączyć dzieciowe piosenki by dokończyć.
Teraz lula. W ogóle widzę, że nawet jak nie śpi to cały czas ospała jest. Ta pogoda straszna :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewuchy. oczywiscie jak zawsze podczytuje na komórce i nie pamietam co komu miałam napisac, ale moze zaraz sie cofne troche i poodpowiadam.
u nas w koncu cisza, jak makiem zasiał, mozna w koncu odpoczac. ja dzis troche lepiej, bo wczoraj jak królewny zasneły to i ja padłam. z nosa sie mniej leje, ale od tego kataru łeb mnie naparza jak nie wiem co. biore sinupret, mzoe jeszcze dzien czy dwa i bedzie całkiem ok.

u nas mamy zagwostke. zuzia wstała z nocy z sucha pielucha 🙂 hurra, ale az sami uwierzyc nie mozemy. i powiedziała mezowi ze wstawała w nocy siku, i on ja wysadzał, a on nie pamieta, hehe. poza tym zanim sie ululała na wieczór to tez troche mineło, po 23:15 jeszcze nie spała. nio i nie wiemy, mzoe rano pieluche podmieniła na sucha, ale w sumie, nei wiem, sama by jej chyba sobie nie zapieła. a my kurde zamiast sie cieszyc i ufac dziecku, to podejrzenia rzucamy, ze niemozliwe.., hehe
lece do kibelka zaraz jeszcze dopisze...

poza tym moja małą myszka cos załapała... od kilku dni ma na zgieciach łokci czerwone plamki, zauwazyłam to po którejs kąpieli, bo sie bardziej uwidoczniło jak była w ciepłej wodzie 😞 i grom wie co to, boje sie ze to alergia i chyba tzreba bedzie mi zaczac znów restrykcyjna diete... bo tak to jadłąm wszytsko juz... nawet jedna czy dwie truskawki zlapałam (moze to one) i czekolade tez jadłam 😞 brrr i teraz nie wiem...
tylko najpierw musze sie tego pozbyc, zeby zaczac od nowa i bede patrzec jak reaguje... ale jak?? narazie zasypuje maka ziemniaczana, nie wiem kąpac w tym krochmalu co mówiłyscie czy co?? dajcie pzrepis to mzoe spróbuje. czy smarowac balsamem emolientem, mam z Oillana. fuck... taka jestem zła. w sumie pojawiło sie niedawno... wcezsniej jakos w maju miała za jednym uszkiem takie szorstkie, ale sie pytałam siostry lekarki to mówiła zeby smarowac i czekac czy sie nic innego nie bedzie dziac. potemz raz tez jej po tej samej stronie sie zaczerwieniła powieka, ale zaraz znikło, a teraz to... i to na obu raczkach 😞 kurcze....

a poza tym jakas dziwna sie mała zrobiła... spi tylko raz 3-4h i to od tego tygodnia co z zuzia do pzredszkola z rannego spania sie pzrestawiła na spanie z siostra (jakby wiedziała ze ja padnieta i chora) i teraz obie spią. ale jakw stanie to juz do nocy nie spi, a wczoraj poszła o 23. kąpana i nacycana ok 20-21 i siedziała i gadała z nami do 23. nie wiem co jej. czy dzieckow tym wieku mzoe tak mało spac??

kupy tez sa normalne, zółte kilka razy dziennie 3-4. zadnego sluzu, krwi, nie płacze od bolu brzuszka, tylko normalna pogodna jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mialam tajk zrobić ale moj powiedzial zebym zaczekala na nieg. Ona jest cwana jak jestem sama ale jaj Adam jest to siedzi cicho. Ostatni dostala bowy telewizor plazmowy od syna i jego zony po wydarla sie na nich ze jej nie trzeba na ich miejscu to bym nornalnie zabrala. Mi tez zrobila wojne ze moja mamanmu chce kupic rowerek zeby juz mial na rzyszly rok boo co jak sa rowerki i rower po jej wnuczce rozowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Mialam tajk zrobić ale moj powiedzial zebym zaczekala na nieg. Ona jest cwana jak jestem sama ale jaj Adam jest to siedzi cicho. Ostatni dostala bowy telewizor plazmowy od syna i jego zony po wydarla sie na nich ze jej nie trzeba na ich miejscu to bym nornalnie zabrala. Mi tez zrobila wojne ze moja mamanmu chce kupic rowerek zeby juz mial na rzyszly rok boo co jak sa rowerki i rower po jej wnuczce rozowe.



wiesz co..........brak mi słów!Co za babsko,niech siedzi wygodnie w fotelu i oglada tv.Moze w taki sposob nikomu przykrosci nie bedzie robic.
Ja bym jej dala chyba plazma w łeb 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Ewcia no moze to juz...........cora sie stara,a rodzice maja watpliwosci 😁


nio własnie moze akurat z tym pzredszkolem sie zbiegło, ale miała problem z sikaniem podczas spania dziennego, 2-3h a tu cała noc??? nie moge uwierzyc, zobaczymy ajk bedzie nastepne noce i dzis jakw stanie po spaniu dziennym. załozylismy anwet zeszyt i rysujemy słoneczko albo deszczyk, w zaleznosci jaka jest pieluszka. moze to ją tez motywuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia mi na katar alergiczny pomaga Fixonase do nosa w aerozolu. Może spróbuj? Ja wprawdzie mam bardzo małą ta alergię i w żaden sposób jej nie leczę, bo od leczenia u alergologa robiła mi się coraz mocniejsza, a teraz z wiekiem mi przechodzi, gdy nie robię z tym nic 😜 Tylko gdy zaczyna mi lecieć jak z kranu to to Fixonase pomaga. Lekarz pierwszego kontaktu mi kiedyś przepisał i sobie chwalę.

A co do krochmalu to ja tylko buzię smarowałam Werce, całej jej nie kąpałam. Tak na oko robiłam, mniej więcej łyżeczka mąki ziemniaczanej na szklankę wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia u nas teżzdnia na dzien z sikiemwnocy było
zawsze prawie 5 przesikane były a nagle zero sika
wiec mysleże bedzie dobrze

jaszminka jaka franca

mybyłysmy na zakupach, majce mleko kupicmusiałam bozapas się skończył
pomidory kupiłam i rózne takie

ja Poli uczulenie smarowałam kremem secjalnymz emolium,było czerwone własnie po kąpeli i szorstkie, a jak zeszło tomiałam znowu zjesc to samo zeby sprawdzic czy to napewno to
schodziło jqakies 3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Ewcia no moze to juz...........cora sie stara,a rodzice maja watpliwosci 😁


nio własnie moze akurat z tym pzredszkolem sie zbiegło, ale miała problem z sikaniem podczas spania dziennego, 2-3h a tu cała noc??? nie moge uwierzyc, zobaczymy ajk bedzie nastepne noce i dzis jakw stanie po spaniu dziennym. załozylismy anwet zeszyt i rysujemy słoneczko albo deszczyk, w zaleznosci jaka jest pieluszka. moze to ją tez motywuje...

Dobry pomysl z tymi rysunkami, u dzieciaków to zazwyczaj skutkuje 🙂

Jaszminka, ja bym nie czekała. I co z tego,że on wróci i ustawi ją na chwilę, skoro podejrzewam że teściowa Twoja jest takim typem osoby, który się nie zmieni i już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izuś plazme bym rozwaliła a jej i tak by nie pomogło 😁ja to mam w d...,ale nerwowo już nie daję rady. Ona jest taka że my sobie czy dziecku nić nie musimy kupować najlepiej jej dać 🤢
Teraz chcemy wyremontować pokój to była awantura o kolor ścian a co dopiero będzie jak zobaczy że z pokoju wszysko wyleci bo chcemy wszystko powymieniać 😲
Mały siedzi w nosidelku i gaworzy do bajek na mini mini 😁
A wiecie co jest najlepsze? Ostatnio przyszłe tak a zadowolona bo coś kupiła małemu w prezęcie i wiecie co mu dała?? Body jedne różowe z białym misiem a drugie białe w kwiatki i się wielce obraziła jak jej powiedzieliśmy,że Ksawery nie będzie w tym chodził 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
A jeśli jest to szorstkie to krochmalu nie stosuj, bo bardzo wysusza.

No, krochmal ja też stosowałam na buziolka, ale to był trądzik niemowlęcy i zszedł.
Ewcia, ja bym spróbowała po umyciu cieniuteńką warstwą sudocremu.
IDĘ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny moje plecy wysiadaja 😞Jest z dnia na dzien gorzej......moze jakies masaze pomoga.Juz sama nie wiem.Krzyz to mnie tak napierdala,ze jestem szczesliwa jak Alan grzecznie lezy i nie musze go nosic.A o kapieli to juz nie wspomne...........ledwo sie podnosze jak malego wyciagam.Dobrze,ze maz przyjezdza to bedzie go kapac.Troche odpoczna moje plecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra z tego co wiem to sudokrem wysusza więc skoro to już jest suche to czy jest sens wysuszania jeszcze bardziej? ja bym poleciła maść z wit.A ale lepiej Krem Oliatum Soft(nawilża,zmiękcza,łagodzi podrażnienia,zapobiega swędzeniu,chroni przed nadmierny wysuszaniem i podrażnieniami skóry) Jak dla nas krem cudo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Izuś plazme bym rozwaliła a jej i tak by nie pomogło 😁ja to mam w d...,ale nerwowo już nie daję rady. Ona jest taka że my sobie czy dziecku nić nie musimy kupować najlepiej jej dać 🤢
Teraz chcemy wyremontować pokój to była awantura o kolor ścian a co dopiero będzie jak zobaczy że z pokoju wszysko wyleci bo chcemy wszystko powymieniać 😲
Mały siedzi w nosidelku i gaworzy do bajek na mini mini 😁
A wiecie co jest najlepsze? Ostatnio przyszłe tak a zadowolona bo coś kupiła małemu w prezęcie i wiecie co mu dała?? Body jedne różowe z białym misiem a drugie białe w kwiatki i się wielce obraziła jak jej powiedzieliśmy,że Ksawery nie będzie w tym chodził 😮



Ona chyba jest chora psychicznie......jak mozna kupic chlopakowi takie rzeczy:angry 😁obra,Alan a body z rozowym wykonczeniem,ale na nich jest pociag z Tomek i przyjaciele...to rozumien,ale w kwiatki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...