Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Foty super 🙂

Alanek spi od 11.30 😉Spal w lozeczku,ale plakal wiec go dalam do wozka.

Dostalismy 2 przesylki z Nestle takie same.W srodku kaszka i rabaty do Rosmana.Rabaty wykorzystamy 😉




Obiad prawie gotowy,dom posprzatany 🙂


moja kiepsko tez dzis spi, spała od 10 do 11 godzinke, obudział sie z płaczem tez, teraz w samym pampersie spi w łozeczku i tez niecała godzina i juz sie kreciła marudziła, ale spi dalej. za gorąco tym dzieciaczkom naszym jest i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Haha, Lady mi nasunęła pewną myśl! A że ostatnio naszło mnie na oglądanie kiecek to chętnie bym pooglądała jak wyglądąłyście na swoich (albo i nie swoich) ślubaaaach ;D

Pokażcie foty ;D


ja mzoe potem powrzucam, razem z fotami dziewczynek, bo dzis im robiłam sesje brzuszkową, zuzia chetnie siostrze towarzyszyła.

my jedno slubne mamy w wielkiej ramie nad łózkiem, kazdy sie zachwyca. moze to wam pokaze 🙂

kurde tylko to było ze 20kg temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde czyżby te 3 miesiąc okazały się magiczne? 🙂 wczoraj nawpieprzałam się bobu, zjadłam koktajl truskawkowy (już nie mogłam wytrzymać) a dzisiaj już dwie przepiękne kupki z grudkami 🙂 🤪 hmmmm 🙂 ciekawiejsze 🙂) naprawdę ciekawiejsze 🙂


a kupki z grudkami to dobre??
lubisz kasia bób?? ja nigdy nie jadłam w wyczytałam ze jest dobry na moczenie nocne. juz mama kupiła i od jutra zaczynamy, tylko mama mówi ze smierdzi okrutnie wiec juz widze jak bedzie piła ten wywar z jego łusek, paranoja, pewnie wojne toczyc bedziemy. ale ponoc ma po 5 dniach nie sikac, a nawet wczesniej ale kuracje tzreba dokonczyc, trwa 5 dni... zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Położyłam małemu kocyk na podłodze ale się fika a ile przy tym złości 😁 😁 😁
Co do ciemieniuszki to my na szczęście nie mamy z tym problemu ale mogę polecić Olejuszkę znajoma użyła raz i po ciemieniuszce ani śladu

http://www.skarbmatki.pl/produkty/myjemy_glowke/olejuszka/


my tez nie mielismy ciemieniuchy póki co... tfu tfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/dziecko-porwane-w-czechach-porywacze-miesiecznej-michali-uciekaja-po-polsce-oblawa-na-porywaczy-zdje_267201.html


u nas jest włąsnie na podlasiu akcja łapania ich.ze juz podobno tu dotarli rano czytałam na stronie internetowej białostockiej gazety 🙂 nio ciekawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
Astra napisał(a):
jestem ale z tel. ciezko wyslac posta


Astra a co z kompem?? zepsuł się? czy czasu nie masz zeby do kompa usiasc??
remont mamy w toku i ktos nam uszkodził kable od neta. Ledwie zyje, sprzatania mam po uszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
Astra biedna Ty....

Alan probuje siadac jak go mam na kolanach.Skubany.....steka,ale sie podnosi 🙂

Idziemy sie zaraz kapac.Moje dziecko dzisiaj spalo 3h przez caly dzien i marudny sie robi.
izu my z wikusia tez musimy uwazac,bo ona łeb podnosi i gotowa do siadania, w ogole sie kula po calym lozku,nie mozna tej cholerki zostawic. Mysle ze 2 dni i ogarne ten syf. Po becikowe nie bylam,bo nie mam czasu, w poniedz pojade. Jak pisze z tel to 10 kurwa razy wysylam posta bo sie dodac nie chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie no ten upał jest nie do zniesienia. Moja mała tylko przy cycu zasypia, jak ją odkładam to od razu się budzi. Może za niedługo uśnie wykąpana i nakarmiona 😉 to powietrze normalnie w miejscu stoi, nie ma czym oddychać 😞 jakby było tak z 25 stopni to byłoby znośnie, ale 30 w cieniu to przesada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
ewcia napisał(a):
Astra napisał(a):
jestem ale z tel. ciezko wyslac posta


Astra a co z kompem?? zepsuł się? czy czasu nie masz zeby do kompa usiasc??
remont mamy w toku i ktos nam uszkodził kable od neta. Ledwie zyje, sprzatania mam po uszy



o to wspołczuję, ale potem jak fajnie bedzie. cos kiedys wspominałas ze wtedy Bartuś sie na góre wynosi, tak?? ale bedzie miał labę 🙂

maz poszedł na spacerek wieczorny z panienkami, a ja zostałam z kurczakiem do obrobienia i poodkurzaniem, na szczescie juz czesc maz odkurzył jak mała karmiłam pzred wyjsciem.
jutro rano rodzice przyjezdzaja i tesciowa ma wpasc z tym sernikiem na 15, wiec pewnie jutro was nie odwiedze, moi jada w niedziele wiec mzoe w niedziele wieczorkiem... ale jeszcze zajrze potem, choc nie wiem czy mi maz da, bo powiedział ze hce ostatni raz z dwudziestką 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeeeeju mój Maniek tak się śmieje jak robię jej pierdziochy, że szczam po gaciach 🙂 jaka ona jedt śmieszka to się w głowie nie mieści 😉 przed kąpielą byliśmy na godzinnym spacerku to tak naeijała w wózku że aż ludzie się obracali i uśmiechali 😉 a ona jak się śmieje to całego dzioba otwiera 🙂 a dzisiaj zaczęła się śmiać i piszczeć do tego 😉 jezzzuu jaki cudowny jest śmiech dziecka 😉 kocham tego gnojka pomimo, że czasem mnie do szału doprowadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeeeeju mój Maniek tak się śmieje jak robię jej pierdziochy, że szczam po gaciach 🙂 jaka ona jest śmieszka to się w głowie nie mieści 😉 przed kąpielą byliśmy na godzinnym spacerku to tak nawijała w wózku że aż ludzie się obracali i uśmiechali 😉 a ona jak się śmieje to całego dzioba otwiera 🙂 a dzisiaj zaczęła się śmiać i piszczeć do tego 😉 jezzzuu jaki cudowny jest śmiech dziecka 😉 kocham tego gnojka pomimo, że czasem mnie do szału doprowadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałam ufać moim cyckom. Chyba zaczynają mnie zawodzić 😞 Coraz mniej udaje mi się odciągnąć, teraz juz tylko po 20ml, obwód biustu mi się zmniejszył, cały czas są miękkie, nawet po przespanej nocy bez karmienia, a co najgorsze, mała zaczyna tracić na wadze 😞 Póki co, dokarmiam ją tylko przed snem, żeby mi całą noc przespała. Tłumaczę się też upałem, że przez niego Ula mniej je, ale jak się sytuacja utrzyma dłużej, to muszę coś z tym zrobić 😞 A tak chciałam karmić do roczku przynajmniej 😞
Może być to spowodowane tym, że za mało piję wody? Wypijam dziennie około litra, nie daję rady więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
Przestałam ufać moim cyckom. Chyba zaczynają mnie zawodzić 😞 Coraz mniej udaje mi się odciągnąć, teraz juz tylko po 20ml, obwód biustu mi się zmniejszył, cały czas są miękkie, nawet po przespanej nocy bez karmienia, a co najgorsze, mała zaczyna tracić na wadze 😞 Póki co, dokarmiam ją tylko przed snem, żeby mi całą noc przespała. Tłumaczę się też upałem, że przez niego Ula mniej je, ale jak się sytuacja utrzyma dłużej, to muszę coś z tym zrobić 😞 A tak chciałam karmić do roczku przynajmniej 😞
Może być to spowodowane tym, że za mało piję wody? Wypijam dziennie około litra, nie daję rady więcej.


leliva moze bycod picia,pij wiecej walnijsobie mozejakies herbatki
a od kiedy dokarmiasz?chyba nie długo?
iile ona nie je w nocy godzin
w ciagu dnia przystawiaj jaknajwiecej docycka

ale z tego co wiem wracasz dopracy
to z doswiadczenia cipowiemjakjuzmasz takie numery po jednymdokarmianiu
to po powrocie do pracy moze byc juzcoraz gorzej
o cycki coraz mniej pobudzane beda 😞

nic mi sie nie chce
kape mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, dokarmiam ją od kilku dni, od 5 chyba. Ostatni posiłek Ula je ok. 20.00, idzie spać i śpi bez przerwy do 5, czyli 9 godzin wychodzi. Pierwszą i drugą noc faktycznie musiałam rano odciągać, a teraz mam wrażenie, że nie mam czym jej rano nakarmić. Ja byłam świadoma, że jak wróce do pracy, to będę ją musiała dokarmiać, ale chciałam chociaż utrzymać laktację na tyle, żeby ją karmić przed i po pracy.

Fikumiku, od jutra się pilnuję - co godzinę szklanka wody. Bo ja po prostu zapominam, żeby pić. Zawsze sobie coś robię do posiłków, ale pomiędzy, to już rzadko piję. Cały dom i dziecko na mojej głowie, nie ma czasu niekiedy, żeby pójść do toalety, a co dopiero sięgnąć po szklankę. Ale biorę się za siebie, mam nadzieję, że to pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
Właśnie sprawdzilam siatki centylowe i moje dziecko jest na 97 centylu ze wzrostem i na 25 z wagą...

Leliva to identycznie jak moja Mania z tymi siatkami 5400g i 64 cm długa. ja czasami też mam wrażenie, że mam pusto w cyckach i mała się rzuca i denerwuje 😞 też bym chciała do roku ją karmić ale zobaczymy co czas pokaże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor mi totalnie siadł przez te centyle. Nie powinno chyba być takiej różnicy pomiędzy wzrostem a wagą:/ Chociaż od urodzenia taka długa byla, tylko z wagą lepiej stała, bo tak pośrodku, pomiędzy 50 a 25 centylem była. Zawsze ładnie równo ta linia szła, a teraz poleciała w dół. Muszę ją podtuczyć troszkę... Tylko ona też przez to ciepło chyba nie czuje głodu i sama ją muszę przystawiać, bo się nie upomni, że chce jeść 😞 No nic, poczekam jeszcze z tydzień, będę ją ważyć codziennie, jak nie będzie poprawy, to pójdę do lekarki. A póki co, to idę spać i zabieram mój zdup..ny humor ze sobą.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...