Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
To może jednak centralna jak tak wielu nie pasuje Krk, ale ja w tedy tylko sama mogłabym, nie mam auta dobrego na takie dalekie podróże. Do Opola też chętnie bym wpadła, ale również sama. 😜
Igusia ślicznie raczkuje już 😉 I jak fajnie się na łapkach podparła!
Zaraz pokażę Wam jak moja do tyłu pełza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hehe Astra Ty to zawsze cos odjebiesz 😜

Widze, że spotkanie coraz bardziej realne haha, jestem w szoku 😜
Ewcia Iga świetna. Radzi sobie dziewunia ładnie 🙂 Jan też od jakiegoś czasu na kolana wskakuje i się giba więc czekam na ten pierwszy porządny krok :P

Pisałyście o łapaniu za pisię. Córy nie mam, ale moja chrześnica miała nie lada problem z pisią w wieku noworodkowo - niemowlęcym, otóż zaczęła jej się zrastać 😮 I siostra musiała bardzo tego pilnować i dzień w dzień przecierać i rozszerzać żeby nie było problemu. Nie pamiętam żadnych nazw ni nic, jak będe gadać to zapytam jak to się potoczyło. Więc tak pisze żebyście miały też coś takiego na uwadze jak co 🙂

ja tez swego czasu pisałam wam chyba o takiej wnuczce mojego meza kierownika, co jej smarowali sudocremem w srodku albo gdzies około i tez jej sie zaczeło zrastac, tzreba uwazac z dziewczynkami i zadnym kremem ponoc tam do srodka nie mozna smarowac, nas uczulała połozna przy wypisie ze szpitala. ja mam druga dziewczynke wiec mi juz łatwiej i pamietam. chłopiec jest pod tym względem lepszy w obsłudze...
ja az wam zazdroszcze tego spotkania 😞 pewnie jak sie tak zaczniecie spotykac same, to juz nas wszytskich pewnie nie dojdzie do skutku. ciezko to zgrac jak kazdy z innego konca polski. i jeszcze teraz jak niektóre sa na cycu. moja tak ajk Alanek bez cyca nie wytrzyma, wiec albo z nia bym musiała jechac albo... nie wiem,a le tez bym chciała spotkania na zywca.
Fiku widac było na tym zdjeciu z lezaczkiem ze twój tez podrózuje po całym pokoju... u mnie rodzinka obstawia ze bedzie raczkowac prawdziwie jescez w sierpniu, nio zobaczymy, zostało 10 dni 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
http://imageshack.us/clip/my-videos/100/y6fkxbkuopqkkcgbwonrbj.mp4/ i słychać nawet nasze furczenie w nosku 🙃


to furczenie w nosku??
Emi super, i byc moze moja ma nogi silniejsze a Twoja łapki jak sie tak fajnie odpycha. a ona ma chyba taka odgrodzona mate nie?? ze ma takie boki?? za bardzo nie wyjdzie. bo u mojej to sie kołderka lepiej sprawdza niz mata teraz. skubaniec mój wlazła pod krzesło i piszczy, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
http://imageshack.us/clip/my-videos/100/y6fkxbkuopqkkcgbwonrbj.mp4/ i słychać nawet nasze furczenie w nosku 🙃


to furczenie w nosku??
Emi super, i byc moze moja ma nogi silniejsze a Twoja łapki jak sie tak fajnie odpycha. a ona ma chyba taka odgrodzona mate nie?? ze ma takie boki?? za bardzo nie wyjdzie. bo u mojej to sie kołderka lepiej sprawdza niz mata teraz. skubaniec mój wlazła pod krzesło i piszczy, hehe

Furczenie, ma cały czas nos zatkany. Pewnie tak, łapy to ma silne. 🙃 ogrodzoną na razie kładę na kanapie bo jest narożna i 2 ścianki są zablokowane i kolejne dwie podkładam, więc nie ma szans wyjść. 😉Ale na podłodze rozkładam ją płasko i wychodzi właśnie tyłem. Jeszcze pod skosem jej się zdarza przemieszczać, ale nigdy przodem. Teraz to trzeba będzie częściej podłogę myć. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
]
ja tez swego czasu pisałam wam chyba o takiej wnuczce mojego meza kierownika, co jej smarowali sudocremem w srodku albo gdzies około i tez jej sie zaczeło zrastac, tzreba uwazac z dziewczynkami i zadnym kremem ponoc tam do srodka nie mozna smarowac, nas uczulała połozna przy wypisie ze szpitala. ja mam druga dziewczynke wiec mi juz łatwiej i pamietam. chłopiec jest pod tym względem lepszy w obsłudze...

Ewcia, nieprawda, ja mam porównanie, bo mam i chłopaka i dziewczynkę, u chłopca gorzej z pielęgnacją tych miejsc, u nas robił się często stan zapalny i trzeba bylo ściągac skórkę, im starszy tym było gorzej, aż w pewnym momencie przestał mi na to pozwalać, masakra jednym słowem. U kumpeli byl znowu wieczny problem z jąderkami, nie chciało jedno zejśc do moszny, zabiegi na stulejkę to też odwieczny problem u chłopców. Zdecydowanie wolę dziewczynkę pod tym względem, chociaz zdarza się,że i chłopcy są bezproblemowi - zależy od dziecka 🙂

Dzwoniłam do dentysty, chujec jeden pindola w morskiej wodzie moczy, a tu człowiek się większej połowy zęba pozbyl. dobrze,ze mnie nie boli. Ale jak to możliwe żeby z pozoru zdrowy, niebolący nigdy ząb się rozklapił tak nagle...
Się zabiję, niedlugo sobie szuflady wstawię, tak mi się sypią zęby po 2 dziecku ze masakra, mam martwą i siniejącą górną dwójkę i zaczynam wyglądac wiedźmowato, zgryz mi się skrzywił, bo po jednej mańce mam 6 zębów, a po drugiej 5... Ja jebie.

Ej co do spotkania to fajnie macie,że mieszkacie tak blisko siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
http://imageshack.us/clip/my-videos/100/y6fkxbkuopqkkcgbwonrbj.mp4/ i słychać nawet nasze furczenie w nosku 🙃

Gulek, a nie lejesz jej za dużo wody morskiej? bo ponoć jak się za duzo grzebie przy nosku to tak się dzieje, ja wcale małej nie czyszczę, samo jej wyłazi, od czasu do czasu raz kiedyś jej psiknę disne mar, ale jak nie ma katarku to nie odciągam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
http://imageshack.us/clip/my-videos/100/y6fkxbkuopqkkcgbwonrbj.mp4/ i słychać nawet nasze furczenie w nosku 🙃


to furczenie w nosku??
Emi super, i byc moze moja ma nogi silniejsze a Twoja łapki jak sie tak fajnie odpycha. a ona ma chyba taka odgrodzona mate nie?? ze ma takie boki?? za bardzo nie wyjdzie. bo u mojej to sie kołderka lepiej sprawdza niz mata teraz. skubaniec mój wlazła pod krzesło i piszczy, hehe

Furczenie, ma cały czas nos zatkany. Pewnie tak, łapy to ma silne. 🙃 ogrodzoną na razie kładę na kanapie bo jest narożna i 2 ścianki są zablokowane i kolejne dwie podkładam, więc nie ma szans wyjść. 😉Ale na podłodze rozkładam ją płasko i wychodzi właśnie tyłem. Jeszcze pod skosem jej się zdarza przemieszczać, ale nigdy przodem. Teraz to trzeba będzie częściej podłogę myć. 😁


ty kładziesz na kanapie na macie?? ja bym sie bała, to juz jednak duze dziecko, i jak daje na wstecznym tak. a nie kulka ci sie na boki, moja i takim turlaniem to po całym pokoju łazi, wiec ja na łózku nie zostawiam, nawet jakby boki były postawione. na duzym łózku małżenskim nie kłade, a na naroznej tym bardzeij bym sie bała połozyc.przynajmniej swoja dziewczyne... ona czasami sei tak na rekach podeprze a potem z brzucha na plecy i łubu du tak walnie głowa w podłoge ze szok. mam dywan, mate, a w innym mijescu gruba kołdre zeby choc troche amortyzowac te walenie, bo ja jej nie utrzymam zeby z góry ta głowa nie przywaliła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):
]
ja tez swego czasu pisałam wam chyba o takiej wnuczce mojego meza kierownika, co jej smarowali sudocremem w srodku albo gdzies około i tez jej sie zaczeło zrastac, tzreba uwazac z dziewczynkami i zadnym kremem ponoc tam do srodka nie mozna smarowac, nas uczulała połozna przy wypisie ze szpitala. ja mam druga dziewczynke wiec mi juz łatwiej i pamietam. chłopiec jest pod tym względem lepszy w obsłudze...

Ewcia, nieprawda, ja mam porównanie, bo mam i chłopaka i dziewczynkę, u chłopca gorzej z pielęgnacją tych miejsc, u nas robił się często stan zapalny i trzeba bylo ściągac skórkę, im starszy tym było gorzej, aż w pewnym momencie przestał mi na to pozwalać, masakra jednym słowem. U kumpeli byl znowu wieczny problem z jąderkami, nie chciało jedno zejśc do moszny, zabiegi na stulejkę to też odwieczny problem u chłopców. Zdecydowanie wolę dziewczynkę pod tym względem, chociaz zdarza się,że i chłopcy są bezproblemowi - zależy od dziecka 🙂

Dzwoniłam do dentysty, chujec jeden pindola w morskiej wodzie moczy, a tu człowiek się większej połowy zęba pozbyl. dobrze,ze mnie nie boli. Ale jak to możliwe żeby z pozoru zdrowy, niebolący nigdy ząb się rozklapił tak nagle...
Się zabiję, niedlugo sobie szuflady wstawię, tak mi się sypią zęby po 2 dziecku ze masakra, mam martwą i siniejącą górną dwójkę i zaczynam wyglądac wiedźmowato, zgryz mi się skrzywił, bo po jednej mańce mam 6 zębów, a po drugiej 5... Ja jebie.

Ej co do spotkania to fajnie macie,że mieszkacie tak blisko siebie 🙂


jak to masz 5 zebów po jednej a po drugiej 6?? a 7 i 8 nie masz?? astra bo nie kumam...
nio u mnie tez gorzej teraz po idze z zebami, jeszcze ta cholerna 8 mnie wykonczy, boli dzien i noc. i nie mam kiedy do dentyski jechac, a ja cycem karmie, wiec i tak mi nic nie pomoze, musze sie meczyc 😞
ja nie miałam chłopczyka, mzoe i sa takie problemy, ale ogolnie mówia ze z dziewczynkami gorzej, bo tam sie w cipce wsyztsko gromqdzi, i kupka sie tam dostaje i o zakazenie nie trudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zjadlam pomidorowa ciekawe czy bedzie cos Alankowi..............taka pyszna dzisiaj byla 🙂

Alan jeszcze spi
Maz pojechal łaki kosic z jego obolala dupka

Jutro kupuje baldachim nad lozeczko,bo przez drzwi wejsciowe wlatuja komary i muchy i gryza nasza mala kruszynke.
Niko jakos omijaja kutasy jedne 😠
Kupie takie mega duzy to bede miec nad nasze łoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a myslisz Izu ze ona pzrez baldachim nie wleca?? znajda dziurke jak chca. nie wiem czy to pomoze, moskitiere na łózko moze taka co jest na wózek. ja jak pozyczałam od kolezanki kiedys dla zuzy łozeczko turystyczne to była moskitiera na wyposazeniu tam. i np jak bylismy na wsi i muchy latały, ajk wleciały do domku to zuza byłą chronionna. tylko potem sie smielismy jak obudziła sie i wstała to głowa moskiteire wypychała, hehe, bo jzu była taka wieksza ze chodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra wierz mi, że jej nie grzebie dużo przy nosku. 😉 Był tydzień co używałam tylko takiego sprayu od lekarki na odetkanie mucofluid, bez wody morskiej, odciągania i kiedy przestałam miała tak zapakowany nos, że szkoda gadać. Nie odciągam teraz w ogóle bo nawet mało co wychodzi, a wodę morską 2 razy dziennie używam, żeby mogła oddychać. Zresztą tak się wkurza jak ma zatkany nos, furczy i robi dziwne miny. 😜 Teraz używałam tylko kropli doustnych na alergię, które jak poprzednio pomogły na chwilę. Jak nie miała zatkanego nosa nie ruszałam go.
Ewcia nie ma szans, żeby z tego wyszła, bo kanapę mam wielką i zabezpieczona jest genialnie oparciami i wielkimi poduchami od kanapy. Zresztą i tak siedzę z nią w pokoju cały czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
Astra łączę się z Tobą w bólu, bo mi też poleciały po tej ciąży, ale tutaj chemia też sporo zrobiła. Trzeba teraz trochę poświęcić czasu i kasy na dentystę niestety.


chemia?? tzn??


No miałam przed ciążą przez 6 tygodni. To też osłabia zęby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz drugi dzien dzwonie do tej mojej sadystki dentyskti i telefon jej milczy 😠

Musze isc,bo mi isie porobily male dziurki.
A wyrywanie bedzie jak skoncze karmic.No chyba,ze bedzie wczesniej bol zabka.

Myszka spi.
Cos pomyslimy nad ta oslonka.Bo szkoda dziecka.

Dziewczyny jak najlepiej pozbyc sie tych kulek (chyba oset to sie zwie)Nasza nowa psinka ma pare.Juz na lapach obcielam ,ale sa takie,ze piszczy z bolu.Tak blisko cialka sa przyczepione.
Jutro okolo 8 bedzie do niego weterynarz.
Zbada go,na wscieklizne zaszczepi i bedziemy wiedziec co to za psiaka mamy.
Maz chce go nazwac Antek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
Astra łączę się z Tobą w bólu, bo mi też poleciały po tej ciąży, ale tutaj chemia też sporo zrobiła. Trzeba teraz trochę poświęcić czasu i kasy na dentystę niestety.


chemia?? tzn??


No miałam przed ciążą przez 6 tygodni. To też osłabia zęby.


aaaaaaa kurde, a ja jakos nie zakumałam. juz wiem, ja ze chemia z proszków czy cos. masakra . IQ chyba u mnie spadło ponizej jakichkolwiek norm, hehe

nio a Ty biedaku sie musiałąs meczyc. a paznokcie jak u Ciebie, bo moja tesciowa to zawsze ma orkopne paznokcie, popekane, i rany az prawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):

jak to masz 5 zebów po jednej a po drugiej 6?? a 7 i 8 nie masz?? astra bo nie kumam...
nio u mnie tez gorzej teraz po idze z zebami, jeszcze ta cholerna 8 mnie wykonczy, boli dzien i noc. i nie mam kiedy do dentyski jechac, a ja cycem karmie, wiec i tak mi nic nie pomoze, musze sie meczyc 😞
ja nie miałam chłopczyka, mzoe i sa takie problemy, ale ogolnie mówia ze z dziewczynkami gorzej, bo tam sie w cipce wsyztsko gromqdzi, i kupka sie tam dostaje i o zakazenie nie trudno...

źle policzyłam, z jednej mam 7, a z drugiej 6 😁 naprawdę ewcia, po prawej stronie u gory nie mam nawet siódemki jeszcze 😁 a na dole do ósemek 😁
zaraz bede szczerbata, a dentysty sie boje jak ognia, wole rodzic 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):

jak to masz 5 zebów po jednej a po drugiej 6?? a 7 i 8 nie masz?? astra bo nie kumam...
nio u mnie tez gorzej teraz po idze z zebami, jeszcze ta cholerna 8 mnie wykonczy, boli dzien i noc. i nie mam kiedy do dentyski jechac, a ja cycem karmie, wiec i tak mi nic nie pomoze, musze sie meczyc 😞
ja nie miałam chłopczyka, mzoe i sa takie problemy, ale ogolnie mówia ze z dziewczynkami gorzej, bo tam sie w cipce wsyztsko gromqdzi, i kupka sie tam dostaje i o zakazenie nie trudno...

źle policzyłam, z jednej mam 7, a z drugiej 6 😁 naprawdę ewcia, po prawej stronie u gory nie mam nawet siódemki jeszcze 😁 a na dole do ósemek 😁


tak?? a 7 kiedy wyrastaja?? bo ja czytałam wczoraj ze i te 8 to u mnie strasznie pózno. bo jesli wychodza to miedzy 16 a 20 rokiem zycia,a u mnie chyba pierwsze zaczeły isc ok 24 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):

jak to masz 5 zebów po jednej a po drugiej 6?? a 7 i 8 nie masz?? astra bo nie kumam...
nio u mnie tez gorzej teraz po idze z zebami, jeszcze ta cholerna 8 mnie wykonczy, boli dzien i noc. i nie mam kiedy do dentyski jechac, a ja cycem karmie, wiec i tak mi nic nie pomoze, musze sie meczyc 😞
ja nie miałam chłopczyka, mzoe i sa takie problemy, ale ogolnie mówia ze z dziewczynkami gorzej, bo tam sie w cipce wsyztsko gromqdzi, i kupka sie tam dostaje i o zakazenie nie trudno...

źle policzyłam, z jednej mam 7, a z drugiej 6 😁 naprawdę ewcia, po prawej stronie u gory nie mam nawet siódemki jeszcze 😁 a na dole do ósemek 😁


tak?? a 7 kiedy wyrastaja?? bo ja czytałam wczoraj ze i te 8 to u mnie strasznie pózno. bo jesli wychodza to miedzy 16 a 20 rokiem zycia,a u mnie chyba pierwsze zaczeły isc ok 24 roku.

wiem ewcia, ze juz powinnam wszystkie zeby miec, ale co ja poradze na to? hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia spoko ja sobie skracam, bo lepiej brzmi. Paznokcie mam w kiepskim stanie, ale i tak z obgryzania nie mogę się wyleczyć, więc można powiedzieć, że przyzwyczajona jestem. Najgorsze są te zadziory, niby polepszyły się w ciąży, a teraz znowu wróciły. A włosy to po chemii niezłe zaczęły rosnąć i w ciąży też podrosły sporo, a teraz znowu lecą i znowu doła załapuje, bo akurat do włosów mam schizę. Zawsze miałam mega długie i gęste. Najpierw miałam kryzys jak mi golili placka do biopsji, a potem podczas chemii i teraz znowu łysieję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):

jak to masz 5 zebów po jednej a po drugiej 6?? a 7 i 8 nie masz?? astra bo nie kumam...
nio u mnie tez gorzej teraz po idze z zebami, jeszcze ta cholerna 8 mnie wykonczy, boli dzien i noc. i nie mam kiedy do dentyski jechac, a ja cycem karmie, wiec i tak mi nic nie pomoze, musze sie meczyc 😞
ja nie miałam chłopczyka, mzoe i sa takie problemy, ale ogolnie mówia ze z dziewczynkami gorzej, bo tam sie w cipce wsyztsko gromqdzi, i kupka sie tam dostaje i o zakazenie nie trudno...

źle policzyłam, z jednej mam 7, a z drugiej 6 😁 naprawdę ewcia, po prawej stronie u gory nie mam nawet siódemki jeszcze 😁 a na dole do ósemek 😁


tak?? a 7 kiedy wyrastaja?? bo ja czytałam wczoraj ze i te 8 to u mnie strasznie pózno. bo jesli wychodza to miedzy 16 a 20 rokiem zycia,a u mnie chyba pierwsze zaczeły isc ok 24 roku.

wiem ewcia, ze juz powinnam wszystkie zeby miec, ale co ja poradze na to? hehe


nio nic, olej to 🙂 póki masz vczym jesc to jest oki, bo inaczej ajk juz sztuczna szczeka wita bo nie ma czym ugryźć 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...