Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja Maniusi też nie smaruję oliwką, jak już to tylko główkę w miejscu gdzie jest ciemiączko, ale to też tylko dwa razy w tygodniu. Ogółem jedtem maniaczką kosmetykową i dlatego mam wszystkiego dużo 🙂 nie dopuszczam nigdy do sytuacji aby czegoś mi brakowało 😁 🙃
Dzidź po cycu i butli wywraca już oczka 🙂 mam nadzieję, że się zaraz ulula bo chciałabym posiedzieć z Jej ojcem hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Ja Maniusi też nie smaruję oliwką, jak już to tylko główkę w miejscu gdzie jest ciemiączko, ale to też tylko dwa razy w tygodniu. Ogółem jedtem maniaczką kosmetykową i dlatego mam wszystkiego dużo 🙂 nie dopuszczam nigdy do sytuacji aby czegoś mi brakowało 😁 🙃
Dzidź po cycu i butli wywraca już oczka 🙂 mam nadzieję, że się zaraz ulula bo chciałabym posiedzieć z Jej ojcem hihihi 🙂



Kasiu ''posiedziec'' tak to sie teraz nazywa 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dzieci juz ladnie od 20 w lozkach sa.Starszy spi,a mlodszy jeszcze sie odzywa.
Niech spi,bo ja tez kapiel i w pizamke na m jak milosc chce juz wskoczyc.

Musze jeszcze z mezusiem pogadac.Bedzie mi lepiej jak uslysze jego glos ☺️W sumie juz dzisiaj pare razy gadalismy,ale co tam jeden raz wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
leliva napisał(a):
Jaszminka, szybko zaczęłaś dokarmiać. Rozmawiałaś o tym z pediatrą czy sama tak postanowiłaś? Moja lekarka mi pozwoliła od 4m-ca, ale tylko dlatego, że wracam do pracy zaraz po macierzyńskim, tak to by Ula dalej była tylko na cycu.


Ooo, a co z Maleńką zrobisz? 🙂 Z babciami?


Na szczęście obie babcie są do dyspozycji, więc raz będzie u jednej, raz u drugiej. I dobrze, bo nie wiem gdzie bym to dziecko dała, a na wychowawczy niestety nie możemy sobie pozwolić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Ja Maniusi też nie smaruję oliwką, jak już to tylko główkę w miejscu gdzie jest ciemiączko, ale to też tylko dwa razy w tygodniu. Ogółem jedtem maniaczką kosmetykową i dlatego mam wszystkiego dużo 🙂 nie dopuszczam nigdy do sytuacji aby czegoś mi brakowało 😁 🙃
Dzidź po cycu i butli wywraca już oczka 🙂 mam nadzieję, że się zaraz ulula bo chciałabym posiedzieć z Jej ojcem hihihi 🙂



Kasiu ''posiedziec'' tak to sie teraz nazywa 🤪 🤪

Izu bez podtekstów mi tu proszę 🙂 dzisiaj raczej nic nie będzie bo jakiś taki leniwy dziś dzień 🙂 jutro będę miała nowe felgi do passata 🙂
O takie o http://srvimg19.tablica.pl/images_tablicapl/14127739_1_644x461_alufelgi-z-oponami-vw-passat-goleniow.jpg?rev=1
Zabujałam się w nich 🙂
Dzidek śpiulka smacznie mam nadzieję 🙂 a my wcinamy kolacyjkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sztunia, wróciłaś do nas 🙂 M też się basenujemy, ale niestety nie w najbliższy weekend, bo odwołali zajęcia 😞

Nigdy nie myślałam, że tak się uciesze na widok kupy 🤪 Maleńka dwie godziny się męczyła, żeby coś z siebie wycisnąć, płakała, tylko na rękach się uspokajała, ale w końcu dała radę. Nie lubię takich sytuacji 🤢

Ula śpi od 19.30, ciekawe o której pierwsza pobudka będzie.

Idę czytać! Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas już 3-ci dzień nie ma kupy 😞 jak ją odgazowywałam rurką wczoraj to ta kupka była bardzo gęsta 😞 nie wiem co zjadłam takiego co mogłoby malutkiej zaszkodzić, ale moje największe marzenie i pragnienie teraz to to aby samodzielnie zrobiła kupkę. Modlę się o to bo męczy się już 3 dzień 😞 mój Okruszek prześliczny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku miałam się Ciebie już wcześniej o to zapytać, ale jakoś zapominałam. Ty Dżonusia karmisz wieczorem butlą ze swoim mleczkiem z tego co kojarzę, a powiedz mi czy najpierw dajesz mu cyca, a później butlę? Czy na odwrót? 🙂
Idę lulciać. Wykąpałam się z Misiem, ale do niczego nie doszło, żeby nie było 🙂 100 ml mleczka odciągnięte bo nawał się zrobił i rano też pewnie z tyle odciągnę po nocy to cyce są przepełnione. Chyba muszę kupić te pojemniki na pokarm i będę mrozić póki jest go na razie sporo 🙂

Dobranoc Boberki :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, ja butle daję przed cyckiem, tak nam weszło w krew. Poza tym On i tak zwykle usypia przy cycu i domaga się tego przytulenia. Chociaż dziś znowu odpływał już przy butli bidok. Zmęczony strasznie a uparty jak nie wiem. Ślicznie usnął a odłożyć się nie dał. Wybaczam mu jednak bo miał okropne gazy :/ Dopiero przed chwilą się udało. Coś pewnie zeżarłam bo sama chodzę i pierdzę :P Obstawiam batony musli ;]
A powiedz jeszcze jak u Marysi to wygląda od kiedy wprowadziłaś dodatkowe mleczko. Lepiej spi? 🙂 Bo pokarm widzę wrócił do siebie 🙂

Paluch mnie boli 😞 A jeszcze rowerek muszę uskutecznić. No nic, zmykam. Słodkich snów 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuchy!
Strasznie mi głupio, że tak długo się nie odzywam, że aż Kaiula napisała do mnie esa. Dzieki Kasia za pamięć Wam wszystkim, a Tobie Kasienko w szczególności. Nie dpbrze się dzieje u mnie ostatnimi czasy. Ja byłam chora, moja Zuzia też i mój Fifi. Zulka po antybiotyku miała tydzień czasu sraczkę i dzięki Bóg to się reguluje teraz, ale do naszego rozinnnego więcej z niąnie pójdę. W końcu bez wyrzutów sumienia już wiem dlaczego zrezygnowałam z pediatry rodzinnego przy Fifim, bo to dupa nie lekarz. Teraz doszliśmy do wniosku, że bez sensu, żeby pół rodzity było w jednej przychodni , a drugie pół w innej. Ale jak coś się będzię działo to idę prywatnie... I po ciula płacimy składki zdrowotne.... W ogóle jak się ma padaczkę (tak jak ja) to się powinno być pod opieką neurologa, a ja sobie olałam przez ostatnie kilka lat a ostatnio przestałam brać leki, bo przez rok nie miałam ataku. Głupia , bezmyślna baba ze mnie Miałam ostatnio atak ( co prawda lekki, bo potrafiłam normalnie w dzien po nim funkcjonować), ale to nie powinno się zdarzyć. Wstyd mi się przyznać przed Grzesiem (mężem moim), chyba najbardziej dlatego, że wstyd mi przed samą sobą.Trochę więcej problemów finansowych, ale cholera, kto ich nie ma, taki kraj!!! Dobra, głupi monolog. Zajrzę jutro do Was, bo się stęskniłam 🙂 Mama nadzieję, że Wasze dzidki chowają się dobrze. Moja Zuza zrobiła się małym grubasem 🙂 Pozdrawiam i całuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Kasia, ja butle daję przed cyckiem, tak nam weszło w krew. Poza tym On i tak zwykle usypia przy cycu i domaga się tego przytulenia. Chociaż dziś znowu odpływał już przy butli bidok. Zmęczony strasznie a uparty jak nie wiem. Ślicznie usnął a odłożyć się nie dał. Wybaczam mu jednak bo miał okropne gazy :/ Dopiero przed chwilą się udało. Coś pewnie zeżarłam bo sama chodzę i pierdzę :P Obstawiam batony musli ;]
A powiedz jeszcze jak u Marysi to wygląda od kiedy wprowadziłaś dodatkowe mleczko. Lepiej spi? 🙂 Bo pokarm widzę wrócił do siebie 🙂

Fiku ja robię tak samo. Najpierw butla, a później na dokładkę cycuś. Maks 10 minut i Bobek zadypia i śpi do 5 🙂 także duża różnica odkąd daję butelczynę 🙂
Dzień dobry. Od 5 na nogach i nie chce spać gówniarz mały 🤢
Lady śniłaś mi się dzisisj z Werką 🙂 mała Twoja już raczkowała i miała długie kudły na łebku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wypoczęta jestem po nocy! Mała spała od 19.30 do 2.30 - jej rekord życiowy 🤪 Potem karmienie o 5 i pobudka o 7 🙂 Teraz też drzemie, więc mam chwilkę żeby Was doczytac 🙂

Wkurza mnie mój chłop ostatnio. Niby nie mogę na niego narzekać, bo pomaga mi w domu ze wszystkim, ale jak już powypełnia wszystkie obowiązki, to siada przed kompem i już się nie ruszy 😠 Tłumaczy, że musi się zrelaksować. I tak mu schodzą 3-4 godziny. Szkoda, że w moim towarzystwie nie potrafi odpocząć 😞 Przegrywam z komputerem 😠 Wyrwę mu kabel od internetu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Łukasz się bawi z mała i każe jej mówić "tata" 🙃 🙃 🙃
Ogólnie właśnie wstaliśmy. Nocka super. Od 20 mała spała do 4:30, a potem do 8:30. Wczoraj wieczorem bolał ją brzuszek. Cały dzień nie udało jej się beknąć i miała napompowany brzusio, w który jak lekko stukałam palcem to aż było słychać taki głuchy odgłos. I coś jej się przewracało w nim. A ona taki twardziel, że w momencie jak jej się przewracało albo puszczała bąka to tylko się spinała i czerwona robiła, lekko popiskiwała. Ponosiłam ją przy ostatniej butli do bekania 4 razy w międzyczasie (bo gdy jadła w tym brzuszku się przewracało bardziej), 4 razy bekła solidnie i na szczęście przeszło. Od razu brzuch zmalał. Się przestraszyłam. Muszę pilnować tego bekania jednak. Zazwyczaj beka od razu po ustawieniu do pionu ale czasem potrzebuje więcej czasu.
leliva mój też sporo czasu spędza przed kompem, ale mu wybaczam, bo sama jestem uzależniona :/ Moje jedyne uzależnienie ech...

Meti witaj nareszcie i trzymaj ty się tam. I marsz do neurologa!

Kasia może to był sen proroczy (kiedyś pewno się spełni 😉).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jestem nie wyspana spałam z huberem a wiercił się chłop to samo
co do diety to ja daję kleik ryżowy ale to dlatego że nie dostałam humany dla żarłoków
no i pediatra mi pozwolił na to ale 2 razy hubuś zrobił zieloną kupkę więc ograniczyłam miarki i daje małą ilośc tylko 2
spaliśmy od 21 do 3 i od 3.40 do 6.00
teraz synuś śpiocha sobie a ja ściemniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂
A co tu taka cisza?
Zuza jak codziennie ostatnio obudziła się około 6, a potem o 10. Daje mi pospać 😜 Tylko kurde zapomnial;am sobie wczoraj naszykować większą butelkę ze 150 ml wody, bo jak się budzi około 10 to wypija te 120 i później marudzi. Dzisiaj jadła trochę na raty bo się osrała w międzyczasie, a z kupą nie zje... 🙃 Ale potem dojadła 50 ml, teraz sobie spi w wózku. Pogoda wstrętna, dzisiaj chyba nici ze spaceru. Mam nadzieję, że jutro będzie ładniej, bo Fifi jedzie na wycieczkę.
Macie skazę białkową? Bo ja widzę, że tak szybko to Zuzce nie przejdzie, Fifi krótko pił Pepti, może ze dwa tygodnie. A Zuzka już prawie miesiąc i ciąglę gęba szorstka. Jak jej dałam BioGay'ę (probiotyk) to ją wysypało jak cholera, muszę kupić jakiś taki z innymi bakteriami dla alergicznych dzieci, ale oczywiście nasza pediatra nam o tym nie powiedziała, w ogóle nie dała żadnej osłony, a potem niewiele brakowało, żeby Zuza się odwodniła. Dupa nie lekarz.
Już nie śpi, teraz będzie zgaduj zgadula co chce mały grubas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czeeee.
Mam strasznego wkurwa, no po prostu nosi mnie a kawy nie piłam 😜
Jasiek coprawda dał pospać bo obudził się o 5 na żarcie a potem do 10 kimał w łóżeczku, ale teraz oczywiście stroi fochy bo chce spać na mnie a ja mam kupe roboty i Go odkładam. Na dodatek palec mnie napierdala, pół nogi mam sine, chodze jak kaczka i cały dzien kurwa bede znowu sama ze wszystkim. A jutro wyjazd do rodziny Karola i trzeba się przygotować. Jak nie urok to sraka ;/
Dziadyga właśnie ryja drze a ja se piszę więc idę.

Cześć Meti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie tańcowałyśmy do piosenek z Akademii Pana Kleksa i trochę padam na ryj 🙃 Ale teraz idziemy ciasto piec. Mam nadzieję, że gotowanie na ekranie Werkę usatysfakcjonuje, bo coś piszczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Czeeee.
Mam strasznego wkurwa, no po prostu nosi mnie a kawy nie piłam 😜
Jasiek coprawda dał pospać bo obudził się o 5 na żarcie a potem do 10 kimał w łóżeczku, ale teraz oczywiście stroi fochy bo chce spać na mnie a ja mam kupe roboty i Go odkładam. Na dodatek palec mnie napierdala, pół nogi mam sine, chodze jak kaczka i cały dzien kurwa bede znowu sama ze wszystkim. A jutro wyjazd do rodziny Karola i trzeba się przygotować. Jak nie urok to sraka ;/
Dziadyga właśnie ryja drze a ja se piszę więc idę.


Cześć Meti 🙂

Fiku ale my się mamy z tymi naszymi dzieciorami :/
Moja usypia przy cycu, jak ją biorę do odbicia to się budzi, chociaż czasami nie 🙂 odkładam do łóżeczka. Pośpi 10 minut i się budzi. Nic nie można kurde zrobić. Wcześniej w ciągu dnia muała dwie długie dezemki, a teraz nie ma w ogóle :/ koszmar :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...