Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka ale mialam wczorajszy wieczor przerabany 😮 Zoe miala kolke chyba ryczala od 18 do 22giej prawie non stop juz teraz wiem jakto jest miec dziecko placzace 🤢
Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie juz ok
Strzalka fajnie z tymi tabletkami masz ja to niewiem jeszcze co bede brala
Agadka ja z mala juz jak miala 2 tyg to bylam na zakupach 🙂 a teraz to tez tak jak ty raz w tyg na zakupy i tez dla mnie to jest wielkie wyjscie ehheh
A tak to na spacerki gdzies do parku jak jest pogoda
Superbabeczko to zakupy sie nie udaly mama sie rozchorowala 😞 zdrowka dla niej
Chcialam jes 😞ze opisac ale mala sie budzi 🤔 pozniej sie odezwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tata poszedł z dzieckiem na spacer i mam chwilę wolnego.

Pampinka mam podobne wrażenie odnośnie mojej mamy - ona uważa, że skoro nie chodzę do pracy, to mam pełno czasu i nic nie robię i tylko jej problemy są ważne i tylko ona ma prawo do zmęczenia.

Co do wagi, to jestem zadowolona, bo 53kg jest ok, ale trochę jakby brzuch wystaje 🥴

Właśnie wrócili... Nie było ich chyba 15min 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No bo nasi mezczyzni to jedyni co pracuja...a my siedzimy w domu z wyciagnietymi nogami i baki zbijamy....ja swojemu powiedzialam...on tez,ze sie zamieni! Ja mowie-spoko, ale potem stwierdzil, ze on by tak nie mogl jak ja...ze by oszalal...no ja tez szaleje powoli...Pampkina, nie stresuj sie...powiedz mu, zeby sie przymknal o jakiejs Monice...a sama wiesz, ze Ty i maly najwazniejsi dla niego.
Aguska, no ja mam tak samo z Milesem...juz tez wiem co toplaczace dziecko.
Poprobuj kropelki na brzuszek.
Moj zabral Elle i pojechal po grzejnik. Wroci i musi wychodzic do pracy i tyle go widzialam....ale caly czas zla na niego wiec...a my sobie jemy teraz 😉
Ja jeszcze w pidzamie. no to juz rekord prawie! Ale wszystkich obrobilam, praniewstawilam, sniadanie z omletow, cieplym buleczek i bekonu podalam. Zjedli- ja posprzatalam...aaaaaaaaaaaaa.
Jutro jade do tesciow na popoludniu i zostaje na noc. Ella sie wybiega i moze kumpela wpadnie. A w niedziele mamy urodzinki kuzyna Elli wiec sie ubiore i umaluje i pojedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no pampinka nie zazdroszcze!
dodi to juz wozek naprawili? ile czasu czekalas? 15min rekordy jakies ha ha
agadka ha ha no nas tez bardzo interesuja kupki Saruni 🙃 a co do zachowan typu pan i wladca niech no mi by moj cos powiedzial na temat balaganu albo braku obiadku! zle to zrob sobie lepiej! ja mu nadskakiwa nie bede polog jeszcze mam 😁 🙃
magdaluke imprezki sa fajne 😁
aguska spokojnej nocki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pampinka współczuję dodatkowych nerwów serwowanych przez męża... Jakby mi mój jeszcze gadał o jakiejś babie to nie wiem co bym mu zrobiła 😠 😠 😠 Dobrze, że mój pracuje z samymi facetami 😉 on będzie miał gorzej, bo ja też z samymi facetami będę pracować z racji zawodu 😉

Ale racja - oni są taaacy biedni, bo muszą pracować, a my mamy taaak dobrze, że całymi dniami "siedzimy w domu" i "nic nie robimy"

Dodi mój to ani razu nie był sam na spacerze z małym...

A mnie dziś szlag trafił... Baba od mieszkania, delikatnie mówiąc, zrobiła nas w chuja :/ 4 razy gadała co innego i dziś mieliśmy podpisać umowę to tak nakręciła, ze musieliśmy zrezygnować :/ specjalnie to zrobiła, kretynka jedna, na pewno ktoś zaoferował jej więcej kasy... Więc zostajemy u babci 😞

Ja nadal chora, temperatura 38... nie ma opcji żeby Damian nie podłapał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzauka, nie denerwuj sie, nie koniecznie podlapie, po to cyca ssie !
A baba jakas wredna sie wam trafila, ale i moze lepiej, bo byscie sie z nia mieli, i po co to wam. A tak pewno trafi sie cos fajnego, zobaczysz. A szukacie intensywnie mieszkania, czy tak jak bedzie to bedzie?
Agadka, no wlasnie, ja to sie moge tesciowej o kupkach wygadac, bo ona i tak tym zyje, hehe z racji zawodu, na codzien ma kuki, buby i wszelkie tego typu atrakcje hehe, no i jeszcze siostra mnie wyslucha, a tak to oczywiscie WYYYYYY!!!! 😉
Maly spi a sisi buszuje. No kurka, niech sieprzespi to w koncu dokoncze ciuchy pakowac i ukladac...od weekendu mam armagedon w pokoju Elli.
A wlasnie napisalam maila do babki odpowiedzialnej za organizuacje takiej duzej wyprzedazy uzywanych ciuchow i wszystkiego dzieciecego. Zobaczmy czy to duzo roboty by bylo...bo ja nie mam co zrobic z ELli ubraniami, nie mam komu oddac a tak moze sprzedam i kupie za to dla malego. No tak by bylo dobrze.
A, D-Brycz dobrze mowisz! Moj Luke to nigdy nie narzeka, nie powiem, to ja narzekam, ze balagan, ze to i siamto. On luzik, ale tez dobrze sie do pierdzielnika doklada, bo on ADHD i co tam jeszcze, i jak upadnie, tak zostawi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie,
Moje dzieciatko już smacznie śpi, więc może da mi chwile 😉 Już dobrze się czuje, ale w dzień cierpi na totalna bezsenność, więc nie ma mowy, żeby coś zrobić w domu w ciagu dnia. Mój mąż nawet nie probuje narzekac, ze obiadu nie ma lub, ze syf. Zreszta obiadkow i przed ciaza nie robilam, bo nie lube gotwac zbytnio 😉 Ja ostatnio to nawet prysznica nie mogę w spokoju wziąć, więc wkladam małego do bujaka w łazience, a sama szybko się myc 😁
Super wieści, ze wyniki rezonansu Franka są dobre 🙂 Dobrze,ze to dobry szpital mimo, ze warunki są kiepskie.
Maiha baw się dobrze na weselichu i oby Nadia szybko wyzdrowiala.
Agadka ja juz pare razy bylam z malym na zakupach w supermarkecie jak byla potrzeba, a w zeszlla niedziele to nawet centrum handlowym bylsmy, wiec mlody ma juz zalczone wielkie wyjscia 😉 Ja tam tez sie,,stroje" na take wyjscia, bo w koncu raz na jaks czas trzeba sie odstawic 😁
Superbabo zycze zdrowia mame, a na zakupy jest jeszcze czas, ale ne dziwnie Ci sie, ze chce Ciie juz teraz. Super, ze masc Helnce pomaga 🙂
Magdaluke oby Eli sie popawilo, a tobie humor wrocil 🙂 Nam rachunku za szpitala nie wystawiaja a szczescie, a u was inny system ubezpeczen 🤢 Dobrze, ze kropelik Milsowi pomaga ja troszeczke, bo sie biedaczek pewnie strasznie sie meczyl. Ella dobra z ta chrupka i na pewno nic jej nie bedzie 🙂
D-brycz moj to ostatnio do parku chcial autobusem jechac 😮
Ej Pampinka tez bym sie wsciekla za jakas tak Monike, a zreszta moj tez ma jakas ulubionych klientke i tez mi o niej cos za duzo gada, a I nazywa wlasnie Monika 🤢
Aguska a na kolke probowas moze tej angelskiej Gripe Water, bo jest naprawde niezla.
Strzauka to uwazajcie na siebie i obys Damanka nie zarazila.
Jeśli chodzi o antykoncepcje to tez nie wiem co wybiore, bo po większości tabletek złe się czuje i tez zwykle zapominam brać (nawet alarm w telefonie nie pomaga). Zobaczymy co lekarz mi za tydzien doradzi, bo rodzenstwa dla Alexa jeszcze nie planujemy 😜 Moi rodzice mieli taka wypadek z moim bratem i jak mialam 1 rok i 4 miesiace to pojawil se na swiecie braciszek, ale ja za szczesliwa nie bylam 😮
Dobranoc i zycze a przespanej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anyaz, no wlasnie mi lekarka kazala poprobowac albo gripe water albo kropelki na brzuszek, nazywaja sie Little Tummmys gas relief drops. ALe tej gripe water jeszcze nie probowalam, nie wiem za bardzo co to. A widze, ze i uwas popularne, wiec moze warto dac szanse :-).
Z prysznicem to u mnie tez takie akcje juz byly, tylko jak Ella spi. ALe teraz juz sobie daruje i zdaje sie na laske Lukea z rana jak jest czas, on pilnuje maluchow a ja latam i zalatwiam co musze. A mamy dla nas ostatnio cale 4 godziny.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magdaluke- śniadanie, omlety, zmywanie, ciepłe bułeczki, pranie? jak Ty to wszystko ogarniasz? 😉
anyaz- ja z tym prysznicem mam podobnie..tyle że mój mój stoi z małym pod drzwiami i mówi" głodny już..kiedy wyjdziesz? kiedy wyjdziesz?" 😉 heh...
strzauka- a z babcią niefajnie czy po prostu chcecie już sami? może trafi sie coś fajnego.. a może w jakimś pobliskim mieście próbujcie..?
Nie wiem co dalej miałam pisać;/ aaa co do mężów; mój też mówi czasem "ja tez bym wolał siedzieć w domu z JUlkiem !! " a ja bym chciała wyjść do ludzi do pracy.. ale chyba tylko mamusie są w stanie to zrozumieć.. ja czasem dostaje wariacji na tej wsi..bo poszłabym sobie połazić po mieście, zajrzec do sklepu jakiegoś a tu.. nie mam możliwoci.. jedyne co to wypad do moich rodziców..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bede pisala chyba na raty, bo juz nic nie pamietam!
Mamusie - mam mega KRYZYS i jestem WYCZERPANA!!!:,( Helena od 3 dni fatalnie spi..2 noce maz wysiadl, a ona nie chciala spac..a dziaiejsza to juz byl armageddon - nie spala, a jak usnela to obudzila sie za 45 minut! Ja wczoraj prawie zemdlalam ze zmeczenia wieczorem, a rano dzis zryczalam sie z poczucia wyczerpania:,( Helen wisi na cycu, wiec pisze..bo mimo ze maz ma dzis wolne i blagalam go, by nie zostawial mnie nawet na chwile - to musial wyjac na 1,5h bo budowa, faktury i cos jeszcze innego! Wiem ze musi, ale dzis go za to nie cierpie!!! A kregoslup i rece mi siadly..nie jestem juz w stanie jej nosic...a ona tylko na raczkach:,(
Uff..wyzalilam sie..:*
jedziemy dzis wszyscy razem do galerii po zakupy dla Heli..a moze i ja cos kupie! A potem wymarzylam szarlotke na cieplo...wiec dzis sie maluje! Hehe 🙂 A wieczorem rozwazam podanie jednego karmienia z butli i jednego sztucznego..a ja bym poszla spac o 10! Zobaczymy...

Co do mezow to rozwalaja mnie:P Ja swojemu nie raz mowie, ze niech on zostanie a ja pojde do roboty! Tyle, ze on to rozumie..ze siedzenie samemu w domu to ciezko na psyche. Ale o sprzataniu czy obiedzie dla niego moze zapomniec! Cud jak zdaze zrobic cos dla siebie lub poprac-poprasowac!;/ A na spacerze tez nigdy sam nie byl..no ale czasu to on ma zero - praca stala, budowa domu i praca dodatkowa w domu - a teraz 2 gigantyczne projekty:/

Agadka - ja o kupach zawsze chetnie pogadam 🙂 Moja robi nadal takie srednie..i tez sie mocno prezy a czasem placze i widac, ze gazy mecza:/
Magda - dzieci sa urocze..padlam ze smiechu z tym chrupkiem!!! 🙂

CDN - Hela w natarciu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie 🙂
Podczytuje Was tu na raty bo Michasia ostatnio ciezkie dni ma. Nie chce za bardzo w dzien spac i ciagle tylko jesc albo nosic. Teraz troszke usnela wiec pisze. Bidulka ma problem z oczkiem i dzisiaj jedziemy do okulisty. Od urodzenia lzawilo i chyba ma zatkany kanalik wiec polozna kazala mi robic masaze a teraz cale oczko ma zaropiale i nie wiem czy to nie jakas infekcja - dzis sie okaze.
Superbabeczko rozumiem Cie z tym bolem kregoslupa, ja od wczoraj fatalnie sie czuje. Bola nogi, rece a szczegolnie plecy, czuje sie slaba i bez sil na cokolwiek. Albo zmeczenie albo przeziebienie jakies lapie. W ogóle schudłam znowu 4kg :/
Jak dlugo trwal u Was polog? Bo mi juz minal 5 tydzien a nadal ze mnie leci, juz nieduzo ale jednak i znowu krwiste :/
Wybaczcie, że Wam nie odpisuje, ale chyba sie poloze troche kolo malej jak spi. Aha... tylko D-brycz ja Cie absolutnie nie ochrzanialam z tym miodem 😉 To tak informacyjnie tylko bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nirmalka - oby nic powaznwgo z oczkiem..moze zaarla i mala infekcja sie wdala:/ A masz prawo zle sie czuc nawet dluzej niz sam polog! Ale jakbys mocno krwawilam w 6 tyg to idz na kontrole dla spokoju:* Macica moze sie kurczyc dluzej..a ja wieze w ten polog 6 tygodni jak nic, bo dopiero po tym czasie poczulam sie lepiej!!! 🙂 Tylko tetno mi sie cos zwalilo i z wczesnijszego 90-100 mam wieczorami 51:/ Kardiolog sle mnie na holter wkg, by sprawdzic czy nictam sie nie dzieje! Jak nie urok to sraczka..
Pampinka - a chuknij no tam na chlopa raz a dobrze 🙂
Anyaz - fajnie ze Alex lepiej!!!
Madzia - ja Cie podziwiam, ze Ty jeszcze sprzaasz i pyszne sniadania podajesz!!! Szok! 🙂
4nula - strasznie mi Ciebie szkoda i podziwiam, ze jestes silna i dajesz sobie rade! Mam nadz.ze maz Ci pomoze w weekend:*
Aguska - wspolczuje koleczki u Zoe..wiem co to znaczy, bo bardzo dziecko sie meczy! Nam pomogl odrobine ten espumisan - chyba warto cos podawac, zeby im ulzyc:*
Strzauko - ale wredna baba z tym mieszkaniem! Pozarlabym sie, ze na co innewgo sie umawia a potem zdanie zmienia..ech..widze, ze wszedzie zdarzaja sie wredni ludzie! Na pewno dostala wieksza kase..ale szkoda, ze Wam nadzieji narobila 😞 To zycze Wam, byscie cos innego fajnego znalezli:*
Dodi - dobre i 15 minut..hehe :P A ja schudlam do 48,5..a brzuch nadal mi wystaje! Wiec tak chyba musi jeszcze pobyc i tyle 🙂
Agadka - mnie tez denerwuje ubieranIe "do karmienia"...nie mam cholera zbyt duzo bluzek z dekoltem ani zapinanych:/ Pomine ze ogolnie polowy ciuchow nie mam, bo zyje na kartonach..no ale ogolnie to ciezko sie tak ubierac zawsze! Wczoraj zalozylam blize z kapturem i do kazdego karmienia musialam sie szarpac i zdejmowac..no ale cieplo przynajmniej mi bylo 🙂

My juz dojezdzamy do Galerii 😉 I ja umalowana..normalnie lux malina :P

a gdzie Czarnyloczek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

u mnie wczoraj byl jakis ciezki wieczor do 2 mala cos meczylo i znow miala rozwolnienie a kazdy ruch w brzuszku kazde bulgotanie baczek czy kupka to ryk 😞 nie wiem o co chodzi :/ dzis ladnie spi ale jak tylko cos tam w brzuszku sie dzieje to taki nerwus ze masakra
dwavrazy mi zymiotowala to potem sie balam zasnac zeby sie nie zachlysnela tym i teraz znow jak ja nakarmilam to on atu ciagnie a tu jej sie leje
tylko cyc smoczek albo spi a jak nie to placz

superbaba takze chyba mamy podobnie :/ daj znac jak dzis bedzie i udanych zakupow....ja tez chce szarlotkeeeeee

wracajac do sprzatania etc i facetow to ja to lubie robic czyt. wole jak ja sobie sama zrobie niz kto inny ale talerz po obiedzie to moglby laskawie odniesc lol ale on taki zmeczony i nie wyspany mimo ze spi na dole a nie z nami 😁 on tez nie narzeka tylko ja non stop o cos marudze ze nie wytarl ze nasmiecil etc. ale slusznie! lol 😜

super ze u bisi wszystko ok bedzie spokojniejsza ciekawe co u moni bo chyba wczoraj byla z tego co pamietam?!

pampinka ten bym byla zla na szczescie moj tez tylko z facetami pracuje

aguska jak dzis zoe sie ma?

dodi szybki spacer lol

strzauka szkoda tego mieszkania ale miejmy nadzieje ze w miare szybko sie znajdzie przynajmniej wiecej kasy zaoszczedzicie do tego czasu

anyaz a ty probowalas tych kropelek? w aptece mozna je dostac bez recepty? mala co prawda chyba kolek nie ma ale dobrze wiedziec

amelia lol moj tez jak ma mala na rekach a ona cos kwiknie to zaraz : ona jest glodna nakar ja dziecko mi glodzisz juz przeciez 2h nic nie jadla lol tak jakbym miala masowa produkcje mleka normalnie

anula a u was co sie dzieje???

nirmala oby z oczkiem ok bylo ja tez dalej ciekne ale to dopiero 3 tyg u mnie ladnie chudniesz ja dalej 6 na okusie i stoi w miejscu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

jestem i ja 🙂

chyba pogoda u Was kiepska że tyyyle skrobiecie 😉 U mnie wszystko pokręcone, młody przez ostatnie cztery dni nie spał ani w dzień ani prawie w nocy, a ja z nim 🤢 Momentami nie wiedziałam co się ze mną dzieje 🥴
Pozatym auto mi się rozsypało-silnik i musiałam szukać innego i byliśmy uziemieni w domu, dopiero jak Konrad wracał z pracy to wózek znosił a ja małego. Na szczęście w sobotę będę już miała inny.
Poza tym wczoraj byliśmy u teściów.... Byłam tak wyrąbana po maratonie z młodym że mówiłam że tylko na chwilę a Konrad no tak no tak... a jak weszliśmy po trzeciej tak po szóstej wyszliśmy 😠 już nie miałam siły się drzeć 🤨
Poza tym załapałam parę razy nerwa. Teściowa mówi żebyśmy przyjechali za tydzień bo jakąś wieżę ciśnień otwierają to sobie pójdziemy a małego zostawimy u nich 😮 Ja na nią spojrzałam i się roześmiałam głośno mówiąc NIE 🙃
A ona że jeszcze będę ich prosiła żeby się nim kiedyś zaopiekowali 🤔
A ja na to że do tego nigdy nie dojdzie 😜 Jak się oburzyła 😁
A poza tym mały leżał na łóżku i teściu pyta czy może, powiedziałam że tylko na siedząco na łóżku, a on bierze małego na ręce!! To ja krzyczę że tylko na siedząco i nagle teściowa do mnie z podniesionym głosem MONIKA! 😠 Ja się w wkurzyłam i powiedziałam że to moje dziecko i się o niego boję, to młody zaczął krzyczeć i go odłożył-dodam tylko że teść kwadrans przed tym zemdlał w kuchni... i zdarza mu się to często stąd nie pozwalam brać na ręce... Mam nadzieję że przez najbliższy miesiąc nie będę musiała tam jechać, bo i tak nie pojadę 🥴
Ależ się rozpisałam ☺️

Babeczko udanych zakupów i fajnie być znowu pomalowaną 😉
Nirmalka oby z oczkiem nic nie było poważnego 😘
Super że u Franusia wszystko dobrze, wystarczy już Mu szpitali 🥴
Agadko współczuję kłopotów z brzuszkiem Sary 😞
Strzauka niestety tacy ludzie jeszcze są co wybierają pieniądze a nie lojalność 🥴
Anula niektóre dzieci mają czasem ciężkie dni 😘 Obyś wytrwała 😘

My się zbliżamy do trzeciego miesiąca więc oby brzuszkowe problemy minęły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
u mnie kawa i bajki w tv 😉
Czarnyloczku, widze, ze ustawiasz tesciow. A naprawde nigdy Miloszka z nimi nie zostawisz? A jak tesc mdleje ( ???) to sie nie dziwie kurcze, tez bym nie dala. No mam nadzieje, ze juz CI lepiej...
Dziewczyny, ale dzieci daja popalic, co...Moj maluch lepiej wczoraj i przedwczoraj. Znaczy sie placze, ale bardziej marudzi a nie wyjeeee. Bo wczesniej to wyl okropnie i jak same wiecie, plakac sie z dzieckiem razem chce...Wspolczuje mamusiom i dzieciaczkom. Warto cos na brzuszek poprobowac, jakies kropelki, moze zadziala!
4nula, a nie masz nikogo kolo siebie, zeby Ci pomogl odrobine? SMutno mi, ze tak CI zle.
dorotka, mam nadzieje, ze sie udadza zakupy! Pochwal sie! No i moze zabirz mala w gosci, skoro w gosciach zawsze grzeczna....a powaznie, wspolczuje...Ale Michal chociaz pomaga troche, zawsze cos, mimo, ze zabiegany No ale wiadomo, ze zawsze sie chce wiecej...
Nirmala, to ponoc dosc czeste, ze sie kanaliki zapychaja...mi tez profilaktycznie kazala masowac, mimo, ze nic mu si enie dzieje. Mam nadzieje, ze Michasia szybciutko wyzdrowieje i oczko przestanie ropniec bidulka 😘
U mnie juz koniec krwawien tak od prawie tygodnia pewno, czyli niecale 4 tyg moge liczyc. Ale roznie bywa i kazdy inaczej, mysle, ze nie masz sie czym martwic, jakby nie bylo 6 tyg ....
A co do miodu to ja wiem, ze dzieciom do roku zycia nie powinno sie podawac. Nawet na kazdej butelce jest napisane.
Agadka, sprobuj tej gripe water i daj znac jak dziala!
A ja tez nei mam specjalnych ciuchow do karmienia i cholerka zimno sie robi 🤢 . Od wczorja mamy taki fajny grzejnik i jest milo i cieplo na dole ,na gorze do spania akurat. No bo w dzien to cieplo na podworku ale dzis o 8 rano to 12 stopni...wiec chlodnawo. W nocy spada do 6 ciu zy jakos tak , to dom sie wychladza.
Napisalam do baki o wyprzedazy i chyba sie zdecyduje! Wyglada na to, ze dam rade! Odpisala, ze koszt 15 $, oni przysylaja metki i wszystko, ja metkuje, podrzucam im w wyznaczonym dniu, oni sprzedaja i caly profit dla mnie. A moge sprzedac tez swoje ciazowe, jupi! Wiec sie zabiore za robote. No a tescie chca sprzedac dom, dzisiaj przychodzi do nich agent nieruchomosci... wiec musze sie pozbyc naszych rzeczy, bo mam caly sklad w jednym z pokoii...
A co domnie, to jest tak, ze jak mam chwile to sie moge fajnie zorganizowac...na chwile. Teraz siedze a wokol mnie morze abawek i wszystkiego co popadnie. Wylaczylam swoj mozg chwilowo i udaje, ze nie widze....zawsze jest duzo roboty, ale nie ucieknie. A jeden posilek duzy wspolny staram sie gotowac, zeby z Lukeim zjesc, a potem dla mnie i ELli cos tam sie zrobi na obiad.
Dzisiaj do babci wiec sie nie musze martwic, ufff.
A, wczoraj mala plakala i poszlam w nocy do niej i polozylam sie na podlodze potrzymac ja za raczke i oczywiscie zasnelam...Luke wrocl w srodku nocy i wpadl w panike, ze mnie nie ma ....hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś rano byłam u lekarza. Damian jeszcze zdrowy, dostał tylko zyrtec. Ja chora, antybiotyk i dwa dziadostwa do nochala... trochę też kaszlę a o tym nic nie mówiła..

co do kup to Damian obrabia CAŁĄ pieluchę zieloną, megaśmierdzącą rzadzizną...

Amelia z babcią spoko, po prostu chcieliśmy być na swoim... a gdzieś dalej się nam nie opłaca, bo mąż musiałby dojeżdżać do pracy... Już rok tak dojeżdżał to 500zł miesięcznie wywalone w błoto i dodatkowa godzina w jedną stronę na dojazd...

Damian na szczęście nie chce jeść co chwilę, je z 5 razy dziennie, ale też nie śpi w dzień i chce żeby ciągle przy nim być, gadać lub trzymać na rękach... Ale za to w nocy budzi się tylko raz o 3-4, potem mam do 8 rano spokój, więc raczej się wysypiam, bo te 7h co noc śpię. Chociaż ogólnie przemęczenie i tak jest...

Nirmala ja to po cesarce połóg miałam 2-3 tygodnie tylko...

Babeczko z tym mieszkaniem najbardziej mnie wkurzyło to, że zachowała się jak rozkapryszona gówniara i zamiast nam powiedzieć prawdę po ludzku to durne zagrywki... jakaś chora...

Loczku ja tam daję małego teściowej czy babci na ręce, ale jak teściu ma takie omdlenia to też bym nie dała - w sumie sam powinien bać się wziąć... Ale fakt, że albo mamie albo teściowej bez problemu zostawię na te 3 godzinki 🙂 a raz teściowa się nim nawet 5h zajmowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 😉
Ale miałam wczoraj koszmarny wieczór, mały płakał jak to zwykle ostatnio wieczorem bo chyba ma kolki ale z tym bym jakoś dała radę gdyby nie fakt iż nagle zaczął mnie na maksa brzuch boleć jak na okres potem wymiotowałam a na koniec biegunka i nie mam pojęcia po czym bo nic takiego nie jadłam, dobrze że mam ciocie blisko i przyjechała nam pomóc bo ja taka słaba byłam że nawet ciężko mi było małego nosić a on był niespokojny 😞. Na szczęście dziś już jest ze mną dobrze i radzimy sobie.
Babeczko zdrówka dla mamy a Tobie udanych zakupów.
Magdaluke dzielna mamuśka jesteś, a niezła jazda z tą chrupką, ale myślę że od kawałka chrupki to Elli nic nie powinno dolegać.
4nula współczuję samotności, coś o tym wiem. Dobrze że chociaż na weekend będziesz mieć męża. A nie masz nikogo w pobliżu kto mógłby Ci choć trochę pomóc?
Super że wyniki Frania są dobre! Babeczko a jak Bisia się czuje?
Mój mąż też jeszcze sam nie był na spacerze z synkiem ale on tylko w weekendy jest z nami więc staramy się jak najwięcej czasu spędzać w trójkę, pewnie gdyby na co dzień był przy nas byłoby inaczej gdyż gdy miał urlop bardzo dużo mi pomagał przy małym.
Nirmala ze mnie bardzo mało leciało, w sumie to niecałe trzy tygodnie a te krwawienia były znikome a w niektóre dni nawet zerowe ale gin powiedział że jest ok i macica już obkurczona.
Strzauka szkoda ze z tym mieszkankiem Wam nie wyszło. Życzę aby coś innego udało Wam się jak najszybciej znaleźć. A to jednak nie wyprowadzacie się do innego miasta? Pytam bo jakiś czas temu pisałaś że się przenosicie ponieważ mąż zmienia pracę, chyba że ja coś pomieszałam.
Nirmala czekamy na wieści po wizycie.
Czarnyloczku moi teściowie to na razie boja się brać małego na ręce bo mówią że za malutki, ale gdyby chcieli nie miałabym nic przeciwko ale z tym to w każdej rodzinie inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wracamy..dupa a nie zakupy:/ Chyba z dzieckiem srednio tak..dla siebie nic nie kupilam, bo szkoda mi bylo Heli..a jej kupilam nie to co chcialam;( Bodziaki i pajacyki slodkie w Mothercare..ale chcialam cos nate zimbe dni i dupa;/ I nie wiem o co chodzo, ale wszystko na nia za duze 😞 Ale co gorsze..zdolowalam sie na maxa - pojechalismy ja zwazyc i za malo przytyla:,( I teraz boje sie, ze mam za malo pokarmu i chyba powinnam dokarmiac..w 9 dni przytyla tylko 160g, czyli minimum na 7 dni:/ Moze jednak ma ten refluks..albo ja kiepskie mleko:/ Narazie nie panikuej i we wtorek pojade do innej lekarki!
A ja chyba pzegielam pale, bo zjadlam szarlotke na cieplo z lodem sorbwtowym z malon, a na obiad nalesniki z gotowana marchewka, cukinia i porem i kurczakiem..i nie wiem czy nie za ciezkie dla Heli:/ Musze obserwowac..rzucilam sie jak glupi do sera normalnie:/

Strzauko - no niepowazna baba niestety:/ Szkpda tylko, ze szczerze z Wami nie pogadala..a ta kupa Damianka to jednorazowa zielona czy tak czesto ma?
Gajeczko - wspolczuje koleczek..wiem co to znaczy 😞 Fajnie, ze choc weekendy mozecie spedzic rodzinnie 🙂
Madzia - super ze mozesz sprzedac wszystko..zawsze kasa na kolejne ciuszki! 🙂
Czarnyloczku - ostra z Ciebie babeczka 🙂 Jakby mi tesciu mdlal to tez bym nie dala..a tak teaciowej i mamie daje..nawet czasem 2h z nia same zostana! Ale ze karmie cycem to nie na dluzej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gajeczko mieliśmy się przenieść ale mąż dostał awans w aktualnej firmie i przestało się nam to opłacać więc zostaliśmy 🙂

Babeczko ostatnio jak więcej modyfikowanego je to ma cały czas, ale ponoć to normalne przy Bebilonie Pepti.

Damianek waży już 5400kg 🙂 Suuperbabeczko Ty za bardzo stresujesz się tą wagą, że jak nie za dużo to za mało przybiera... Każdy dzieciaczek jest inny, nie patrz aż tak sztywno na te przedziały wagowe 😘

Magdaluke fajna okazja, tylko korzystać i robić wyprzedaż 🙂 Szkoda, że u nas nic takiego nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...