Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
anyaz: moj przy kolkach wieczorami denerwowal sie i szarpal cycem 😞 w efekcie dla spokoju sciagalam i dawalam swoje z butli i bylo git ale w kocu chcial wiecej i wiecej i wiecej. Wiec daje sztuczne na wieczor bo on i 180 ml chce a ja tyle na wieczor nie naprodukuje. A wtedy kiedy nie daje cyca to tez sciagne i mam na drugi dzien jaky chcial dojesc moj zarloczek. Nio i spi elegencko po tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
magdad a te karmi to pijesz takie gazowane jak jest? czy odgazowujesz? tez slyszlalam ze pomaga

myslalam ze nie mozna gazowanego ale mam takiego smaka na szampana od sylwestra normalnie tak szklaneczka by mi wystarczyla lol


a jest ktokolwiek kto w ogole nie karmi piersia czy wszystkie walczymy??
ja wam powiem ze tak jak wiele dziewczyn mi mowilo ze karmienie piersia jest takie wspaniale(czy nawet podniecajace?!) i wogole ja jakos tego nie czuje wrecz dalej wydaje mi sie to troche obrzydliwe :/ a jak tylko adi robi jakis komentarz o moich piersiach to wiedzac ze one teraz karmia a nie sa przedmiotem seksualnym az mi sie zle tego slucha!
i gdyby nie to ze wiem ze dla malej jest to dobre i idzie nam poki co dobrze to bym sie poddala juz kilka razy.... a jesli tylko bedzie dalej glodna etc to podam jej butle teraz dostaje raz dziennie jak ja chce sie polozyc wczesniej i nie wydaje mi sie zeby sie jhej krzywda dziala 🙂 wrecz przeciwnie po butli zazwyczaj jakby spokojniejsza i dluzej spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka na pewno od butli nic Saruni nie będzie, ja byłam wychowana na butli, mój mąż też (nasze mamy nie miały pokarmu) i jakoś żyjemy i mamy się dobrze a przecież teraz mleczka jeszcze lepsze 😉 co do gazowanego to ponoć gaz w niczym nie przeszkadza, ja też jak piję piwo to normalnie gazowane 🙂

magdad tak - teraz podaję tylko witaminę D, bo Damian dostaje moje mleko tylko max 2 razy dziennie...

Damian w nocy miał tak zawalony nos że wcale nie spał i za to teraz przespał calutki dzień... A co za tym idzie to zapowiada się ciekawa noc... A ja dziś 39 stopni :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzaueczko - antybiotyk nadal nie pomogl? Wspolczuje barszo, bo 39 stopni przy dziecku to jakas masakra!

Dopisze pewnie pozniej, bo dopiero wracamy i juz jestesmy kolo domu! Wpierw godziny w centrum, a potem na chwile do rodzicow! Padam na pysk..a przed nami bezsenny wieczor i noc zapewne:/ Ale zakupow sporo zrobilismy dla mnie i Heleny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂

widze temat karmienai ja karmie pół na pół, ale te znie jest to dla mnie jakas mega przyjemność wrecz tak jak mówi gadka moje piersi to nie obiekt seksualny dla męża tylkomleko dla dziecka i powiem wam ze najwspaniaszy momeny bedzie kieyd "odzyskam " swoje piersi 🙂 ale karmie bo to jest najlepsze co moge dac od siebie synkowi corcie karmiłam 1,5 roku wiec synka nie moge gorzej potraktowac ale napenwo nie bede kamric tak długo tak do 6 miesiecy potem koniec

dziewczyny aj sie szykuje na wesele wlasnie zorbilam pazury a corcia oczywiscie tez swoje musiala pomalaowac ale jak malowalam jej w stópkach to z nudów zasneła 😮 i śpi Adaś już tez śpijeszcze pewnie sie przebudzi okolo 22-23 na mleczko i potem do 5 mam lajta 🙂
wiecie co ja Adasia uczę żeby zasypiał sam (wiecie wiem jakie bledy popelanailam przy corci wiec teraz poprawiam swoje wczesniejsze bledy przy Adasiu) córcie dużo nosiłam i zawsze usypiałam jak nie na rekach to w wózku czy bujaczku, a Adasia po karmieniu odkładam do łóżeczka i choć sobie tam troszke marudzi czasem to po 5-10 minutach sobie zasypia czasem dam smoka jak bardzo sie irytuje ale działa u nas ta metoda(puk puk odpukac :p)

wiecie co skróciłam kiecke na jutrzejsze wesele i przecholowałam ja gruba matak 2 dzieci mam mini, kiecka była ciut za kolana a teraz jest ciut za tyłek no cóż w takiej bede musiała isc bo nowej juz nigdzie nie kupie zreszta maz by mnie chyba udusił a na drugi dzien zamowilam na allegro i ciut za duza wiec w oniedizałek przed poprawinami lece do krawcowe zwezyc i skrócić:P ale juz nie tak krótko:P jutro mam zamair poszalec wiecie toasty jakis drink czy wino bo na trzeźwo nie to nie zdzierwie męża:P oczywiscie z umiarem bo maż am dzis nocke;/ przyjdzie z pracy o 9 rano;/(pracuje na kopalni) i idziemy na wesele wróże mu szybki upadke an weselu kilka toastów i bedzie po nim penwie bede musiaął taszczyc do domu ;/ bo nie wiem czy u was tez tak jest ale u nas jak jedzie sie po weselu do domu wszyscy goscie w autobusie to tam starosta dalej polewa 😮 i to jest ten przysłowiowy "gwóźdź do trumny"

dziewczyny uciekam dalej szykowac sie bo musze jeszce spakowac torebke bo jak zpomne laktatora to po mnie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
strzauka na katar zis wynalazłam extra patent tzn. mój mąż zasugerował siereklamą i kupił corci te plastry do przyklejania na pizamke i dzialaja rewelka udrazniaja nos i małej sie lepiej oddycha wiec niemowlakowi na pizamk nie prykleimy ale moze gdzie nad łózeczkiem powiesic mozna i ulga dla dzieciaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha życzę dobrej zabawy na weselichu :* my też uczymy Damiana spać osobno i szczególnie się nie buntuje - co najwyżej to bieżemy do rano do siebie tak o 6-7 jak już marudzi a ja chcę jeszcze pospać, to ze mną w łóżku do 8-9 jeszcze śpi 🙂

Babeczko no niestety zamiast zdrowieć to bardziej się rozkładam, ale wzięłam paracetamol i po gorączce. Babcia mi nagotowała rosołu to pewnie też coś da 🙂

Maiha to te plasterki już dla niemowlaczków są? nie wiedziałam, na pewno jutro pognam męża do apteki żeby kupił małemu, oby pomogły, bo fridą oczyszczamy, ale zatoki aż ma zapchane to tak głęboko się nie da 😞

WIecie co... jako że biorę antybiotyk to nie karmię i dziś najadłam się bananów w czekoladzie a jutro żądam kebaba! Dziwne, bo przy takiej gorączce nie powinnam mieć apetytu, ale mam wilczy! I do środy jem to czego nie mogę jak karmię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
strzauka pewnie korzystaj poki mozesz a w sumie szkoda ze ci nie dali takiego antybiotyku zebys mogla karmic bo teraz jak masz malo pokarku to ci sie trafilo z antybiotykiem 😞

maiha bawcie sie dobrze ale wam fajnie ja marze zeby chociaz na zakupy wyjsc do znajomych czy cokolwiek 😞 moze kiedys...lol dobrze mowisz z tym usypianiem ale gorzej w praktyce lol ja nie nosze malej i nie lulam zasypia przy cycu ale....karmie na lezaco i sie z mala bo jestem taki spichem ze jestem nie w stanie wstac i ja odlozyc 😞 moja wina nie mogejej tak uczyc ale jestem wygodna :/ maz spi na dole na sofie a my jak ksiezniczki rozlozone 😁 😁

superbaba pochwal sie co tam milego kupilas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie zebym narzekala, ale moj maly juz trzecia drzemke sobie ucina dzisiaj, a to u niego duzo 😮 Az sie boje co bedzie w nocy 🥴 Mam nadzieje, ze to ze zmeczenia. Tak to jest z tymi matkami, ze jak za malo spi to zle, a jak za duzo to tez sie martwia 😁
Czarnyloczku ja wczoraj probowalam na lezaco, ale jakos nam obojgu nie pasowalo, a zreszta przy refluksie nie mozna chyba, bo sie dziecku pokarm cofa 🤢
Agadka, zeby zasypial przy karmeniu to bym nie narzekala, ale u niego jest tak, ze pociamaka 10minut i wypluwa i znowu lapie na chwile i wypluwa, a pozniej szarpie, a jak go odstawiam to piszczy, ze glodny. Ogolne jakos malo je ostatnio 😞 Ciekawe jak waga.
Magdad no moj wlasnie tak szarpie, ale nie chce mu butli za czesto dawac, bo mu sie podoba, ze latwo idzie I w cale cycu mu sie nie bedzie chcialo 😞 To fajnie, ze spokojniejszy, bo ty tez mozesz troche sie wyluzowac 🙂
Maiha to baw sie dobrze i sie nie upij az tak bardzo 😉
Superbabeczko to super, ze zakupy udane. Pewnie humor Ci sie poprawil 🙂
Strzauka to oby się poprawiło przez noc 🙂
Ja tez nie mam az takiego cisnienia na karmienie piersia, ale uwazam, ze jak juz zaczelam i wytrzymalismy we dwoje miesiac to warto jeszcze powalczyc. Wiem, ze jak zaczne mu podawac z butli to oboje sie rozleniwimy 😉 Jesli tylko maly bedzie mial problemy z waga to dam mu modyfikowane, zeby sie nie meczyl.
Ja w sumie tez rzadko lulam małego, bo to słabo na niego działa, a bujaczka wyprobowalam dziś pierwszy raz i tez żadna tylko a chwile. Chciałabym, żeby w łóżku zasypial sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie
Madziad, juz sie mialam o ciebie dopominac, a tu dzisiaj Cie widze. Fajnie, ze sie przeprowadziliscie! Juz na swoim to najfajniej, A to pech naprawde, zeby dwa samochody na raz padly....
Maiha, idz, baluj!!! Fajowo! A kto z Adasiem zostaje? Usmialam sie z tego Twojego opisu meza i wesela i w ogole. My mamy wesele 13tego i moj Luke prawie na pewno padnie a ja nie wykluczone, ze zalatwie sie dwoma piwami. W koncu gdzies od roku alkoholu nie mialam w ustach! No ale, popijam bezalkoholowe mniam!
Ja tez mam takie mieszane odczucia co do karmienia piersia, wiem, ze jest to najlepsze i nie zamierzam rezygnowac, ale nie uwazam, ze to piekne i och i ach...Luke na moje cycki nie popatrzy inaczej, niz na mleczarnie i to przez dlugi czas. ALe za to moj Mr Miles docenia 😉
My wrocilismy od tesciow, wczoraj caly wieczor w przedszkolu bo robili przemeblowanie, i mimo, ze nie bylo dzieci, to mala miala supr frajde. Bo cale przedszkole dla niej! I nawet poszla do sekretnego pokoju...gdzie spia wszystkei zabawki..lepiej niz w sklepie z zabawkami, bo sie mogla bawic wszystkim, i to z dziadkiem 🙂 A Dorotka, czym sie obkupilyscie???
Ja moh-jego synka tez ucze spac samemu, na noc odkaldam do lozeczka i spi. I Ella tez tak sie uczyla, ale potem to roznie bywa, bo niby sama spi a w nocy do nas wedruje czesto...
Strzauka, kuruj sie bidulo..i mam nadzieje, ze Damianek sie nie bedzie meczyl katarkiem. Moj dzisiaj kichnal i wyleciala wielka zielona buba... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czolem Mamusie:*
czytalam Was na biezaco, ale czasu odpisac nie bylo:/ Jak wrocilam tO bylam tak padnieta, ze nawet wlosow nie umylam..Hela usnela a ja padlam o 22! Dalismy jej w nocy raz sztuczne, a i tak spala po nim tylko 2h 😞 I nam Helka spi tylko do 2-3 w lozku..bo potem sie tak drze, ze u nas nie da rady nakarmic i odlozyc az sobie usnie:/ Drze sie okropnie..wiec w koncu spi z nami...trudno 🙂
A co do wczoraj - Helenka jest szczesliwa posiadaczka kurteczki na misiu, cieplego pajacyka jak niedzwiadek 🙂 i kompleciku bluza misiowa i polspiochy, a z przedwczoraj bodziakow i pajacykow 🙂 A ja poplynelam tez troche - zakoet taki sportowy granatowo-szary melanz, blyzke taka luzna, sweterek z welny z takim slodkim sercem na przedzie i conversy 🙂 Ale na koncie 100 zl zostalo..buahaha..trudno - nic nie kupowalismy dluuugo!
Dzis jedziemy z Helenka na obiad do rodzicow, bo ma byc siostra z synkami..pewnie dorwie sie do Heli a ja odpoczne 😉
Co do cyckow..narazie tez jakos tak mi sie kojarza tylko z ta "mleczarnia":/ Szalu dla mnie z tym karmieniem tez nie ma, ale robie to zdrowotnie dla corci..no i na pewno wygoda!
Maiha - mam nadz.zebawilas sie super, amaz nie narobil Ci nerwowki:P A Twoje dzieci mega grzrczne..super ze tak dobrze sobie radzicie!!!
Anyaz - mi wygodnie na lezaco w nocy, ale odkad jejsie ulewa i takjakos jak lezy towidze, ze czasemcosjej w gardle przeszkadza..to zaczelam jednak siadac! Swoja droga ide we wt pogadac o tym refluksie z inna pediatra!
Strzaueczko - ale mi Ciebie szkoda..tzn. Z goraczka i chproba, a nie z jedzeniem...bo tego Ci zazdroszcze!!! faktycznie szkoda, ze nie mozesz karmic..bo zawsze jakas laktacja bylaby zachowana..no ale sil brak to nie dziwne, ze nawet laktatora nie ma sil ruszyc:/ Zdrowka dla Was! A co do karmienia to mysle tak jakTy..jak nie daje sie rady to dajemy sztuczne i juz..teraz sa naprawde super jakosci! Ja sama jadlam z cyca tylko 3 miediace, bo potem nie chcialam i jadlam tylko modyfikowane 🙂
Agadka - jak w ogole pupka i kupasy Saruni?:* Mysle, ze niema co sie przejmowac i jak trzeba to dac butle i tyle..a kiedy dajemy rade to karmic i jyz! Ja nadal walcze i karmie..ale i tak dalam troche sztucznego skoro za malo tyje 😞
Madzia - fajnie macie z ta babcia w przedszkolu..Ella ma radoche 🙂 A na weseluwarto sie napic..tylko fakt, ze my nie pijace to pewnie padamy szybko:PJs czasem sobie Karmi popijam..i nie odgazowuje!
Magdad - fajnie ze juz na swoim!! Mi tez sie marzy, ale juz rzygam tym wykanczaniem i urzadzaniem 😞 A dupa z tymi samochodami..bez nich jak bez reki;/ Ciesze sie, ze u Was ok 😉

No wlasnie Mamusie, ponawiam pytanie Agadki - wszystkie karmimy cycem albo pol na pol itp? Milego dnia..lece ogarnac siebie i Helenke 🙂 Dzis maz do pracy i jeszcze musi jakies zakupy zrobic..a ja zajmuje sie Hela na full time!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,

jestem wściekła na męża, wie, że jestem chora a nawet nie wstanie w nocy zrobić flachę małemu... bo "ja się pierwsza budzę, to jak już poszłam to on się nie będzie wyrywał", no wiecie co... nie odzywam się do niego. Tylko mu powiedziałam, że nigdy z nim dziecka samego nie zostawię bo się zaryczy całą noc a tatuś będzie sobie spał, o!

Damian dalej strasznie zakatarzony, wyciągamy mu takie gile, że nie wiem gdzie on je mieści, nawet ja tyle nie smarkam :/

Dziś mam "tylko" 38 stopni, ale na szczęście Damiana temperatura nadal ok.

Magdaluke to faktycznie Ella miała raj w przedszkolu 😁

Babeczko ale super zakupy, zazdroszczę! Ja postanowiłam, że obkupię się po wypłacie, Damiankowi raczej tylko jakieś pajace i body kupię bo mam już masę nowych ciuszków na 68 🙂 a sobie zrekompensuję brak mieszkania... nie musimy zatem oszczędzać w tym miesiącu...

A cycki kojarzą mi się też tylko z mleczarnią i są takie jakieś obwisłe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No najladniejszs te cycki nie sa..takie troche wymiona cholera:/
Strzaueczko - bo z facetami tam jest, ze jakmu nie powiesz - wstawaj i idz dac jesc dziecku to przeciez Ty wstajesz...norma!

A ja cholera jakos kiepsko sie czuje..jakies poty mnie oblewaja i taka niewyrazna! Nie wiem czy sie nie strulam (brzuch pobolewa a kupa srednia) czy sie rozkladam..cholera jasna! Oby nie, bo sama z Helena nie dan rady z goraczka czy cos:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anyaz hmmm nie wiem najlepiej poczekaj az go zwaza to wiele wyjasni...

suoerbaba pupeczka super az tata jak ja przebieral w nocy to slyszalam jak do niej mowi zobacz sarunia jaka masz sliczna pupcie tak mamunia cie wypielegnowala ze wszystko sie zagoilo hihihi az mi sie milo zrobilo
a kupka calkiem ok ale od czasu do czasu ma bardzo wodnista 😞

no to skoro mozna gazowane to dobrze wiedziec juuupi wkoncu cos fajnego mozna sie napic 😁

strzauka skad ja to znam lol wczoraj wieczorem(byl w pracy i spala jak wrocil) mala sie obudzila a ja bylam z nia w pokoju wiec sie nia zaopiekowalam pzebralam nakarmilam pobawilam godzina a on nic nawet do nas nie przyszedl a slyszal ze sie obudzila na elektronicznej niani wiec mu napisalam smsa "fajnie sie interesujesz tym dzeckiem" zaraz przyszedl ale mu jej nie oddalam lol :P mowie niechcierpi :P ale potem jest i tak jego zmiana o 21 bo ja ide sie kapac jeszcze karmie ja i ie spac 😁 wiec swoje z nia spedza ale jakby tak od siebie ciagle chcial to byloby fajnie 😁 chyba za duzo wymagamy

a co do piersi to mnie po ciazy i karmieniu przez tylko 10 dni oscarka musialam je ostro masowac codzinennie zeby wrocily na miejsce niestety ta waga raz 15kg na plusie potem znow powrot do wagi one glupieja szczegolnie jak sa wiekdzych rozmiarow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
?hejka
Witam sie w ten ladny,sloneczny dzionek 😎
Magdad moja mala tez tak robi szarpie sie przy cycu zawsze wieczorem i sie drze- myslalam na poczatku ze jej za bardzo leci i nie umi nalykac,ale po wczorajszym wieczorze juz jestem pewna ze to kolka tak sie darla ze szok i dalam jej ten espumisan i jak reka odjal 😉
Fajnie ze juz na swoim jestescie 🙂 i pomalutku wszystko sobie rozpakujesz 🙂
Agadka ja karmie narazie tylko cycem-niekiedy odciagam i na wieczor malej daje moj pokarm z butli jak przy cycu sie za bardzo denerwuje,ale to jest indywidualna sprawa kazdej z nas nic na sile przeciez 😉 niektore mamusie karmia tylko modyfikowanym i dzieciaczki zdrowe i szczesiwe 🙂
Ja sobie zalozylam ze bede karmila i staram sie nie poddawac chociaz niekiedy ciezko jest,ale wierze w to ze kiedys to zaprocentuje dobrym zdrowiem u malej 🙂
Strzalka zecze ci zdrowka,biedna musisz sie meczyc i jeszcze do tego maly sie zarazil 😞 oby wam szybko przeszlo no i dobrze ze masz apetyt ,pojedz sobie za nas wszystkie 😆
Maiha milej zabawy 😉 ale bym tez poszla na jakies weselicho 😜
Magdaluke no to Ella miala ubaw w ty przedszkolu 🙂 a co do cyckow to wszystkie mamy chyba ten sam problem ze dla mezow nie istnieja,moj wogole sie za nie nie bierze 😮
Anyaz ja karmie mala roznie w dzien raczej na rekach ja trzymam ae w nocy zawsze na lezaco 😉 to z wygody mojej chyba 😜
Superbabeczko no to zakupy sie udaly 🙂 super troche sie odstresowalas.
Mam nadzieje ze to tylko jakas chwilowa niedyspozycja i nic cie nie bierze bo jeszcze tego by brakowalo zebys sie rozchorowala

Z tymi mezami to ciezka sprawa dziewczyny oni sa poprostu inni niz my 🤔
Jaa w sumie nie moge narzekac bo moj Mariusz duzo mala sie zajmuje w dzien po pracy,nocki sa moje ale to dlatego ze on wstaje o 5 rano.
Jakie dzisiaj plany? widze ze tu pustki jak to przy niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, podpisuje się pod tym, że faceci są zupełnie z innej planety; kiedy są kochani to są.. ale czasem.. ja się dziś tak pożarłam z mężem, że odzywamy się do siebie tylko w sprawach.."służbowych", typu" chesz jogurt jabłkowy czy truskawkowy?" 😮 Od wczoraj go kręgosłup boli, więc dziś powiedział, że nie jedzie ze mną do rodziców a ja myślę sobie, że samej mi się nie chce.. więc zostłam ale potem stwierdził że mniej go boli więc jedziemy. Mówi, ubierajcie sie, Ja już małego ubrałam, siebie a on sobie klika w gry ..;/ i coś tam ustawia.. my do wyjścia żeby się nie upocić a on, że mu się komputer zawiesił.. i dre się z dołu żeby już schodził bo mały zaczynał mi się rozdzierać.. i wpadł w szał.. który doprowadził mnie do szału i się na niego strasznie wydarłam on powiedział też za dużo i mamy teraz ciszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka..no wspolczuje nerwow! Facet nie rozumie..a w ogole cala sytuacja maciezynstwa i ojcostwa - a zwlaszcza poczatki - sa ciezkie dla zwiazku, bo nowe i mega meczace itp itd..wtedy latwiej o nerwy! Ja prawie ciagle poddenerwowana i wybucham na niego co i raz:/

Ja sie nadal koepsko czuje..i nie wiem dalej co dolega..rozbita jestem na maxa i w brzuchu byle jak 😞 Moze podejde dla spokoju do lekarza zapytac na zas co moge brac! Helenka troche pospala po sztucznym, za to teraz po 2h znow chciala jesc:/ A dzis same w domu..mam nadz. Ze trochepospi i da mamie jakos odpoczac 😉 Teraz siedze z laktatorem! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pisałyście o karmieniu maluchów więc ja karmię wyłącznie cycem i na razie małemu wystarcza 🙂 ale przez kolki jest cały czas niespokojny i już nie wiem jak mu pomóc 😞. Poszukam w aptekach tych kropelek o których pisała Strzauka, może pomogą.
Mały zasnął po długich bojach więc mam chwilę czasu dla siebie i tyle roboty że nie wiem od czego zacząć 🤢 a w dodatku jakaś obolała dziś jestem i najchętniej bym poleżała 😉 ale niestety samo nic się nie zrobi więc biorę się do dzieła.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,

u mnie bez zmian - 38 stopni, kaszel i chrypa, a Damian nadal z niesamowitym katarkiem i zatkanymi zatokami 😞 coś mi ten antybiotyk nie pomaga, chyba będę brać jeszcze choligrip na noc bo akurat mam w domu...
przyszla teściowa trochę z nim posiedzieć żebym ja sobie mogła poodpoczywać.

Gaju te kropelki o których pisałam to tylko w niemczech lub w internecie dostaniesz 🙂

Amelia też bym się wściekła na męża! Że też te chłopy nam jeszcze dodatkowych nerwów dokładają :/ Mój dziś w ramach rehabilitacji nastawił sobie budzik na 6:30 żeby zanim wyjdzie do pracy nakarmić, odbić i przewinąć Damianka 😉

Babeczko leć do lekarza żeby Cię nie rozłożyło tak jak mnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...