Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
właśnie była u mnie ostatni raz położna... stwierdziła że jak na młodą mamę i pierwsze moje dziecko radzę sobie jak niejedna doświadczona mama więc podniosła mnie na duchu... 😉

mixidixiaga ja niestety też jestem biedna w ciuszki... teraz ubieram jeszcze w 62, niektóre są małe a niektóre za duże 😮 no i niestety ale po zrobieniu porządków i schowania małych ciuszków zrobiła się niezła luka w szafie... chyba czas na zakupy... ;/

a mój mały śpi od 11... a najlepsze jest to że ostatni raz jadł o 7.30 😮 jak się obudzi to chyba mi cyca urwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oj Kochane przecież ja też musiałam kupować 😉 tylko że mam po Starszym więc teraz tylko wyjmuję z worka próżniowego i wkładam do szafy. Poza tym polecam kupowanie zestawów na allegro. Używane ale najczęściej w świetnym stanie. Ja tak kupowałam dla Starszego i dla Małej też jedną pakę 🙂 Fakt że jest to większy wydatek jednorazowo ale...
Jakie piękne: http://allegro.pl/zima-wiosna-dla-ksiezniczki-3-9-next-disney-bcm-i2799439037.html
http://allegro.pl/mega-paka-dziewczynka-68-23-sztuki-gratisy-i2795463700.html

Laura właśnie produkuje kupkę i śmieje się przy tym jakby to było nie wiadomo jak przyjemne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też musiałam nakupować wcześniej 😉 mi mama po prostu nagadała, że z tych małych ciuszków to tak szybko wyrośnie że nie opłaca się ich prawie kupować i że większe w razie co można szybciej zacząć ubierać... no ale nie do końca miała racę więc ja musiałam w trakcie dużo małych dokupować 😉 a wcześniej obkupiłam się w rozm 68 więc teraz nie narzekam 😉 a moja mama to Marcinkowi w ogóle kupuje teraz na rozm 80 -" bo takie piękne i idealne jak już będzie chodził czy siadał", więc potem też będę mieć co ubierać 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixi ja mam co wkładać do szafy, ale obecnie same niebieskie i niebieskawe rzeczy 😜 😉 hehe... a że dopiero w te rzeczy wchodzimy, to lipa niezła... no ale cóż... kupować przecież dodatkowych nie będę, bo bez sensu...

moje dziecię chyba nigdy się nie ustabilizuje ze spaniem... pierwszy sen 3h, a potem to już godzina w porywach do dwoch spania... dziś t, o przeszedł sam siebie, od 3.30 równo co godzinę 😮 .. produkcja pokarmu na szczeście wróciła do normy i nie musiałam go już wczoraj dokarmiać MM 😆 a co za tym idzie czestotliwość kupczenia zwiększona 😉 walnął wczoraj na wieczór giganta, a dziś już od rana 4 (wcale nie małe 🙃 ) aż zaczełam się zastanawiać, czy się tą grypą żołądkową ode mnie nie zaraził, ale gorączki i zwrotów nie ma, więc chyba po prostu moje mliko lepiej mu przechodzi 🙂

Doti świetne są te zestawy... śliczne ubranka i wyglądają jak nowe!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam napisał(a):
mixi ja mam co wkładać do szafy, ale obecnie same niebieskie i niebieskawe rzeczy 😜 😉 hehe... a że dopiero w te rzeczy wchodzimy, to lipa niezła... no ale cóż... kupować przecież dodatkowych nie będę, bo bez sensu...

moje dziecię chyba nigdy się nie ustabilizuje ze spaniem... pierwszy sen 3h, a potem to już godzina w porywach do dwoch spania... dziś t, o przeszedł sam siebie, od 3.30 równo co godzinę 😮 .. produkcja pokarmu na szczeście wróciła do normy i nie musiałam go już wczoraj dokarmiać MM 😆 a co za tym idzie czestotliwość kupczenia zwiększona 😉 walnął wczoraj na wieczór giganta, a dziś już od rana 4 (wcale nie małe 🙃 ) aż zaczełam się zastanawiać, czy się tą grypą żołądkową ode mnie nie zaraził, ale gorączki i zwrotów nie ma, więc chyba po prostu moje mliko lepiej mu przechodzi 🙂


wiadomo, że mleczko Mamusi najlepsze 😉

ach te zmartwienia rodziców - mało kupek źle, dużo też źle i zawsze jest powód do zmartiweń-hehe 😁
oczywiście mam tak samo - Marcinek mało spał to źle bo go na pewno coś boli, teraz śpi więcej to też źle bo na pewno osłabiony...esz... nie dogodzisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam sposób jest jeszcze jeden - kup barwnik do ubrań i zafarbuj wszystko. Powinno mieć przynajmniej jednolity kolor 😉
Zestawy są boskie tylko trzeba mieć szczęście w licytacji. Ja sobie zawsze przeliczam po 5-6 zł/szt. I jeśli cena przekracza ten limit to odpuszczam. Zresztą z tego co widzę, to na aukcjach które nie są promowane jest mniejsze zainteresowanie.
W zeszłym roku na wiosnę kupiłam dla Starszego paczkę za 600zł. Ale za to do końca lata nie muszę kupować bluzek, koszulek ani spodni. Najwyżej jakieś krótkie spodenki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka słodka niunia 🙂 i pozować już potrafi 😉

z tym barwnikiem też jest jakieś wyjście, ale chyba już mi się nie chce w to bawić 😉 może przejde sie jutro do reala i kupie odbarwiacz dr. beckmana,a jak nie będzie to nic nie robię... te, które w miarę równo pofarbowały, to wyglądają jakby po prostu zszarzały... plamistych jest na szczęście mniej 🙂 i tak większość czasu w domu jesteśmy, a do lekarza czy w gości znajdzie się coś ładnego 😉

Karolka... Ulcia to skóra ściągnięta z Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka świetna sesja! i Ulcia cała Ty... 😉
Tusia to dobrze że się ułożyło, oby teraz nastały same dobre chwile, no i wkońcu będziecie w trójeczkę 😉 trzymam kciuki za was!

co do sesji to ja mam zamówioną koleżankę co robiła nam sesje brzuszkową, ale dopiero na chrzciny bo chce sesje rodzinną... z mężem i całą rodzinką 😉 mam nadzieje że wypali... młody będzie miał ładną pamiątkę 🙂

Szymuś obudził się o 14 wytarmosił mi dwa cyce, włączyłam dość głośno eske tv i dalej sobie kima 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.

wczoraj mąż odebrał prawie 350 zdjęć. i dziś mam zajęcie. te co Oliwia była malutka już są w albumie. jutro te jak była starsza do innego abumu włożę i będzie spokój uff. dla Oskarka musze kupić jakiś album. widziałam na ulotce w biedronce będą z Disneya i chyba kupię ze 2 🙂

Oskarek dalej ma katar ale w nocy spał od 22 do 6 🤪 przynajmniej ładnie śpi 🙂

muszę wystawić na allegro ciuchy Oliwii. Bo odłożyłam 2 worki za małych ciuchów a w szafie jeszcze 2 😮 może zrobie ze 3 paczki na sprzedaż.

karolka śliczne zdjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂

My po spacerku. Od dzisiaj uczę Olę robić większe przerwy między jedzeniem 🙂 bo na cycku przyzwyczaiła się że ma na żądanie i teraz na butli też by tak chciała cwaniara 😆 minimum 3 godzinki musi wytrzymać 🙂 a właśnie jakie przerwy robicie dziewczyny na MM?

Poradźcie mi. Bo teściowa wymyśliła sobie że kupi małej krzesełko do siedzenia i jedzenia i pyta jakie chcemy. I nie wiem które są lepsze drewniane czy plastikowe. Podpowiedzcie coś 🙂 🙂

Karolka wszystkiego naj dla Ulki 😘 Zdjęcia śliczne będzie miała cudną pamiątkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was kochane 🙂 u mnie nadal brak okresu 😮 moja mala slini sie z dnia na dzien bardziej 😮 chyba kupie zel na dziaselka 9 grudnia robimy chrzciny a 10 grudnia koncze 21 lat 😁 powoli zaczynam sie stresowac przygotowaniami 🤢
kasia ja karmie mala mlekiem srednio co 3 h w nocy jej nie wybudzam 🙂
karolka cudowne zdj chcialabym taka sesje amoze uda mi sie namowic M
a ja zrobilam cos dla siebie bylam u kosmetyczki nadlalam pazurki i pokusialam sie na przedluzenie rzes i ciesze sie jestem strasznie zadowolona i w koncu kupilam kurteczke 🙂 i pokupowalam kosmetyki uwielbiam je kupowac poki co to koniec przyjemnosci dla mnie 😁
moja tesciowa od miesiaca nie widziala malej i nawet sie nia nie interesuja ani nie zadzwoni ani nic .. niezle mi pasuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM SIĘ I JA 😁

Karolka świetne fotki, wyglądacie uroczo 🤪
Kasia moja mała jest na MM i średnio je co 3 godziny ale jak czasami nie doje to nie trzymam jej tak długo i czasem zje co 2 lub 2,5 godzinki, średnio zjada 100-120 ml. W nocy ma przerwę 6-8 godzinną i jej nie wybudzam na karmienie, dużo ją dopajam, uwielbia herbatki Hipp a w szczególności rumiankową.

U nas wyniki badań wyszły bardzo dobre i dalej męczy mnie, skąd te zielone kupy 🤨 Dzwoniłam nawet do ekspertów Hipp i powiedzieli mi,żebym nie zmieniała mleka na HA bo mała nie ma oznak alergii a zielone kupy na tym mleku mogą się zdażać, ale Maja robi tylko w tym kolorze 🤔 dodam, że nie pije koperkowej, która ponoć może zabarwiać na ten kolor 🤨 Ech, za 2 tyg szczepienie, to może pediatra coś nowego powie 🤔 tylko martwię się tym czekaniem 🤨
Moje dziecię na początku było zafascynowane karuzelą i światełkami a teraz jak tylko włożę ją do łóżeczka zaczyna krzyczeć 😮 Za to polubiła swoją huśtawkę z zabawkami nad głową i potrafi tak bujać się ponad 20 minut 🤪 A już chciałam ją sprzedawać 😁

Deira co u ciebie, wyleczyłaś już pierś?
Natalia nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz, czekając na operację Majeczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobranoc dziewczyny.

My po szczepieniu - Marcinek strasznie płakał, ale na szczeście cyc mu pomógl, potem od razu spacer to zasnął, ale jeszcze troszkę chilał przez sen 😞 no ale potem jak się obudził to nie było źle, zobaczymy jak nocka - trzymajcie kciuki!

Karolka piękne fotki.
Agn Ty eż masz śliczną Majeczkę w tej czapie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...