Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My tez wychodzimy jak temp na minusie - lepiej na minusie niz taka jesienna zgnilizna, bo wtedy wiecej wirusow w powietrzu...

Mixi my mamy w zlotowkach kredyt, bo zalapalismy sie na "RnS" (w sumie po to bralismy slub cywilny 😉 😜 ) no ale teraz jak sie pomysli ile to kaski by sie dodatkowo mialo gdyby nie ten kredyt, to az mnie skreca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się- dziś mega jestem nie wyspana. Tymol poszedł spać o 21.30. Do godziny 2 wstawałam do niego 4 razy , a od 2 do 5 nie spał wogóle. Coś czuje,że i unas zęby dają w kość. Wczoraj prawie nic nie zjadł 😞. No i dziś na 13.00 do ginekologa-ciekawe czy stan zapalny zginął czy nadal anntybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry.
U mnie noc tragiczna...
Od wczoraj pobudki średnio co godzinę...
Dziś jak obudziła się nad ranem, to miała taki kaszel, że się nim dusiła i robiła się cała sina.
Aż mi łzy leciały z bezradności 😞 Bo mogłam Ją tylko oklepywać po pleckach...
Więc dziś na 16:10 jedziemy do lekarza...

My też wychodzimy (jak jest zdrowa), ale buźkę smaruję Jej kremikiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mixi
dzięki i oczywiście zapraszam !!!

Tusia biedna ta twoja malutka 😞 Oby jak najszybciej wyzdrowiała.

Deira
daj znać jak córcia zniosła szczepienie 🙂

Emi ja staram się jak najczęściej wychodzić z małą na spacery, nawet jak jest bardzo zimno, urodziła się w piątek a ja w niedzielę byłam już pierwszy raz na spacerku 😁 Myślę, że dzięki temu mi nie choruje, że tak często wychodzimy 😉

A Maja jak zwykle poszła spać wieczorkiem, zjadła o 2 w nocy i pospała do 7 z minutami. Teraz też śpi już od godziny. Zaraz wstanie, o 11 mleko i ok. 12 spacer tak do 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 😉
U nas noc troche meczaca albo zeby albo katar się zaczyna, ale od razu dalam.masc majerankowa i pokropilam olbasem w łóżeczku.

Wczoraj kupiłam vztery kaszki dwie mleczno ryżowe z sokiem z brzoskiwni i bananowa i dwie ryzowe malina i owoce lesne...od której zaczac...
Jeszcze musze kupic marchewke, jabluszko ale szukac w innym sklepie bo tam gdzie byłam nie mieli i najgorsze ze ciężko znaleźć czystą marchew i jabłko. ..
I pytanie jak dodajecie ryzowa do mlka to ile robicie mleka? I ile lyzeczek dodajecie? 🙂

Sandra -udanego wyjazdu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Wiki wstała i dostała kaszke.
Myślałam ,że się posikam najpierw nia tak wzdrygało ,ale potem juz było lepiej.
Niezbyt jej podchodzi ta kaszka ciekawe czy dlatego ze to nowosc w diecie i konsystencja nie mleczkowa ? 🤨 🤔
Zobaczymy na razie codziennie po łyżce dostaje może ją polubi a jak nie to bede szukala zwyklej manny i na swoim m;leku robiła. 🙂

Ostatnio poszalałam z nabiałem i mała miała całą buzke w krostkach. 😞
Od dwoch dni nie jem i juz jest lepiej. 🙂
Teraz jogurcik czy serek raz na dwa dni jem.
A to moje główne pozywienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka ja zaczęłam od kaszki ryżowej bananowej. Zrobiłam mleko jak zwykle (na opakowaniu jest napisane ile miarek na ile mleka) ja robię 150 ml i 5 miarek mleczka (ale to za dużo, bo Maja jeszcze nigdy nie zjadła całej porcji kaszki, myślę, że spokojnie wystarczy 120 ml. I do tego na początek dosypałam jedną łyżeczkę kaszki. Na drugi dzień dwie łyżeczki, teraz jesteśmy od jakiegoś czasu na trzech. I pije z butli. Ale są tu dziewczyny, co chyba gęściejszą robią i podają z łyżeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja robię około 40ml mleczka mm i do tego dodaje 1,5łyżki kaszki ryżowej bananowej... (wychodzi gęsta konsystencja) więc podaje z łyżeczki... dzisiaj zjadł mi 30ml (wczoraj 20ml) z łyżeczki (i nie opłaca mi się robić więcej jak 40ml), na początku się krzywi ale później już jest lepiej...
nie chce uczyć go na butlę...

chociaż zważyłam że woli jeść kaszkę na wodzie jabłkową...

Sandra udanego wypoczynku ! 🙂

Współczuję dziewczynom które mają kredyty... ja się cieszę że nie jestem uwiązana, chociaż nie wiem co będzie w przyszłości, bo planujemy się kiedyś wybudować i napewno też nas to czeka... jak narazie śpimy spokojnie i możemy sobie pozwolić na różne udogodnienia...

co do farbek do rączek... to przypominam sobie takie coś bo moja kuzynka uzywa podobnych i jej maluszki się nimi ciapią:
http://allegro.pl/3239-bezpieczne-farby-do-malowania-palcami-crayola-i2884019301.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mi mały wczoraj cały dzień pokasływał i kichał, ale dziś lepiej 🙂 Ubierzemy się ciepło i na spacer wychodzimy, wczoraj musieliśmy odpuścić... Nocka ok, choć mogłoby być lepiej 😉
Co do kredytów - prawie każdego to czeka kto chce mieć swój dom 😞 Taka rzeczywistość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas maly przelom - Ula wypila ze smakiem zwykla wode, oczywiscie z lyzeczki, ale zawsze to juz cos innego niz cyc 🙂 i nawet sie przy tym usmiechala 🙂

Efek ja o domu nawet nie mysle, my na swoje male mieszkanko zapozyczylismy sie na 30 lat 🤢 chociaz zaczelismy sie z m zastanawiac czy czasem sobie gdzies nie wyjechac za granice jak mala troszke podrosnie, bo w tym naszym zakichanym kraju przyszlosci nie ma 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mały dzisiaj jakiś taki marudny :/

nie chce jeść... ostatni raz jadł o 4:30 - 150ml mleczka... po 9 zjadł 30ml kaszki bananowej... (w sumie to chyba 20ml bo 10ml wylądowało albo u mnie w buzi albo na śliniaczku 😁 ) więc nie wiem o co mu chodzi ;/ nie chce jeść ani pić... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia piękne... ja mam już zrobiony odcisk ale w glinie... leży i sie już 4 dzień suszy 😉
...też jest fajne i tańsze. (ale nie ukrywam to wygląda przepięknie!! 🙂

wzięłam małego na łózko rozebrałam do gołej dupci i ćwiczyłam... wydusił mega kupsko 😁 odrazu się uspokoił... leży na macie i się bawi a ja zmykam zrobić mu mlecio (bo nie chciał jeść chyba przez tego gnota!) i też chyba pójdziemy na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka ja pierwszy odcisk stópki robiłam jakiś miesiąc temu i robiłam go na śpiocha, i dalam sobie spokój z rączką, bo obudził się i marudził... ale w niedziele postanowiłam wkońcu to zrobić, no i M trzymał i zabawiał małego a ja z moją siostrą zrobiłam nową nóżkę i rączkę... a Szymon patrzył i był strasznie ciekawy co sie dzieje 😁 ale u dało się... a wcześniej 30 min bawiłam się tą gliną żeby byla idealnie gładka...

oto efekt : (tylko zdjęcia jeszcze brakuje bo muszę wywołać, i te odciski nie są jeszcze przymocowane do ramki bo jeszcze się suszą :P ) 😉)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/p1172109.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6786/p1172109.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka twarda, ale dodałam troszkę ciepłej wody żeby bylo lepiej rozprowadzić na tej płytce... powodzenia 🙂

Pauleczka mój Szymek robi kupke raz na 2-3 dni... dzisiaj mijał 2 dzień jak nie robił i duuzo z nim ćwiczyłam bo był marudny od rana i po 30 min wydusił 😉

babcia ukradła Szymka na spacer godzinę temu i jeszcze ich nie ma... dzwonie i nie odbiera 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...