Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 😉
Zaraz jedziemy na giełdę samochodową... nie chce mi się ani trochę, ale M dojrzewa do kupna auta....

Latka tort dość zwyczajny, biszkopt naponczowany mocną herbatą, posmarowany dżemem truskawkowym i przełożony bitą śmietaną. W jednej warstwie jeżyny a w drugiej maliny.

Krzysiu brawooooo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti widać ze imprezka udana tort jak zwykle przepysznie wygląda i pewnie tak smakuje 🙃 😁 mniam mniam 😜
Za chwilę kolejne wrześniówki będą się rozpakowywać jejciu jak to przeleciało 😮

Marylu gratulacje dla Krzysia 😘 może się wkurzył że nie chcesz dać mu piersi i teraz sam będzie przybiegał hehe 😉 a jak tam już lepiej czy nadal walczycie? tak sobie myślę ze jakby Ci takie koncerty nadal dawał to może faktycznie najpierw w nocy mu ogranicz bo jak go często karmiłaś a teraz całkiem dopływ mu odcięłaś to może nie wie o co kaman i się wścieka? Ech z dziećmi to nigdy nie wiadomo jak zrobić żeby było ok...

Mixi życzę Ci tego okresu w końcu i pogodzenia z M bo się wykończysz 🙂

A my mamy kolejnego ząbka - w końcu górna jedynka się przebiła i druga jedynka też już widoczna ale jeszcze nie stuka...

Miłego dnia mamusie 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy! Krzyś śmiesznie chodzi, jak lunatyk ale coraz lepiej sobie radzi 😉 na dworze go nie puszczam do chodzenia bo wciąż jest problem z butami 😞
kasiu gratulujemy ząbka
mixi oby okres się pojawił bo chyba ciśnienie i w Tobie i Twoim M jest zbyt wysokie! oby emocję się rozładowały
latka tego kubeczka nie widziałam w uk :/ Nie wiem co poradzić w sprawie urodzinek małego... Dobrze że umiesz odpowiedzieć teściowej bo to najważniejsze! nie daj sobie dogadywać. Jakoś przetrwacie:*
Doti Lusia ślicznie wyglądała i super że imprezka się udała 😉 te rurki na torcie wyglądają super 😉 aż mam ochotę je zjeść 🙂 Z cycem u nas problem, bo teoretycznie mogłabym go dalej karmić, ale on oczekuje cyca tylko do snu. Więc jakby nie było odstawiając cyca uczę go jednocześnie zasypiać- więc dlatego jest tak dramatycznie. Jeśli dam mu przed snem wieczorem a za dnia nie dam to dla niego to wszystko pomieszane będzie:/ Jakby nie było i ja i mój M byliśmy tak załamani tym "odstawianiem" że wczoraj na noc dostał cycka :/ dziś pierwszy sen był na spacerku i drugi też będzie na spacerku. A na noc znów go nakarmię. Jednak to nie rozwiązuje problemu zasypiania w domu 😞 p.s. złamałam się bo jak zobaczyłam że mały ma popękane naczynka dookoła oczu i policzków. I na białkach miał same czerwone żyłki to mi się tak smutno zrobiło 😞 a to wszystko od ryku 😞
Doti a jakiej herbaty używasz do biszkoptu?

Więc trochę skopaliśmy sprawę z odstawieniem, ale teraz już będzie prościej bo przyjechali moi rodzice i jednak jakoś potrafią zaabsorbowac małego żeby nie myślał o cycku zbyt wiele 😉 no zobaczymy jak będą go uczyć spać w domu bez cyca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jupi sprzedałam wózek 🤪 ale się cieszę bo kaska się przyda a on już mi miejsca nie zajmuje 🙃

Marylu myślę że z rodzicami będzie Ci prościej bo zabawia go i nie będzie może tak czekał na to karmienie bo będzie miał wkoło atrakcje 🙂 jak czytam co napisałaś to też bym pękła i ryczała jeszcze razem z nim 😞 ale może przy rodzicach się uda trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Piszę szybciutko, bo Majka wcześniej zasnęła i już się kręci, nie chcę, żeby obudziła się i szalała do północy 🤔

Marylu współczuję ci, że się tyle nacierpisz 😞 A jak Krzyś tak płacze to podajecie mu zamiast cyca mleko w butli? A, już doczytałam.... Hehe, cycka mu zabrałaś to chłopak zaczął chodzić, by go szukać po domu 😁

Isa no to zaciskam kciuki 😉

Latka spóżnione buziaki dla Tymcia 😘

Doti 🤪 To już u Laurki roczek 🤪
Ależ ten czas szybko zleciał 🙃

A my od jutra do żłobka 😞
Z tego wszystkiego w domu była tak napięta atmosfera, że wczoraj wyładowałam się na M a on na mnie i poszedł się napić 😮 Co nie jest w jego stylu 🤔 Ależ musiałam go z równowagi wyprowadzić 🙃 Za to teraz bijemy rekord i już drugi dzień się do niego nie odzywam 🥴 Nawet mu syknęłam, że jadę sama do żłobka na co on, że też jedzie. Niech sobie jedzie (jedziemy na dwa auta 🤨 )
Pojechałam dziś z Majką na cały dzień do mojego rodzinnego miasta, póżniej nad jezioro, tak ją wymęczyłam, że padła o 19 😮
Ale mnie też czasem brakuje już sił, nie mam tyle energii co dwudziestolatka 🤔 Czasem mam nawet wyrzuty, że Majka ma niemłodą mamę 😞 Ech...

Jutro zaczynamy i będziemy w żłobku dwie godziny między 10 a 12. Dopóki Majka będzie ze mną wiem, że jakoś to zniesie, gorzej będzie jak mama zniknie z oczu 😞 Ale to za tydzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś dwa karmienia dzienne odpadły 😉 na noc go nakarmiłam. Jutro mam zamiar zrobić tak samo, żeby zapomniał o tym dziennym cycu 😉 no i są dziadkowie, a ja mam wrażenie że Krzysia nie ma w domu. Ciągle gdzieś chodzi, zajmuje się sobą 🙂
Isa powodzenia w staraniach 😉
Agn mam nadzieję, że Majka jak zobaczy dzieci to od razu do nich popędzi a o Tobie zapomni 😉 wiesz, wcale nie jesteś aż tak "starą" Mamą! moja Mama urodziła siostra w wieku 36lat. Nigdy w życiu nie pomyślałam ja ani ona że Mama jest stara! dla córci jesteś jedyna i najwazniejsza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Agn nie zakladaj iod razu, ze Maja bedzie tam taka nieszczesliwa jak Cie z oczu straci - takimi wizjami jeszcze bardziej sie nakrecasz...a moze akurat nawet nie zauwazy, ze Cie nie ma? ja dwa dni chodzilam z Ulą, ale stwierdzilam, ze to nie ma sensu i juz 3 dnia zostawilam ja sama na 2-3 godzinki, kolejnego o godzine dluzej i tak w koncu doszlo do 6 🙂 Ula od razu sie zaklimatyzowala i nie bylo ryku jak zeszlam jej z oczu...my mamy ostatni tydzien w zlobku prywatnym i od 2.09 idziemy do panstwowego...pierwsze 3-4 dni bede Ule zostawiala w godz. 8-11, zeby sie na nowo zaklimatyzowala, a pozniej to juz na caly etat 😉
My dzis mielismy intensywny dzien, padam z nog, Ula niedawno zasnela... mala juz probuje wstawac na nozki, kombinuje jak sie da 😁 robi mostki, szpagaty, wszystkie rogi pozalepialismy nakladkami silikonowymi, bo ciagle byly guzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,albo dobry wieczór 🙂
Skończyłam czytać 2440 jeszcze 5stron. Jestesmy juz w domu z naszym kochanym mężem i tatusiem 🙂
Maja już cały czas pije z Aventa 🙂 oczywiscie butla,ale dobrze bo cały czas leci pięknie smoczek się nie zasysa i wypija po 260ml kaszki mniej wiecej 🙂
Dobranoc jutro Was poczytam 🙂
Za tydzień od jutra roczek 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, Marylu, Karolcia dziękuję 😘
Za 2,5 roku stuknie mi 40-stka i stąd chyba jakaś deprecha mnie czasem dopada 🤨 Ech, za dużo ostatnio o wszystkim myślę 🤔 Muszę w najbliższym czasie zostawić Majkę z tatusiem i w końcu wybrać się z koleżankami na jakąś imprezę 🙃 Mógłby mój M zadebiutować w opiece całonocnej nad dzieckiem 😁
A on się blady robi, jak na godzinę wyjeżdżam 🤢 Jak jestem w domu, może się godzinami zajmować Majką ale musi mnie mieć pod ręką 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Pogoda masakra , w domu dostaje fiola bo Tymek o wszystko wrzeszczy a jak zaplacze i zapiszczy moja babcia leci patrzy bo przecież ja go bije i dre sie pewnie do Niego. W ogóle wariuje tu z moja babcia bo juz całkiem z wiekiem jest w innym świecie, nie mige po prostu z nia przebywac 😞 bardzo dziwny człowiek no i ma juz 83 lata a czuje sie na pewno lepiej niz moja mama pewnie. Powiedzialam ze więcej dod omu nie przyjadę bez mamy bo zwariuje bo jak jest moja mama to babcia sie tak nie zachowuje tylko sie pilnuje bardziej a mama jej cos powie a jak ja jej zwroce uwage to sie obraża na mnie i w ogóle jazdy tak ze mowie wam wakacje mam extra wiec chce juz zeby i mama dotarla bo sie swobodnie w domu nie mogę czuc a przyjazd mamy jest jednoznaczny z wyjazdem M bo to w jednym dniu sie mijaja....ehh
Mieliśmy jechać do Krakowa ale nie pojedziemy no Tymek strasznie tu znosi podroz, tzn w ogóle nie chce siedziec w foteliku tak mi sie wyjade ze to on jest przyczyną bo w swoim jezdzi extra i moze tak caly dzien a tu tylko go wsadze i drze mnie za bluzke szczypie, piszczy ryczy. ..zrobil sie okropny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

My już wróciliśmy ze Wsi 🙂 . Kubuś podróż w jedną i drugą stronę zniósł bardzo dobrze prawie całą drogę spał 🙂 . Bawił sie z pieskiem , wszyscy mówili że podobny do Tatusia że do Mnie nic 😁 . A najbardziej podobały mu się traktory jak widział jak jechały to taka zaciekawioną minkę miał 😁 . I tak sie wychylał z wózka że musiałam go obracać 🙂 .
W niedzielę wszyscy sie zjechali to było ponad 20 osób 😁 wszyscy siedzieli na dworze 🙂
Ciotki , Wujki , Kuzynki , ich dzieci 😁 i tak siedzieliśmy ale musieliśmy wracać bo w domu czekał na Nas stęskniony TATUŚ 😁 jak zobaczył Kubusia to nie chciał go puścić :P a Kubuś troszkę w szoku był 🙂 :P

Mam nadzieje że Was nie zanudziłam 🙂 .
Już niedługo roczek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...